• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 470000 km - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • sarajevo nekretnine do 470000 km - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 470000 km

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 470000 km" pronađeno 1 999 nekretnina - prosječna cijena 2.548 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
    • do 2100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, 320.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Stan se ističe odličnim rasporedom i maksimalno iskorištenim prostorom, a čine ga: ulazni hodnik, ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje moderno uređen i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smješten u naselju Dobrinja – jednom od najuređenijih i najtraženijih dijelova grada.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 320.000 KM, 250,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 77,00 m2 cca 4160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 56,00 m2 cca 5710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 308.000 KM, 95,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u Centru, ul.Hamze Hume. Površinu 95 m2 čine dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i kupatilo. Stan je smješten na prvom spratu zgrade sa liftom tik preko puta Alipašine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 307.149 KM, 69,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivna ponuda posolovnog prostora u Novom Sadu U Gogoljevoj ulici na Grbavici. Kvalitetna gradnja poznatog novosadskog investitora City gradnja, kao i oprema unutar prostora, ovu nekretninu čine veoma atraktivnom. Korišteni su vrhunski završni materijali – blindirana ulazna vrata,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 317.000 KM, 115,00 m2 cca 2760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 306.250 KM, 88,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda sa centralnim hodnikom iz kojeg se pristupa u dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Čengić Vila, 305.800 KM, 70,00 m2 cca 4370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se lijep dvoiposoban stan na Čengić Vili, općina Novo Sarajevo, ukupne površine 70m2. ; Čengić Vila .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 305.000 KM, 250,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

N Group iz svoje ponude za prodaju izdvaja prelijep objekat koji se sastoji iz 3 etaže p+1+pk. Nekretnina se nalazi u prelijepom dijelu općine Ilidža između Osijeka i Blažuja, na blagom uzvišenju sa prelijepim panoramskim pogledom na prirodu. Nekretnina je idealna za život. Dokumentacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 305.000 KM, 101,00 m2 cca 3020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se poslovni prostor u suterenu stambeno-poslovne zgrade, smješten u centralnom dijelu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Osnovne karakteristike: Površina: 101 m² Stanje: rau bau Raspored: prostrana glavna prostorija, toalet i kuhinja Stolarija: ALU portali Grijanje: struja Parking:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 314.999 KM, 63,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 304.750 KM, 66,00 m2 cca 4620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Centar, 496.000 KM, 3307,00 m2 cca 150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 303.800 KM, 53,00 m2 cca 5730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoetažni apartman na Jahorini, mjesto Dvorišta. Apartman je površine 52,91 m2 i nalazi se na visokom prizemlju i sastoji se iz dvije etaže. Po strukturi je trosoban. Prva etaža se sastoji iz hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 303.800 KM, 33,00 m2 cca 9210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Centar, naselje Bjelave, u ulici Zaima Šarca Stan je površine 33m2 i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 303.615 KM, 78,00 m2 cca 3890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan četverosoban stan u Centru Četverosoban stan površine 77,85m2.Nalazi se na 5 spratu stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Kemal Begova, opština Centar. Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Butmir, 303.500 KM, 622,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca posjeduje poslovni prostor i tri sprata ( 3 stana sa po 120m2), svaki stan ima zaseban ulaz u zajednickom stubistu, 1 stan 7 prostorija 1 WC na svakom spratu, ukupno 5 balkona i velika terasa, 3 balkona na istocnoj strani, 2 balkona i terasa na zapadnoj, stubiste odvaja svaki....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bjelave, 302.500 KM, 121,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izvanredan i veoma prostran stan, površine 127 kvadratnih metara, smješten u novoizgrađenom stambenom objektu, u Sarajevu na veoma dobroj lokaciji na području Skenderije.Ova jednistvena nekretnina sadrži: dnevnu sobu, sa trpezarijom, kuhinju, tri spavaće sobe, dva kupatila, toalet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 302.100 KM, 114,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine 114m2 trostrane orijentacije nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao kancelarijski prostor(može se kupiti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 301.840 KM, 62,00 m2 cca 4870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 62 m2 i nalazi se na I spratu kuće. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod je parket i keramika. Grijanje je plinsko. Stan....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 300.800 KM, 64,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se potpuno namješten, dvostrano orijentisan trosoban apartman površine 64 m², smješten u samom srcu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Nekretnina se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.012 KM, 220,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2022.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću unaselju Blagovac II Kuća je izgrađena na placu od 581 m2, 2009 godine.Površina kuće je cca 220 m2, a čine je tri etaže Kuća je u dobrom i useljivom stanju.Ima omogučen prilaz i jedno garažno mjestoPrizemlje čini jedna velika prostorija gdje je dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.012 KM, 120,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuca na Sedreniku na placu povrsine 396 m2. Kuca je 8.5 x 8.5 ukupno 120 m2. Sasatoji se iz prizemlja i sprata od po 60 m2. Prizemlje se sastoji iz kuhinje i trpezarije,dnevnog boravka,spavace sobe,kupatila i hodnika. Drugi sprat identican kao prvi. Kuca je 2008 godine....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 2878,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2023.,

www.indomio.ba

ZEMLJIŠTE RELJEVO – KANTON SARAJEVO – BiH Prodaju se tri parcele u Reljevu Sarajevo. Zemljište je ravno i pravilnog oblika i veoma pogodne za izgradnju objekata. Ukupna površina parcela je 2878 m2 sastoji se od tri parcele 1113m2, 876m2 ,889m2. Moguća prodaja u kompletu i u posebnim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 300.000 KM, 457,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na magistralnom putu, kod Aerodroma u Sarajevu prodajem: POVOLJNO dupleks kuća, površine P=457 m2 korisnog stambenog prostora. 6 stanova, 19 soba, + garsonjera. Zemljište površine P=525 m2. Sve u gruntu uknjiženo. Plus veliki tavan i šupa. Kuća je čvrsta gradnja, stanovi sunčani.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac se nalazi na magistralnom putu Sarajevo - Foča. U pitanju je pilana smještena u hali od cca 200 m2 na placu veličine 2380 m2. Posjeduje sve dozvole i saglasnosti kao i priključke. Vlasništvo 1/1. Asfaltiran prilaz sa magistralnog puta kao i sve manipulativne površine cca 1500....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Opis: Kuca sa dva odvojena stana.podrum basta.ostave.grijanje plin čvrsta goriva.Brdo DZamija 48.Pet minuta hoda do trolejbusa.carsije.principovog mosta obdaniste 50m.061132 664 .moze zamjena za manju nekretninu na moru. Hrvatska .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Bistrik, 300.000 KM, 1614,00 m2 cca 190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se parcela zemlje ukupne površine od 1614m². Imanje se nalazi na Bistriku te ima prelijep pogled na grad. Parcela je udaljena svega nesto manje od 2km od Sebilj-a, te budućem vlasniku nudi idealnu priliku za izgradnju privatne kuće u mirnom dijelu grada. Imanje ima 2 različita....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 240,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 9x8 m sa poslovnim prostorom uz cestu Sarajevo-Kiseljak. Dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1, dozvola. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 159,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u 159 m2 sa dvorištem od 264 m2, u ulici Muhameda Ridžanovića, naselje Pofalići, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 300.000 KM, 240,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u centru sa prelijepim pogledom na grad. Dva stana po 90 m2, dvije garaze, kotlovnica...Vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Povoljno kuća. 457 m2 korisne stambene površine. 6 stanova 19 soba. zemljište 525 m2 + garsonjera. Sve u gruntu uknjiženo. Plus veliki tavan i šupa. cijena =300000 KM ili 150000 €. Kuća uz magistralni put Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 300.000 KM, 106,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju četverosoban stan u novogradnji Centru, Ul.Halida Kajtaza. Prodaje se lijep i svijetao nenamješten četverosoban, veoma funkcionalan stan trostrane orijentacije u novogradnji u mirnom dijelu naselja Koševsko Brdo. Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 460,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vogosca, Gornja Josanica I broj 6, kuca od 340m2 + 120m2 neuradjeno, plac 820m2. Prizemlje – uredjen poslovni prostor 100m2 + kotlovnica, I sprat- cetvorosoban stan 120m2, II sprat- cetvorosoban stan 120m2, potkrovlje- 120m2 neuradjeno. Mogucnost prosirenja na jos jedan plac....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 507,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću sa zemljištem na lokaciji Istočno Sarajevo. Prodaje se kuća sa tri etaže ukupne površine 507m2 na lokaciji Lukavica, Istočno Sarajevo. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra Lukavice. Kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 96,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Rijetkost na tržištu nekretnina da se ovakva nekretnina prodaje. Kultivisan, veoma lijep, ograđen plac za kućom za odmor ili svakodnevni boravak, asvaltni prilaz kraj placa "pomočna cesta" regionalnog puta iz pravca Sarajeva prema Ilijašu. Plac sa kućom se nalazi na veoma mirnom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 62,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

TOP LOKACIJA | TOP POGLED | KOMFORAN STAN U SRCU ČENGIĆ VILE – KVADRANT Vlasništvo 1/1 Cijena: 315.000 KM Ulica: Dr.Fetaha Bećirbegovića br 5 Površina: 62 m² + 5 m² zatvoreni balkon + 5 m² ostava sa prozorom Sprat: 7/9 | Lift: Da Prodaje se izuzetno komforan i funkcionalan dvoiposoban....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 827)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>