• GoHome Professional
sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na pl - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na pl - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na plin

  • Za upit "sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na plin" pronađeno 468 nekretnina - prosječna cijena 2.452 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Sokolovicima na Ilidzi. Pored rijeke Zeljeznice. Udaljena je 1 km od Ilidze, 15 minuta voznjom autom do centra Sarajeva. Nekih 600 m udaljena od komplexa univerziteta i srednje Internacionalne skole Burch. Nekih 500 m do osnovne skole i 100 m do prve autobuske stanice.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 300.000 KM, 240,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u centru sa prelijepim pogledom na grad. Dva stana po 90 m2, dvije garaze, kotlovnica...Vlasnistvo 1/1 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 370.000 KM, 240,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću u naselju Sokolović kolonija ukupne površine od 240m2.Kuća je podijeljena na dva sprata i potkrovlje, s tim da je prvi sprat izdignut divnim stepeništem koje je popločano mermerom sa rukohvatom napravljenim od hrastovog drveta.Svaki sprat kuće je identičan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 150.000 KM, 240,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u naselju donji Velesici u blizini hotela Grand, pet minuta setnje od Avaz Twis Towera, Zeljeznicke stanice i Marin Dvora. Preko puta kuce se nalazi veliki parking u okviru Saobracajne skole koji koriste stanovnici naselja i gosti. Kuca ima idealan prilaz. Ispred kuce....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Hitno se prodaje dvostpratna kuca, pogodna za izdavanje i pansione zbog blizine Burch univerziteta (Turski koledž).Tri stana, uredni papiri (sve saglasnosti, odobrenja, upotrebna dozvola), terasa duz kuce, okucnica, renovirana, plinsko grijanje (odvojeno za gornji i donji sprat) Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se kuća na Kromolju, površine 240 kvadratnih metara. Kuća je udaljena 1 kilometar od Pionirske doline, 2,5 kilomentra od Predsjedništva BiH. Smještena je u mirnom dijelu Sarajeva u naselju Kromolj. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoetazni stanbeni prostor, garazu i pripadajuci vrt na Visnjiku. Ukupna povrsna je cca 240 m2 korisnog prostora. Sprat 120 m2 u fazi zavrsnih radova. Predvideno: dnevni boravak 37 m2, kuhinja sa trpezarijom 24 m2, tri sobe i kupatilo. Novosagradeno potkrovlje je u funkciji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 180.000 KM, 235,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu sa tri stana, podrumom i garazom u ulici Nahorevska 40 kod Pionirske doline.Regulisani papiri. Za sve informacije tel. 065 662 085 SOBA: Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na prodaju u Ilijašu. Sa placom i pomoćnim zgradama. Dvije garaže, plin, struja, voda, telefon. Nedavno renovirana. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća P+1+P+G površine 230m2 2. Poslovni objekat br.1 površine 130m2 ->zaveden kao magcinski prostor 3. Poslovni objekat br.2 površine 26m2 -> bio registrovan kao prodavnica Objekti se nalaze na placu površine 1173m2 Kuća se nalazi u blizini kafane Dolina Mira, na 5km od Stupske petlje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 195.000 KM, 220,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem duplex kucu na sprat i 619m2 okucnice sa 2 odvojena ulaza 2 garaze 2 podruma u Sarajevu naselje Buca potok. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 329.000 KM na 325.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 325.000 KM, 220,00 m2 cca 1480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2024 - 139.000 KM
28.12.2024 - 135.000 KM
28.06.2025 - 175.000 KM
16.08.2025 - 339.000 KM
07.02.2026 - 329.000 KM
18.04.2026 - 325.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća spratnosti prizemlje plus dva sprata, površine cca 220 m2 nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini pekare AS odnosno kružnog toka u naselju Hrasno. Kuća posjeduje garaže, te poseban ulaz za prvi sprat, poseban ulaz za drugi sprat i posebne ulaze za dva stana u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 210,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Može biti stambeni, a i poslovno-stambeni prostor, dvoetažni , nov. Kontakt telefon 033 783 010. Zvati radnim danima i subotom. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, Na upit, 210,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 204,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptirana i namjestena kuca u Azicima,opstina Ilidza. Povrsina: 204m2 stambenog prostora 480m2 okućnice Na 1.spratu se nalaze: Dnevni boravak/balkon/trpezarija/kuhinja Spavaća soba Kupatilo Vešeraj Na 2.spratu se nalaze: Master spavaća soba sa kupatilom i balkonom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 450.000 KM, 200,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je oblozena toplotnom fasadom (Stiropor 10cm). Kuca se takode moze iznajmiti za sve svrhe. Cijena po dogovoru ! Dimenzije Kuce 13x9m Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 200,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 3- spratna kuća površine 220 m2 u naselju Donji Hotonj, sa 1080 m2 okućnice i voćnjak. Udaljena je cca 500 m od Hifa pumpe. U dvorištu je montažna garaža Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 1.000.000 KM, 200,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, naselje Osijek, opština Ilidža - Sarajevo. # Kuća se nalazi u neposrednoj blizini poznatih kompanija: Senigor d.o.o., Baumit, Mercedes STARline, auto salon Kramar te na vrlo kratkoj udaljnosti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

prvi sprat podrum garaza drugi sprat stan sve uradzeno odmah useljiv oko 70 m2 3 sprat visoko potkrovlje ne opravljeno sa stolarijom okucnica sa lijepom bastom sa nesto voca prilazni put sve 1/1 posjeduje urbanisticku saglasnost komunalije sve legalno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgrađeni stambeni objekat u vikend naselju Rakovica,Zeleni Aris, kod Saminog Gaja, godina izgradnje 2009(kljuc u ruke). .Ukupno-cca 200 m2 na dvije etaze + uredjen podrum. Podovi,stolarija-drvo,Ulazna vrata-blindirana,Grijanje-mogućnost centralnog grijanja,2 kupatila.Termo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća od 200 m2,na parceli od 760 m2.Odvojeno od kuće je garaža.Svi papiri uredni,svi priključci,takđer je plin doveden do kuće.Kuća se nalazi u Doglodima (cca 30 min do centra grada javnim prijevozom).Kuću je potrebno renovirat.Cijena po dogovoru.Za sve ostale informacije zvati na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu na ilidzi-otes 200mk useljiva uredni papiri miran kraj ulicna rasveta asfalt uredjeno dvoriste cena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća , P+P, 200 m2 stambene površine na placu od 373 m2 u ravnom dijelu Sarajeva, 5 minuta od tramvajskog stajališta.Posjeduje 2 garaže i 2 parking mjesta ispred garaža, kovana ograda, uređen vrt, kameni trotoari oko kuće. Prizemlje se sastoji od kuhinje, ostave, trpezarije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Lijepa porodicna kuca Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću od 200 m2 na Hrasnom brdu u ulici Milikladska. Riječ je o nekretnini koja se nalazi na placu površine 477 m2 od čega je okućnica površine 366 m2. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, prvog sprata i tavana. Građena je od kvalitetne čvrste gradnje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 192,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca useljiva. Sastoji se od prizemlja 64m2; sprata 64m2 (+terasa 20m2) i potkrovlja 64m2 (+terasa 20m2). Kompletan krov je promijenjen prije 2god. Posjedujem sve papire za kucu. Zemljiste je ogradjeno. Postoji mogucnost izgradnje jos jednog objekta na zemljistu (ucrtano u katastru)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 950.600 KM, 190,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je stambene površine cca 190 m2 i nalazi se na parceli površine 137 m2. Sastoji se iz dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dva manja stana. Sprat se sastoji od velikog trosobnog stana sa velikim balkonom. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 160.000 KM, 190,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz kuci je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 1.850.000 KM, 185,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Samostojeća kuca 1/1 5 Min do carsije.trolejbusa.dva stana zasebna.podrum Basta ostave.parking ispred kuce. Obdaniste 50m grijanje plin čvrsta goriva..moze novije auto u racun.manja nekretnina na moru M. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 160.000 KM, 184,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva stana odvojena. Grijanje plin cvrsta goriva. Struja. 5 min hoda do trolejbusa. U racun moze novije auto. 061132664 viber Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 180.000 KM, 184,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 468)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>