• GoHome Professional
sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na pl - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na pl - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na plin

  • Za upit "sarajevo nekretnine što veće balkon grijanje na plin" pronađeno 469 nekretnina - prosječna cijena 2.455 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 700.000 KM, 360,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 356,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Istocnom Sarajevu, ulica Kninska . Kuca na 3 sprata , sa 2 opremljena stana , i komplet opremljenim stubistem. Treci stan u podkrovlju nije opremljen. Citavo zemljiste komplet ogradjeno. Dvoriste iza kuce sa izlazom sa balkona sa prvog sprata i jos jednim stepenicama.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 630.000 KM, 350,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću trospratnicu sa poslovnim prostorom i garažom u naselju Pofalići, ulica Humska, opština Novo Sarajevo. # Udaljenost od fabrike duhana svega 1.000 metara.# Predmetna kuća raspolaže korisnom površinom od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 350,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću u Vogošći, naselje Ugorsko III, općina Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi na udaljenosti od 1250 m od magistralnog puta (Kobilja glava - Vogošća). Istoj se pristupa direktno sa lokalnog puta koji je kompletno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu višekatnicu u Sarajevu, Općina Centar, Bare, odmah uz glavnu ulicu (Alipašina), sa svim urednim papirima. Kuća moderno opremljena, sa tri velike stambene etaže, plus ogromna garaža (za nekoliko automobila), bazen (nedovršen), jacuzzi, plato za tenis, bašta, velika terasa,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u nasekju Hrasno dobr gadnja modernija kompetno renovirana prije 10 god prilaz autom 1/1 pogodna za ugodno zivljenej i poslovni segmet sa 2 prilaza da glavne ceste i z varazdinske ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Lužani, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se ili se izdaje na duži period kuca na atraktivnoj lokaciji u Lužanima, Ilidža. Kvadratura: 350 metara kvadratnih (3 trosobna stana, 1 jednosoban) Garaža, kotlovnica, etažno grijanje Okucnica: 333 metara kvadratnih. Cijena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Agencija SANT prodaje kuću na odličnoj lokacijiKuća se nalazai u starom gradu na odličnoj lokaciji. Izgrađena je 1991 godine, poslije rata kompletno renovira i godinama iznajmljivana diplomatskim predstavništima. Objekat je izgrađen na placu od 341 m2 od čega je kučište cca 120 m2....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJU SE dvije kuće jedna završena i useljiva, a druga u rao-bau fazi u Buća Potoku u ulici Safeta Hadžića. Parcela na kojoj se nalaze kuće je površine 600m2. Završena i useljiva kuća je na tri etaže i svaka etaža je površine 117m2( tri odvojena stana) Stanovi su po strukturi trosobni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševo, Na upit, 320,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili zamjena kuće za stan uz doplatu. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini Pionirske doline, u općini Centar, Sarajevo. Sastoji se od četiri stana sa odvojenim ulazima. Tri stana posjeduju dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinju, kupatilo i hodnik. Dok se četvrti stan sastoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Mejtaš, Na upit, 320,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru Sarajeva (10 min. od Katedrale). Centralno grijanje na plin + pec na cvrsto gorivo. Ispod kuce se nalazi jos jedna kuca od 60m2 (useljiva) koja ulazi u cijenu i basta od 100m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 899.665 KM, 312,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se samo stojeća kuća u naselju Ramići (vazdušna banja) općina Hadžići. Objekat se nalazi na placu od 5436 m2 od ćega je dvorište, parking, igralište,mjesto za bazen,stadion zauzimaju cca 1500 m2. Ostalo zemljište cca 3936 m2 je pod voćem i dijelom trava. Imanje je komplet....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, Na upit, 310,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Luksuzna kuća Koševsko Brdo Kuća se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji u samom centru Sarajeva,izuzetno kvalitetne gradnje. Posjeduje 7 spavaćih soba sa kupatilima. Dva salona za prijeme, poseban apartman za goste,garsonjeru za poslugu. parking 7 mjesta + garaza, 700m2 okucnica....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 835.000 KM, 300,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Kuća i okućnica u Novom Sarajevu (Šanac). Okućnica je ograđena i lijepo uređena sa sadnicama i ima ukupnu površinu od 750m2. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja, dimenzije kuće su: Prizemlje 11,50x10,50m Prvi sprat i potkrovlje 14,50x10,50m Kuća je adaptirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 254.700 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 248.908 KM, 300,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2022.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 485.000 KM, 300,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje novoizgrađenu kuću dvospratnicu na nepunom dulumu zemlje iznad Hadžića. Riječ je o mirnoj i skrivenoj lokaciji na samo 10ak minuta vožnje od tržnog centra Bingo. Sve što je potrebno za odmor i guštanje je usput, a prateća infrastruktura u naselju je ono što pravi dodatnu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 300,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Velika kuca velikom bastom u mirnom delu grada a blizu grada. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 300,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1990. godine napravljena, oko 1997. godine kuca je kompletna renovirna! U sklopu kuce se nalzi garaza, veliki poslovni prostor, ispred kuce parking i basta sa vocnjakom. Kuca je kompletno ogradjena i ima elektronsku kapiju. Unutar kuce se nalazi: 2 wc, 2 kuhinje, 2 spavace....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 370.000 KM, 300,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Gornjovakufskoj, netom iznad tranzita, Rental prodaje super porodičnu kuću koja broji četiri etaže. Poboljšanjem infrastrukture i puta u Mjesnoj zajednici Gornji Kovačići ( kao i povoljnim položajem parcele), kuća je silom prilika "pripala" završetku ulice Radnička. Lokacijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 500.000 KM, 300,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa poslovnim prostorom od 120m2, sa dvori�tem, sa dozvolama i svim prikljuccima na infrastrukturu. 1/1. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 350.000 KM, 300,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz ku�i je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 820.000 KM, 290,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.950.200 KM, 289,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni-poslovni objekat površine 288,86 m2 sastoji se iz četiri etaže, suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Suteren je površine 63,03 m2 i sastoji se iz hodnika, dvije kancelarije, kuhinje, kupatila i toaleta. Pod je laminat i keramika. Prizemlje je površine 67,73....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 405.000 KM, 283,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje stambeni objekat i zasebni poslovni prostor u strogom centru grada Visoko u ulici Dr. Džananovića, Zeničko-dobojski kanton. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje, prvi i drugi sprat, a sve tri etaže su povezane unutarnjim stepenicama.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 784.000 KM, 280,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 94 m2 u osnovi i garaža sa ostavom 56 m2 nalaze se na parceli površine 490 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlje i dva sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, dvije spavaće sobe i kupatila. I sprat se sastoji iz hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sagradjena u Americkom stilu za veliku porodicu. Nalazi se iznad hotela Grand u mirnom dijelu (nema saobracaja) samo 8 minuta pjeske od Marijin dvora ili 5 minuta od zeljeznicke stanice. 2 asfaltirana prilaza kuci sa gornje i donje strane. Kuca ima bastu sa gornje i manju sa....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 140.000 KM, 273,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, ulica Milinkladska, naselje Hrasno brdo, Opština Novo Sarajevo. Površine 273 m2, 91 m2 /gabarit/, spratnosti Pr+2S. Svaki sprat ima kupatilo i može biti zaseban stan na svakom spratu. Kuća je klasične, čvrste, gradnje sa placem 2,59 ari. Lokacija je odlična, na mirnom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 145.000 KM, 273,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Sarajevu, ulica Milinkladska, naselje Hrasno brdo, Opština Novo Sarajevo. Površine 273 m2, 91 m2 /gabarit/, spratnosti Pr+2S. Svaki sprat ima kupatilo i može biti zaseban stan. Kuca je klasicne, cvrste, gradnje sa placem 2,59 ari. Lokacija je odlicna, na mirnom mjestu sa pogledom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, Na upit, 270,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu od 270m2 sa 180m2 okucnice u Sarajevu,Buca Potok. Kontakt telefon 065774038 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 270,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 400m od glavne ceste.Ima uredeno dvoriste i bastu, interfon i alarm.Grijanje ima alternativu: plin ili cvrsto gorivo.Kuca je na suncanom mjestu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Kablovska....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 690.000 KM, 256,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grad: Sarajevo Kvadrata: 256,45 Broj soba: 6 Broj spratova: 2 Vrsta grijanja: Plin Cijena: 690.000 KM (Ne $) / 350.000€ Kontakt: mb181970@gmail.com Godina izgradnje: 1990-1999 Vrsta poda: Parket Kanalizacija: Standardna Primarna orjentacija: Jugozapad Balkon ✅ Garaža ✅ Internet....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 600.000 KM, 250,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo impozantnu porodičnu kuću na tri etaže na Vrbanjuši. Nevjerovatan pogled na grad oduzima dah, ali to nije jedini argument koji ide u prilog ovoj lljepotici. Kuća je izgrađena 1990. godine, te zadovoljava sve standarde moderne gradnje. Sama parcela dovoljno je prostrana da....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 500.000 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća površine oko 250 m2 na placu od 680 m2 u naselju Nedžarići. Sastoji se od podrumskih prostorija, prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i kupatilo. Na spratu (visoko potkrovlje) nalaze se 3 spavaće sobe i WC. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Alifakovac, 700.000 KM, 250,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Bistriku (Alifakovac) sa velikom bašćom u kojoj se nalazi šadrvan i fontana, sve sa fantastičnim pogledom na Sarajevo i na Vijećnicu (200m udaljenost). Kuća je na 3 etaže, 5 terasa, veliki podrum, garaža. Prvi vlasnik. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 250,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 400.000 KM, 250,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Sokolovicima na Ilidzi. Pored rijeke Zeljeznice. Udaljena je 1 km od Ilidze, 15 minuta voznjom autom do centra Sarajeva. Nekih 600 m udaljena od komplexa univerziteta i srednje Internacionalne skole Burch. Nekih 500 m do osnovne skole i 100 m do prve autobuske stanice.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 469)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>