• GoHome Professional
prizemlje balkon barem 120 m2 što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • prizemlje balkon barem 120 m2 što veće - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon barem 120 m2 što veće

  • Za upit "prizemlje balkon barem 120 m2 što veće" pronađeno 464 nekretnina - prosječna cijena 1.690 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 88000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BIJELJINA, 487.000 KM, 300,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2024.,

www.indomio.ba

Više informacija na 066/345-666 Prekrasna kuća u osnovi 150 m2 prizemlje i sprat na placu 626 m2 u neposrednoj blizini Banje Dvorovi.Kuća u suštini posjeduje veliki dnevni boravak ,trpezariju , dvije kuhinje ,ostavu , 6 spavaćih soba , tri kupatila , više balkona i terasa , garderobnu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 255.000 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje kuću novije gradnje sa dvorištem u naselju Grivići, općina Hadžići. Detalji o nekretnini: Bruto površina kuće: cca....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 254.700 KM, 300,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Prodajemo kuću u ulici Hošin Brijeg, u općini Stari Grad u Sarajevu. Na parceli od 245 kvadrata nalazi se kuća tlocrtne površine 111 kvadrata koju čine prizemlje i dva sprata. Na prvom i drugom spratu nalaze se uređeni i održavani četverosobni stanovi, dok je u prizemlju prostor površine....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 306.000 KM, 300,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno završena, moderno opremljena i odmah useljiva kuća na mirnoj i prirodno čistoj lokaciji u Vrnograču opština Velika Kladuša, naselje Grabovac. Kuća je građena na tri etaže po 100 m2, što ukupno iznosi 300 m2 korisne stambene površine sa dodatnih 50 m2 površine....

 
 
 
  Kuća, ROSULJE, 190.000 KM, 300,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

porodicna kuca dva sprata i visoko potkrovlje garaza porca opremljena unutar cetri sobe dva kupatila plasticna polukruzna stolarija prvi sprat i potkrovlje su opremljeni prizemlje je neopremljeno 120kvadrata cistoga prostora posto se jos nezna sta ce biti funkcija toga prostora trenutno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 370.000 KM, 300,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

U ulici Gornjovakufskoj, netom iznad tranzita, Rental prodaje super porodičnu kuću koja broji četiri etaže. Poboljšanjem infrastrukture i puta u Mjesnoj zajednici Gornji Kovačići ( kao i povoljnim položajem parcele), kuća je silom prilika "pripala" završetku ulice Radnička. Lokacijom....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 298.687 KM, 300,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.04.2026.,

www.indomio.ba

Useljiva i moderno namještena kuća Vrnograč Prodaje se kompletno završena, moderno opremljena i odmah useljiva kuća na mirnoj i prirodno čistoj lokaciji u Vrnograču opština Velika Kladuša, naselje Grabovac. Kuća je građena na tri etaže po 100 m2, što ukupno iznosi 300 m2 korisne stambene....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 720.000 KM, 300,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana novoadaptirana kuća površine 300 m2 sa baštom površine 300 m2, garažom površine 30 m2 i vanjskom garažom površine 20 m2, u ulici Nahorevska, naselje Nahorevo, općina Centar, Sarajevo. Sastoji se od prizemlja i dva sprata P+2S. PRIZEMLJE: garaža, kupatilo, hodnik....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 175.000 KM, 300,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca izgradjena na 2 i pol sprata. Sprat useljiv, visoko potkrovlje, demiri u prizemlju na svim otvorima, garaza u sastavu kuce. Plac 1000 m2 sa vlastitim putem i starim vocnjakom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Struja Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 156.000 KM, 300,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 1977 god. izgradjena, ima 200 m2 neto. Plac je od 2080m2 (basta, voce, drvece, pristup sa dve strane autom, betonskim stazama do objekata) Na placu postoji jos: 1.Garaža i pomocni objekat 2.Zapoceta 1992 gradnja kuce, izgradjen podrum i prizemlje-poslovni prostor, ima 100m2 neto,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 835.000 KM, 300,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Kuća i okućnica u Novom Sarajevu (Šanac). Okućnica je ograđena i lijepo uređena sa sadnicama i ima ukupnu površinu od 750m2. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja, dimenzije kuće su: Prizemlje 11,50x10,50m Prvi sprat i potkrovlje 14,50x10,50m Kuća je adaptirana....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 480.000 KM, 300,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine cca. 300 m2 u Ulici Braće Lakišića u naselju Mazoljice u Mostaru. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 214m2. Smještena je u naseljenom dijelu grada sa objektima za individualno stanovanje. U neposrednoj blizini stambenog objekta su smješteni....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 600.000 KM, 300,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuca u Prijedoru, Puharskoj, ulica Mise Jazbeca, tocna lokacija na slici. ????Zemljiste 668 m2, kuca 300m2, prizemlje i dva kata, u prizemlju mogućnost i predviđena garaza ili radnja/obrt ,upisana kao 10x10 , no stvarnih dimenzija malo vise od 11x10,5 , vidjeti objekat....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stambeno-poslovni objekat koji se sastoji od četiri etaže; poslovnog prostora u prizemlju i tri stambene jedinice (kuća sa poslovnim prostorom); označen k.p. brojem 1306/2, u djelu čaršije "Kantin Gaj", dvorište površine 45 metara kvadratnih, sa ukupnom stambenom površinom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na spratu je stambeni prostor, 4 sobe, kuhinja i kupatilo. U prizemlju kuće se nalaze 3 poslovna prostora, sve za benzinsku pumpu osim aparata za točenje, pomoćni objekat sa 4 boksa za uzgoj svinja, ribnjak Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju dupleks kuca u Bijeljini nedaleko od AMD.Kuca se nalazi na placu od 500m2,pored koje se nalazi ljetna kuhinja(hodnik,d.boravak sa kuhinjom,kupatilo),dvije odvojene garaze.Ima prilaz sa dvije ulice,u neposrednoj blizini je parkic,djeciji vrtic,skola,marketiKuca je dimenzija12x9m(,oko....

 
 
 
  Kuća, BRNJIK, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća 10x12 izgrađena 1991. godine, useljena 2000. godine. U prizemlju prostor ispod cijele kuce namijenjen za garaze, bez pregradnih zidova, samo nosivi stubovi. Uz kuću 25.287 m2 zemljišta na kome se nalazi šljivik star 15 godina od 200 stabala. Jedna parcela o 6.025 m2 odvojena....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom,kuća je dupleks, uz magistralni put M-17 u Čelebićima, Kuća je na lijepom položaju, posjeduje prizemlje, poslovni prostor,sprat i potkrovlje. Poslovni prostor i mamagacin - poslovni prostor je povoljan za sve namjene. Uz kuću se nalaze pomoćni objekti ljetna kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca je renovirana 1999. godine. prizemlje se sastoji od dva stana po 40 kvadrata, sa zasebnim ulazima. sprat ima 110 kvadrata stambenog prostora, sa terasom 11X3, ispod koje se nalaze garaza i ostava. prilaz ku�i je asvaltiran. okucnica je oko 300 kvadrata. vlasnistvo je 1/1. cijena....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u glavnoj ulici,u prizemlju je bio kafe bar,oko 130 m2 funkcionalan i iz lokala se izlazi na terasu i dio dvorista.A takodje iz lokala se ide i u stan na prvom spratu od 150 m2 sa pogledom na glavnu ulicu.Stan ima 7 prostorija od koje su 3 velike sobe okrenute preme....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Bijeljini, na odličnoj lokaciji. (NASELJE PET JEZERA, ULICA HILANDARSKA) Kuća je smeštena na placu od 600m2. Kuću čine prizemlje i sprat. U prizemlju je stan od 120m2 i garsonjera od 30m2. Na spratu je isti raspored, kao u prizemlju. Kuća ima dva odvojena ulaza. Na....

 
 
 
  Kuća, SRNICE DONJE, 130.000 KM, 290,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa dvorištem u mestu Srnice, kod Gradačca. Kuća se nalazi 20 metara od glavnog puta. U okolini se nalazi prodavnica i osnovna škola. Prizemlje: 100m2 – Dve sobe, trpezarija, kuhinja, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 90 m2 – Četiri sobe Potkrovlje: 100m2 – Nije namešteno,....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 290,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velcine 16x9 (sa garazom i kotlovnicom) tj. tri dvosobna stana sa zajednickim stubistem odvojenih ulaza! Na prvom spratu u dnevnoj sobi se nalazi veliki zidani kamin od kamena. Prvi i drugi sprat imaju velike balkone a prizemlje posjeduje veliku terasu spojeno sa bazenom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.950.200 KM, 289,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovni-poslovni objekat površine 288,86 m2 sastoji se iz četiri etaže, suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Suteren je površine 63,03 m2 i sastoji se iz hodnika, dvije kancelarije, kuhinje, kupatila i toaleta. Pod je laminat i keramika. Prizemlje je površine 67,73....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 405.000 KM, 283,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje stambeni objekat i zasebni poslovni prostor u strogom centru grada Visoko u ulici Dr. Džananovića, Zeničko-dobojski kanton. Kuća se sastoji od tri etaže: prizemlje, prvi i drugi sprat, a sve tri etaže su povezane unutarnjim stepenicama.....

 
 
 
  Apartman, NEUM, 1.300.000 KM, 281,00 m2 cca 4630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Neumu , ulica Mimoza , prvi red do mora . Centralni dio Neuma sa predivnim pogledom na Neumski zaliv. Kuća se nalazi na parceli površine 322 m2 dok je ukupna stambena površina objekta 281 m2. Objekat ima 3 sprata, sastoji se od 7 studio - apartmana i terasa sa pogledom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 281,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je ukupne površine 281,2 m2 i sa stoji se od 5 etaža, na koje su raspoređena tri zasebna stana: Stan br. 1: Prizemlje i Suteren 82,7 m2 DVOETAŽNI STAN sa izlazom na baštu sa izvorom pitke vode. Moderno uređen stan na dvije etaže sa velikom terasom i izlazom na baštu. Stan posjeduje....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, 330.000 KM, 280,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno atraktivna nekretnina u lijepom dijelu grada sa dosta sunca,nadomak samog centra grada. Naselje Kobilja Glava, ulica Sipska sa pristupm objektu iz dva pravca. Kuća ima 280 m2 površine i sastoji se od POSLOVNOG PROSTORA u prizemlju, potpuno opremljenog SPRATA (sa kvalitenim....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Kuća, ČIRKIN POLJE, 3.360.000 KM, 280,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Prijedoru, naselje Cirkin Polje, Brace Vujicica 33 spratnica, 280m², okucnica 625m², jedan ulaz, dva sanitarna cvora, gradjena 1982.godine, useljivo prizemlje i sprat djelimicno, potkrovlje nezavrseno, tarasa 20m², pored kuce se nalazi pomocni zidani objekat (supa i ostava),....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 784.000 KM, 280,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 94 m2 u osnovi i garaža sa ostavom 56 m2 nalaze se na parceli površine 490 m2. Sastoji se iz tri etaže, prizemlje i dva sprata. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, dvije spavaće sobe i kupatila. I sprat se sastoji iz hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sagradjena u Americkom stilu za veliku porodicu. Nalazi se iznad hotela Grand u mirnom dijelu (nema saobracaja) samo 8 minuta pjeske od Marijin dvora ili 5 minuta od zeljeznicke stanice. 2 asfaltirana prilaza kuci sa gornje i donje strane. Kuca ima bastu sa gornje i manju sa....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Bakšaiš, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća, novogradnja prizemlje plus dva sprata. Kuća je modernog dizajna,nepravilnog oblika, rađena 2010/2011 godine. Od temelja do krova je zidana sa termoblokovima austrotherm, ostale faze gradnje su rađene uz stručni nadzor i kvalitetnim materijalima. Krovna konstrukcija....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, Na upit, 280,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Povoljno kuca na prodaju, moguca zamjena za Trebinje ili primorski pojas (u Hrvatskoj, oko Sibenika - prema Kninu, ili u Crnoj Gori). Kuca 9,5x8,6 (1+1 0 140 m2, dva dvosobna stana; prizemlje moze i kao poslovni prostor) (gradnja 1975.) + garaza i supa, sve na parceli od 1000 m2:....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 586.000 KM, 276,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća je na dobroj lokaciji 5 min šetnje od Boske prema Boriku. Ima demit, fasadu, suteren visina 305cm, garažu, prizemlje, sprat, mansardu, terasu 18m2.Pet wca, 2 kupatila, vlasti. podstan. priklju. na grd. toplanu. Sve je trenutno pos. prostor. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.078.000 KM, 270,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine 270m2 (u osnovi 90m2) na parceli površine 500m2 (okućnica cca 400m2). Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata. U prizemlju (90m2) se nalazi podrum. Na prvom spratu (90m2) se nalazi veliki salon sa kupatilom za goste, spavaća soba sa kupatilom, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 400.000 KM, 270,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

180 m2 uredjen stambeni prostor, 90 m2 predvidjen poslovni prostor u prizemlju + 40 m2 garaza. Demit fasada, kvalitetna pvc stolarija, izlaz na dvije ulice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, Na upit, 270,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Prijedoru, ulica Branka Radicevica 1, na uglu Proleterski brigada. 10x12 metara sa podrumom, prizemlje je 3-soban stan sa balkonom i garazom. Na spratu je 4-sobni stan) sa balkonom (12 metara). Potkrovlje je 3-soban stan sa upustenim balkonom. Sva tri stana su odvojeni.....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 464)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com