• GoHome Professional
prizemlje balkon barem 120 m2 što veće - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • prizemlje balkon barem 120 m2 što veće - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon barem 120 m2 što veće

  • Za upit "prizemlje balkon barem 120 m2 što veće" pronađeno 464 nekretnina - prosječna cijena 1.690 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 88000 KM
    • do 110000 KM (prosječna cijena)
    • do 130000 KM
    • do 1100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 656 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SOKOLAC, Na upit, 185,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju prelijepa trospratna kuca sa prizemljem i dva dvosobna stana sa posebnim ulazom i tavanom na cetvrtoj etazi. Svaki sprat ima, dvije spavace sobe , opremljenu kuhinju, hodnik, dnevni boravak, špaiz, kupatilo i wc.. U prizemlju su garaza i radionica. Kuca je izgradjena od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, Na upit, 184,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Bosanskom Brodu, Kosovska ulica 9. Ukupni stambeni prostor korisne površine 158 m2 i pomoćni prostor korisne površine 26 m2. Prizemlje je pogodno za stanovanje, soba, boravak, kuhinja i kupaona, struja, voda, grijanje na peći. U prizemlju je i garaža i spremište.....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 165.000 KM na 180.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BANJEVAC, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 165.000 KM
11.04.2026 - 180.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

✨ PORODIČNA KUĆA SA OKUĆNICOM – BREZA / BANJEVAC ✨ Idealna prilika za miran porodični život! Na prodaju kuća na dva sprata ukupne površine 180 m², sa okućnicom od 388 m², smještena u mirnom i uređenom naselju Banjevac – Breza. Raspored prostorija: Prizemlje: ✔️ Hodnik ✔️ Kupatilo....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 293.355 KM, 180,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se objekat sa odvojena stanovanja u neposrednoj blizini gradske bolnice u Cazinu ulica 517. Oslobodilačke brigade. Objekat je prizemlje + sprat sa pomoćnim sadržajima kojeg čine dva odvojena stanovanja od 130 m2 stambene površine i dodatnih 50 m2 u prizemlju objekta - kotlovnica....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 156.000 KM, 180,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Naša agencija prodaje kucu u Starom Gradu , Kuca sadrzi : Pr +Sp + Sp . U prizemlju je garaza ,a prilaz kuci je direktno sa javne ceste . Prvi sprat : dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo , balkon i spavaca soba. Drugi sprat : dvije spavace sobe, kupatilo, hodnik i balkon. Kuca je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 315.000 KM, 180,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se lijepo uređena kuća – vikendica (P+S+ Pt) korisne površine 180 m², izgrađena na parceli od 649 m², u mjestu Milinjača, općina Hadžići. Predmetna nekretnina se sastoji iz tri etaže. Prizemlje: kuhinja, dnevni boravak, kupatilo, ostava i kotlovnica. Sprat: hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 259.983 KM, 180,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Na samo 15 km od centra Sarajeva u naselju Ćevljanovići prodaje se plac od cca 700 m2, sa novo izgrađenom kućom po svim sadašnjim standardima i novim materijalima, površina kuće cca 200 m2 a sastoji se od prizemlja i sprata. Kuća je udaljena od magistralnog puta Sarajevo - Tuzla cca....

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 125.000 KM, 180,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUCA U KOTOR VAROSU , 2 km OD CENTRA . KUCA JE NAMJESTENA, USELJIVA. CIJENA NIJE FIKSNA. ZA SVE INFORMACIJE JAVITI SE NA BROJ 00385998358258 KUCA SE NALAZI U BLIZINI CENTRALNOG GROBLJA KOTOR VAROS . Prizemlje + prvi kat . Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Bihacu koja se nalazi u ulici Kasima Ćehajića na broju 14,na vrlo atraktivnoj lokaciji.Kuca se nalazi na glavnoj saobracajnici.U neposrednoj blizini kuće je caffe pizzeria Amfora,OMV benzinska pumpa,apoteka,pekara,auto praona,poštaKuća se nalazi na zemljišnoj parceli....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća 9,50 x 10,30 na sprat izgrađena 1997 godine sa dva balkona na spratu i jednom terasom u prizemlju.U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trepezarijom, WC sa kupatilom, ulazni hodnik sa stepenicama obloženim sa jasenom koja vode na sprat i garažom koja je vezana....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

moze kompezacija za stan uz vasu nadoplatu- KUCA -mjesto POTOK ZENICA Zemljiste 140 m2 sa garazom i bastom+POSLOVNI PROSTOR prizemlje + 2 sprata ukupne kvadrature 180m2 od tog 30m2 je POSLOVNI P 150 m2 je STAN vise slika na PIKU http://www.pik.ba/artikal/14451148/kuca-zenica-potok/....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Blažuj, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo prelijepu kuću novije gradnje, (S+Pr+Pt) ukupne površine 180m2 sa velikim lijepo uređenim dvorištem površine 1440m2. Nepravilnog je oblika, a sastoji se od suterena gdje je smještena garaža za jedno vozilo, vrlo komforna kuhinja sa trpezarijom i jedno kupatilo. Na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvospratna kuća (prizemlje + sprat ) sa pratećim objektima ( dupleks garaža i pomoćni objekat) na parceli površine cca 1.200 m2. Objekat je smješten u centralnom djelu Kasindolske ulice, u mirnom okruženju. Dimenzije placa su cca 54 x 22m i pogodno je za različite namjene.....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Lukavac Mjestu na mirnoj lokaciji. Kuća se nalazi u blizini benziske pumpe Energopetrol, od centra Lukavca je udaljena 1,5 km. Na prizemlju se nalazi garaža i kotlovnica, na prvom spratu su smještene : soba sa trpezarijom,spavaća soba i dnevna soba, kupatilo i hodnik.....

 
 
 
  Kuća, KONJIC, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nalazi se 8km od centra Konjica, 150m od željezničkog stajališta pruge Sarajevo-Mostar. Kuća je useljiva. Papiri su 1/1. Kuća ima 180m2 na placu od 800m2. Ima prizemlje, sprat i potkrovlje. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća od 180m2 na prodaju. Nalazi se u mirnom kraju u blizine Banje Laktaši. Prodaje se u izvornom stanju. Polunameštena. Uz kuću je i pomoćni objekat (podrum u suterenu). Veliko dvorište (površina placa je 1017m2) sa puno mogućnosti (recimo vrt, bazen). Prizemlje + 2 sprata. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, PRITOKA, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću koja se nalazi u predgrađu Bihaća u naselju Pritoka, u neposrednoj blizini novoizgradjene dzamije u Pritoci. Kuća se nalazi na jako mirnoj i lijepoj lokaciji udaljena od centra grada svega 5 km odnosno 10 minuta lagane vožnje. U neposrednoj blizini kuće se nalaze svi....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju kuća od 180 m2 i pomoćni objekti sa 6 ara placa na manje od 1km od samog centra Loznice. Kuca se nalazi pored glavnog puta u ulici Luke Stevica. U blizini kuće nalazi se osnovna škola, bolnica, vrtić, .Povoljno!!! PRIZEMLJE 90m2: garaza, dnevni boravak – trpezarija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću dimenzije 9.80x8.50 na tri etaže. U prizemlju je moguc poslovni prostor cca 60m2 plus poslovni prostor u dvoristu koji je u izgradnji cca 55m2.iza kuce ima basta. Dvorište je u ravnici 150 m od tramvajske stanice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u ul. BranislavaNušića Nedzarići ima dva stana iste strukture prizemlje i sprat sa svim priključcima. Poseduje dvoriste od 684kvm, sa garažom i voćnakom i sopstvenim prilazom! Kuća je u procesu knjiženja. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, Na upit, 178,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2024.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM KUCU U MODRICI, NA LOKACIJI BEOGRADSKA 14. KUCA SE NALAZI NEDALEKO OD FUDBALSKOG STADIONA I SREDNJE SKOLE. Dimezije su 10.5 x 8.5 + garaza 7.5x3. Kuca ima prizemlje i sprat sa unutrasnjim stepenicama, pravljena kao dva posebna stana. Izgrađena 2000g., a ograda i fasada urađeni....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, Na upit, 177,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje, sprat i potkrovlje. U prizemlju se nalaze dvije sobe, wc, kuhinja i ostava, kotlovnica, drvarnica i velika veš kuhinja. Na drugom spratu dvije sobe, kuhinja i trpezarija, wc i potkrovlje. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 430.000 KM, 176,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu kuću sa ogromnim vočnjakom - Blagovac - Vogošća Opis nekretnine: Kvalitetno po projektu građena, uknjižena kuća novije gradnje spratnosti P+1 bruto kvadrature cca. 176m2 na ravnoj i osunčanoj....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 174 m2. Sadrzi dva podruma, prizemlje i sprat. Nije dovrsena kao sto se vidi na fotografiji. Dvoriste je 6 ili 7 ari, ogradjeno betonskim zidom i zicom. U dvoristu se nalazi poljski wc i svinjac(gradjeni od betona), a od kuce do njih vodi betonska staza. Povoljno po dogovoru.....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 140.000 KM, 172,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2019.,

www.indomio.ba

Opis nekretnine ukratko: Lokacija: Kuće s okućnicom i pomoćnim prostorijama, i zemljište se nalaze u VISOKOM, Centar, udaljeno 800 m od zgrade Općine VISOKO, 600 m od policije, 400 m od banaka, 500 m od TC Suša i IGM, 700 m od uključenja na autoput, 500 m od osnovne škole, 500 m od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 142.000 KM, 172,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća spratnosti P+1, bruto kvadrature cca. 170 m2 sa dvorištem na osunčanoj parceli površine 408m2 sa prelijepim panoramskim pogledom na samo 2 minute udaljenosti od Spomen parka Vraca. Do centra grada se stiže za cca 7 minuta vožnje. Naselje Gornji Kovačići, Novo Sarajevo Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 295.000 KM, 171,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se porodična kuća s garažom, smještena u mirnom naselju Buljakov Potok, općina Novi Grad, Sarajevo. Kuća se prostire na tri etaže (Pr+S+Ptk), ukupne površine u osnovi 57 m², a korisne površine 171 m², izgrađena na parceli površine 213 m². Raspored prostorija: Prizemlje: ulazni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2021.,

www.agencyplus.ba

Agency Plus d.o.o. Alekse Šantića 2a 88104 Mostar Upisani u registar posrednika kod Federalnog ministarstva trgovine pod registarskim brojem : 29/2023 Član Udruženja učesnika u prometu nekretnina pri Privrednoj/Gospodarskoj komori FBiH Broj posredničkog Ugovora: 139/PK Ime i Prezime....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodično imanje na kojem se nalaze dvije stambene kuce. Veća dvoetažna kuća u prizemlju ima prostran dnevni boravak,kuhinju i kupatilo. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe i drugo kupatilo. Ukupna površina ove kuće je 100m2. Manja kuća (70m2), također u dvije etaže, sa....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 149.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća Pr+Pot površine 168 m2 u završnoj fazi gradnje. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 920 m2 u naseljenom dijelu sa porodičnim stambenim objektima, na mirnoj i ugodnoj lokaciji. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi kuhinja sa dnevnim boravkom....

 
 
 
  Poslovno - stambena zgrada, BRČKO, 320.000 KM, 168,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovno stambeni objekat spratnosti suteren + prizemlje površine 168 m2 u osnovi na placu površine 327 m2. Sastoji se od: - suteren površine 100 m2 u kom se nalazi kotlovnica - prizemlje u kom se nalazi restoran koji je kompleno opremljen i posluje i prodaje se sa kompletnim inventarom.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 139.000 KM, 168,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2021.,

www.nekretnine.ba

GRADISKA, DUBRAVE, kuca na prodaju na atraktivnoj lokaciji uz magistralni put Gradiska-Banjaluka, 5 km do Gradiske. Velicina kuce 168 m² i nalazi se na parceli 5 117 m². Ima uredjene zidane pratece objekte i garazu. Kuca je pogodna i za lokal, ima visoki strop 286 cm i može da se....

 
 
 
  Kuća, TOMISLAVGRAD, Na upit, 168,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se obiteljska kuća s velikom okućnicom Prizemlje -> poslovni prostor te prostor namijenjen za ugostiteljski objekt Prvi kat -> hodnik, kupaonica + manji toalet, 4 sobe, dnevni boravak+ + kuhinja, velika terasa Potkrovlje i velika okućnica. Kuća nije u potpunosti dovršena,....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, Na upit, 168,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća površine 168m2 sa okućnicom površine 720m2 u Bistaračkoj ulici u Lukavcu. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo i velika terasa. Na gornju etažu se pristupa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 167,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko. Kuća je izgrađena na parceli površine 586 m2 u ulici Mule Hodžića (Podvisoki) nedaleko od glavne saobraćajnice i na samo 900 m udaljenosti od cetralnog dijela grada u podnožju bosanskih piramida.....

 
 
 
  Kuća, KRUŠČICA, 90.000 KM, 165,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U CENTRU GRADA VITEZ,(prizemlje,kat i potkrovlje) ima okućnice,2500 duluma zemlje,prodaje se kraj te kuće stara kuća namještena i svim prikljućcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 165,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca u samom centru Grada Bihaca, koja se sastoji od tri stambene etaže; prizemlje + prvi sprat + potkrovlje. Površina u tlocrtu je 55m² . Prizemlje se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, jedne sobe i kupatila. Pogodno je za iznajmljivanje. Na prvom spratu se nalazi veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 2.132.000 KM, 164,00 m2 cca 13000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću u naselju Miševići, općina Hadžići. Predmetna nekretnina je smještena u mirnom dijelu naselja sa prelijepom pozicijom i otvorenim pogledom prema Sarajevu. Izgrađena je na parceli površine 1007 m2 i sastoji se od tri etaže. Na prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 90.000 KM, 161,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa velikom radionom i kancelarijom u prizemlju. Površina kuće 161 m2 a okućnica 1880 m2 sa dvorištem naprijed i nazad. Na spratu se nalazi kuhinja, dnevni boravak,kupatilo,4 sobe i veliki balkon. Stepenice kružne vode na tavan koji je izolovan. Posjeduje sve priključke .Na odličnoj....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 464)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>