• GoHome Professional
prizemlje balkon što skuplje do 150000 km 60 m2 Na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon što skuplje do 150000 km 60 m2 Na - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što skuplje do 150000 km 60 m2 Najnovije

  • Za upit "prizemlje balkon što skuplje do 150000 km 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+14%

Promjena cijene sa 145.000 KM na 165.000 KM dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 55,00 m2 cca 3000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.07.2025 - 154.000 KM
29.07.2025 - 145.700 KM
05.12.2025 - 145.000 KM
28.02.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaja – Dvoiposoban stan u izgradnji – 55m2 – Prizemlje – Zgrada sa liftom Lokacija: Eš naselje ✨ Opis stana: U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan u prizemlju stambene zgrade koja je trenutno u fazi izgradnje. Stan je idealan izbor za porodični život, a savremeni raspored i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 164.700 KM, 61,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2024.,

www.indomio.ba

U srcu grada, uz obalu rijeke Save, uzdiže se urbana vila koja oduzima dah svojim modernim dizajnom i spektakularnim pogledom na rijeku. Ova elegantna građevina nudi luksuzne stambene jedinice različitih spratnosti, zadovoljavajući ukuse i potrebe raznovrsnih stanara. Svaki stan u....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje dvokatnice sa terasom suterenom i garažom.Vlasništvo 1/3. Zaseban ulaz,struja i voda. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.960 KM, 62,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 62 m2 na visokom prizemlju u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Stan je opremljen PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem, kvalitetnim laminatom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 153.600 KM, 64,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 64 m2 u prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim centralnim grijanjem na struju, i kvalitetim sanitarijama. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 150.000 KM, 56,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na Dobrinji 3. fantasticnog rasporeda, povrsine 56m2 na visokom prizemlju. Stan je jako topao, ugodan i osuncan, pozicija stana je na zapadnoj strani. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavace sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 145.000 KM, 63,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartmane na Blidinju, Naselje Risovac u neposrednoj blizini i ski lifta i same ski staze sa odličnim pogledom okruženi netaknutom prirodom parka prirode BLIDINJE ! Izdvajamo za prodaju odličan apartman sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 138.000 KM, 57,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban, kompletno renoviran, stan površine 57 m2 u visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan se prodaje sa podrumskom prostorijom površine 6m2. Renoviran PVC....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 56,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 56 m2, u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na zatvoreni balkon, kuhinje sa trpezarijom sa izlazom na otvoreni balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon što skuplje do 150000 km 60 m2 (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)