• GoHome Professional
prizemlje balkon do 150000 km 60 m2 najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon do 150000 km 60 m2 najnovije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon do 150000 km 60 m2 najnovije

  • Za upit "prizemlje balkon do 150000 km 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 60 m2, na visokom prizemlju u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa zatvorenim balkonom, odvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na drugi balkon, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Stan, PUTIĆEVO, 79.000 KM, 60,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

PRELIJEPA I KOMPLETNO RENOVIRANA VIKENDICA U ŠUMICI 4 MINUTE OD TRAVNIKA (Putićevo) VIKENDICA KOMPLETNO RENOVIRANA U JUNU 2020. GODINE VIKENDICA 60m2 ZAJEDNO S DODATNOM OKUĆNICOM 1359 m2 PRATEĆI ZIDNI OBJEKAT (MAGAZA/ŠUPA) ZA OSTAVU ILI RADIONICA cca 10m2 VELIKA NATKRIVENA TERASA....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 160.000 KM, 60,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje dvokatnice sa terasom suterenom i garažom.Vlasništvo 1/3. Zaseban ulaz,struja i voda. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.600 KM, 58,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 58m2, visoko prizemlje u gradu! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se u gradu u blizini svih....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.960 KM, 62,00 m2 cca 2580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 62 m2 na visokom prizemlju u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Stan je opremljen PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem, kvalitetnim laminatom i sanitarijama.....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 93.200 KM, 58,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica površine 58m2 koja se sastoji od prizemlja, prvog sprata i velike terase sa pogledom na jezero Modrac i pristupom na plažu. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, hodnik i manja ostava. Na spratu su dvije spavaće sobe, od kojih jedna sa balkonom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • prizemlje balkon do 150000 km 60 m2 (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)