• GoHome Professional
prizemlje balkon što skuplje do 150000 KM - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • prizemlje balkon što skuplje do 150000 KM - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što skuplje do 150000 KM

  • Za upit "prizemlje balkon što skuplje do 150000 km" pronađeno 262 nekretnina - prosječna cijena 1.235 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DOBOJ, 90.000 KM, 144,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća nije plavljena 2014.g., odvojeno ulazi u prizemlje i sprat, te mogu biti 2 stana, pomocni objekat pored se moze lako koristiti za nesto drugo, ima mokri cvor..Kanalozacija standardna, grijanje centralno etazno, voda gradska itd.itd. Moze zamjena za adekvatan stan u Doboju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 90.000 KM, 160,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

3 x 2-sobni stan prizemlje 75 m2 (useljivo, renovirano) 1. sprat 70 m2 + balkon (useljivo, renovirano) potkrovlje 65 m2 (nezavrseno) POVRŠINA OBJEKTA: 90 (9x10) Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 89.900 KM, 125,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje kuću na Vratniku, ulica Bakije sokak, općina Stari Grad. Predmet prodaje je zemljište ukupne površine 313 m2 na kojem se nalaze dva objekta/dvije kuće. Prvi objekat je uknjižen, a u pitanju je stara devastirana kuća površine 59 m2 u prizemlju. Druga....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 89.817 KM, 49,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 89.000 KM, 46,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 46 m2, na visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, grijanje je na struju. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 167,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko. Kuća je izgrađena na parceli površine 586 m2 u ulici Mule Hodžića (Podvisoki) nedaleko od glavne saobraćajnice i na samo 900 m udaljenosti od cetralnog dijela grada u podnožju bosanskih piramida.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.500 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vikendicu na Ponijerima u blizini Ski centra, opština Kakanj. Predmetna nekretnina je izgrađena 2000. godine i nalazi na prelijepom planinskom predjelu na 1.000 m nadmorske visine. Smještena je u vikend naselju na 20 km udaljenosti od centra Kaknja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 88.000 KM, 49,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u Mostaru, naselje Bijeli Brijeg, kod nove bolnice. Sastoji se od: predsoblja, dnevne i spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila sa WC i 2 balkona (+ odjeljak u podrumu). Visoko prizemlje, kvadratura 49 m2, vlastništvo 1/1 (uredno).Stan nije renoviran.....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 87.000 KM, 105,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povrsina stambenog prostora je 105 m2. Dvije sobe na spratu i d.boravak, kuhinja,ostava,trpezarija,kupatilo, predsoblje i balkon u prizemlju.Kuca je sredjena i namjestena za zivjeti u kuci. Ima okucnince 1012 i baste i vocaka. Dogovor oko cijene i oko upisa u ZK. Sve informacije i....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 89,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+1S površine 89m2 u osnovi, na placu ukupne površine 511m2. U prizemlju kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo i wc. Na spratu kuće nalaze se dvije spavaće sobe i kupatilo, od kojih jedna soba ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 100,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca sa okucnicom na Bistriku (Mahmutovac). Kuca se nalazi na parceli površine od 147m², kuca sama ima oko 100m² i sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka i trpezarije, kuhinje kao i stepenice za sprat. Na spratu se nalaze 2 spavace sobe....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 85.000 KM, 160,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u naselju Nemila, 18km udaljeno od Zenice prema pravcu Doboj.Sama kuca se nalazi blizu zeljeznizke stanice Nemila (slika sa jednog od balkona gleda na stanicu).Kuca je na tri sprata. Prizemlje se sastoji od garaze sa kanalom za popravak vozila, hodnikom, kupatilom i....

 
 
 
  Kuća, DONJI VAKUF, 85.000 KM, 200,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena kuća u blizini stadiona FK Radnik. Kuća je napravljena 2007. godine i ima dvije etaže (jedna nije dovršena). U prizemlju ima i garažu. Broj soba: 5. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.000 KM, 140,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. prodaje PRELIJEPU vikendicu u Brezi, mjesto Prhinje, kanton Zeničko-dobojski. Vikendica se nalazi na udaljenosti od 2 km od centralnog dijela Breze. Posjeduje asfaltirani prilaz koji je prilagođen i za tereta vozila. Kuća je kompletno legalizovana, i posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 85.000 KM, 38,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.06.2020.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje jednosoban stan na odličnoj poziciji u naselju Pejton, ul. Bosanskih gazija, općina Ilidža. Predmetna nekretnina nalazi se na visokom prizemlju stanbene zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan je po strukturi jednosoban površine 38m2. Objeka se nalazi paralelno od rijeke Željeznica,....

 
 
 
  Kuća, MRAKOVO, 85.000 KM, 160,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u mijestu Mrakovo 3 km.od centra Ilijasa,kuca je povrsine 160 mm.i posjeduje okucnice 2000 mm.zemlje.Kuca je novije gradnje tacnije 2005 god. tako da nije nista uradeno osim prozora koji su postavljeni.Sastoji se od:prizemlja,sprata i potkrovlja. -Prizemlje se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.900 KM, 26,00 m2 cca 3270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom, kupatila i balkona. Ukupna površina iznosi 26,3 m². Zgrada u....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 84.500 KM, 200,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u širem dijelu grada površine 200 m2 na placu 622 m2. Kuća je prizemlje + sprat. Prizemlje je kompletno opremljeno sa razvedenim podnim grijanjem. Sprat je poluopremljen. Kuća je građena 2003 god. i ima građevinsku dozvolu. Prostorije u prizemlju su: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 84.200 KM, 48,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Ilidža, naselje Hrasnica, u ulici Put Famosa. Stan je površine 48 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na balkon, spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 83.500 KM, 81,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 81.215 KM, 44,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 84,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajemo nezavršenu jednostanku-stambeno poslovni prostor. Površina u osnovi je 84m2 (12x7m) dok je spratnost Pod+Pr+1S+Pot na placu od 211m2. Podrum i prizemlje su poslovni prostori površina cca 140m2 koji su povezan sa unutrašnjim stepenicama. Poseban ulaz ima za dva odvojena dvosobna....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca,Visegrad,Sase,3.5 km od centra. 200 m2 stambenog prostora. Garaza i stan u prizemlju,sprat,potkrovlje. Dvoriste 2200 m2. Pomocni objekat. Vlasnistvo 1/1. Papiri uredni. Prilaz sa asfaltnog puta. Odmah useljivo. 40000 eura. Tel: 058630580, 004961819651797, 00496183913401. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BRANKOVAC, 80.000 KM, 130,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća površine cca 130m2 u ulici Braće Knežića (Brankovac), u Mostaru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi jednosoban stan površine 60m2. Na spratu se nalazi dvosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, hodnika. Na krovu se....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 200 m2 sa terasom od 50 m2 u naselju Kovačići ulica Borak, u neposrednoj blizini OHR-a, Sarajevo City Center (SCC-a). Sastoji se iz prizemlja i dva sprata. Prizemlje je površine 90 m2, trenutno se koristi kao garaža, a dio je preuređen u poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 120,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u ul. Frana Supila u Banja Luci, ca. 2 minute hoda do Delta Planet. Kuca je na placu od 470m2,prilaz sa dvije strane,istok - zapad, prizemlje (kuhinja,spajz,ostava,dnevna soba,spavaca soba), potkrovlje dvije sobe i balkon,ali postoji mogucnost prosirenja za dodatne dvije....

 
 
 
  Stan, PUTIĆEVO, 79.000 KM, 60,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

PRELIJEPA I KOMPLETNO RENOVIRANA VIKENDICA U ŠUMICI 4 MINUTE OD TRAVNIKA (Putićevo) VIKENDICA KOMPLETNO RENOVIRANA U JUNU 2020. GODINE VIKENDICA 60m2 ZAJEDNO S DODATNOM OKUĆNICOM 1359 m2 PRATEĆI ZIDNI OBJEKAT (MAGAZA/ŠUPA) ZA OSTAVU ILI RADIONICA cca 10m2 VELIKA NATKRIVENA TERASA....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 79.000 KM, 67,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 77.700 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 77.515 KM, 42,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.960 KM, 42,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 76.682 KM, 41,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 76.000 KM, 144,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Selištima, 700m udaljena od opštine. U dobrom je stanju, krov zamjenjen pre 5 godina, urađena izolacija bez fasade. Prizemlje je urađeno a sprat nedovršen. Plac ima 690m2 i ulaz sa dve ulice. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiran stan 70 m2 u centu Hadžića na drugom spratu.Stan se sastoji od hodnika,kupatila,wc,trpezarije,kuhinje,dn.boravka i 2.spavaće sobe.U prizemlju zgrade ima i pripadajući podrum od 4m2. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 72.500 KM, 40,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu vikendicu sa dvorištem u naselju Bogatići - Opština Trnovo, Republika Srpska. Naselje Bogatići je udaljeno svega 15 km od Međunarodnog aerodroma u Sarajevu, te 8 km od centra Trnova. Imanje se nalazi na vrlo kratkoj udaljenosti....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 262)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>