• GoHome Professional
prizemlje balkon što skuplje do 150000 KM - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • prizemlje balkon što skuplje do 150000 KM - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što skuplje do 150000 KM

  • Za upit "prizemlje balkon što skuplje do 150000 km" pronađeno 262 nekretnina - prosječna cijena 1.235 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • 140000 KM (malo jeftiniji)
    • 150000 KM (malo skuplji)
    • do 1000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 129.000 KM, 144,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje novoizgrađenu kuću sa dvorištem u naselju Miševići, Općina Hadžići - kanton sarajevski. Na parceli koja ima površinu od 1132 m2 , izgrađena je kuća gabaritnih dimenzija 6.0x7.0 a koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 129.000 KM, 100,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Nedovršena kuća sa svim priključcima,klima sa urednom dokumentacijom ograđeno,prizemlje opremljeno sastoji se od hodnika,ostave, kupatila, sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Potkrovlje neopremljeno, geijanje na plinske peći a može i struja i čvrsto gorivo. Prilaz asfaltni.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 127.413 KM, 55,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju završene i useljive stanove u novogradnji Grad Konjic. Uknjiženi i useljivi stanovi na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini magistralnog puta i na samo 50km od Sarajevskog aerodroma vožnje autoputem i 2 sata od izlaza....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 125.000 KM, 33,00 m2 cca 3790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartman na Ravnoj planini u sklopu Ski centra u neposrednoj blizini ski lifta i same ski staze! Izdvajamo odličan apartman sa jednom spavaćom sobom pozicioniran na prizemlju(ispod se nalaze još 3 sprata-3,-2,-1 prizemlje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 42,00 m2 cca 2980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikendica ukupne površine 42 m², spratnosti Prizemlje (P) + Prvi sprat (1S) + Potkrovlje (Pk), smještena na parceli od 237 m², na lokaciji Šavnici, naselje Pazarić, općina Hadžići. Raspored prostorija po etažama: Prizemlje: prostrana kuhinja i toalet Prvi sprat: dnevni....

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 125.000 KM, 180,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2025.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUCA U KOTOR VAROSU , 2 km OD CENTRA . KUCA JE NAMJESTENA, USELJIVA. CIJENA NIJE FIKSNA. ZA SVE INFORMACIJE JAVITI SE NA BROJ 00385998358258 KUCA SE NALAZI U BLIZINI CENTRALNOG GROBLJA KOTOR VAROS . Prizemlje + prvi kat . Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Mokušnice, 125.000 KM, 70,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru Bihaca,iza Konzuma, prizemlje, 70m2, dva balkona, dvije odvojene supe, povoljno za poslovni prostor. Za vise informacija, kontakt broj 061/713-888. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 124.000 KM, 77,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju namještena kuća kvadrature 77m2 u mirnom naselju nedaleko od grada. Kuća Pr+Pot se nalazi na parceli ukupne površine 591 m2 pored glavne saobraćajnice. Strukturu kuće čini: Prizemlje: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, hodnik i balkon. u Prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Rakovica, 122.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu vikendicu sa dvorištem u Rakovici (Kakrinje), Opština Ilidža - kanton Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa nevjerovatnim pogledom i tišinom. Na parceli koja ima površinu....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 90,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Kuća na sprat površine cca 90 m2, sa pomoćnim objektom površine 50 m2, na placu površine 2986 m2! Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, ostave, hodnika, kupatila i velike terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 60,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 60 m2, na visokom prizemlju u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa zatvorenim balkonom, odvojene kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na drugi balkon, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 74,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 328 m2 koje se vdi kao dvorište. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase, unutrašnje stubište vodi na sprat koje se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Kuća, JELAH, 120.000 KM, 120,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima uređeno prizemlje 60m2, te neuređeni kat (60m2), i podrum. Manja okućnica sa dvorišnom zgradom. Kuća je u centru Jelaha Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, PODGRAB, 120.000 KM, 146,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Objekat se nalazi na najljepsoj mogucoj lokaciji u Podgrabu, Opstina Pale, Republika Srpska, BiH. Kuca ima ukupnu kvadaraturu od 126 kvadratnih metara (spoljasne dimenzije su 7x6m) na tri nivoa koji se sastoje od podruma sa garazom, prvog i drugog sprata sa tri velike i natkrivene....

 
 
 
  Kuća, JEZERO, 120.000 KM, 259,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prizemlje;kupatilo,dnevni boravak 2 sobe i poslovni prostor,1 sprat;dnevni boravak,kuhinja i 2 spavace sobe,kupatilo,predsoblje.Potkrovlje nedoradjeno Okucnica(dovaljna za izgradnju jos jednog stambenog objekta)Kuca se nalazi u prvoj stammbenoj zoni sa telefonom.Zovite na 0038765240526,0038751453797....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 120.000 KM, 190,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam u istoj vrijednosti kucu na jadranskom primorju.Kuca se nalazi pet minuta od centra grada.Prizemlje i sprat su useljivi dok je potkrovlje djelimicno zavrseno.Vanjski radovi su zavrseni (fasada,balkoni,keramika,nastresnice)Za vise informacija nazovite na tel.053-229-056....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U TUZLI ( SLAVINOVICI ) EXTRA LOKACIJA Ulica: Alekse Santica 43 2 sprata i prizemlje ca. 200 kvadrata + 2 Balkona + 1.Terasa 400 kvadrata okucnice Vrlo dobra lokacija: 150 metara od Interexa 200 metara od Dramara mogucnost rasporeda prostorija po vlastitim zeljama 1/1, Kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena kuća sa velikom prelijepom okućnicom i garažom, dvodjelnom pomoćnom zgradom u blizini Busovače i Zenice. Do kuće postoji asfaltiran put, ulična gradska rasvjeta. Cjelom površinom kuće dominira prelijepa terasa sa roštiljem. U sklopu dvorišta obradiva površina pogodna za vrtlarstvo....

 
 
 
  Zemljište, DERVENTA, 120.000 KM, 1160,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prelijep objekat smjesten nedaleko od centra grada. Zapoceta gradnja kuce/skladista, prizemlje garaze visine 4m, sprat za stanovanje. Struja trofazna monofazna, voda, kanalizacija, udaljen 1km od magistralnog puta Prnjavor - Derventa. Kontakt telefon: +38765 667 401 Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 300,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Na prilazu grada Konjica iz pravca Sarajeva na svega 3 km pred Konjicom u naselju Ovcari drugi red kuca asfaltiran prilaz magistralnom putu blizina trgovine , motela Relax kompletno moderno opremljena kuca prizemlje te prvi sprat i visoko potkrovlje takodje cca 100 kvadrata sto cini....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 118.800 KM, 50,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov stan sa jednom spavaćom sobom , grad Pale, opština Pale. Ul. Stjepana Lučića. Stan površine 49.50m2 pozicioniran na visokom prizemlju spratu zgrade sa liftom a čine ga prostrani dnevni boravak s trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 118.000 KM, 112,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u naselju Bukreš-Bijeljina koja se u papirima vodi kao četverosoban stan 112 M2 na placu 220 M2. Kuća je u osnovi 14*5,2 metra. Od prostorija ima u prizemlju dnevni boravak,odvojenu kuhinju, spavaću sobu,kupatilo i hodnik, a na spratu su dvije sobe, kupatilo i balkon.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 117.000 KM, 62,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe u naselju Bregovi, Kotor Varoš. Stan je površine 62m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa pet spratova. Unutrašnja i vanjska stolarija je nova i stan je potpuno renoviran. Prilikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 116.976 KM, 47,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, balkona, francuskog balkona i kupatila.....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 115.000 KM, 100,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2022.,

asoglas.com

Na prodaju kuca u Zvorniku u ulici Sime Perica, 400m od bolnice. Jedan sprat kuce je u potpunosti funkcionalan, povrsine oko 95m2 (80m2 stan dnevna, trpezarija, 2 spavace sobe, kupatilo, kuhinja + 2 terase). Za dodatnih 240m2 (podrum, prizemlje i potrkovlje) je potrebno ulaganje da....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 115.000 KM, 116,00 m2 cca 990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Kuća Pr+1s površine 58 m2 u osnovi, na placu površine 809 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 50,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban, kompletno renoviran, stan površine 50 m2,u visokom prizemlju u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na zatvoreni balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Blažuj, 115.000 KM, 90,00 m2 cca 1280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se nova vikendija unaselju Resnik .Sa odlicnim pogledom locirana na 1600 m2 kultivisanog zemljista (vocke, trava) u prizemlju dnevni boravak,banja i ogromna tersasa a na spratu 2 spavace sobe.Uz kucu jeljetnikovac sa velikim kaminim i prostrom zasjedenjem .Ravan prilaz sve....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 112.800 KM, 94,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Salonski stan , povrsine 94 m2 na 4 spratu ekskluzivno uređen u suštini posjeduje veoma veliki dnevni boravak , kuhinju , dvije spavaće sobe , dva balkona , kupatilo.U stanu ugrađeni veliki gardarobni ormari u hodniku , urađena biblioteka i kamin u boravku , posebno urađeni stropovi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 111.384 KM, 56,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Luksuzni i visokokvalitetni stambeni objekat spratnosti Pr+4S na atraktivnoj lokaciji! U prizemlju zgrade projektovane su garaže u koje se pristupa sa glavne ulice i iz dvorišta zgrade. Garaže posjeduju vlastiti ulaz obezbijeđen sekcionim vratima na daljinsko upravljanje. Iz garaže....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 74,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 473 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima balkon,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 39,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 39 m2 u prizemlju nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, podnim grijanjem na struju, i kvalitetnim sanitarijama. Stan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 110.000 KM, 70,00 m2 cca 1570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.06.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se vikendica smještena u prelijepom prirodnom okruženju na planini Trebević, u mjestu Petrovići. Ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju mirnog odmora, udobnosti i pristupačnosti, idealnu za odmor od gradske vreve ili kao mjesto za uživanje u prirodi. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 110.000 KM, 250,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kuću u Bugojnu tlocrtne površine 100 m2, Ul. Slobode 242. Podrum - jedna prostorija Suteren - garaža, kotlovnica Prizemlje - Ulazni predprostor, garderoba , hodnik, wc, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, terasa Polukat - hodnik, kupatilo, radna soba, spavaća....

 
 
 
  Kuća, KRUPA NA VRBASU, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Krupi na Vrbasu, 2 km od centra naselja. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini rijeke Vrbas. Kuća ima 2 sprata, prizemlje je kao ljetna kuhinja, prvi sprat je stanbeni dio, hodnik, kuhinja sa dnevnom sobom, spavaća soba, kupatilo sa wc i balkon. Kvadratura kuće je 8x8....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 262)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>