• GoHome Professional
prizemlje balkon što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje balkon što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što manje

  • Za upit "prizemlje balkon što manje" pronađeno 886 nekretnina - prosječna cijena 2.222 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 150000 KM (prosječna cijena)
    • do 180000 KM
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, CAZIN, Na upit, 23,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi nedaleko od centra grada Cazina (2km, 5 min), naselje Japica Brdo. Površina vikendice: 23 m2 (jedna soba + wc) Terasa 1: 15 m2 Terasa 2: 20 m2 Terasa 3: 10 m2 Kvalitetna drvena gradnja od vrhunskih materijala, izolirana, voda, septička, schiedel dimnjak i kompletno....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Bakšaiš, Na upit, 23,84 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.tknekretnine.ba

Agencija “Tk Nekretnine” prodaje moderne, kvalitetne i izuzetno praktične stanove u izgradnji. Stambeno-poslovni objekat “Kipovi” , na mjestu bivše “Higijene” u ulici Obala Zmaja od Bosne br. 12, a u neposrednoj blizini mosta “Kipovi”, Trga Slobode i strogog centra Tuzle, je počeo....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 24,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju studio apartmana u izgradnji u sklopu Ski Centra Ravna Planina Faza 2 projekta "Ravna Planina" uz samu stazu ski centra. S ponosom vam predstavljamo Fazu 2 arhitektonske cjeline Ravna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'prizemlje balkon što manje'
55.000 KM
62.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.900 KM, 26,00 m2 cca 3270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom, kupatila i balkona. Ukupna površina iznosi 26,3 m². Zgrada u....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 65.320 KM, 28,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 061 697 599 (Eldin) 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - JUNI....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Na upit, 28,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi preko puta Univerziteta u Zenici. Stan je u prizemlju zgrade, pogodan je za adaptaciju u poslovni prostor. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 28,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 194.000 KM, 30,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 189.500 KM, 31,00 m2 cca 6110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 31,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje EKSKLUZIVNU prodaju apartmana na Jahorini u ApartVila Jahorina. U potrazi ste za apartmanom koji je funkcionalan i opremljen svim onim što savremeni život zahtjeva? Čitajte ispod! Prodaja apartmana u ApartVila Jahorina uz mogućnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 31,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 32,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi u blagoj nizbrdnici,u podrumu ili prizemlju se nalazi garaza iznad dvije sobe hodnik i WC u podkrovlju jedna soba koja je oblozena sa lamperijom. Vikendici je potrebno renoviranje.U vikendici je prikljucena Voda i Struja a duz ulice koja je ispod vikendice je polozen....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 32,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana sa jednom spavaćom u izgradnji u sklopu Ski Centra Ravna Planina Faza 2 projekta "Ravna Planina" uz samu stazu ski centra. S ponosom vam predstavljamo Fazu 2 arhitektonske cjeline....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 32,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 68.000 KM, 33,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 125.000 KM, 33,00 m2 cca 3790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartman na Ravnoj planini u sklopu Ski centra u neposrednoj blizini ski lifta i same ski staze! Izdvajamo odličan apartman sa jednom spavaćom sobom pozicioniran na prizemlju(ispod se nalaze još 3 sprata-3,-2,-1 prizemlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 175.000 KM, 33,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom na trećem spratu novogradnje na Jahorini. Ovaj apartman je po mnogo čemu jedinstven! Nalazi se na 3. spratu zgrade od 4. sprata, totalno otvoren dvostrani pogled, neposredno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 264.000 KM, 33,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje u izgradnji apartman od 33m2 u sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska vrata Apartman od 33m2 sa jednom spavaćom, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 33,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine ekskluzivno predstavlja ponudu vrhunskih stanova u izgradnji, Grad Doboj , Ul. Kneza Miloša! Predstavljamo Vam sve informacije za objekat u izgradnji radnog naziva “Cascadia Lux Line” koji se gradi u gradu Doboju. Lokacija Predmetni objekat sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 52.000 KM, 34,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban 52.000 Vogošćanskih odreda 54 Vogošća 34 m2 visoko prizemlje Stan se nalazi u blizini Doma zdravlja, extra lokacija, komplet renoviran prosle godine, balkon ustakljen PVC prozorima, ispod balkona ima mala ostava, podrum, stolarija nova PVC, alu zaluzine, pod laminat extra....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 34,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 168.000 KM, 35,00 m2 cca 4800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine izdvaja za prodaju odličan opremljen apartman na Ravnoj planini u sklopu Ski centra u neposrednoj blizini ski lifta i same ski staze! Izdvajamo odličan apartman sa jednom spavaćom sobom pozicioniran na prizemlju(ispod se nalaze još 3 sprata-3,-2,-1....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Otkrijte savršen spoj luksuza i udobnosti u Trebević Residence Premium - objektu u izgradnji. Naša druga apartmanska zgrada na lokaciji Brus, Trebević. Opština Istočni Stari Grad. 1150 metara nadmorska visina, a na 15 minuta vožnje od centra grada te 20 minuta od Jahorine. Na prodaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje projektne ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokacij Hotonj – u ul. Barice ,općina Vogošća izdvaja Hotonj Residence S ponosom Vam predstavljamo projekat Hotonj Residence površine dostupnih stanova su od 38m2 44m2 dvosobni, od....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 63.882 KM, 36,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 109.000 KM, 36,00 m2 cca 3030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu, ulica I sarajevske brigade. Nekretnina se nalazi na trećem spratu objekta sa liftom. U svojoj površini od 36m2 se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 36,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom u objektu Trebević Residence PREMIUM. Doživite vrhunski život na Trebeviću s našim izuzetno oblikovanim dvosobnim stanom, koji se trenutno gradi na trećem spratu Trebević Residence....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 36,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 36,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2022.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 333.000 KM, 37,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen i nov apartman od 37m2 u sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska vrata Apartman od 37m2 sa jednom spavaćom, dnevnim boravkom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 68.000 KM, 37,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 37 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 74.520 KM, 37,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJA STANOVA - Kontakt telefoni: Prodaja Otoka: 033 713 950 Prodaja Stup: 033 762 222; Agenti: 063 503 378 (Hasan) 063 092 244 (Danijel) 061 697 599 (Eldin) KOMPLETNU PONUDU STANOVA MOŽETE PRONAĆI NA WEB STRANICI www.novaotoka.ba ROK ZA ZAVRŠETAK RADOVA I USELJENJE U STAN - SEPTEMBAR....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 37,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Doživite vrhunski život na Trebeviću s našim izuzetno oblikovanim dvosobnim stanom, koji se trenutno gradi na prvom spratu Trebević Residence Premium. Lokacija: Zgrada se nalazi u Brusu, na Trebeviću, opština Istočni Stari Grad. Nadmorska visina od 1.150 metara pruža jedinstven doživljaj....