• GoHome Professional
prizemlje balkon što manje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • prizemlje balkon što manje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje balkon što manje

  • Za upit "prizemlje balkon što manje" pronađeno 888 nekretnina - prosječna cijena 2.222 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 150000 KM (prosječna cijena)
    • do 180000 KM
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stari grad, Talirevićeva Lokacija nekretnine: Predmetni stanovi se nalaze u Sarajevu u opštini Stari grad u ulici Talirevićeva na broju 16, na vrlo atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini Baščarsije, Vijećnice, hotela Evropa te ostalih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Kuća, DOBRENICA, 256.000 KM, 73,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Postoje nekretnine koje kupujete zbog kvadrata. A postoje i one koje kupujete zbog načina života koji nude. U naselju Dobrenica kod Bihaća, uz istoimeni potok koji protiče duž čitave parcele, nalazi se vikendica koja pruža rijetku kombinaciju mira, prirode i funkcionalnog prostora.....

 
 
 
  Kuća, PELAGIĆEVO, 178.000 KM, 73,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju savremena, kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem – 73m² + pomoćni objekti, parcela 1151m² Lokacija: Mirno i prostrano porodično naselje ✨ Opis nekretnine: Prodaje se moderno uređena i kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem, površine 73m² u osnovi, smještena....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 250.000 KM, 73,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman sa dvije spavaće sobe u apartmanskom dijelu Hotela Nomad na Bjelašnici. Ovaj apartman nudi sve što moderni nomadi žele: prirodu u dobrom društvu ! Apartman se nalazi na prizemlju objekta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan sa tri spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, balkon i kupatilo. Dvostrana orijentacija Površina 72.97m2. Napomena:....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 230.000 KM, 74,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat u prigradskom naselju modernog dizajna uknjižene površine 74m2 u osnovi i pomoćnim objektom pvrs. 74m2 na placu od 1084m2. Kuća se prodaje sa kompletnim namjestajem. U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, kotlovnicom i....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 260.000 KM, 74,00 m2 cca 3510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2022.,

www.indomio.ba

Kuća modernog dizajna uknjižene površine 74m2 u osnovi, spratnosti Pr+Pot na placu od 1084m2. U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, stepenište za sprat i zatvoreni balkon. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 120.000 KM, 74,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 328 m2 koje se vdi kao dvorište. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, kupatila i terase, unutrašnje stubište vodi na sprat koje se sastoji od dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 74,00 m2 cca 1490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 74 m2 u osnovi na placu površine 473 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima balkon,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 94.000 KM, 74,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na placu od 15 ar-i pravilnog oblika 26x59m. Prizemlje je kompletno završeno i useljivo a sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, jedna spavaca soba, kupatilo i toalet, hodnik i dve ostave. Sprat je u sivoj fazi. Poseduje prikljucak za struju i prikljucak za vodu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 347.000 KM, 74,00 m2 cca 4690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan trosoban stan na visokom prizemlju zgrade vrhunske lokacije, ul. Envera Šehovića, Općina Novo Sarajevo. Stan je dvostrano orijentisan istok - zapad. Površinu stana 74 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.000 KM, 74,00 m2 cca 4390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, SREBRENICA, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Vikendica - Kuca za odmor Jezero Perucac Prohici Srebrenica Odmor, Sredjeno, Useljivo odmah. Detaljni opis. Ono što je čini posebnom je blizina jezera Drine Perucac. Vikendica - Kuca za odmor se nalazi na samoj obali Jezera (5 m od jezera) .Udaljenost vikendice je 30 kilometara od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 61.800 KM, 75,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda dvostranom orijentacijom ,sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 325.671 KM, 75,00 m2 cca 4340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stanove u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokaciji Ilidža centar, Nova Butmirska cesta u neposrednoj blizini Termalne rivijere, Hotela Hollywood i Grand centra Ilidža. Stanovi su površine od od 46m2 studio (jedna spavaća)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Polunamješten trosoban stan površine cca75m2 na visokom prizemlju u stambenom naselju Ilićka. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, unutrašnjom drvenom stolarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,predsoblja, tri spavaće sobe, balkona , kupatila i malog WC-a.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 75,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 295.000 KM, 76,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 76 m² u osnovi (P+S+Pt.), sa ograđenim zemljištem površine 1.987 m², naselje Kijevo, općina Trnovo. Prizemlje: Ulazni hodnik, ostava, kuhinja i veliki dnevni boravak. Sprat: sprat je povezan unutrašnjim stepeništem i sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 557.998 KM, 76,00 m2 cca 7340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Agencija za nekretnine oglašava prodaju četverosobnog stana u okviru stambenog objekta Ilidža Residence, opština Ilidža, naselje Otes, u ulici Spomenik. Stan koji vam predstavljamo nosi oznaku B7 površine 76,04 m2 i dostupan je na 4 i 5 spratu stambene zgrade. Po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan sa tri spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, dva balkona i dva kupatila. Površina 75,83m2. Napomena: Stan se prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude nekretnina u izgradnji za prodaju najavljuje i izdvaja poslovni prostor na TOP lokaciji Općina Novo Sarajevo, Ulica Grbavička i Derviša Numića. Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji ulica Grbavička i Derviša....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem luksuzniju, useljivu kucu na tri etaze 76 m2 (suteren sa garazom i poslovnim prostorom, prizemlje, sprat i potkrovlje) + u neposrednoj blizini, kucu u izgradnji + 300 m2 okucnice sa gradevinskom dozvolom za objekat dimenzija 6x7 m. Svi objekti se nalaze na jednoj parceli....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća je 9,5x8,5 (osnova 76 m2) i nalazi se na parceli površine 260 m2 + 200 m2 na trajno korištenje. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i visokog potkrovlja (prizemlje je zasebna jedinica, a sprat i potkrovlje druga stambena jedinica). Useljiv je srednji sprat i potpuno renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, balkona i kupatila. Površina....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 124.000 KM, 77,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju namještena kuća kvadrature 77m2 u mirnom naselju nedaleko od grada. Kuća Pr+Pot se nalazi na parceli ukupne površine 591 m2 pored glavne saobraćajnice. Strukturu kuće čini: Prizemlje: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, hodnik i balkon. u Prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, TESLIĆ, Na upit, 77,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju na dva odvojena sprata sa visokim potkrovljem betoniranim i pripremljenim za gradnju i pomocnom prostorijom (unutrasnja garaza ili mogucnost za radni prostor). Kvalitetna izgradnja, puna cigla, dobra izolacija, ocuvana drvna stolarija, krov/crijep zamijenjen i svjeze....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 35.000 KM, 78,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena kuća sa velikom prelijepom okućnicom i garažom, dvodjelnom pomoćnom zgradom u blizini Busovače i Zenice. Do kuće postoji asfaltiran put, ulična gradska rasvjeta. Cjelom površinom kuće dominira prelijepa terasa sa roštiljem. U sklopu dvorišta obradiva površina pogodna za vrtlarstvo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izdvojenom kuhinjom i trpezarijom, predsoblja, tri spavaće sobe, balkona , kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 78,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju stan u novogradnji na odličnoj lokacij u Istočnom Sarajevu, Ulica 1.Sarajevske brigade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe,degažmana, balkona i dva kupatila.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 459.148 KM, 79,00 m2 cca 5810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Tražili ste - imamo. Pravi porodični stan usred Ciglana. Na srednjem nivou ovog sarajevskog naselja u samom centru grada, u ulici Avde Hume, prodajemo trosoban stan od 79 kvadrata s balkonom od sedam kvadrata i dvije ostave (po dodatnih devet kvadrata). Caka je u sljedećem: iz Avde....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ciglane, 470.400 KM, 79,00 m2 cca 5950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća površine cca 90m2 na parceli površine 1966m2 u naselju Orahovica, Lukavac. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i kupatilo, a na prvom spratu jedna velika prostorija. Ispred vikendice je terasa. Vikendica je renovirana početkom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 65.000 KM, 80,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem useljivu kucu (80 m2)+tri terase(2x1.7 m2 i 1x15,5 m2) + garaza ( 20 m2) u vikend naselju nadomak Pala,na samo 14 km od ski centra Jahorina i 5 km od ski centra Ravna planina (https://www.ski-rp.com/en/ ).Od Pala preko Ravne planine do Jahorine vode obelezene planinarske....

 
 
 
  Kuća, DOBRLJIN, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je namjestena i ima prizemlje i polukat , ima okućnicu. U dvorištu se nalazi i štala i prostorija za ostavu. Slike unutrašnjosti se dobiju naknadno. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje projektne ponude za prodaju u novogradnji na odličnoj lokacij Hotonj – u ul. Barice ,općina Vogošća izdvaja Hotonj Residence S ponosom Vam predstavljamo projekat Hotonj Residence, Odličan raspored prostorija ,trostrana orijentacija, ulazni....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 766)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.nekretnine365.com