• GoHome Professional
namješten grijanje na plin što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten grijanje na plin što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin što jeftinije

  • Za upit "namješten grijanje na plin što jeftinije" pronađeno 338 nekretnina - prosječna cijena 2.261 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 43.750 KM, 100,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija,hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,wc....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 45.000 KM, 100,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE se namješten dvoetažni stan u kući u nizu stambene površine cirka100m2 i dva vrta od 20 i 50m2. Kuća u potunosti renovirana sa ugradnjom svih novi instalacija, hidro i toplotnih izolacija i novim krovom. Vrtovi lijepo uređeni i ograđeni. U prizemlju se nalazi dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 49.000 KM, 80,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan, naselje Mejtaš, ulic Tina Ujevića, opština Centar - Sarajevo. Stan je pozicioniran na visokom prizemlju stambene jedinice bez lifta (Austro - Ugarska gradnja). Uknjižena kvadratura iznosi 80m2, a stvarna kvadratura kojom....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U centru Podlugova prodaje se imanje, 2000 kvadratnih metara zemlje, kuća i pomoćni objekti. Imanje ima prilaz sa tri strane. Vlasništvo 1/1. Kuća ima podrum, sprat sa dnevnom sobom, kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, a potkrovlje ima dvije sobe i ostavu. Pored gradske vode kuća....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 50.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca i poslovni prostor na placu od 500m2, ima 2 sprata, kupatilo i wc su odvojeni i potpuno su renovirani. Postoji mogucnost izdavanja, poslovni prostor je odvojen od kuce i veze se sa glavnom ulicom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOZNICA, 54.000 KM, 55,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je u samom centru Banje Koviljace, idealan za odmor ... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 55.000 KM, 63,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo, 63m2, 2.5soban stan, prizemlje, vlasništvo 1/1 Cent.plin grijanje +385953929023 +385915642820 Nekretnina posjeduje Plin Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 57.000 KM, 47,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan iznad restorana Zavicaj. Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavace sobe, male ostave na pocetku hodnika i balkona sa izlazom iz dnevnog boravka. Stan je namjesten sa ugrađenom kuhinjom, spavaćom sobom sa bračnim krevetom, novim krevetom u dnevnoj sobi. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 58.000 KM, 56,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 60.000 KM, 150,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu kuću dvospratnicu na Koševskom Brdu, ulica Braće Begić, opština Centar - Sarajevo.Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Posjeduje prilaz za automobile direktno sa ceste.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 60.000 KM, 148,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

-Prodaje se stan,stambene povrsine 148 m2.Stan je u obliku pola kuce i ima sve zasebno(prilaz,ulaz) Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju se nalazi dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,dvije spavace sobe,posebno WC,posebno kupatilo,i prostrano predsoblje. -Na spratu se trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 67.500 KM, 45,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u centru Mostara, na adresi Kralja Zvonimira br. 20 (soliter kod prodajnog centra Stjepana Radica). U blizini stana su svi bitni sadrzaji: osnovne skole, srednje skole, fakulteti, trzni centrovi, trznica, Stan ima 45 km2, nalazi se na IX katu zgrade s liftom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 72.000 KM, 25,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Mogucnost koristenja kao poslovni prostor radi lokacije. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 80.000 KM, 68,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan na Ozimicama 2. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe koja se moze pregraditi u jos jednu spavacu sobu , kuhinje sa trpezarijom, lodje, spavace sobe i kupatila. Ima radijatore i prikljucak za centralno grejanje koji nikad nije koriscen jer se uvek grejalo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 80.000 KM, 145,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuca u mirnom dijelu Sarajeva. 1/1 sve dozvole posjeduje. Etazno grijanje, garaza, velika basta. Mogucnost zamjene za stan.za sve informacije 063898626 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 80.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca od cca 300m2,struja i voda (plin) tel. pored je garaza od 8*5m,ispod garaze podrum,zemljiste od 2500m2 ogradeno,kuca ima kamin.Papiri su uredni ,ima gradevinsku dozvolu.Kuca je u Sutinskim Toplicama od Zagreba cca 35 minuta,od toplica 3minute ,toplice imaju vrucu vodu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 80.850 KM, 49,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Hitna prodaja Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 85.000 KM, 41,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem manju kuću u Starom Gradu kod Sarajevske pivare.Blizina tramvajskog i trolejbuskog prevoza, Doma zdravlja, škole i pijace. Informacije na tel. 070 235 647 od 16 do 20 sati. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BROD, 90.000 KM, 68,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zgradu sa novim stanom na prvom katu (68 m2) i dva poslovna prostora u prizemlju (30 m2 i 27 m2). Slavonski Brod, ugao Zrinske i Štamparove ulice. Dokumentacija uredna, energetski certifikati C i D. Može sve zajedno 98 000 e ili posebno, stan 45 000 e, i lokali 35 000 e i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Mjenja se ili prodaje stan u Zavidovićima u centru grada,za manji,ili vikendicu u Kamenici! 44m2+podrum 5m2 Stan se nalazi u Ul.Alije Izebegovića,do ŠPD- ZDK,bjela zgrada,prizemlje,sa podrumom,potpuno renoviran,okrenut ka istoku,gradu. Povoljan za otvaranje privatnog obrta,nisko prizemlje!....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 338)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>