• GoHome Professional
namješten grijanje na plin što jeftinije - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • namješten grijanje na plin što jeftinije - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten grijanje na plin što jeftinije

  • Za upit "namješten grijanje na plin što jeftinije" pronađeno 338 nekretnina - prosječna cijena 2.261 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 200000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 179.900 KM, 54,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan na Kovačićima u ulici Zagrebačka. Udarna gradska lokacija nudi sav potreban sadržaj za lagodan život. Škole, vrtići, fakulteti, Vilsonovo šetalište, supermarketi, restorani su na dohvat noge, dvije trolejbuske stanice vas dovode na Skenderiju,....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 180.000 KM, 184,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan na novoj breci, ekstra lokacija, sve prednosti savremenog zivljenja su vam na dohvat ruke kao npr. trzni centri, parkovi za djecu,igraliste,vjerski objekti, restorani, autobusko stajaliste,blizina uze jezgre centra grada, bolnica i slicno Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 185.000 KM, 81,00 m2 cca 2280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je smjšten na Marijin Dvoru, 4 minuta od poslovnog centra UNITIC. Vlasništvo 1/1 nalazi se u renoviranoj zgradi iz Austougarskog perioda. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 186.670 KM, 85,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan u naselju Sip, opcina Centar, u zgradi novije gradnje (2005.). Stan se nalazi na II spratu i pored spratnosi, izuzetno je povoljno orjentisan na istok i zapad sto ga cini osuncanim tokom cijelog dana. Stan se prodaje polunamjesten sa kuhinjom i americkim plakarom radjenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 199.900 KM, 58,00 m2 cca 3450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Da se razumijemo na samom početku ove priče, stan prodajemo baš ovakav kao na slikama. Nedavno renoviran i po mjeri namješten, s kuhinjom i aparatima (Gorenje Simplicity linija). U stanu ostaju i ugradbeni ormari, krevet rađen po mjeri od punog drveta i višnja na tufahiji - novi madrac....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 209.990 KM, 66,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljsvo mi je prezentirati za prodaju stan koji je drukaciji, originalan i svojom lokacijom daje vecu vrijednost ovom predivnom stanu. Nalazi se na trecem spratu ,ujedno i zadnjem u zgradi koja sadrzi prizemlje i tri sprata. Stan je pravljen 2001.godine , pri cemu je vrsen veoma....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 242.500 KM, 335,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2022.,

www.indomio.ba

Ekskluzivno namještena kuća sa poslovnim prostorom od 45 m2 uz magistralni put u centru Obudovca. Kuća površine 335 m2 na zemljištu ukupne površine 2250 m2. Pored poslovnog prostora u prizemlje čini 100m2 stambenog prostora i 45m2 garaze i ostave a na spratu 145 m2 stambenog prostora.....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 300.000 KM, 270,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća - duplex, sa 270 m2 stambenog prostora, i 400 m2 zemljišta u Hadzicima preko puta stadiona. Osnovna i srednja skola i autobuska stanica su na 5 minuta hoda. Do centra Hazica i MUPa, doma zdravlja, opštine, poste, itd 10 min hoda. Na placu iza kuce nalaze se drveca jabuke, trešnje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 300.000 KM, 145,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se visenamjenski poslovni objekat cca ukupne povrsine 150 m2, PR+1 (etazirana i odvojena dva poslovna prostora sa posebnim ulazima, koji se po potrebi mogu spojiti) Površina parcele na kojoj je smješten objekat iznosi 95 m2. objekat se nalazi u pasazu iza poste u centralnom....

 
 
 
  Kuća, LOPAR, 300.000 KM, 66,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na otoku Rabu,RH.vikendica, s 2jednosobna app, sve namješteno i uređeno te opremljeno,svi priključci,svi papiri uredni, 100m od pješčane plaže Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 300.000 KM, 150,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekstra luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra lokacija. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Hotel, LUKAVAC, 300.000 KM, 1100,00 m2 cca 270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se HITNO, radi ulaganja u novi posao. Cijena povoljna. Objekat radjen po projektu, posjeduje upotrebnu dozvolu, gradjevinska u postupku izdavanja. Motel se nalazi na obali prekrasnog zaliva jezera Modrac (na strani Poljica), u mirnom vikendaskom naselju sa dva prilazna puta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 315.000 KM, 83,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na dnu Odobašine ulice, odmah preko puta vrtića Šareni voz, u urednoj trokatnici čvrste gradnje prodajemo djelimično renoviran troiposoban stan. Riječ je o izuzetno šarmantnoj i svijetloj porodičnoj nekretnini. Vrata vas uvode u hodnički prostor. Lijevo je centralni dio stana, dvostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 315.000 KM, 126,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Hajdemo u planine evo prilike za fantastičnom nekretninom za kupovinu u ponudi Rentala. Riječ je o dvoetažnom apartmanu na našoj ljepotici Bjelašnici. Smješten je na petom i šestom spratu zgrade s liftom i skijašnicom izgrađene 2006. godine. Stan je dizajnerski dotjeran i namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 315.000 KM, 105,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prelijep stan, koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u sarajevskom naselju Breka. Ima 4 sobe, 2 kupatila i 2 terase sa pogledom na Kosevo. Prostire se preko cijelog sprata, a zgrada i cijelo naselje su jako mirni. U blizini se nalazi nekoliko supermarketa, brojni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 300,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1990. godine napravljena, oko 1997. godine kuca je kompletna renovirna! U sklopu kuce se nalzi garaza, veliki poslovni prostor, ispred kuce parking i basta sa vocnjakom. Kuca je kompletno ogradjena i ima elektronsku kapiju. Unutar kuce se nalazi: 2 wc, 2 kuhinje, 2 spavace....

 
 
 
  Kuća, ČELINAC, 320.000 KM, 178,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Parcela 840 m2, koja graniči sa dvije strane uličnim rasvjetama. Pomoćni objekti radioničkog tipa 40 m2, na parceli industrijska struja, gradsko grijanje, kanalizacija atmosverska i fekaliska. Mogućnost gradnje još jedne kuće ili stambeno poslovnog objekta dimenzija 38x13 m2 (494....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 329.000 KM, 105,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem četverosoban stan izgrađen prije 10 godina na Marijin Dvoru, ulica Kranjčevićeva kod Opće Bolnice "Abdulah Nakaš" površine 105 m2 + 25 m2 balkona. Cijena 2800 KM po m2 stana i 1400 KM po m2 balkona. Kontakt: 061/229-156 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Saraj Polje, 330.000 KM, 150,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Super luksuzan stan Saraj Polje 150m2 ekstra opremljen. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 339.000 KM, 94,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje troiposoban salonski stan od 94 m2 u neposrednoj blizini Muzičke škole i katoličke Bogoslovije. Riječ je o ulici Josipa Štadlera, tihom sokaku na samo par minuta hoda od Katedrale, Baščaršije i svega onoga što pruža glavni grad Bosne i Hercegovine.Stan se nalazi na....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 340.000 KM, 350,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prenociste sa restoranom na atraktivnoj lokaciji u centru Gracanice (ul. Sarajevska 9), povrsine 350 m2, sa 13 soba, 9 kupatila, ukupno 21 lezaj, te restoranom sa 55 mjesta i parking prostorom za 12 auta. Objekat u funkciji. Cijena 170 000 EUR. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 250,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 150,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću na Vracama iznad policijske akademije, ulica Novopazarska, općina Novo Sarajevo. Ukupna površina zemljišta na kojem je izgrađen stambeni objekat iznosi 400 m2 + pristupni put površine 72 m2. Na početku puta se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 354.000 KM, 154,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanovi se nalaze na Marijin Dvoru u ul. Dolina u potkrovlju zgrade iz '60 tih na IV spratu . Od jednog velikog stana su napravljena tri manja stana sa povrsinama 51 , 41 i 54 m2 plus zajednicki hodnik koji povezuje stanove . Stanovi su sa galerijama posebno dekorirani .Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 370.000 KM, 96,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala četverosoban stan na prvom spratu zgrade bez lifta, naselje Breka, ulica Ismeta Mujezinovića, općina Centar. Nekretninu površine 96m2 + cca. 10m2 (tri balkona) čine ulazni hodnik, prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 400.000 KM, 300,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se izuzetno kvalitetno građena kuća u Sarajevu Općina Centar naselje Kobilja glava. Kuća se nalazi na poćetku naselja sa širokim asvalnim prilazom. Sastoji se od: Poslovnog prostora u prizemlju, površine 100 m2 a sastoji se od odvojene prostorije, i trečom gdje je smještena....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 400.000 KM, 400,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se predivna novija i sređena kuća od cir.400 m2 stambenog prostora na zemljištu od 1500 m2 veoma povoljno. Kuća se nalazi u Banjalučkom naselju Rebrovac i udaljena je od centra grada oko 4 km što osigurava i mir i privatnost budućih vlasnika.Kuća je podijeljena na tri nivoa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 410.000 KM, 82,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u suhom centru Grada!!! Stan je trosoban, ima 82 m2 a podrazumjeva: - veliki dnevni boravak; - veliku spavaću sobu; - malu spavaću sobu; - kuhinja sa trpezarijom; - hodnik; - toalet/kupatilo; - terasa; Stan je u solidnom stanju, te za osnovno stanovanje nisu potrebna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 420.000 KM, 174,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen poslovni prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Hilandarska. Poslovni prostor površine trostrane orijentacije 174,3m² nalazi se na prizemlju zgrade i opremljen je kao igraonica, nudi i mogućnost bašte.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 200,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 3- spratna kuća površine 220 m2 u naselju Donji Hotonj, sa 1080 m2 okućnice i voćnjak. Udaljena je cca 500 m od Hifa pumpe. U dvorištu je montažna garaža Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 423.999 KM, 440,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru grada (Brcko) i naselje (Burica Brdo) nije prometno. Dimenzije kuce su 10mX11m. Garaza je u sklopu kuce i sastavljena je sa podrumom (garaza za 2 automobila). Prizemlje ima jednu odvojenu sobu, kupatilo, hodnik, a dnevni boravak, trpzarija i kuhinja su spojeni....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 435.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, ROSULJE, 440.000 KM, 330,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa tri odvojena stana. Dva useljiva, potpuno opremljena i namjestena sa ugradjenom kuhinjom, dnevnim boravkom i svim ostalim. Dva stana su potpuno namjestena! Ugradjen alarmni sistem! Garaza 33 kvadrata! Balkoni 45 kvadrata! Sva dokumentacija je uredna 1/1 !!! Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 440.000 KM, 220,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se sastoji od 3 etaze: 1 etaza: Garaza, ostava sa lozionicom i veserajom, dnevni boravak. 2 etaza: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, ostava, izlaz na bastu. 3 etaza: 3 spavace sobe, kupatilo, 2 balkona. Grijanje etazno na: plin, struja, cumur. Kuca je moderno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 338)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>