• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 balkon što skuplje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten do 1600 km/m2 balkon što skuplje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 balkon što skuplje

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 balkon što skuplje" pronađeno 546 nekretnina - prosječna cijena 1.013 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 96000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, GORNJA BREZA, 400.000 KM, 850,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca novogradnja prizemlje,sprat i potkrivlje 100 m2 po jednoj etazi i Prodaje se poslovni objekat povrsine 600 m2 pogodan za sve vrste biznisa sa dozvolom za izgradnju sprata iste povrsine. Cijeli kompleks je pod video nadzorom, ogradjen zidanom ogradom.Kompleks posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 399.000 KM, 269,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko, ulica Ševulje, Zeničko- dobojski kanton. Predmetna nekretnina je pozicionirana u mirnom dijelu naselja u blizini džamije Rosulje i glavne saobraćajnice. Istoj se pristupa direktno sa ulice. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 390.900 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2025.,

www.indomio.ba

Kuća modernog stila Cazinsko Dedinje Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
  Zemljište, LJUBUŠKI, 385.000 KM, 3850,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se građevinsko zemljište od 3850 m2 sa kućom od tri etaže (podrum-suteren + dva kata) cca 200 m2 stambenog prostora, odmah useljivo. Vlasništvo sređeno, sve uredno - voda, struja, telefon, klima.., cijena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, LIVNO, 380.000 KM, 450,00 m2 cca 840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca u centru Livna, objekt ukupne povrsine 800 cetvornih metara sa okucnicom. Mogucnost gradnje jos jednog objekta. 200 cetvornih metara poslovnog prostora + stambeni prostor. Uredni vlasnicki papiri. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 380.000 KM, 500,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

2 KUCE UZ Magistralni put ŽIVINICE-SARAJEVO,JEDNU KUPIS DRUGU DOBIJES GRATIS,POVRSINE 500 metara kvadratnih.,jedna za stanovanje druga za posvni prostor.TU SE NALAZI BENZISKA ŠABANOVIC,AUTOBUSNA STANICA ,KONZUM,SKAF,ITD KONTAKT Tel.066832508 ado Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 350,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo funkcionalan stambeno poslovni objekat u centru Ilijaša. Predmetni objekat je izgrađen 2016. godine. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, prvi sprat i visoko potkrovlje, ukupne korisne površine 350 m2. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 370.500 KM, 300,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stambeno poslovna kucaidealna za viseclanu porodicu,podrum-kotlovnica visine 2.70 punog prirodnog kamena,dobro osvjetljena,klimatski povoljno za poslovat..stubiste uradjeno u drvetupatosi u kvalitetnom leminatu i plocicamaograda od ulice i tarasna od aluminijumarenovirana....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJ, 370.000 KM, 300,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uredi oglas Prodaje se kuca u Tesnju dvokatnica sa grazom podrumom 3 balkona 2 toaleta 3 spavace sobe kuhinja i dnevni boravak.Kuca ima sve papire ulaza sa dvonecstrane ceste i okucnicu od 3.5 duluma zemlje Prodaje se kuća u Tešnju – dvokatnica sa garažom i velikom okućnicom Na prodaju....

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 360.000 KM, 270,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Nova gradnja kuce, kontakt telefon 0046760504595 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 360.000 KM, 216,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena i dizajnirana kuća na sprat površine 108 m2 u osnovi, na placu površine 612 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 360.000 KM, 440,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuča sa tri sprata,u zoni 1,cca 100m od bolnice i robne. Parcela je 500m2 ,a kuča sa 450m2 površine sa pogledom na stari grad,sa poslovnim prostorom i skladištima. Kuča je prazna i odma useljiva. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 350.000 KM, 225,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prelijepo uređena kuća u mirnom kraju u blizini škole na Petrićevcu. Stmbeni prostor se sastoji od kuće na dva sprata cca 120m2 + manja prizemna kuća cca 60m2 + garsonjera 25m2. Pored stambenog prostora kuća raspolaže i garažnim prostorom te prelijepo uređenom okućnicom. Napomena:....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 350.000 KM, 250,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 350.000 KM, 290,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kuću sa opremljenim restoranom u centru Pala, preko puta Nove banke, ulica Boška Jugovića, Općina Pale. Kuća je u potpunosti obnovljena prije tačno 5 godina. Sastoji se od prizemlja kojeg čine sljedeće prostorije: predulaz površine 17,15 m2, stubišta....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 350.000 KM, 312,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Samostojeca namjestena kuca u mirnom kvartu sa okucnicom. Prizemlje : - 3 spavace sobe, - dnevni boravak i blagovaonica (cca 40 m²), - kuhinja, - 2 kupaonice, - predsoblje = primaca soba od 40², - terasa za rucavanje. Kat sa posebnim ulazom: - 4 spavace sobe sa balkonima, - 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Livnu, Žabljak, sa okućnicom 7.450 m2. Cijena 179.000 € Izvrsna lokacija uz rijeku Žabljak i novoizgrađenu cestu u ulici Bleiburških žrtava. U prizemlju se nalazi konoba, garaža, ljetna kuhinja, dnevni boravak i jedna soba. Garaža i konoba povezani su hodnikom s....

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, GRUDE, 349.200 KM, 327,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Vrućicama,općina Grude. Kuća se nalazi uz glavnu cestu,svega 5 minuta vožnje od centra Gruda. Kuća se prostire na tri etaže - prizemlje, kat i potkrovlje,te nudi udoban i funkcionalan životni prostor za obitelj. Prizemlje sadrži garažu (31m2), kotlovnicu i ostavu....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 340.000 KM, 243,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju porodična kuća u Trnu, Banja Luka, ukupne površine 243m2 na placu od 8 ari (800m2). Kuća je kompletno nameštena, poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 4 prostrane spavaće sobe, dva luksuzno opremljena kupatila, garažu sa dva parking mesta i automatskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 340.000 KM, 350,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prenociste sa restoranom na atraktivnoj lokaciji u centru Gracanice (ul. Sarajevska 9), povrsine 350 m2, sa 13 soba, 9 kupatila, ukupno 21 lezaj, te restoranom sa 55 mjesta i parking prostorom za 12 auta. Objekat u funkciji. Cijena 170 000 EUR. Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, VELIKA, 335.000 KM, 380,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUĆA SE NALAZI U NEPOSREDNOJ BLIZINI VELIKE PLAŽE U ULCINJU, DIMENZIJA JE 9 × 18, U PRIZEMLJU SE NALAZI VELIKA GARAŽA ZA 4 AUTA, SOBA, KUHINJA, OSTAVA, TRI SOBE I KUPATILO, NA SPRAT SE NALAZI VELIKA TARASA 55M2, APARTMAN SA KUPATILOM, DVIJE SOBE, KUPATILO I DNEVNI BORAVAK Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, AZAPOVIĆI, 330.000 KM, 202,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 330.000 KM, 528,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca-Duolex 12X11m udaljena od centra Gradiske 500m, na 3 sprata ,+podrum pod celom kucom 132m2, ukupne povrsine 528m2 sa podrumom.tj.garazom,prva faza parnog grijanja,fali koto i radiatori,svi podovi parket, krov prekriven pre 2 god.sva kupatila pod keramikom ukupno 6.svi unutrasnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEŠANJ, 325.000 KM, 230,00 m2 cca 1410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2025.,

www.nekretnine.ba

U etažiranoj kući na prodaju su 2 stana sa odvojenim ulazima i vlastitim dvorištima, u djelu čaršije "Kantin Gaj". Lokacija kombinira prednosti mirne lokacije u prirodi s blizinom kompletne gradske infrastrukture. Stolarija je drvena. STAN br. 2 (prizemlje - 119,01m2): Pod je parket,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzni veliki stanovi sa bosanskim tradicionalnim namjestajem i velikim balkonima 10 x 1,30. Moguca kupovina sa 30% ucesca i kamatom od 5% preko banke Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 210,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi na dobroj lokaciji i u dobrom je stanju sa Pod.+Pr+Sp.+Potk. Posjeduje centralno grijanje sa kotlovnicom na lož ulje i kamin na čvrsto gorivo. Veći dio okućnice je voćnjak sa dijelom okućnice pod šumom, a dijelom je igralište za mali fudbal. 106m2 stambenog prostora,....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 320.000 KM, 240,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada pored jadranske magistrale. Sva dokumentacija, papiri i sve moguće dozvole uredni 1/1. U prizemlju se nalaze dva potpuno opremljena četverokrevetna studio-apartmana, na prvom katu veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 300,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1990. godine napravljena, oko 1997. godine kuca je kompletna renovirna! U sklopu kuce se nalzi garaza, veliki poslovni prostor, ispred kuce parking i basta sa vocnjakom. Kuca je kompletno ogradjena i ima elektronsku kapiju. Unutar kuce se nalazi: 2 wc, 2 kuhinje, 2 spavace....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 320.000 KM, 460,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

na prodaju kuca u kojoj je: -na prvom spratu poslovni prostor uredjen, -drugi sprat trenutno izdat stanarima, -treci sprat novo uredjen pre mesec dana. Kuca se nalazi u blizini bolnice i fudbalskog stadiona blizu svih trznih centara u gracanici. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, PRITOKA, 320.000 KM, 500,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca u pritoci sa velikim poslovnim prostorom od 168 m2 velikim parkingom, i jos jednim poslovnim prostorom od 68 m2. Povrsina stambenog prostora preko 320 m2. (na dva sprata) Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, ČIZMIĆI, 310.000 KM, 360,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoetažna kuća na parceli od 540 m2 u naselju Čizmići, Cazin, BiH, sa sređenom i lako prevodljivom dokumentacijom. Zgrada ima izvedenu toplotnu izolaciju fasade, centralno grijanje na drva, ali samo u prizemlju i na prvom spratu. Opremljena je s videonadzorom i alarmnim....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 310.000 KM, 450,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa vrlo lijepom baštom i pomoćnim objektom. Vanjska i unutrašnja adaptacija nekretnine je izvršena 2003. godine. Ukupna stambena površina kuće je 450 m2 a smještena je na parceli površine 500m2. Ispred kuće je uređen cvijetnjak, a iza kuće je lijepa i intimna bašta,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

vlasništvo 1/1 ;3 stana površine 70 m2,okučnica,dvije garaže Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, KUPRES, 300.000 KM, 250,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U POTPUNOSTI OPREMLJENA I NAMJEŠTENA U BLIZINI SKIJALIŠTA.U SKLOPU KUĆE NALAZI SE ZATVORENI BAZEN,SAUNA I KONOBA. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GORNJI RAKANI, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća na Uni Dvospratna kuća izmedju Bihaća i Novog Grada na obali Une. Nalazi se izmedju rijeke i ceste na placu od 5200m2. Ima manji objekat u dvoristu i svoj izlaz na oko 50 metara vlastite plaže. Kuca ima 180m2 u 2 trosobna stana (2x90m2) sa zasebnim ulazom, na dva odvojena sprata.....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 300.000 KM, 270,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća - duplex, sa 270 m2 stambenog prostora, i 400 m2 zemljišta u Hadzicima preko puta stadiona. Osnovna i srednja skola i autobuska stanica su na 5 minuta hoda. Do centra Hazica i MUPa, doma zdravlja, opštine, poste, itd 10 min hoda. Na placu iza kuce nalaze se drveca jabuke, trešnje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 300.000 KM, 460,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vogosca, Gornja Josanica I broj 6, kuca od 340m2 + 120m2 neuradjeno, plac 820m2. Prizemlje – uredjen poslovni prostor 100m2 + kotlovnica, I sprat- cetvorosoban stan 120m2, II sprat- cetvorosoban stan 120m2, potkrovlje- 120m2 neuradjeno. Mogucnost prosirenja na jos jedan plac....

 
 
 
  Hotel, LUKAVAC, 300.000 KM, 1100,00 m2 cca 270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se HITNO, radi ulaganja u novi posao. Cijena povoljna. Objekat radjen po projektu, posjeduje upotrebnu dozvolu, gradjevinska u postupku izdavanja. Motel se nalazi na obali prekrasnog zaliva jezera Modrac (na strani Poljica), u mirnom vikendaskom naselju sa dva prilazna puta.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 299.038 KM, 300,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.04.2026.,

www.indomio.ba

Useljiva i moderno namještena kuća Vrnograč Prodaje se kompletno završena, moderno opremljena i odmah useljiva kuća na mirnoj i prirodno čistoj lokaciji u Vrnograču opština Velika Kladuša, naselje Grabovac. Kuća je građena na tri etaže po 100 m2, što ukupno iznosi 300 m2 korisne stambene....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 546)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>