• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 balkon što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • namješten do 1600 km/m2 balkon što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 balkon što skuplje

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 balkon što skuplje" pronađeno 546 nekretnina - prosječna cijena 1.013 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 96000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MOSTAR, 93.800 KM, 67,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 93.200 KM, 58,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica površine 58m2 koja se sastoji od prizemlja, prvog sprata i velike terase sa pogledom na jezero Modrac i pristupom na plažu. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, hodnik i manja ostava. Na spratu su dvije spavaće sobe, od kojih jedna sa balkonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 93.000 KM, 62,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u Prijedoru naselje Pecani. 62m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, OZIMICA, 93.000 KM, 150,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću od 150 m2 s dvorišnom zgradom od 75 m2 na građevinskom zemljištu od 7.000 m2 u Ozimici (pokraj Žepča). Kuća se sastoji od: - prizemlja u kojoj su dnevni boravak i kuhinja, dvije spavaće sobe te ostava; - prvog kata s tri spavaće sobe, balkonom i kupaonicom; - tavana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 92.000 KM, 70,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Sarajevu, Novi Grad, 70 m2, orijentacija istok-zapad, deseti sprat, veliki dnevni boravak sa pogledom na glavnu ulicu, blizu tramvajska stanica, kablovskaTV, internet, telefon, interfon, kamera na ulazu, lift,izvrsne komsije,.. Informacije na tel. 00387 62....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 91.200 KM, 57,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kompletno namješten klasičan dvosoban stan površine 57m2 na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, jedne spavaće sobe, kupatila, ostave, hodnika i balkona. Izlaz na balkon je iz kuhinje i spavaće sobe i oba balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 90.000 KM, 56,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orijentiran, prozracan i svijetao, odrzavan i odmah useljiv! Cisto vlasnistvo i papiri!Sastoji se od ulaznog prostora, trpezarije, kuhinje, dnevnog boravka, spavace sobe, kupaone s wc-om i balkona od 2 m2 koji nije u kvadraturi stana. Lokacija izvrsna - u krugu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Primarna orjentacija Jugoistok Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, predsoblja, ostave i dva balkona. U blizini zgrade se nalaze marketi Bingo i Belamionix, kompleks Mellain, parfimerija CM, Tuzlanska pivara, Panonska jezera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 90.000 KM, 55,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve na upit. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca na tri etaze, izradjeno prizemlje i sprat, sa centralnim grijanjem i parking prostorom, te okucnicom od 1500 m2. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Rakovica, 90.000 KM, 72,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća zajedno sa zemljišnom parcelom površine oko 1.100m2. Predmetna nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata ukupne korisne površine cca. 72m2 (bez balkona i terase) Prizemlje: Dnevni boravak i kuhinja, ostava, hodnik, kupatilo i terasa. Prvi sprat: Veća....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 90.000 KM, 86,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se prizemnica (Bijeljina, Branka Ćopića 3), veličina okućnice 300 m2; Kuća ima stambenu površinu 71m2 i sadrži: dvije sobe, dnevni boravak, kuhinju, spremište (špajza), kupaonu, hodnik, podrum te dva balkona; Kuća je jako dobro očuvana sa mogućnošću nadogradnje; Uz kuću se....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Hrasno, 90.000 KM, 130,00 m2 cca 690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

http://webpolaris.com/house/index.html Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 90.000 KM, 144,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća nije plavljena 2014.g., odvojeno ulazi u prizemlje i sprat, te mogu biti 2 stana, pomocni objekat pored se moze lako koristiti za nesto drugo, ima mokri cvor..Kanalozacija standardna, grijanje centralno etazno, voda gradska itd.itd. Moze zamjena za adekvatan stan u Doboju. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KRUŠČICA, 90.000 KM, 165,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U CENTRU GRADA VITEZ,(prizemlje,kat i potkrovlje) ima okućnice,2500 duluma zemlje,prodaje se kraj te kuće stara kuća namještena i svim prikljućcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 90.000 KM, 170,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodična kuća u naselju Alifakovac u ulici Podcarina.Kuća se nalazi u mirnom djelu naselja, a čine je prizemlje i dvije etaže ukupne površine cca 170 m2:Prizemlje čini hodnik, kupatilo, velika kuhinja sa ostavom i još jedna soba.Stepenicama se penjemo na prvu etažu gdje....

 
 
 
  Kuća, MILJKOVAC, 90.000 KM, 199,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

❗️CJENA JE FIKSNA 90.000km❗️ Prodaje se kuca u naselju Miljkovcu kod Doboja u blizini dzamije.. Stanovnicu oko kuce su Islamske vjere (dobre su sve komsije).. Iznad kuce se nalazi groblje. Kuca je udaljena od centra grada nekih 4-5min voznje autom (3.5km). U blizini se nalazi osnovna....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, 90.000 KM, 220,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Sarajevu 220 m2 , zemlja 1000 m2 +garaža i kotlovnica 60 m2 + tavanski prostor 60 m2 najmanje visine 2,2 m. Kuća se nalazi u naselju Bojnik-Stup Opština Novi Grad sastoji se ,prvi sprat; dnevni boravak 33 m2 , kuhinja i trpezarija, s. soba , hodnik, kupatilo, vešeraj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 89.990 KM, 87,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan 87 m2 Kragujevac +381 60 303 66 68 Na prodaju trosoban opremljen stan u Erdogliji (ulica Cice od Romanije kod ambulante broj 5) Ukupna povrsina 87 kvadrata Dnevna soba 36 kvadrata Dva kupatila (oba imaju wc solju, u jednom je ugaona kada a u drugom tus kabina, uvek ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Kuća, RAKOVICA, 89.500 KM, 75,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.400 KM, 53,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 53 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i zatvorenog balkona. Zgrada je obložena sa stiroporom kao i ploča iznad stana.. Stan se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 88.000 KM, 52,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 52m2 na II spratu u novoj gradnji! Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona na koji se izlazi i iz dnevne i spavaće sobe. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim-etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 87.000 KM, 105,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povrsina stambenog prostora je 105 m2. Dvije sobe na spratu i d.boravak, kuhinja,ostava,trpezarija,kupatilo, predsoblje i balkon u prizemlju.Kuca je sredjena i namjestena za zivjeti u kuci. Ima okucnince 1012 i baste i vocaka. Dogovor oko cijene i oko upisa u ZK. Sve informacije i....

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 86.000 KM, 90,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

prodaje se kuca u dobrm stanju orzavna i na dobrom i mirnom mjestu... Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Zeps, 85.000 KM, 52,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno namjesten dvosoban stan sa pogledom na Usce i Adu. Stan je osuncan, gleda na istok i nalazi se na 12. spratu. Zamjene ne dolaze u obzir. Sve informacije na tel 061 595 101 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Podrum....

 
 
 
  Kuća, DONJI SMRTIĆI, 85.000 KM, 70,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Građeno sitnom ciglom. Na vrlo povoljnom položaju. Za sve ostale ingormacije nazovite broj telefona. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SANSKI MOST, 85.000 KM, 77,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se šarmantan stan od 77 m² na posljednjem spratu u traženom dijelu Jezernice, Sanski Most. Izgrađen oko 2000. godine, stan je dobro očuvan i nudi 2 spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 zaseban WC, prostran hodnik te otvoren dnevni boravak s kuhinjom. Stan ima dvije terase—jedna gleda....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 85.000 KM, 89,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća spratnosti Pr+1S površine 89m2 u osnovi, na placu ukupne površine 511m2. U prizemlju kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo i wc. Na spratu kuće nalaze se dvije spavaće sobe i kupatilo, od kojih jedna soba ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Kuća, MUSTAJBAŠIĆI, 85.000 KM, 135,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Bungalow stanje- novogradnja Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt telefon +387 65/654-197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 85.000 KM, 173,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u prigradskom naselju Ulice, u okolini Zvornika. Dimenzije kuce su 9x9.60 metara. Namjesten je jedan sprat. Od pomocnih objekata na raspolaganju su pecenjara i susara. Kontakt +387 65 654 197 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 85.000 KM, 202,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca je velika. Ima 3 sprata. Na prvom ima poslovni prostor kojeg treba dopremiti. Imam i vrata i prozore za njega. Druga dva sprata adaptirana i namjestena. Takoder posjeduje garazu. I mogucnost reklamiranja ili izdavanja vlastite reklame koja se nalazi unutar zem.prostora koji pripada....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 546)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>