• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 1600 km/m2 balkon - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 balkon

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 balkon" pronađeno 543 nekretnina - prosječna cijena 1.013 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 96000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem namjesten jednosoban stan na dobinji 2, Sarajevo, na 2 spratu, zgrada ima lift, povrsine 39m2. Cijena 32000eura. kontakt:061207725 ili e-mail z-lazarov@tele2.nl Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 91.200 KM, 57,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kompletno namješten klasičan dvosoban stan površine 57m2 na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, jedne spavaće sobe, kupatila, ostave, hodnika i balkona. Izlaz na balkon je iz kuhinje i spavaće sobe i oba balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten do 1600 km/m2 balkon'
693.031 KM
124.000 KM
Na upit
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 480.000 KM, 300,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine cca. 300 m2 u Ulici Braće Lakišića u naselju Mazoljice u Mostaru. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 214m2. Smještena je u naseljenom dijelu grada sa objektima za individualno stanovanje. U neposrednoj blizini stambenog objekta su smješteni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luksuzni veliki stanovi sa bosanskim tradicionalnim namjestajem i velikim balkonima 10 x 1,30. Moguca kupovina sa 30% ucesca i kamatom od 5% preko banke Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 99.000 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan namjesten ,Garaza pripada stanu.U odlicnom stanju .Strogi centar grada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 112.000 KM, 71,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvoiposobni stan 71 km na najboljoj lokaciji na Dobrinji,Slovenacka izgradnja. Super komforan,veliki dnevni boravak povezan sa trpezarijom. Odvojen spavaci dio sa drugim hodnikom. Na prvom katu 1/1 ustakljen balkon . NAMJESTEN Vrlo povoljno!!! Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, LUKAVAC, 93.200 KM, 58,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica površine 58m2 koja se sastoji od prizemlja, prvog sprata i velike terase sa pogledom na jezero Modrac i pristupom na plažu. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, hodnik i manja ostava. Na spratu su dvije spavaće sobe, od kojih jedna sa balkonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 120.000 KM, 77,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 180.000 KM, 112,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom u mjestu Gorica-Čapljina (udaljenost od centra grada je 5 km), u blizini rijeke Trebižat (cca 70m). Blizina graničnog prijelaza Gabela Polje je 6 km, 20 km do mora. Udaljenost Međugorja je 17 km. Vodopad Kravice je udaljen 22 km. Park prirode Hutovo blato....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 90.000 KM, 56,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orijentiran, prozracan i svijetao, odrzavan i odmah useljiv! Cisto vlasnistvo i papiri!Sastoji se od ulaznog prostora, trpezarije, kuhinje, dnevnog boravka, spavace sobe, kupaone s wc-om i balkona od 2 m2 koji nije u kvadraturi stana. Lokacija izvrsna - u krugu od....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 45,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 45m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na balkon, ostave, spavaće sobe sa izlazom na drugi balkon, kupatila i hodnika. U dnevnom boravku i kuhinji je postavljena....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 350.000 KM, 225,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prelijepo uređena kuća u mirnom kraju u blizini škole na Petrićevcu. Stmbeni prostor se sastoji od kuće na dva sprata cca 120m2 + manja prizemna kuća cca 60m2 + garsonjera 25m2. Pored stambenog prostora kuća raspolaže i garažnim prostorom te prelijepo uređenom okućnicom. Napomena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 185.000 KM, 120,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kucu u Banjaluci Novoselija, 120m2 kvadratne povrsine i 940m2 zemljista na kojem se nalazi Garaza i posadzen vocnjak. Na najljepsem dijelu Novoselije tik uz glavnu cestu. Kvalitetno izgradzena i sastoji se od dva dvosobna stana sa dva posebna ulaza tako da se moze koristiti....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambena kuća sa velikom prelijepom okućnicom i garažom, dvodjelnom pomoćnom zgradom u blizini Busovače i Zenice. Do kuće postoji asfaltiran put, ulična gradska rasvjeta. Cjelom površinom kuće dominira prelijepa terasa sa roštiljem. U sklopu dvorišta obradiva površina pogodna za vrtlarstvo....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Vikendicu sa dva sprata i podrumom. Prvi sprat veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i banja. Drugi sprat velika spavaca soba. Vikendica posjeduje priključke. Sa 804 m kvadratna zemljišta vikendica posjeduje i voćnjak sa više vrsta voća. Vikendica posjeduje sve uredne....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 320.000 KM, 210,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi na dobroj lokaciji i u dobrom je stanju sa Pod.+Pr+Sp.+Potk. Posjeduje centralno grijanje sa kotlovnicom na lož ulje i kamin na čvrsto gorivo. Veći dio okućnice je voćnjak sa dijelom okućnice pod šumom, a dijelom je igralište za mali fudbal. 106m2 stambenog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, DOBRINJA, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2019.,

www.indomio.ba

Prodajemo kompletno namješten trosoban stan na Dobrinji 1, ulica Dabrobosanska. Površina stana je 76.08m2, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, kupatila, toaleta, hodnika, dva balkona i ostave u prizemlju. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 105.000 KM, 65,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 65 kvadrata + lode 7 kvadrata stan u odlicnom stanju sastoji se od primace 20 kvadrata spavace 20 kvadrata kuhinja sa terpezarijom 15 kupatili wc spajz u sve prostorije se ulazi iz hodnika 2 sprat stan se nalazi adema buce 5 odma uz imzit pumpu gleda na otoku 105 000....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 140.000 KM, 93,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 390.440 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.10.2025.,

www.indomio.ba

Kuća modernog stila Cazinsko Dedinje Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled....

 
 
 
  Hotel, MOSTAR, 720.000 KM, 480,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo motel, odlicna lokacija,posao uveden,vise info na www-villa-anri-mostar.ba,8 moderno uredjenih soba,recepcija, loby,bar,sala za dorucak,Ispred objekta 200m2 javne povrsine,povoljno za parking gostiju,stolove za bastu, mogucnost otkupa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Primarna orjentacija Jugoistok Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, predsoblja, ostave i dva balkona. U blizini zgrade se nalaze marketi Bingo i Belamionix, kompleks Mellain, parfimerija CM, Tuzlanska pivara, Panonska jezera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 78.000 KM, 52,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja full opremljen dvosoban apartman na Bjelašnici, općina Trnovo. Naša Bjelašnica i odlična lokacija! Hedonizam na TOP lokaciji i blizu staze, te svih drugih sadržaja. Apartman površine 52m2 čine hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 123.000 KM, 82,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten Trosoban stan u Cazinu ulica Žrtava domovinskog rata. Stan je smješten u zgradi iznad Policijske stanice i Kružnog toka, u samom centru grada. Površina stana iznosi 82,28 m2, a čine ga slijedeće prostorije: hodnik 10,07 m2, dnevna soba 22,27 m2, spavaća soba 13,27....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 58.500 KM, 39,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Raspolaze sa jednom vecom dnevnom sobo, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tus kabinom, malom ostavom i balkom sa pogledom na setaliste uz Babinu rijeku. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 2, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan u naselju Stup Tibra Pacifik 2, stan 56m2, na 9 spratu.Stan čine hodnik, kupatilo, dnevni boravak, spavaca soba,balkon..Stan ima otvoren pogled cijena na upit 061/402-784 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Blindirana....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u strogom centru Zenice sa stambeno poslovnim prostorom centralnim grijanjem, pomoćnim objektom Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Kuću u Prijedoru 10 min. pješice do centra povrsine 9 x 11 m sa potkrovljem i pomoćni objekat u L formi površine 8 x 9m. Glavni objekat: 3 sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik, špajza. Potkrovlje: separat ulaz, pred ulaz, 2 sobe, kupatilo, špajza. Pomocniobjekt: Kuhinja, soba,....

 
 
 
  Kuća, TEŠANJKA, 150.000 KM, 100,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo lijepu, potpuno namjestenu, urednu i odrzavanu kucu velicine 100 m2 sa 2000 m2 okucnice, garazom, drvarnicom i ljetnom kuhinjom. Kuca se nalazi na Tešanjki, opcina Tešanj - u blizini supermarketa i nekolicine trgovinskih centara. Kuca se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 84.000 KM, 56,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljna prilika, odmah useljiv namješten stan s pogledom na Avaz Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 93.000 KM, 62,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u Prijedoru naselje Pecani. 62m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 485.000 KM, 300,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje novoizgrađenu kuću dvospratnicu na nepunom dulumu zemlje iznad Hadžića. Riječ je o mirnoj i skrivenoj lokaciji na samo 10ak minuta vožnje od tržnog centra Bingo. Sve što je potrebno za odmor i guštanje je usput, a prateća infrastruktura u naselju je ono što pravi dodatnu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 543)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>