• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 balkon - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • namješten do 1600 km/m2 balkon - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2 balkon

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2 balkon" pronađeno 546 nekretnina - prosječna cijena 1.013 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 96000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BIHAĆ, 80.000 KM, 68,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan na Ozimicama 2. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe koja se moze pregraditi u jos jednu spavacu sobu , kuhinje sa trpezarijom, lodje, spavace sobe i kupatila. Ima radijatore i prikljucak za centralno grejanje koji nikad nije koriscen jer se uvek grejalo....

 
 
 
  Stan, KRČEVINE, 62.000 KM, 53,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

BRVNARA,DNEVNA SOBA,KUHINJA,KUPATILO,DVIJE SOBE U POTKROVLJU,PODRUM,DVIJE TERASE.NALAZI SE NA NIŠIĆKOJ VISORAVNI NA NAD.VISINI 1050 M.POSADEN VOČNJAK I BASTA.IDEALNO ZA ODMOR. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan 60m2, četvrti kat. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone, spavaće sobe, wc-a, špajze i balkona. Cijena 70 000KM. Cijena nije fiksna. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 84.000 KM, 72,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dva poslovna prostora, uredna dokumentacija Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 140.000 KM, 120,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine 120m2 izgrađena na parceli površine 409m2 u naselju Bećarevac, Tuzla. Sastoji se od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i kotlovnica. Na spratu je dnevno boravak, kuhinja, dvije sobe, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 56.000 KM, 48,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa dnevnim boravkom povrsine 48m2 na 3 spratu. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, dvije sobe, hodnik i kupatilo. Stan je kompletno renoviran i ekstra ureden, ima etazno centralno grijanje i prodaje se sa stvarima. Stan posjeduje i podrumski prostor. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan se prodaje namješten. Sastoji se od dvije velike sobe, kuhinja, trpezarija, dva balkona, dugacki hodnik i kupatilo sa wc-om. U stanu ima klima i elektricni radijator tako da je jako toplo zimi a hladi ljeti. Pod je laminat i parket. Na balkonu se nalazi nedavno postavljena tenda.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 325.000 KM, 280,00 m2 cca 1160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, potpuno renovirana kuća u nizu na ulazu u Buća Potoku. Kuća se nalazi na ulazu u Buća Potok, tačnije kod štanda žutog taksija. U neposrednoj blizini kuće se nalazi apoteka, supermarket, osnovna škola, pošta, pekara, autobuska stanica, benzinska pumpa Od tramvajske....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Crkvice, 82.800 KM, 72,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan površine 72,35m2 Stan je u dobrom stanju i odmah je useljiv. CIJENA:1150KM/m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kucu za manji stan u Gradiski.Kuca se nalazi 1.5 km od ulaza na novi auto put za B.Luku ,na rijeci Jablanici.Kuca je uplanjena i u potounosti ogradjena.Asfaltni put sa glavne ceste do kuce , garaze , pusnice i pecenjare.U dvoristu se nalaye desetine borova i....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan na 4 katu zgrada sa liftom Stan posjeduje balkon 2 spavaće sobe dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom, hodnik kupaonu i spajz Stan je sagrađen prije dvije godine potpuno novo podno grijanje na struju roletne na daljinski keramičke pločice po cijelom stanu bez prijelaza stan....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 80.000 KM, 70,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan površine oko 70 m2 na trećem spratu stambene zgrade, naselje Vogošća. Nekretnina je adaptirana u više navrata. U toku 2006. godine je izvršena potpuna adaptacija kuhinje, te postavljanje karemičkih pločica u predsoblju i toaletu. U toaletu je postavljena....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 159.990 KM, 140,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima cca 140m2 stambenog prostora, ljetnu kuhinju,podrum, ostavu i dvije garaze. Okucnice sa vocnjakom ima 1000m2 i prelijep pogled na zelenu povrsinu.U odlicnom je stanju,sve je novo, ima grijanje etazno na naftu ( cisterna 2000l)i na cvrsto gorivo.U tu cjenu ulazi i kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 170.000 KM, 149,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Lemond nekretnine vam nude kuću nedaleko od centra Čapljine. Kuća ima 300m² stambenog prostora. Sastoji se od 2 kata i podkrovlja. Prvi kad je uređen te se sastoji od 2 sobe, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje te garaže i podruma. Drugi kat ove kuće nije uređen te je pogodan za gradnju....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 43,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 43m2+galerija u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 43m2 sa jednom spavaćom, prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom i kuhinjom i galerijom....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 180.000 KM, 160,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuču u Srebreniku, naselje Bare. Kuča je prenovljena i kompletno opremljena, garaža ja bila naknadno dogradjena. Za više informacija molimo vas kontakrirajte nas putem e-maila. Hvala Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 350.000 KM, 312,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Samostojeca namjestena kuca u mirnom kvartu sa okucnicom. Prizemlje : - 3 spavace sobe, - dnevni boravak i blagovaonica (cca 40 m²), - kuhinja, - 2 kupaonice, - predsoblje = primaca soba od 40², - terasa za rucavanje. Kat sa posebnim ulazom: - 4 spavace sobe sa balkonima, - 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 140.000 KM, 125,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem obiteljsku kuću u Omarskoj od 125 m2. Zemljipte 7000m2. U prizemlju se nalazi kuhinja sa trpzarijom, kupaonica, spavaća soba i terasa. Na 1 katu se nalaze 3 spavace sobe, kupaonica i terasa. Pored kuce je dvorišni objekt sa garažom, ljetnom kuhinjom, ostavom i pecarom. Kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 300.000 KM, 270,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća - duplex, sa 270 m2 stambenog prostora, i 400 m2 zemljišta u Hadzicima preko puta stadiona. Osnovna i srednja skola i autobuska stanica su na 5 minuta hoda. Do centra Hazica i MUPa, doma zdravlja, opštine, poste, itd 10 min hoda. Na placu iza kuce nalaze se drveca jabuke, trešnje,....

 
 
 
  Apartman, SANSKI MOST, 85.000 KM, 77,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se šarmantan stan od 77 m² na posljednjem spratu u traženom dijelu Jezernice, Sanski Most. Izgrađen oko 2000. godine, stan je dobro očuvan i nudi 2 spavaće sobe, 1 kupatilo, 1 zaseban WC, prostran hodnik te otvoren dnevni boravak s kuhinjom. Stan ima dvije terase—jedna gleda....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI ŠAMAC, 55.000 KM, 50,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Namjesten stan u centru bosanskog Samca u mirnoj ulici. Istocna strana balkona, garaza, podrum, ostava, treci sprat. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 165.000 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troetažna namještena kuća u naselju Vojno udaljena cca 9 km od Mostara. Ukupna površina kuće je 150 m2, a izgrađena je na parceli površine 1100 m2. Sastoji se od tri etaže, podruma i dva stambena kata. Na prvom katu su hodnik, kupaonica, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća se nalazi 2 km od centra grada,namještena i useljiva Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 160.000 KM, 95,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Cazinu, na Maloj Lisi kod Gimnazije. Površina stana je 95m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka i kuhinje, sušione, kupatila i wc, 3 spavaće sobe, saune i balkona. Također stan sadrži i podrum. Za sve ostale informacije javite se na broj telefona/viber:....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 48.000 KM, 44,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve dodatne informacije na tel. 065/ 879 - 472 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 118.000 KM, 70,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

ontakt osoba , Davor Mirkov +387 62 724 792 mail davor.mirkov@gmail.com OPIS NEKRETNINE Stan je velicine 70m2, 3 sobe , kupatilo , kuhinja , hodnik i trpezarija. Stan ima blindirana vrata , balkon koje je ustakljen i okrenut prema suncanoj strani. Stan je orjentisan na obije strane....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 73,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban namješten stan od 73 m2, smješten na petom spratu stambene zgrade u samom centru grada. Stan ima funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo, hodnik, ostavu i balkon. Nekretnina je useljiva, ali zahtijeva....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOLAC NA LAŠVI, 69.000 KM, 64,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan povrsine 64m2+ 2 Balkon 10m2 I 1 zatvoreni. Stan je namjesten, sve detaljnije informacije mozete dobiti na broj 00491791239351 putem viber ili whatsapp. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 60.000 KM, 56,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Ilijasa, odma uz zgradu Opstine. Stan je ukupne povrsine 56 m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u ulici 126 Ilijaske brigade br 4 ( u blizini bolnice, poste ) . Stan se sastoji od dvije posebne sobe, zatim kuhinja , balkon, hodnjik, kupatilo, ostava/spajz,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 350,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje vrlo funkcionalan stambeno poslovni objekat u centru Ilijaša. Predmetni objekat je izgrađen 2016. godine. Sastoji se od tri etaže: prizemlje, prvi sprat i visoko potkrovlje, ukupne korisne površine 350 m2. Na prizemlju se nalazi poslovni prostor (dvije....

 
 
 
  Hotel, SARAJEVO, Novi Grad, 1.500.000 KM, 1400,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni kompleks, Motel, u naselju Rajlovac. Ukupna površina imanja iznosi 2900m2. Sam Motel se prostire na 3 etaže + podzemna garaža, ukupne površine od cca1400m2. Motel posjeduje: Podzemnu garažu površine 250m2 te parking mjesta ispred i iza samog objekta cca 160 mjesta+.....

 
 
 
  Kuća, GRUDE, 349.200 KM, 327,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Vrućicama,općina Grude. Kuća se nalazi uz glavnu cestu,svega 5 minuta vožnje od centra Gruda. Kuća se prostire na tri etaže - prizemlje, kat i potkrovlje,te nudi udoban i funkcionalan životni prostor za obitelj. Prizemlje sadrži garažu (31m2), kotlovnicu i ostavu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI BROD, 64.000 KM, 60,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luca se nalazi 5 minuta hoda od centra grada ,odmah useljiva nedavno uradjena dva kupatila potpuno nove instalacije i oprema.Nalazi se na veoma velikom placu po potrebi mogla bi se jos jedna kuca izgradit do nje.U kuci se ne nalazi niko jer sam u inostranstvu i to je razlog prodaje.postoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 300,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 1990. godine napravljena, oko 1997. godine kuca je kompletna renovirna! U sklopu kuce se nalzi garaza, veliki poslovni prostor, ispred kuce parking i basta sa vocnjakom. Kuca je kompletno ogradjena i ima elektronsku kapiju. Unutar kuce se nalazi: 2 wc, 2 kuhinje, 2 spavace....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 546)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česti upiti za nekretnine

  • Stan u Sarajevu 60 m2