• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • namješten do 1600 km/m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2" pronađeno 716 nekretnina - prosječna cijena 1.046 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • balkon
    • vrt
    • podrum
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DUBOKI POTOK, 130.000 KM, 160,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaji u Doboki Potok Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI NOVI, 170.000 KM, 210,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je uradzena na novo sve je novo unutra ne ljipoj lokaciji dobar komsiluk Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, DUBICA, 34.000 KM, 42,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Puhalo u centru grada. Stan se nalazi na istocnoj strani zgrade, struja, voda, kablovska, telefon, NEMA VLAGE. Stan poseduje podrum. Stan je ceo namesten a ako su stvari nepotrebne mogu se izneti. Vlasnik 1/1. Za vise informacija obratite se na mejl stan.na.prodaju.dubica@gmail.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grijanje na struju, nova pvc stolarija sa roletnom. Za ozbiljne kupce cijena prilagodljiva. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 520.000 KM, 300,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje prelijepu novoizgrađenu kuću dvospratnicu, zemljište, pomoćni objekat, vlastiti pristupni put i nedovršenu kuću dvospratnicu . u naselju Osijek - Ilidža, Sarajevo.Okućnica zauzima površinu od 2.114 m2, dok vlastiti....

 
 
 
  Kuća, BAREVO, 48.000 KM, 60,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Nedaleko od Jajca, prodaje se useljiva kuća zajedno sa kućanskim aparatima (el.šporet, šporet na čvrsto gorivo, frižider,) i namještajem (kuhinja i sobe opremljene sa krevetima i ugaonom garniturom, klub stolovima). Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju je šest prostorija....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Branjevu u odličnom stanju, redovno održavana i spremna za useljenje, uknjizena 1/1 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Branjevu u odličnom stanju, redovno održavana i spremna za useljenje Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ZELINJA DONJA, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namještena kuća 70m² (ispod pola kuće uređen podrum) +velika terasa sa centralnim grijanjem i vlastitim izvorom vode(ima i gradski) Molim za više inf na viber ili whatsapp +385976152378 Može zamjena za stan 50 i vise m² u Gradačcu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno....

 
 
 
  Kuća, KRIVOGLAVCI, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća(vikendica) na prodaju sa 1,6 duluma zemje.Nalazi se u Krivoglavcima II,tačno ispod seoskog bazena.Ima 150m kvadratnih stambenog prostora.Urađena drenaža i trotoari,nova metalna kapija. Prvi sprat:Veliki dnevni boravak,kuhinja,kupaona,hodnik ,stepenice za drugi sprat i velika....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 400.000 KM, 500,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

**Kompletno renovirana kuća, uloženo 140,000€ za obnovu** Voznik 2, Bugojno 51 1.kat - 120m2, 850€,102,00€ 2.kat-120m2, 750€, 90, 000€ Prizemlje-120m2 Podrum-120 m2 Okućnica 200m2 ???????????? ???????????????????????? ????????ć???? ???????? ????????????,????????????€. 1.kat je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROSULJE, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U BRČKOM ! ! ! Ulica Hasna Aganovića Tača, naselje Rosulje(iza Doma zdravlja). -Prizemnica sa potrkovljem na placu površine 324m2, a potrkovlje nije POTPUNO sređeno završeno i kuća nema fasadu. Prizemlje je sređeno i useljivo. -Kuča je dimenzija 10x10 sa garažom od....

 
 
 
  Kuća, ŽEPČE, 120.000 KM, 150,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061611831 062665070 Kontakt i na viber Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, KRAŠEVO, 80.000 KM, 100,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo lijepu, potpuno namjestenu, urednu i odrzavanu kucu velicine 100 m2 sa 2000 m2 okucnice, garazom, drvarnicom i ljetnom kuhinjom. Kuca se nalazi na Tešanjki, opcina Tešanj - u blizini supermarketa i nekolicine trgovinskih centara. Kuca se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, GACKO, 120.000 KM, 152,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Gacku korisne površine 152m2. Vlasništvo 1/1. Uredni svi papiri. Kuća posjeduje dvije stambene jedinice. Godina gradnje 2003. Centralno grijanje. Cijena po dogovoru. Kontakt telefon 059/471-550. 065/921-750 ili na mail bojanadzic81@yahoo.com Slike kuce imate na sledecem....

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 60.000 KM, 76,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 150.000 KM, 190,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća je potpuno nova uknjižena i potpuno moderno namještena uz to i vrlo jeftina Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ČAPLJINA, 125.999 KM, 160,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Klima Anlage 5 kW, mreze na prozorima i vratima, 3 Pumpe za vodu. Gradska voda,, stuja sat je povezana SA centralom. Plastenik .garaza i podrum. Kuca je SA katom i visoko pdkrovlje. 50 maslina. Do Mekovica je 4 km. Do mora Ploce. 30, do Kleka 30 do Peljeskog mosta 25 km Ograda....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 110.000 KM, 140,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

kuca se nalazi u moluskoj rijeci cc140m2 stambenog prostora+podrum velicine 30m2+2manja podruma kuca je na sprat prizemje 2sobe kupatilo kuhihja 1sprat kuhinja,kupatilo,wc,4sobe Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Hotel, ZVORNIK, 390.000 KM, 500,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Motel / Ugostiteljski objekat sa sobama na prodaju : Povrsina zemlje 736m2 Prizemlje :osnova objekta je 9x12 m + zatvorena basta 6x12m za koju je placena renta i predani papiri za legalixzaciju. Uz to postoji magacin,susara,kotlovnica na sprat i 2 mokra cvora Na 1 spratu ima :7 soba....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 700.000 KM, 900,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na samom ulazu u stari Travnik, nedaleko od "Šarene Dzamije" i Konobe "Plava Voda" uz rijeku "Lašva" se nalazi "Ranč" na brdascu sa prilazom na glavnu cestu "M5" i panorama pogledom. Na povrsini od ca. 900 m2 se nalaze 4 objekta, stambeni kao i poslovni prostori. Prodaje se sve sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, HADŽIĆI, 700.000 KM, 900,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor uz sami magistralni put M-17. Uz poslovni prostor sa desne strane nalazi se jednospratna kuća + potkrovlje (kvadrature oko 200 m2) sa velikom i uređenom okućnicom. U sklopu kuće nalaze se 2 kancelarijska prostora. Pored poslovnog prostora koji se sastoji od malog....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 155.000 KM, 200,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Posjeduje gradjevinsku dozvolu, vlasnicke papire i pomocne objekte. Dio zemljista je vocnjak. od 4700 m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 208.885 KM, 270,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.indomio.ba

Posjed sa dvije kuće Čizmići Cazin Na prodaju je posjed sa dvije kuće u naselju Čizmici smješten na periferiji Grada Cazina. Posjed je veoma atraktivan i raspolaže sa 3.837 m² zemljišta koje je pravilnog oblika i poprilično ravne konfiguracije. Nalazi se na mirnoj i prirodnoj čistoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Objekat izgrađen u 2 etaže, prizemlje i sprat. Prizemlje čine dnevna soba, kuhinja i kupatilo. Sprat 2 sobe i ustakljena terasa okrenuta sunčanoj strani - može se koristiti kao manja soba. Poseduje veliki tavan. Lamperija većinski u kući - očuvana, održavana. Nadmorska visina 1300....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Tušanj, 100.000 KM, 130,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Ozimice 1, 169.000 KM, 220,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća je adaptirana 2002 god., djelimično PVC stolarija, centralno grijanje na tečno gorivo i pelet. Neposredno u blizini ambulante, marketa, kafića, udaljenost 500m od centra grada. Posjeduje 3 balkona, u niskom prizemlju garaža i kotlovnica. Kontakt: MOB -062 673 124 KUĆNI - 037....

 
 
 
  Kuća, BUKOVICA, 184.000 KM, 240,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se useljiva i namještena kuća, udaljena svega 2 kilometra od poznatog lječilišta Gata. Kuća je smještena u mirnom i prirodno čistom okruženju u naselju Bukovica. Od centra grada Cazina udaljena je svega 15 minuta lagane vožnje, a odlična povezanost omogućena je pristupom iz....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 115.000 KM, 150,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Zenici u naselju Brist. Kuca posjeduje ulaz s glavne ceste i podijeljena je na Tri zasebne stambene jedinice s vlastitim ulazom.Stanovi su povrsine 50-80m2. Unutrasnjost kuce je tek renovirana. Posjeduje okucnicu povrsine 600m2. Zbog prilaza s dvije strane ceste tj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 69,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Nekretnina je dobro pozicionirana, nalazi u blizini obdaništa, osnovne i srednje škole, ambulante, pijace, trolebuske, tamvajske i autobuske stanice, dječjih igrališta, a prostor ispred zgrade je prijatno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata sa garažom i prelijepim vočnjakom Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera.....

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 104.000 KM, 136,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se super porodična kuća u naselju Pazarić općina Hadžići. Riječ je o samostojećem objektu u ulici Ljubovčići, u kojem dominiraju objekti sličnog karaktera. U neposrednoj blizini je kompletan sadržaj za lagodan život vas i vaših ukućana. Nekretnina posjeduje garažu i prelijepo....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 190.000 KM, 250,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Brckom u ulici Vukosavacka 69. kuca je u odlicnom stanju. Za vise informacija obratiti se na telefon +387 65 785 156 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 380.000 KM, 500,00 m2 cca 760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

2 KUCE UZ Magistralni put ŽIVINICE-SARAJEVO,JEDNU KUPIS DRUGU DOBIJES GRATIS,POVRSINE 500 metara kvadratnih.,jedna za stanovanje druga za posvni prostor.TU SE NALAZI BENZISKA ŠABANOVIC,AUTOBUSNA STANICA ,KONZUM,SKAF,ITD KONTAKT Tel.066832508 ado Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, UGLJEVIK, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa okućnicom i voćnjakom iznad same magistrale Bjeljina-Tuzla, sa prelepim pogledom na grad. Vredi pogledati Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Ostava .

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bentbaša, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo ,Općina Stari Grad,ulica Nevjestina 23, kod Hotela SARAJ , 5 minuta pjesice od sebilja, kuca je povrsine oko 180m2 namjestena,sa tri kupatila,tru kuhinje ogromnim dnevnim sobama,spavacim sobama,trepezarijama,pored hotela nekih 30m,sa prelijepim pogledom na Sarajevo vjecnicu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 716)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>