• GoHome Professional
namješten do 1600 km/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • namješten do 1600 km/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 1600 km/m2

  • Za upit "namješten do 1600 km/m2" pronađeno 716 nekretnina - prosječna cijena 1.046 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 1500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, STANARI, 37.000 KM, 39,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

stan je u dobro stanju postoji mogucnost dogovora jer je namjesten, ima ta pec , pec na cvrsto gorivo itd Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 176.000 KM, 103,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Dobrinji II u aveniji Micubishi i ima pogled na dvije strane. U blizini se naleze i dzamija, pravoslavna crkva i katolicka crkva, kao i ambulanta Doma zdravlja. U blizini se nalaze i osnovna skola, gimnazija, natkrivena garaza, poslovni i maloprodajni prostori. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI TRAVNIK, 66.000 KM, 70,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 369.300 KM, 216,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2024.,

www.realitica.com

Moderno namještena i dizajnirana kuća na sprat površine 108 m2 u osnovi, na placu površine 612 m2. .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Cijena po dogovoru. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRČEVINE, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi preko puta Binga. Stolarija u stanu je izmjenjena. Papiri od stana su 1/1. Stan posjeduje parking mjesto, podrum i šupu za drva. Broj telefona: 062583365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, 75.000 KM, 80,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa pomoćnim prostorijama koju prodajem ili mjenjam za kuću u okolini Banjaluke ,a može i stan Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 150.000 KM, 160,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću sa okućnicom 4500m2 u Bugojnu, naselje GAJ. Dokumentacija uredna,zvati na telefon 00385 21 379-151 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, KUPRES, 45.000 KM, 48,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru Kupresa, papiri uredni, Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Parking Blindirana vrata Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA KRUPA, 58.000 KM, 62,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 62m2 u ul. 511 Sbb Sp 38D,kat A2/ll Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, 80.000 KM, 86,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Komforan stan, dnevna + 3 sobe, dva mokra čvora, dvije terase, podrum, parking, pogled na Neretvu Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 130.000 KM, 140,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naljepšem dijelu Ilidže, u naselju Pejton. Dvoetažni je, novogradnja. Prvi sprat se sastoji od hodnika, kupatila, 2 velike sobe, kuhinje, trpezarije i velikog dnevnog boravka; dok je na drugom spratu još jedno kupatilo, veliko predsoblje i soba. Pogled sa balkona....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOPARE, 65.000 KM, 70,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Loparama povrsine 70m3 u dobrom stanju. Moze i na mjesecnu odplatu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 85.200 KM, 92,00 m2 cca 930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najava prodaje četverosobnog stana u jednoj vrlo posebnoj zgradi u Istočnom Sarajevu, Ulica Spasovdanska! Sprat 2, trostrana orijentacija, veliki balkon duž čitavog stana, kupatilo, wc, tri spavaće sobe, alarm, etažno električno grijanje, alaram, blindo vrata, vanjske žaluzine, komarnici,....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Hitno radi selidbe u inostranstvo prodajem fenomenalnu kucu (s namjestajem) u centru grada Dervente + uz prodaje kuce ide Audi Jaje besplatno za ozbiljne kupce: Kuca posjeduje: • alarmni ured • video nadzor • klima uredzaj • centralno grijanje (pelet) • podno grijanje • dvije nove....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 130,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Početak gradnje 2009. godine. Zadnja faza (oluci i dimnjak) urađena krajem 2010. godine. Korišteni samo najkvalitetniji materijali. Vlasništvo 1/1, kompletna dokumentacija uredna, voćnjak, vlastiti prilazni put!!! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 55.000 KM, 60,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mjestu Poljana (Glinica, Unsko-sanski kanton) sa sređenim vlasništvom (1/1). Kuća je stara 20 godina. Nalazi se na mirnom mjestu, u prirodi. Kuća ima 60 kvadrata, a zajedno s okućnicom 12 000 kvadrata. Kuća ima prizemlje i kat, stan je uređen, a potkrovlje nije uređeno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 120.000 KM, 70,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan 70m3 u centru sanskog mosta sa podzemnom garažom.stan sa veoma lijepim rasporedom,namješten,useljiv bez ikakvih ulaganja.061600460 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 550,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno-stambeni objekat i vikendica na parceli od 2.000 m2 u Nahorevu. Vikendica se sastoji od prizemlja gdje je smješten boravak, kuhinja i WC i sprata koji je predviđen kao dio za spavanje. Pored vikendice izgrađen je poslovni objekat (hotel) sa restoranom, kamin salom....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 190.000 KM, 210,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

????PRODAJE SE U POTPUNOSTI NAMJEŠTENA KUĆA ➡️Lokacija: Naselje Semizovac, općina Vogošća, Kanton Sarajevo, Bosna i Hercegovina. Kuća se nalazi u mirnom dijelu naselja kod ušča rijeke Ljubine u rijeku Bosnu. ➡️Površina: Kuća je površine 190 m². Od toga 63 m² otpada na podrum u sklopu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 180.000 KM, 200,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa poslovnim prostorom u prizemlju za sve namjene. Poslovni prostor ima i sanitarni čvor. Na prvom spratu odvojenog ulaza uređen i namješten komforan trosobni stan s kupaonicom, posebno wc-om i špajzom. U dvorištu uređen travnjak sa roštiljem. Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 180.000 KM, 200,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodje se kuća u strogom centru grada. Slijepa ulica. Radi se o dva četverosobna stana od 100 kvadrata sa odvojenim ulazima. Dvije garaže, sa okućnicom od 200 kvadrata. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Namješten Parking Internet....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 144.000 KM, 160,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.realitica.com

Povoljno se prodaje useljiva i namještena kuća sa okućnicom u Bosanskoj Krupi, naselje Tećija - Dolovi. Kuća je udaljena od samog centra grada par minuta vožnje autom, nedaleko od autobusne stanice i kružnog toka u gradu. Kuća je sa izgrađena u tri etaže sa urednim priključcima struje....

 
 
 
  Poslovni prostor, VITEZ, 46.800 KM, 52,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru Viteza, ul.K.P.Krešimira (zgrada crnogorka), 52m2+ostava. Useljivo! Blindirana vrata, kuhinja, kamin peć, američki plakari, klizna vrata sa vitrajem, parket. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 450.000 KM, 500,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi nedaleko od gradske bolnice u Bihacu na raskrsnici glavne zaobilaznice. Super povoljna cijena kuce, kuca ima centralno grijanje, klima uredaje, mramorom poplocani hodnici i stepeniste, poslovni prostor 200 m2 koji je u funkciji, klimatiziran+centralno sve po povoljnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 165.000 KM, 184,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

visoko prizemlje,podrum dva sprata odvojena,basta iza kuce,veranda balkon podrum ostava,parking ispred kuce,grijanje plin.cvrsta goriva struja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 120.000 KM, 134,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.500 KM, 33,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 33 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 58.000 KM, 65,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća 65 m2 sa 700 m2 okućnice, sa idiličnim pejsažem, na riječici Goruši (Podvinjački potok), ca. 10 min. od Visokog i autoputa, u Bogošićima kod Mlina (blizu Gračanice, od Bogošića ca. 500m prema Podvincima). Svi papiri uredni 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, struja, voda, odvod,....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 89.000 KM, 100,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Nova tek izgradena kuca.Odlicna lokacija sa vrhunskom ledvrasvjetom,kaminom.Potpuno namjestena Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se restoran " Sanski Most. Objekat se nalazi na atraktivnoj lokaciji "Karica ",gdje posjeduje i privatni parking. Restoran ima terasu nad rijekom Sanom, centralno grijanje, ventilaciju,kuhinju pogodnu za druge djelatnosti (piceriju,rostiljnicu i sve ostalo). Objekat posjeduje....

 
 
 
  Kuća, LIVNO, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u blizini centar gradaIma podrum, gornji kat na kojem se nalazi wc, spavaca soba, dnevni boravak i kuhinja, te ostava, dok na trecem katu se nalaze dvije sobe, veliki hodnik (pogodan za jos dvije spava�e sobe) i nezigradeni wc. Veliki parking ispred kuce. Cijena....

 
 
 
  Kuća, VRELO, 160.000 KM, 180,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca ima dva dvosobna stana sa opravljenim podrumom koji moze da se napravi u jedan mali stan, sva tri sprata su odvojena psebnim ulazima. Parking je ispred kuce sa mogucnosti da se parkiraju 5-7 auta. Ulaz za kucu je sa glavne ceste. Ima garazu u kojoj moze da se parkira jedan auto.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 550.000 KM, 320,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Parking Blindirana vrata Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 150.000 KM, 170,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U mirnom dijelu starog ilijasa nedavno renovirana kuca sa 2 kupatila, kuhinjom i 4 sobe. Uredjenom bastom sa sadrvanom i zapoceta garaza sa 2 parkinga. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Kuća, VELIKA, 335.000 KM, 380,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUĆA SE NALAZI U NEPOSREDNOJ BLIZINI VELIKE PLAŽE U ULCINJU, DIMENZIJA JE 9 × 18, U PRIZEMLJU SE NALAZI VELIKA GARAŽA ZA 4 AUTA, SOBA, KUHINJA, OSTAVA, TRI SOBE I KUPATILO, NA SPRAT SE NALAZI VELIKA TARASA 55M2, APARTMAN SA KUPATILOM, DVIJE SOBE, KUPATILO I DNEVNI BORAVAK Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 700.000 KM, 407,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju tri kuće na placu od 3.059m2 Kuća 1 Moderno namještena stambeno poslovna zgrada površine 130 m2 u osnovi sa visokim potkrovljem. Prizemlje se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kotlovnice, vešeraja, hodnika I kupatila.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 140.558 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 200,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Useljiva Kuća sa dodatnim Placem -Banja Luka – Trn , nedaleko od Centruma Zalužani Samostalna, Useljiva Kuća je u dobrom stanju i nudi idealan i ugodan boravak porodici koja želi biti blizu grada i većih Firmi a ujedno se osjećati kao na selu jer se upravo nalazi na takvoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuča na prodaju 1/1, Sanski Most Pobriježje, 160m2, komplet renovirano, 4 velike spavače sobe, 2 balkona, 2 kupatila, veliki dnevni boravak i kuhinja, soba za ostavu, grijanje na drva + el. radiatori, plac izza kuče 1000m2 sa gradbenom dozvolom za još 1 kuču. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 49.000 KM, 56,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća ima sprat i prizemlje. Sprat je nešto bolje uređen: ima hodnik, tri spavaće sobe od kojih je jedna prvobitno uređena da bude kuhinja, kao i kupatilo i wc posebno odvojene. Prizemlje ima veliku nišu, prostor za kuhinju, špajz i wc. Na placu se nalazi još jedna stara kamena kuća,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 716)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>