• GoHome Professional
namješten do 130000 km do 60 m2 što jeftinije - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • namješten do 130000 km do 60 m2 što jeftinije - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 130000 km do 60 m2 što jeftinije

  • Za upit "namješten do 130000 km do 60 m2 što jeftinije" pronađeno 431 nekretnina - prosječna cijena 1.936 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.sprat
    • terasa
    • renoviran
    • klima
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 95.000 KM, 54,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan na ilidzi naselje Luzani, u blizini vrtica, skola, prodavnica. Ispred stana prostrani parking, a sa druge strane stana veliki djeciji park. Dva balkona su zatvorena. Na vecem balkonu je provedeno grijanje i moze sluziti kao soba. Manji balkon sa ormarom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 49,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 48,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 48m2 na III spratu nove gradnje u centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Opremljen je PVC stolarijom sa venecijanerima, kvalitetnom keramikom i sanitarijama, laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 47,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 47 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji naselje u Istočnom Sarajevu Stan površine 42m2 u ulici Vojvode Radomira Putnika. Nalazi se na 3. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Stan, KUPRES, 96.000 KM, 50,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na Kupresu, izuzetno ocuvan. Stan ima garazu i drvarnicu. Ispred kuce parking Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 97.000 KM, 57,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 57 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa ostavom, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na zatvoren balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i kvalitetnim sanitarijama. Kupatilo je....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 97.000 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 49,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 49 m2 koji se nalazi u prizemlju stambeno poslovne zgrade u novoj gradnji. Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim hrastovim parketima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 40 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. U suterenu stan posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 98.000 KM, 31,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka iz svoje ponude za prodaju izdvaja namješten stan površine 31m2 naselje Ada, Ul.Palih boraca Banja Luka Stan površine 31m2 sastoji se od hodnika, jedne sobe , kuhinje , kupatila i balkona. Stan se prodaje opremljen kao na slikama. Stan....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 98.500 KM, 48,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2023.,

www.realitica.com

Namješten jednosoban stan površine 48 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhiinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Klima uređajem, kvalietnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 99.000 KM, 50,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Ukoliko ste do sada tražili apartman koji ima sve, na pravom ste mjestu Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i novoopremljen, pun pozitivne energije i spreman sa novog vlasnika/cu jednostavno učini sretnim. Smješten u Dvorištima na Jahorini,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 99.000 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan namjesten ,Garaza pripada stanu.U odlicnom stanju .Strogi centar grada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBINJE, 99.000 KM, 33,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Useljiv stan ko bombona Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 66,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan od 66m2 u samom centru Sarajeva u neposrednoj blizini zgrade Predsjedništva BiH i BBI centra.Stan se nalazi u ulici Branislava Đurđeva na idealnom prvom spratu a sastoji se od ulaznog hodnika, vrlo prostranog kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, LUKAVAC, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor 60 m2 u ulici Sarajevskih brigada u Arkadinoj zgradi kod doma zdravlja. Poslovni prostor je kompletno opremljen za rad kao ugostiteljski objekat ( kafe Bar ) koji je to i bio ( Kafić Net ). Poslovni prostor se može koristiti i u druge svrhe. Posjeduje vlastiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Sarajevu na Dobrinji 2 cca 60 m2, 6 kat s liftom. Kompletno je renoviran i namjesten (kuhinja po mjeri, americki plakar, protuprovalna vrata, centralno grijanje, gradski plin i dr. ) , cisto vlasnistvo. Za detaljnije informacije kontak na e-mail: denis-pu@hotmail.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 53,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik 1/1, Miran kraj sa razvijenom infrastrukturom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 100.000 KM, 47,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan od 46 m2 (u tlocrtu 47,5 m2), u Ulici Sime Matavulja na drugom spratu. Grijanje je na struju. Stan je u staroj gradnji, s novom vanjskom stolarijom. Cijena stana je 100 000 KM. Sve informacije možete dobiti na naše kontakt telefone: Mobilni: +387 66 693 368 Fiksni:....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽEPČE, 100.000 KM, 25,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu namještenu garsonjeru u Žepču, preko puta policijske stanice. Može se zvati na brojeve telefona 066324139 ili 0989514935. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽEPČE, 100.225 KM, 25,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nova namješten garsonijera preko puta policijske stanice u Žepču. Zvati na broj 066324139 ili 0989514935 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 101.000 KM, 48,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, sobe, kupatila ostave, hodnika I terase. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom I sanitarijama uz korištenje dvorišta. Grijanje je centralno-etažno. 4206/ZP....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 102.000 KM, 40,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 40 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 102.000 KM, 28,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan od 28m2 u mirnom zelenom naselju sarajevskog centra, na Višnjiku. Nekretnina se nalazi na prizemlju dobro očuvane zgrade u neposrednoj blizini hotela Belvedere i Univerzitetskog kliničkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 55,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.01.2026.,

www.indomio.ba

Namješten jednoiposoban stan površine 55 m2, na V spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, hodnika, jedne spavaće sobe i kupatila. Opremljen je Velux krovnim prozorima, centralnim etažnim grijanjem na struju, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 45,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten jednosoban stan površine 45 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 103.000 KM, 43,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.indomio.ba

️ BIJELJINA – PRODAJA Nova cijena: 2400 KM/m² (ukupno 103.200 KM) Centar grada 43m² | Namješten stan 2. sprat Uknjižen | Odmah useljiv ✨ Raspored prostorija: Hodnik Kupatilo sa prozorom Odvojena kuhinja sa prozorom ️ Dnevni boravak sa velikim balkonom ️ Spavaća soba Svijetao i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 36,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten, jednosoban stan površine 36 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje , spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijoim, unutrašnjom drvenom stolarijom, Inverter klimom, kvalitenim....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 103.600 KM, 48,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Namješten jednosoban stan površine 48m2. .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 107.700 KM na 104.700 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 104.700 KM, 60,00 m2 cca 1750 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 107.700 KM
27.02.2026 - 104.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je kompletno namješten dvosoban stan površine 60 m2, smješten na šestom spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona koji pruža ugodan prostor za odmor. Opremljenost: PVC stolarija, Etažno....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 105.000 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 105.000 KM, 61,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 110.000 KM
13.03.2026 - 105.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I izlazom na terasu, dvije sobe, kupatila, hodnika I ostave. Stan se nalazi na V spratu, potrebna je manja adaptacija stana. Stan je opremljen sa drvenom stolarijom, laminatima, grijanje na struju.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 105.000 KM, 62,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje prodaju 3.400 kvadrata zemljišta i kuće od 62 kvadrata u Radića potoku kod Vogošće. Na samo dva kilometra od glavne saobraćajnice asfaltni put vas vodi na ovaj prelijepi i mirni kutak prirode. Agent Haris 062 801 801 ID CODE: 500690....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 105.000 KM, 47,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban ful renoviran i extra nemjesten stan u centru grada preko puta radio Bihaca Nekretnina posjeduje Namješten .

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na bijelom brijegu u mostaru iznad stadiona.Stan je u solidnom stanju.Lokacija lijepa.2 sprat.kontakt preko 063436959 ili putem mejla.molim vas samo ozbiljni.hvala Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 431)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>