• GoHome Professional
namješten do 130000 km do 60 m2 što jeftinije - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • namješten do 130000 km do 60 m2 što jeftinije - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 130000 km do 60 m2 što jeftinije

  • Za upit "namješten do 130000 km do 60 m2 što jeftinije" pronađeno 431 nekretnina - prosječna cijena 1.936 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 128.000 KM, 53,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem 2-stan na grbavici nova nadogradnja iz 2005 stan je novo uraden vrijedi pogledati cjena nije fiksna postoji mogucnost i namjesten stan kupiti, moze i zamjena za veci uz moju doplatu Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 128.000 KM, 48,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten, kompletno renoviran stan površine 48 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe koja ima izlaz na terasu, hodnika, garderobera i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, dvije inverter klime za grijanje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 128.000 KM, 65,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Stupu.Stan je kompletno i kvalitetno namjesten.Ima 65m2 plus 11m2 dva balkona.Nalazi se na 6 spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje,spavace sobe,djecije ili radne, ostave, hodnika, kupatila i posebno toaleta.Stan je osiguran, pod video nadzorom.U zgradi imaju....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 128.300 KM, 50,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan 50 m2 – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmah ; Bijeljina .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se adaptiran dvosoban stan sa dva balkona, površine 57 m2, na osmom spratu stambene zgrade u naselju Hrasno (uz sami Bosmal centar) Nekretnina je potpuno adaptirana 2009. godine, tom prilikom su promjenjene elektro i vodo instalacije, postavljene nove pločice u kuhinji i prebrušen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvoiposoban stan na visokom prizemlju, površine 57m2 (stvarnih 62m2) u stambenoj zgradi na Koševskom brdu. Stambena zgrada u kojoj se stan nalazi je na izuzetno mirnoj rezidencijalnoj lokaciji. Stan je moderno adaptiran, veoma prostran i lijepo osvijetljen prirodnom svijetlošću.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 129.000 KM, 36,00 m2 cca 3580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, strogi centar, 36 m2, 3.sprat, 65.000 Eura Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 129.000 KM, 64,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan 64 m² u centru Doboja (ulica Jug Bogdana 19)! Drugi sprat, odličan raspored: dnevni boravak (južna orijentacija), kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dječija soba, kupatilo + dva balkona od kojih je jedan zatvoren i može poslužiti kao dodatna prostorija a drugi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 129.000 KM, 66,00 m2 cca 1960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten stan površine 66 m2 koji se nalazi u prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostrane kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka,spavaće sobe koja ima izlaz na zatvorenu terasu PVC stolarijom, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 129.300 KM, 62,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.realitica.com

Namješten dvoiposoban stan površine 62 m2, na IV spratu u novoj gradnji. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 129.600 KM, 54,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 54 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centranim etažnim grijanjem, klima uređajem i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 60,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2023.,

www.indomio.ba

Useljiv i kompletno namješten jednoiposoban stan u novoj gradnji na I spratu površine 60m2. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Izlaz na balkon je iz dnevne i spavaće sobe. Stan je operemljen PVC stolarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 130.000 KM, 58,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Atraktivan i luksuzno opremljen stan, 57.18 m2, novogradnja, naselje čuva Gama sigurnost 24h (closed comunity, video nadzor i ulazna kapija), osigurana mjesta za parking, lijepo uređeno okruženje (profesionalni vrtlar), kablovski i internet priključak, etažno grijanje plinsko, vlastiti....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 57,00 m2 cca 2280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten i kompletno renoviran trosoban površine 57 m2 na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji . Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 50,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 50 m2, na III spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i centralnim etažnim grijanjem. Nalazi se na....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U najljepšem dijelu grada prodajem konforan dvosoban stan 64m², prizemlje u ulici Gundulićeva 82, Centar (Krajina naselje), na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini zgrade Vlade, sudova, Zenita, preko puta Notara gosp.Milenka Delića, ATV, stadiona „Borac“, Konzuma (bivšeg....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 131.000 KM, 64,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Suncan, namjesten stan u mirnom naselju, treci sprat stambene zgrade u naselju Bijeli brijeg.Povrsine 64m/ kvm, u dobrom stanju..Odlicno orijentisan ka istoku i jugu.Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dvije spavace sobe,kupatila, dva hodnika i 2 balkona - manji ustakljen.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 132.000 KM, 49,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan površine 48.92m2 na četvrtom spratu u centru grada, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je komplet renovirana i prodaje se sa svim namještajem. Ulaz u zgradu je kontrolisan putem interfona. Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 132.000 KM, 65,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE NAMJEŠTEN STAN 65 m2, CENTAR, KOD TC MEPAS MALL. CIJENA 132 000 KM. Prodaje se namješten stan, površine 65 m2, vlasništvo 1/1, čisti papiri. Zgrada "Uglovnica", adresa Kneza Višeslava br.7. 8.sprat (ukupno 9 spratova, posjeduje lift, prekrasan pogled, bez buke). Stan je....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 132.400 KM, 66,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 133.000 KM, 65,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Dvoiposoban stan na II spratu, 65m2, plus lodja, sentralno grijanje, jako uslovan n B fazi na Alipasinom polju. Telefon kontakt 033 545 503 / 061 537 029 POVRŠINA OBJEKTA: - Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 133.400 KM, 53,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten jednoiposoban stan površine 53,94 m2 na petom spratu, smješten u ulici Branislava Nušića u strogom centru grada. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Kuća, TRNJACI, 133.400 KM, 65,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2022.,

www.realitica.com

Moderno i kompletno namještena kuća nove gradnje spratnosti Pr+Pot površine cca 65m2 u osnovi na placu površine cca 1000 m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 56,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 56 m2, u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na zatvoreni balkon, kuhinje sa trpezarijom sa izlazom na otvoreni balkon, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 135.000 KM, 45,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca udaljena od centra 5 min. pjesice Papiri uredni 1/1. Za ozbiljne kupce i kes,moze dogovor oko cijene. Nekretnina posjeduje Kanalizacija Telefonski priključak Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 135.000 KM, 45,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je luksuzno uređen stan površine 45 m² u novogradnji, idealan za osobe koje traže moderan, udoban i odmah useljiv dom, kao i za investitore koji žele sigurnu nekretninu sa odličnim potencijalom za izdavanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 2,5 km od centra....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 39,00 m2 cca 3460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

Moderno namješten jednosoban stan površine 39,5 m2, na V spratu u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, inverter klima uređajem (18kw), i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 135.000 KM, 35,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 34,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je klima uređajem, svim novijim električnim uređajima, kvalitetnim sanitarijama i namještajem.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 65,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena vikendica koja se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave, spavaće sobe, kupatila, hodnika i garaže sa dva ulaza. Kablovska i internet su priključeni. U dvorištu se nalaze tri pomoćne zgrade, bunar, veliki voćnjak (šljiva,jabuka,kruška,smokva,trešnja, višnja,aronija,lješnik)....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, 135.000 KM, 66,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Vrbas naselju na 4. spratu zgrade. Posjeduje 66m2, dodatno balkon i plus dodatnih 25m2 koji se mogu uraditi po želji ali i ne moraju jer je poseban ulaz za taj dio. Stan se nalazi na sunčanoj strani. Stolarija je renovirana prije 6 mjeseci. U stanu se nalaze stvari....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 136.500 KM, 39,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jedniposoban odličnog rasporeda površine 39m2 pozicioniran na 1. spratu manje zgrade, ulica Višnjik, naselje Višnjik, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, druga soba (spavaća, trpezarija)....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 137.000 KM, 53,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 53 m2 na IV spratu kvalitetne stare gradnje.Stan se sastoji od dnevnog boravka, zasebne kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama. Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 137.000 KM, 66,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno svijetao i osuncan stan sa prelijepim pogledom, na petom, zadnjem spratu, sa tavanom iznad. Prodaje se namjesten, sa kuhinjom i plakarima radjenim po mjeri. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 138.000 KM, 51,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 51 m2, koji se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izlazom na balkon, ostave, hodnika, jedne spavaće sobe koja takođe ima izlaz na balkon, hodnika i kupatila. Stan posjeduje pripadajuću....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 138.000 KM, 37,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2022.,

www.indomio.ba

Namještena vikendica površine 37m2 u osnovi spratnosti Pr+1S na parceli od 5025m2. U prizemlju se nalazi kuhinja, kupatilo i ostava. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak i velika terasa. Na drugoj etaži se nalazi spavaća soba i terasa. Iza vikendice se nalazi još jedan opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 138.000 KM, 66,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba nudi trosoban stan za prodaju u naselju Tibra II. Smješten na 13 ujedno i posljednjem spratu zgrade sa dva lifta. Po strukturi trosoban i sa balkonom, te posebno kuhinjom i ostavom. Povrsina stana 66 kvadrata a za cijenu pozovite svog agenta. Ispod....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 138.500 KM, 39,00 m2 cca 3550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 39,5 m2, na V spratu u zgradi sa liftom! .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 138.500 KM, 35,00 m2 cca 3960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 34,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.500 KM, 37,00 m2 cca 3770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 3. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 139.500 KM, 26,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom u sklopu naselja Šator i nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada sa vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Grijanje vlastito centralno na struju termo blok.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVO NASELJE, 140.000 KM, 60,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem exkluzivno opremljen i namješten dvosoban stan 60m2 u Zenici na atraktivnoj lokaciji u naselju Babina rijeka. Cijena 70000€. Kontakt telefon 061/108 635 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.000 KM, 57,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, Kompletno renoviran, dvosoban stan površine 57m2 u kvalitetnoj staroj gradnji. Nalazi se na IV spratu u zgradi koja posjeduje lift. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka , kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na balkon, spavaće sobe sa zatvorenom lođom, hodnika,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 431)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>