• GoHome Professional
namješten do 130000 KM renoviran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten do 130000 KM renoviran - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 130000 KM renoviran

  • Za upit "namješten do 130000 km renoviran" pronađeno 90 nekretnina - prosječna cijena 1.658 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 57,00 m2 cca 2280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten i kompletno renoviran trosoban površine 57 m2 na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji . Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je centralnim etažnim grijanjem - Vaillant kotao, PVC stolarijom....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 128.300 KM, 50,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan 50 m2 – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmah ; Bijeljina .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 128.000 KM, 48,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten, kompletno renoviran stan površine 48 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe koja ima izlaz na terasu, hodnika, garderobera i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, dvije inverter klime za grijanje i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten do 130000 km renoviran'
125.142 KM
115.000 KM
109.000 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 126.000 KM, 68,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u zgradi novije izgradnje Pofalići, Ul.Humska. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Pofalići. Trosoban, ukupne površine 68,40 m2 pozicioniran je u suterenu stambene zgrade u novogradnji od....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 125.000 KM, 54,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 54m2 u sarajevskom naselju Hrasno.Stan se nalazi na visokom prizemlju dobro odrzavane zgrade u blizini slasticarne Palma.Potpuno je renoviran i namjesten modernim namjestajem i uredjajima visoke tehnologije.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 124.000 KM, 59,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 59m2 na I spratu u centru grada!!! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje i trpezarije sa izlazom na drugu terasu, jedne spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Kompletno je renoviran, zamjenjene su sve elektro....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 120.000 KM, 51,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten dvosoban stan površine 51 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, unutrašnjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 69,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Nekretnina je dobro pozicionirana, nalazi u blizini obdaništa, osnovne i srednje škole, ambulante, pijace, trolebuske, tamvajske i autobuske stanice, dječjih igrališta, a prostor ispred zgrade je prijatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 118.000 KM, 60,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka iz svoje ponude za prodaju izdvaja tek renoviran i namješten stan površine 60m2 pozicioniranu na 1 spratu, Kotor Varoš. Ul Stefana Nemanje b.b. Stan se nalazi na prvom spratu , renovirano i tek opremljeno. Stan se sastoji od dnevne sobe....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 132.000 KM, 65,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE NAMJEŠTEN STAN 65 m2, CENTAR, KOD TC MEPAS MALL. CIJENA 132 000 KM. Prodaje se namješten stan, površine 65 m2, vlasništvo 1/1, čisti papiri. Zgrada "Uglovnica", adresa Kneza Višeslava br.7. 8.sprat (ukupno 9 spratova, posjeduje lift, prekrasan pogled, bez buke). Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 132.000 KM, 49,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan površine 48.92m2 na četvrtom spratu u centru grada, Tuzla. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je komplet renovirana i prodaje se sa svim namještajem. Ulaz u zgradu je kontrolisan putem interfona. Ispred....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Ozimice 2, 115.000 KM, 76,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajem trosoban stan sa tri odvojene spavace sobe,renoviran,klima,centralno grijanje,kuhinja sa svim elementina i uređajima ugrađena prije godinu dana,drugi sprat Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 115.000 KM, 150,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Zenici u naselju Brist. Kuca posjeduje ulaz s glavne ceste i podijeljena je na Tri zasebne stambene jedinice s vlastitim ulazom.Stanovi su povrsine 50-80m2. Unutrasnjost kuce je tek renovirana. Posjeduje okucnicu povrsine 600m2. Zbog prilaza s dvije strane ceste tj....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Sarajevu, naselje Vraca, 5 minuta autom do Skenderije, blizu Željinog stadiona . Odmah useljiva. Sva dokumentacija uredna, vlasnistvo 1/1. Gradjevinska dozvola, urbanisticka saglasnost. Kuća je na dva sprata. Prizemlje: predsoblje, kupatilo i dnevna soba sa kuhinjom iz koje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 46,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten stan površine 46 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji imna izlaz na terasu, uvučene kuhinje iz koju se ulazi u ostavu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatiala. Opremljen je drvenom stolarijom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 110.000 KM, 100,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2020.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Kuća, VAREŠ, 110.000 KM, 150,00 m2 cca 730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća renovirana ,sunce cijeli dan,na ravnom zemljištu,5 min od opštine i srednje škole,garaža,bašta i zidani podrum iza kuće. Prilaz kolima do kuće i garaže. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Kuća, VIŠEGRAD, 110.000 KM, 90,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u centru grada. Renovirana je. Sastoji se iz dva odvojena apartmana. Poseduje plac za gradnju jos jednog stanbenog objekta Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 105.700 KM, 36,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

Kompletno renoviran, namješten, jednosoban stan površine 36 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje , spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijoim, unutrašnjom drvenom stolarijom, Inverter klimom, kvalitenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 105.000 KM, 47,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban ful renoviran i extra nemjesten stan u centru grada preko puta radio Bihaca Nekretnina posjeduje Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 105.000 KM, 185,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca renovirana u maju 2011 godine. Useljiva odma. U sklopu kuce se nalazi i poslovni prostor sa 100 kvadratnih metara, pogodan za iznajmljivanje ili pretvaranje u stambeni prostor. U sklopu kuce se nalazi i velika garaza za dva auta i prostorom za ostavu,te jos tri prateca objekta(susara,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 103.000 KM, 36,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 102.000 KM, 28,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan od 28m2 u mirnom zelenom naselju sarajevskog centra, na Višnjiku. Nekretnina se nalazi na prizemlju dobro očuvane zgrade u neposrednoj blizini hotela Belvedere i Univerzitetskog kliničkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u Sarajevu na Dobrinji 2 cca 60 m2, 6 kat s liftom. Kompletno je renoviran i namjesten (kuhinja po mjeri, americki plakar, protuprovalna vrata, centralno grijanje, gradski plin i dr. ) , cisto vlasnistvo. Za detaljnije informacije kontak na e-mail: denis-pu@hotmail.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, 135.000 KM, 66,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Vrbas naselju na 4. spratu zgrade. Posjeduje 66m2, dodatno balkon i plus dodatnih 25m2 koji se mogu uraditi po želji ali i ne moraju jer je poseban ulaz za taj dio. Stan se nalazi na sunčanoj strani. Stolarija je renovirana prije 6 mjeseci. U stanu se nalaze stvari....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 46,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Adaptiran i namješten stan na Koševskom brdu, ugradbeni američki plakari, ugradbena kuhinja sa svim aparatima (ploča, pecnica, perilica suđa i rublja, frižider, mikrovalna), adaptirano kupatilo sa tuš kabinom, renovirana dnevna soba sa nedavno kupljenim namjestajen i svom elektronickom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 66,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje renoviran dvosoban stan od 66m2 u samom centru Sarajeva u neposrednoj blizini zgrade Predsjedništva BiH i BBI centra.Stan se nalazi u ulici Branislava Đurđeva na idealnom prvom spratu a sastoji se od ulaznog hodnika, vrlo prostranog kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 98.000 KM, 40,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 40 m2 na II spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika i kupatila. U suterenu stan posjeduje....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 100.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 135.678 KM, 115,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je useljiva kuća sa garažom smještena na vrlo atraktivnoj lokaciji naselje Mala Lisa Cazin. Kuća je prizemlje+sprat izgrađena na ravnom terenu, sa vlastitim parking prostorom kao i dodatnim dijelom zelenila iza kuće. Uz kuću je sagrađen garažni prostor od metalne konstrukcije....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 95.000 KM, 54,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan na ilidzi naselje Luzani, u blizini vrtica, skola, prodavnica. Ispred stana prostrani parking, a sa druge strane stana veliki djeciji park. Dva balkona su zatvorena. Na vecem balkonu je provedeno grijanje i moze sluziti kao soba. Manji balkon sa ormarom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 94.900 KM, 37,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju jednosoban stan naselje Velešići, Ul.Muhameda ef.Pandže. Riječ je o stanu u zgradi starije gradnje, pozicioniranom na visokom prizemlju. Površinu 37 m2 čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom i ostavom, ulazni hodnik i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban stan površine 54 m2 u prizemnoj kući sa korištenjem dvorišta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremjljen je PVC stolarijom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Stan je....

 
 
 
  Kuća, HODBINA, 90.000 KM, 120,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuca na parceli od 1 duluma zemljista i imanje iz vise parcela, prizemlje nije renovirano a prvi sprat je renoviran. Flanovac - 7070m2 , Ciganovac 5647m2, Vinine 1516m2, Njive 13069m2, stara kuća (pod majdanima) 990m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Mjenja se ili prodaje stan u Zavidovićima u centru grada,za manji,ili vikendicu u Kamenici! 44m2+podrum 5m2 Stan se nalazi u Ul.Alije Izebegovića,do ŠPD- ZDK,bjela zgrada,prizemlje,sa podrumom,potpuno renoviran,okrenut ka istoku,gradu. Povoljan za otvaranje privatnog obrta,nisko prizemlje!....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 90.000 KM, 61,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Potpuno renoviran i namjesten stan. - Povrsine 61 kvadrat. - Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,kupatila i wc,kuhinje i dnevnog boravka u sklopu te komfornog hodnika. - Uknjizen 1/1. -Moguca je zamjena za plac ili kucu u blizini BIHAĆA ili CAZINA. - Za više informacija kontaktirajte....