• GoHome Professional
namješten do 130000 KM renoviran - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten do 130000 KM renoviran - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten do 130000 KM renoviran

  • Za upit "namješten do 130000 km renoviran" pronađeno 93 nekretnina - prosječna cijena 1.658 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 120000 KM (malo jeftiniji)
    • 130000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban stan površine 54 m2 u prizemnoj kući sa korištenjem dvorišta. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremjljen je PVC stolarijom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAVIDOVIĆI, 90.000 KM, 44,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Mjenja se ili prodaje stan u Zavidovićima u centru grada,za manji,ili vikendicu u Kamenici! 44m2+podrum 5m2 Stan se nalazi u Ul.Alije Izebegovića,do ŠPD- ZDK,bjela zgrada,prizemlje,sa podrumom,potpuno renoviran,okrenut ka istoku,gradu. Povoljan za otvaranje privatnog obrta,nisko prizemlje!....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 90.000 KM, 61,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

- Potpuno renoviran i namjesten stan. - Povrsine 61 kvadrat. - Stan se sastoji od 2 spavaće sobe,kupatila i wc,kuhinje i dnevnog boravka u sklopu te komfornog hodnika. - Uknjizen 1/1. -Moguca je zamjena za plac ili kucu u blizini BIHAĆA ili CAZINA. - Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 88.000 KM, 49,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u Mostaru, naselje Bijeli Brijeg, kod nove bolnice. Sastoji se od: predsoblja, dnevne i spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila sa WC i 2 balkona (+ odjeljak u podrumu). Visoko prizemlje, kvadratura 49 m2, vlastništvo 1/1 (uredno).Stan nije renoviran.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 46,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran i namješten stan površine 46 m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je Inverter klima uređajem, PVC....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.000 KM, 40,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban namjesten stan povrsine 40m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne sobe, hodnika, kupatila i gardarobera. Stan je kompletno renoviran. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, pod....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 85.000 KM, 99,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju dva sprata u Doboju ulica Pop Ljube 86 iznad glavne bolnice prema kuli dobojskoj kuca renovirana fasada uradjena prije 3god unutrasnjost namjestena gore i dole kuhinja gore i dole wc-kupatilo uradjen novo na drugom i prvom spratu hodnik i 3 sobe na prvom spratu dvije....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 82.100 KM, 54,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 138.000 KM, 68,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban renoviran i namjesten stan 68m2,III sprat u Tuzli. U vojnim lamelama ispod bolnice Gradina 200 metara od skole i obdanista.Stan ima dvije sobe,dnevni boravak,kuhinju,trpezariju,kupatilo + odvojen wc, dvije lodje i podrumsku prostoriju. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 82.000 KM, 80,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2022.,

www.indomio.ba

Kompletno namještena i renovirana prizemna kuća površine 80m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i dva hodnika. Ispred kuće se nalazi velika nastrešica cijelom dužinom kuće. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 80.000 KM, 40,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2, na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom vanjskom i unutrašnjom stolarijom, klima uređajem i novim namještajem. Stan je djelimično....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.03.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 42,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 42 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 139.500 KM, 37,00 m2 cca 3770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan odličnog rasporeda površine 37 m2 pozicioniran na 3. spratu manje zgrade, ulica Muhammeda Hadžijahića, naselje Koševsko brdo, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 140.000 KM, 57,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, Kompletno renoviran, dvosoban stan površine 57m2 u kvalitetnoj staroj gradnji. Nalazi se na IV spratu u zgradi koja posjeduje lift. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka , kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na balkon, spavaće sobe sa zatvorenom lođom, hodnika,....

 
 
 
  Kuća, MARIJINA VODA, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa vlastitim grijanjem na pelet, okucnicom, manji vocnjak, posebno garaza i radiona. Prvi sprat kompletno renoviran, potkrovlje do pola. Kuca je utopljena. Prodaje se namjestena. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 140.000 KM, 42,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan na izrazito atraktivnoj lokaciji kod Hotela Europe i Ferhadije džamije. Stan je dvostrano orijentisan i isti posjeduje dvije sobe,hodnik,terpezariju,kuhinju, kupatilo, ukupne površine 42m2 + 3m2 Balkona i podrum u sklopu zgrade. Stan je djelimično renoviran 2010 god kada je urađeno....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 34,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, kompletno renoviran, jednosoban stan površine 34m2 na I spratu kvalitetne stare gradenje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i Wc-a. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, Inverter 2 klima uređaja,....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 70.000 KM, 72,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Donjem Dragaljevcu.Na placu se pored iste nalazi manja kuca, kompletno renovirana, dve garaze i radionica sa kanalom.Lepo mirno mesto, a veoma blizu magistrale Bijeljina -Brčko.U ponudi je i voćnjak pored kuće, star 8 godina( zasad dunje-kruške- preko 300 stabala)....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 27,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena, renovirana, garsonjera površine 27 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na prostranu terasu, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Kuća, FOČA, 68.000 KM, 45,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom, površina zemlje iznosi 1726m2 dok stambena površina kuće iznosi 45m2. Kuća se nalazi u Foči, 5 minuta od centra Foče. Prilaz kući je asfaltiran. Kuća je sagrađena prije rata, ali je potpuno renovirana nakon završetka rata. Kuća se sastoji od velikog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 65.000 KM, 53,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Dvosoban potpuno namješten i opremljen stan površine 53 m2 na visokom prizemlju zgrade u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novi Grad Sarajevo. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zatvorenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 33,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban, potpuno renoviran, stan u Svrakinom Selu 33 m2. Stan je na prvom spratu, 50 m od trolejbuske stanice i 200 m od trznih centara Merkator i Merkur. Grijanje je na plin. Prostorije: soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i prostran hodnik. Stan je 100% renoviran,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 61.600 KM, 30,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.06.2023.,

www.realitica.com

Moderno namještena, kompletno renovirana, garsonjera korisne površine 30 m2( u papirima 20m2). .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena, kompletno renovirana, garsonjera korisne površine 30 m2( u papirima 20m2). Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika koji takođe ima izlaz na terasu i kupatila. Opremljena je PVCstolarijom sa roletnama, Inverter klimom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, VITEZ, 60.000 KM, 59,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u Vitezu. Stan je renoviran ( u kupatilu su promijenjene i cijevi). Stan ima protuprovalna vrata; kablovska TV. Ispred zgrade je veliki besplatni parking i veliko dječje igralište. Blizina škole i obdaništa. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno....

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Poslovni prostor, VIŠEGRAD, 59.000 KM, 54,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan potpuno renoviran.Za detaljnije informacije pozovite na broj 065496217 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 142.000 KM, 52,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan moderno opremljen,kompletno renoviran. Nove instalacije struje,vode,plinsko grijanje,ispod keramike ima i podno grijanje,nova stolarija,parket. Odlican raspored.Ima svoj podrum. Zgrada na tri sprata,mirno,ispred i iza park,ulaz sa interfonom. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 56.000 KM, 48,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa dnevnim boravkom povrsine 48m2 na 3 spratu. Stan ima dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, dvije sobe, hodnik i kupatilo. Stan je kompletno renoviran i ekstra ureden, ima etazno centralno grijanje i prodaje se sa stvarima. Stan posjeduje i podrumski prostor. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 52.000 KM, 50,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica je renovirana, Ima prateci objekat manji nize vikendice, dve sobe posjeduje manje u podkrovlju ima balkon i jedan dulum zemlje. Za vise informacija javite se na broj viber 065254599 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAJCE, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban namjesten stan, Jajce Nalazi se na prvom spratu, kod tehnicke skole i nedavno je renoviran. Vlasnistvo 1/1, nema dugovanja. Cijena 45000km tel/viber:+33 6 83 67 75 89 Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.950 KM, 65,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja fantastičan trosoban stan u Velešićima, ulica Isaka Samokovlije, općina Novo Sarajevo. Komforan i jako svijetao stan novije gradnje površine 65 m2 se nalazi na 6.spratu od ukupnih 7 spratova u zgradi sa liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 49.000 KM, 80,00 m2 cca 610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje trosoban stan, naselje Mejtaš, ulic Tina Ujevića, opština Centar - Sarajevo. Stan je pozicioniran na visokom prizemlju stambene jedinice bez lifta (Austro - Ugarska gradnja). Uknjižena kvadratura iznosi 80m2, a stvarna kvadratura kojom....

 
 
 
  Poslovni prostor, GLAMOČ, 48.000 KM, 48,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u Glamoču na šestom katu, centar grada. Stan je sunčan, sa balkonom i prekrasnim pogledom, kvalitetno renoviran i kompletno namjesten. Cijena stana je 1000 KM po kvadratnom metru. Sve informacije preko Viber ili WhatsApp na telefon 001-204-996-7415. Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 48.000 KM, 71,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan renoviran, spavaca i hodnik sa ugradbenim ormarima, kuhinja ugradbena begex sa bjelom tehnikom, blindirana vrata, Stolarija ALG, gelenderi kovano zeljezo. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 50.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca i poslovni prostor na placu od 500m2, ima 2 sprata, kupatilo i wc su odvojeni i potpuno su renovirani. Postoji mogucnost izdavanja, poslovni prostor je odvojen od kuce i veze se sa glavnom ulicom. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 93)

<< <1 2 3> >>