• GoHome Professional
namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2 - GoHome tražilica za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2

  • Za upit "namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2" pronađeno 509 nekretnina - prosječna cijena 2.130 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, KISELJAK, 75.000 KM, 40,00 m2 cca 1880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nov , opremljen stan , kuhinja sa aparatima , plakari u sobi i hodniku , na 5 spratu u novoj zgradi . Stan je opremljen 2021 ali nije se u njemu zivilo. Stan je 40 m2 i odlicnog je rasporeda . Nazovite da pogledate . 063 841 721 - Branko Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 35,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 35 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, parketima, keramikom i sanitarijama. Stan posjeduje podrumsku prostoriju površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 74.000 KM, 43,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 43m2 sa galerijom dodatnom sobom u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 43m2 sa jednom spavaćom, prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 74.000 KM, 37,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski apartman na top lokaciji, početak gondole i staze Poljice. Jahorina, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3. spratu stambenog objekta. Površina apartmana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 73.500 KM, 35,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan 35m2 na Cengic Vili neboder Vranica, 12 sprat, centralno grijanje,kablovska. Sastoji se od jedne sobe,kuhinje,hodnika i banje .Dva lifta sa velkim parkingom ispred zgrade,extra lokacija,sa blizinom doma zdravlja,poste,i vise trznih centara.vl.1/1, odmah useljiv,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 73.000 KM, 46,00 m2 cca 1590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Lijep luksuzni jednosobni stan,46 kvadrata,novogradnja.Sastoji se od:dnevnog noravka sa kuhinjom,hodnika,vece kupaone,ostave i balkona koji je 4.5mx2.20.Balkon je zatvoren sa pvc stolarijom,dva srednja prozora su klizna tako da se moze koristiti kao dodatni prostor ali i kao balkon.Svi....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 73.000 KM, 36,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan u Kotor Varošu, ulica Stefana Nemanje. Stan površine 36m2 čine ulazni hodnik, spavaća soba, dnevni boravak s trpezarijom i kuhinjom, balkon, kupatilo. Nalazi se na 5. spratu novoizgrađenog objekta,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 72.600 KM, 33,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.indomio.ba

Moderno namješten jednosoban stan površine 33 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje.Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, razvedenim centralnim etažnim....

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 72.600 KM, 31,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno namještena garsonijera površine 30.5 m2u Cazinu, smještena u zgradi za kolektivno stanovanje u ulici Kasima Ljubijankića naselje Slatina. Od autobusne stanice u Cazinu stan je udaljen 1 kilometar tako da je relativno blizu i od ostalih sadržaja potrebnih za ugodan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 72.500 KM, 58,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u centru grada na 50m od opštine. Stan je osvijetljen i odličnog je rasporeda. Grijanje je centralno na struju, minimalni troškovi. Poseduje parking ispred zgrade. Lijep pogled i prostran balkon. Posjeduje i lođu. Odlična gradnja. U stanu trenutno ne živi niko.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 72.500 KM, 34,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera površine 34 m2, na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, jedne velike prostorije, hodnika, kupatila i balkona. Opremljena je PVC stolarijom, kvalitetnim sanitarijama i laminatima. Nalazi se na lijepoj i mirnoj lokaciji u gradskom....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 72.000 KM, 25,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Mogucnost koristenja kao poslovni prostor radi lokacije. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 71.000 KM, 37,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju vrhunski apartman na top lokacij početak gondole i staze Poljice. Jahorina, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan apartman pozicioniran na 3 spratu stambenog objekta. Površina apartmana 37m2 u zemljišnim....

 
 
 
  Stan, RAJSKA, 70.200 KM, 36,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Najpovoljniji stanovi u Budvi, od 1100 eura po kvadratu. Kondo hotel Paradiso se nalazi na manje od 800 m od magistrale, ušuškan u prirodu i tišinu. Posjeduje bazen, restoran, parking i 77 stanova na 7 spratova. Veličina stanova se kreće od 27 do 49 kvadrata, opremljeni kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Na petom, posljednjem spratu novogradnje s liftom na Bjelašnici prodajemo dva apartmana u jednom. Uknjižen na 60 kvadrata, a realne površine 90 kvadrata, riječ je o velikom dvostrano orijentiranom apartmanu s balkonom, primarno južne orijentacije. Apartman je trenutno koncipiran kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAGLAJ, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan se prodaje namješten. Sastoji se od dvije velike sobe, kuhinja, trpezarija, dva balkona, dugacki hodnik i kupatilo sa wc-om. U stanu ima klima i elektricni radijator tako da je jako toplo zimi a hladi ljeti. Pod je laminat i parket. Na balkonu se nalazi nedavno postavljena tenda.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 70.000 KM, 60,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan 60m2, četvrti kat. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone, spavaće sobe, wc-a, špajze i balkona. Cijena 70 000KM. Cijena nije fiksna. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, GORNJI VAKUF, 70.000 KM, 56,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan komplet namjesten U odlicnom stanju,odmah useljiv bez dodatnih ulaganja Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 70.000 KM, 51,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo dvosoban stan ukupne površine 51m2 u ulici Kromolj, opština Centar. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i wc-a. Stan posjeduje balkon od cca. 4 m2 i pripadajuću terasu od cca. 25m2. Stambeno-poslovni objekat nalazi se u zelenoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 70.000 KM, 48,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban namjesten stan u centru grada kod autobuske stanice: dvevni boravak sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo sa wc-om, hodnik, balkon i podrum. Elektricno grijanje. Slabo koristen, cist, dobro ocuvan, odmah useljiv, bez dodatnih radova. Cijena po dogovoru. Dvije prodajne opcije:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBUŠKI, 70.000 KM, 48,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru grada, novogradnja. Orjentacija jugoistok, sa terasom. Novonamješten, useljiv odmah. Može se pogledati od 10-11 h. Kontakt broj Jelica - 063211030 ili Nikola - ++38598384835 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 45,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 45m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji! Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na balkon, ostave, spavaće sobe sa izlazom na drugi balkon, kupatila i hodnika. U dnevnom boravku i kuhinji je postavljena....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 70.000 KM, 45,00 m2 cca 1560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u Banja Luci, u naselju Sargovac. Sastoji se iz suterena, prizemlja i sprata. Ima tri sobe, kuhinju i kupatilo. Plac je 3500m2, bastu i vocnjak. Za vise informacija nazvati na broj 0038765805040 Lazo Knežić. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Poslovni prostor, TREBINJE, 70.000 KM, 42,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan se nalazi u centru ,namjesten ,sve novo unjemu,42kvadrata,jednosoban,prodaje se sa namjestajem Nekretnina posjeduje Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 70.000 KM, 34,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten, kompletno renoviran, jednosoban stan površine 34m2 na I spratu kvalitetne stare gradenje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i Wc-a. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima, Inverter 2 klima uređaja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 70.000 KM, 34,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

34 m2 visoko prizemlje adaptiran komplet ( laminat , prozori , vrata, ugradjen americki plakar , ugradbena kuhinja sa elementima placeno 10000 KM , mjerac za vodu, ) cijena 70.000 KM BROJ. TEL 061 029 843 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Apartman, MARKOVIĆI, 70.000 KM, 31,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Apartmani u Budvi, naselje Markovici,s prelepim pogledom na more.Zgrada je apartmanskog tipa i ima 20 kako nameštenih tako i nenameštenih apartmana.Apartmani imaju kompletnu sanitariju u kupatilima sa hidromasašnim kabinama, podovi su presvučeni prvoklasnim parketom, a u kupatilima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENIK, 70.000 KM, 22,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Caffe Bar HARLEY u Srebreniku. Zanatski Centar preko puta Doma Zdravlja, preko puta Reiffeisen Banke i novoizgradjenog objekta Casino. Objekat posjeduje Upotrebnu Dozvolu i sve potrebne papire, svoju ljetnu bastu. Za vise informacija: asmira.hodzic@gmail.com ili na telefon....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOLAC NA LAŠVI, 69.000 KM, 64,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan povrsine 64m2+ 2 Balkon 10m2 I 1 zatvoreni. Stan je namjesten, sve detaljnije informacije mozete dobiti na broj 00491791239351 putem viber ili whatsapp. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 24,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni višenamjenski prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Ive Andrića. Poslovni prostor površine 24m2 nalazi se u zgradi novije gradnje i pozicioniran je prema glavnoj ulici. Poslovni prostor je namješten kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 68.400 KM, 36,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan jednosoban stan sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe sa izlaskom na balkon, dnevnog boravka i odvojene kuhinje. Stan je sa velikim prozorima pun svijetlosti okrenut prema zapadu, nalazi se u samom centru grada pored Španskog Trga u blizini parka 5 minuta hoda....

 
 
 
  Kuća, FOČA, 68.000 KM, 45,00 m2 cca 1510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom, površina zemlje iznosi 1726m2 dok stambena površina kuće iznosi 45m2. Kuća se nalazi u Foči, 5 minuta od centra Foče. Prilaz kući je asfaltiran. Kuća je sagrađena prije rata, ali je potpuno renovirana nakon završetka rata. Kuća se sastoji od velikog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 68.000 KM, 37,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 37 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 27,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena, renovirana, garsonjera površine 27 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na prostranu terasu, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 67.500 KM, 45,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem jednosoban stan u centru Mostara, na adresi Kralja Zvonimira br. 20 (soliter kod prodajnog centra Stjepana Radica). U blizini stana su svi bitni sadrzaji: osnovne skole, srednje skole, fakulteti, trzni centrovi, trznica, Stan ima 45 km2, nalazi se na IX katu zgrade s liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 67.000 KM, 60,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u centru Sanskog Mosta, u neposrednoj blizini supermarketa, apoteke, škole, vrtića, gimnastičke hale, više restorana i svih ostalih gradskih ponuda. Zgrada je iz vremena kad se vodilo računa o kvaliteti stanovanja. Građena je dvostrukim redom cigli tako da je izolacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 65.000 KM, 53,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Dvosoban potpuno namješten i opremljen stan površine 53 m2 na visokom prizemlju zgrade u ulici Džemala Bijedića, naselje Čengić Vila, općina Novi Grad Sarajevo. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i zatvorenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 65.000 KM, 52,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 52m2 sa 2 etaže,prva etaža dnevna soba, hodnik, jedna spavaća i kupatilo, druga etaža spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom , spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2 na IV spratu . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom unutrašnjom i vanjskom stolarijom, PVC roletnama, laminatima, keramikom i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 65.000 KM, 39,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Renoviran, namjesten, blizu fakulteta Sve informacije na broj: 061-762-787 Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .