• GoHome Professional
namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2

  • Za upit "namješten što skuplje do 160000 km do 60 m2" pronađeno 509 nekretnina - prosječna cijena 2.130 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 150000 KM (malo jeftiniji)
    • 160000 KM (malo skuplji)
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BRČKO, 118.000 KM, 46,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.realitica.com

Kompletno namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 118.000 KM, 44,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.02.2024.,

www.realitica.com

Moderno namješten jednosoban stan površine 44 m2 na I spratu u novoj gradnji . Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila,. Zgrada u kojoj je smještena nekretnina useljena je 2022. godine i spada u....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 115.000 KM, 52,00 m2 cca 2210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Marijin Dvoru odmah do Drzavne bolnice. Adresa je Gorusa 6. Stan je u prizemlju kuce u kojoj se nalazi dva stana u totalu. Osnova kuce je oko 68 kvadrata. Pola dvorista je moje, pola haustora a I pola tavana. Na pola tavana se moze napraviti garsonjera do 34 kvadrata....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 50,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2025.,

www.indomio.ba

Namješten dvosoban, kompletno renoviran, stan površine 50 m2,u visokom prizemlju u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na zatvoreni balkon, odvojene kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 46,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 115.000 KM, 45,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji u Istočnom Sarajevu Stan površine 44.50m2 u ulici Cara Dušana u blizini Univerziteta u Istočnom Sarajevu. Nalazi se na 1. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 115.000 KM, 44,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 115.000 KM, 63,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosobni stan smješten u zgradi sa četiri stana. Stan je useljiv,namješten i djelomično adaptiran, a nalazi se nedaleko od centra, u mirnom kvartu, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi na prvom spratu, ima poseban ulaz, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo jednosoban namješten stan ukupne površine 37m2. Stan se sastoji od: Stan se nalazi u sklopu stambenog objekta, naselje Podgaj, općina Centar, Sarajevo. U blizini same lokacije nalaze se brojni sadržaji: tržni centri SCC, Alta i Skenderija, Vilsonovo šetalište, Osnovna škola....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKA KLADUŠA, 115.000 KM, 37,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Video nadzor .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 114.000 KM dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 114.000 KM, 46,00 m2 cca 2480 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 120.000 KM
08.03.2026 - 114.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, grijanje je na konvektore. Nalazi se na jako lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Apartman, TRAVNIK, 113.000 KM, 58,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Lokacija,Lokacija I Lokacija Prodajem uknjizen stan 1/1 od 58m2, bez posrednika u centru grada Travnik..Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji Konatur (kod opstine) . Stan se prodaje ne namjesten po 1.950km po kvadratnom metro m2..U stanu se nalazi PVC stolarija , parket u dnevnom boravku....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 113.000 KM, 54,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 53,7 m2 na III spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevnog boravka,spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa troslojnim staklima i roletnama,protivprovalnim ulaznim vratima,klima....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 112.900 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 112.900 KM, 60,00 m2 cca 1880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
01.04.2026 - 112.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 112.000 KM, 59,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2024.,

www.realitica.com

Namješten dvosoban stan površine 59m2 na V spratu stambene zgrade. .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 112.000 KM, 29,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novouređeni studio apartman u Crikvenici. Apartman se nalazi na 3. (zadnjem) katu uredne stambene zgrade, površine 31 m² te je kompletno obnovljen 2024. godine. Prilikom renovacije postavljene su nove pločice, PVC stolarija, sanitarije i protuprovalna vrata. Grijanje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 110.200 KM, 58,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prostran komforan jednosoban stan sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, zasebne kuhinje, spavaće sobe sa izlaskom na balkon i kupatila. Spavaća soba i balkon su okrenuti prema istoku, dnevna soba prema zapadu a kuhinja prema sjeveru. Stan se nalazi u samom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 110.000 KM dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BRČKO, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.02.2026 - 120.000 KM
31.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2026.,

www.indomio.ba

Namješten dvoetažni stan površine 60m2. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I stubišta za drugu etažu koja se sastoji od dvije sobe od kojih jedna ima izlaz na zatvorenu terasu, kupatila i hodnika. Stan je opremljen PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, laminatima,....

 
 
 
  Kuća, GAJEVI, 110.000 KM, 60,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u naselju Gajevi, parking, voda, struja Može plac 4a z vodo i strujo , gradevinska dozvola ili kuča u sivoj fazi 0612705484 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 110.000 KM, 59,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se exclusivno namješten stan u zgradi Cipelići (zatvoreni balkon iznad Tehnograda, pogled na MUP) 59m2, adresa "Turalibegova 42" Tuzla, nedavno renoviran, u super stanju, nepotrebna bilo kakva dalja ulaganja. Vlasništvo 1/1 uknjižen. Posjeduje blindirana vrata, centralno gradsko....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 110.000 KM, 53,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u samom centru grada( Bijeljina) površine 53 m2 na petom spratu. Stan ima dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja,ostava,spavaća soba,balkon,kupatilo i hodnik. Stan je kompletno namješten i tako se i prodaje ( osim tv-a i par slika). Zgrada nema lift, a grijanje....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 52,00 m2 cca 2120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 52m2, komplatno namjesten u prizemlju. Stan se sastoji od dnevnog boravka, dvije sobe: jedna spavaca i jedna djecija soba, kuhinja, kupatila, hodnika i predulaza. Stan je opremljen PVC stolarijom, roletnama, centralnim etaznim grijanjem, klima uredjajem i kompletnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 62,00 m2 cca 1770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju kompletno namješten trosoban stan površine 62m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, ostave, kupatila i hodnika. Stan je opremljen kvalitetnom PVC stolarijom, grijanjem na struju, klima uređajem, laminatima, keramikom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 110.000 KM, 48,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju prizemna kuća površine 48m2 na placu ukupne površine 10405m2. Kuća se sastoji od predulaza, hodnika velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i čajne kuhinje. Opremljena je kvalitetnom PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijom.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 46,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten stan površine 46 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji imna izlaz na terasu, uvučene kuhinje iz koju se ulazi u ostavu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatiala. Opremljen je drvenom stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednoiposoban stan površine 42 m2 na I spratu kvalitetnoj novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sbe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, podnim centralnim....

 
 
 
  Stan, VRANEŠEVIĆI, 110.000 KM, 42,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Montažna kuća 42m2, sa 10 ari (1.000 m2) placa i pomoćnim objektom pored reke Drine. Ar placa (100 m2) se nalazi ispod magistralnog puta Bratunac - Skelani a 9 ari (900 m2) odmah iznad puta. Zeljište nije plavljivo usred povećanog vodostaja reke Drine. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 110.000 KM, 33,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u novoj gradnji. .

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 110.000 KM, 65,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Stijepana Radića u Mostaru, preko puta MERCATORA, na drugome katu stambene zgrade EXPERIMENT. Stan je dvosoban i ima dvije sobe plus ostale prostorije sa jednim balkonom koji gleda na jug. Zgrada se održavana i ima nova ulazna vrata interfon, blindo....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 109.800 KM, 43,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2023.,

www.realitica.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 43 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase koja je zatvorena PVC stolarijom i preuređena u Bosansku sobu. Opremljen je PVC stolarijom, hrastovim parketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.150 KM, 59,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 59m2 na V spratu stambene zgrade. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, uvučene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i hodnika. Opremljen je kvalitetnim laminatima, drvenom stolarijom sa roletnama, keramikom i sanitarijama. Funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 62,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoiposoban stan površine 62 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je kvalitetnim sanitarijama i namještajem. Grijanje je inverter klima uređaj. Posjeduje parking mjesto....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 109.000 KM, 47,00 m2 cca 2320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednoiposoban stan površine 47 m2 u visokom prizemlju kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je Drvenom stolarijom unutrašnjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 108.900 KM, 33,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tek adaptiran stan sa visokim plafonima i sa izborom najkvalitetnijih materijala. Podno grijanje, klima, vanjske zaluzine sa upravljanjem na struju, ugradjeni plakari, sve masine marke Bosch, hrastov parket, frizider i masina za sudje kao i rerna u inox finisu, protuprovalna vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 108.000 KM, 60,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 60m2 na I spratu u novoj gradnji! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, gardarobera, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim-etažnim grijanjem, kvalitetnim parketom, kvalitetnim....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 108.000 KM, 53,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - DŽIVAR: NAMJEŠTEN DVOSOBAN STAN U PREDGRAĐU ; Trebinje - DŽivar .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 112.800 KM na 107.700 KM dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BRČKO, 107.700 KM, 61,00 m2 cca 1770 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 112.800 KM
13.03.2026 - 107.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten dvosoban stan površine 61m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.250 KM, 33,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 48,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 48 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhiinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, Klima uređajem, kvalietnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 46,00 m2 cca 2330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednoiposoban stan površine 46 m2 u visokom prizemlju kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na terasu, hodnika, radnog dijela i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.000 KM, 43,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com