• GoHome Professional
namješten što skuplje barem 90 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • namješten što skuplje barem 90 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje barem 90 m2

  • Za upit "namješten što skuplje barem 90 m2" pronađeno 1 188 nekretnina - prosječna cijena 1.926 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 280.000 KM, 225,00 m2 cca 1240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je ranč izgrađen u Dalmatinskom stilu u naselju Trnovi opština Velika Kladuša. Na ranču se nalazi novoizgrađena kuća gradnja 2015 godine u dvije etaže sa nekoliko pomoćnih objekata. Pomoćni objekti se koriste za uzgoj domaćih životinja i sitne živine. Parcela na kojoj se....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 277.000 KM, 89,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Luksuzno namješten četverosoban stan površine 89 m2, na I spratu stambene zgrade. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 277.000 KM, 88,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Moderno namješten troiposoban stan površine 88 m2, na I spratu. Zgrada posjeduje lift. .

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 273.308 KM, 225,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2025.,

www.indomio.ba

Ranč u dalmatinskom stilu V. Kladuša Na prodaju je ranč izgrađen u Dalmatinskom stilu u naselju Trnovi opština Velika Kladuša. Na ranču se nalazi novoizgrađena kuća gradnja 2015 godine u dvije etaže sa nekoliko pomoćnih objekata. Pomoćni objekti se koriste za uzgoj domaćih životinja....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 270.000 KM, 88,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten troiposoban stan površine 88 m2, na I spratu. Zgrada posjeduje lift. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, hodnika, dvije terase, ostave i kupatila, Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, inverter klimom, centralnim-etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Kuća, IZAČIĆ, 261.595 KM, 166,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.indomio.ba

Kuća za odmor sa bazenom Izačić Prodaje se prostrana i funkcionalna kuća za odmor i stalni boravak sa bazenom smještena u mirnom naselju Izačić, nadomak Bihaća i graničnog prelaza sa R Hrvatskom. Kuća je idealna za porodični život sa uređenim dvorištem, bazenom i bogatim voćnjakom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 260.000 KM, 103,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 103 m2, na placu površine 465 m2. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu koja je u staklu, i kupatila. Garaža je takođe u sklopu prizemlja i u njoj se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 260.000 KM, 160,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se Kuća – visoka prizemnica- u naselju Šargovac kod osnovne škole. U pitanju je novoizgrađena kuća korisne površine cca 160m2 na placu od 700m2. Izuzetna lokacija, ekstra uređena, namještena i odmah useljiva. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 256.000 KM, 176,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se atraktivna kuća sa dvorištem na mirnoj lokaciji u ulici Envera Agića u Čeliću. Sastoji se od prizemlja i sprata, stambene (uknjižene) površine 176 m2, izgrađene na parceli površine 1134 m2. Prizemlje se sastoji od 0. U sklopu objekta se nalazi i garaža sa rolo vratima.....

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 256.000 KM, 176,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se atraktivna i luksuzno namještena kuća 176 m2 na parceli 1134 m2, ulica Envera Agića, Čelić ; Celic .

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 255.000 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 255.000 KM, 98,00 m2 cca 2600 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.07.2024 - 250.000 KM
06.04.2025 - 270.000 KM
27.08.2025 - 240.000 KM
24.04.2026 - 255.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom. Drugi ulaz prizemlja se sastoji od kuhinje i trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu. Prva etaža posjeduje jednu prostranu spavaću sobu i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 246.200 KM, 98,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.realitica.com

Namještena etažna kuća površine 98 m2 u osnovi, na placu površine 263 m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 242.500 KM, 335,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2022.,

www.indomio.ba

Ekskluzivno namještena kuća sa poslovnim prostorom od 45 m2 uz magistralni put u centru Obudovca. Kuća površine 335 m2 na zemljištu ukupne površine 2250 m2. Pored poslovnog prostora u prizemlje čini 100m2 stambenog prostora i 45m2 garaze i ostave a na spratu 145 m2 stambenog prostora.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 230.000 KM, 96,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju polunamještena kuća sa garažom – Pr+1S – 96m² u osnovi + garaža 34m² – Parcela 427m² Lokacija: Atraktivno gradsko naselje – mirno, a u blizini svih važnih sadržaja ✨ Opis nekretnine: Na prodaju je funkcionalna porodična kuća spratnosti Prizemlje + 1 sprat, površine 96m²....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 225.700 KM, 113,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.realitica.com

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 113 m2 u osnovi, na placu površine 737 m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 222.600 KM, 121,00 m2 cca 1840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Namještena kuća na sprat površine 121 m2 u osnovi na placu površine 467 m2. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 222.000 KM, 111,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Namješten dvoiposoban stan površine 111 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.600 KM, 98,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Moderna i nova namještena porodična kuća spratnosti Pr+1S+Pot površine 98m2 u osnovi, na parceli površine 510m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 220.000 KM, 97,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.12.2024.,

www.indomio.ba

Stan se prodaje kompletno namješten, opremljen je sa moderno-stilskim namještajem. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i velikom lođom. Veliko predsoblje iz koga se ulazi u sve prostorije, dvije prostrane sobe i kupatilo. Stan je opremljen sa sigurnosnim....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 113,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.09.2025.,

www.indomio.ba

Namještena kuća sa visokim potkrovljem površine 113 m2 u osnovi, na placu površine 737 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije velike spavaće sobe, hodnika i kupatila. Sprat kuće nije završen ali ima ploču, postavljena....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 217.000 KM, 121,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat površine 121 m2 u osnovi na placu površine 467 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji ima identičan raspored prostorija. Opremljena....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 216.450 KM, 111,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoiposoban stan površine 111 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom sa izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 215.000 KM, 98,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2022.,

www.indomio.ba

Moderna i nova namještena porodična kuća spratnosti Pr+1S+Pot površine 98m2 u osnovi, na parceli površine 510m2. U prizemlju kuće nalazi se prostrani dnevni boravak iz koga je izlaz na terasu, kuhinja sa trpezarijom , spavaća soba, hodnik, ostava i kupatilo. Na spratu se nalaze tri....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 215.000 KM, 81,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kompletno namješten penthaus površine 81m² na četvrtom spratu poslovno-stambenog objekta sa liftom. Penthaus se nalazi u strogom centru grada, pružajući idealnu lokaciju za one koji žele živjeti u srcu urbanog života, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, DONJI ŽABAR, 214.500 KM, 100,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva i namještena kuća spratnosti Pr+1S površine cca 100m2 na zemljišnoj parceli od 908m2. Kuća se u prizemlju sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i stepeništa za sprat. Na spratu je isti raspored kao u prizemlju samo sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 208.885 KM, 270,00 m2 cca 770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.indomio.ba

Posjed sa dvije kuće Čizmići Cazin Na prodaju je posjed sa dvije kuće u naselju Čizmici smješten na periferiji Grada Cazina. Posjed je veoma atraktivan i raspolaže sa 3.837 m² zemljišta koje je pravilnog oblika i poprilično ravne konfiguracije. Nalazi se na mirnoj i prirodnoj čistoj....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 208.000 KM, 92,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat u novoj gradnji površine 92 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 90 m2 na placu 438m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, trpezarije, kuhine, spavaće sobe,kupatila, hodnika, ostave i stubišta za sprat. sprat kuće nije završen.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 199.900 KM, 140,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje kuću smještenu na području Starog Grada u naselju Mihrivode. Parcela je smještena između ulica Ispod Budakovića i Nerkesijina, u mirnom djelu grada gdje dominira zelenilo, tišina i lijep pogled. Od Sebilja i Baščaršije ste udaljeni jedan kilometar, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.500 KM, 85,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u Vogošći, ulica Omladinska. Površina stana je 85.39m² i nalazi se na 5. spratu zgrade novije gradnje bez lifta. Stan je dvostrane orijentacije. Sastoji se iz centralnog ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju kuću od 300m2 na placu od 808m2 novije izgradnje na lokacij Naselje Vujinovići Tunjice , Banja Luka Kuća napravljena 2002 godine na 2 sprata plus mansarda(potkrovlje), vanjsko stepenište organizovana kao tri zasebna....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 198.000 KM, 93,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2025.,

www.indomio.ba

Stambeno poslovni objekat spratnost pr+spr+pot površine 93 m2, gradilište površine 77 m2 i gradilište površine 88 m2 na placu od 500 m2. Prizemlje se sastoji od garaže, poslovnog prostora, i jednosobnog stana u čijem je sastavu dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 198.000 KM, 116,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem u Buća Potoku, opština Novi Grad, kanton sarajevski. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Braće Kovačević, udaljeno svega 10 minuta lagane vožnje od centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

U Boriku, prvi vlasnik prodaje trosoban komforan stan na drugom katu od mogućih 12 u zgradi. Ulaz i cijela zgrada su uredno održavani, 2 lifta nedavno obnovljena. Stan ima blindirana ulazna vrat asa sigurnosnom bravom, veliki hodnik, ostavu, kuhinju s blagovaonom i izlazom na natkrivenu....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 197.000 KM, 110,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.12.2022.,

www.indomio.ba

ODLIČNA PONUDA! Namješten trosoban stan površine 110,92m2 na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u samom centru grada, ispred zgrade se nalazi parking. Parking mjesta se prodaju po cijeni od 6.500 KM i 5.500 KM. Stan je trostrano orjentisan i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 95,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličnu kuću u Starom Gradu Opis nekretnine: Prodaje se kuća ukupne površine 95m2 na Bistriku u mirnom naselju na odličnoj lokaciji u ulici Ćeljigovići. Prednost kuće je ta,što je objekat odličan i kao investicija.....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 195.000 KM, 150,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Branjevu (između Zvornika i Bijeljine) koja je u osnovi 8 x8 m i to: prizemlje, sprat i potkrovlje. Kuća je kompletno namještena, ima video nadzor, etažno grijanje,predato za legalizaciju, fasada periva, izolacija oko kuće stiropol 5 cm,asfalt, kanalizacija Prostorije....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 194.900 KM, 88,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2022.,

www.realitica.com

Kompletno namješten četvorosoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u kvalitetnoj staroj zgradnji. se Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, prostranog hodnika i dvije terase od kojih je jedna zatvorena....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 193.200 KM, 84,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju nov,neuseljen trosoban stan 84m2 plus 15m2 terase i 140m2 dvorista. Stan se nalazi u novoj zgradi do Dramar centra. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten .

 
 
 
  Apartman, CAZIN, 192.000 KM, 96,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten i useljiv stan sa 3 spavaće sobe. Stan je izgrađen u dvije etaže sa ukupno 96.65 m2 površine. U prvoj etaži nalazi se hodnik, wc, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i jedna spavaća soba površine od 46.98 m2, dok na drugoj etaži su smještene još dvije spavaće....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 791)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>