• GoHome Professional
namješten što skuplje barem 90 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • namješten što skuplje barem 90 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje barem 90 m2

  • Za upit "namješten što skuplje barem 90 m2" pronađeno 1 190 nekretnina - prosječna cijena 1.926 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 KM
    • do 120000 KM (prosječna cijena)
    • do 150000 KM
    • do 1200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 4.sprat
    • dvorište
    • pogodan
    • podrum
    • adaptiran
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BUSOVAČA, 500.000 KM, 250,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Objekat pogodan za vikendicu ili mini ugostiteljski objekat na Pridolcima. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 500.000 KM, 600,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061 733 322 tel za info Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI PETROVAC, 500.000 KM, 500,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća mini vila, ima i veliki bazen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Kovačići, 500.000 KM, 711,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Poalovno-stambeni objekat 711 m2 u centru Banjaluke, na atraktivnoj lokaciji, blizina svih bitnih sadržaja, sportskih, kulturnih, administrativnih. Suteren i prizemlje 240 m2 poslovni prostor sa 4 parking mjesta ispred prostora, prvi sprat dva dvosobna stana od 60 i 58 m2, drugi i....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 500.000 KM, 550,00 m2 cca 910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovno-stambeni objekat i vikendica na parceli od 2.000 m2 u Nahorevu. Vikendica se sastoji od prizemlja gdje je smješten boravak, kuhinja i WC i sprata koji je predviđen kao dio za spavanje. Pored vikendice izgrađen je poslovni objekat (hotel) sa restoranom, kamin salom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 499.000 KM, 230,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću površine 230 m² u ulici Radnička. Riječ je o nizu kuća smještenih iznad naselja kojim dominiraju zgrade od žute fasadne cigle. U neposrednoj blizini je Discover Me Academy vrtić inspiriran Montessori metodom, za pet minuta šetnje ste u Zagrebačkoj,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 300,00 m2 cca 1660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kucu prodajem ili mjenjam za inostransvo,exstra stanje.mob 061989550.rada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 499.000 KM, 350,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću u Vogošći, naselje Ugorsko III, općina Vogošća. Predmetna nekretnina se nalazi na udaljenosti od 1250 m od magistralnog puta (Kobilja glava - Vogošća). Istoj se pristupa direktno sa lokalnog puta koji je kompletno....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 496.000 KM, 92,00 m2 cca 5390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.realitica.com

U Čekaluša čikmi, par koraka od čuvenog restorana “Četiri sobe gospođe Safije“, nalazi se ovaj ljepotan. Na trećem je spratu odlično održavane austrougarske zgrade, potpuno renoviran i namješten. Dakle, budući vlasnici trebaju doslovno samo useliti.Stan se po zk izvatku prostire na....

 
 
 
  Kuća, POTPOLJE, 489.000 KM, 750,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se dvije stambeno-poslovne troetažne kuće u mjestu Potpolje uz glavnu cestu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Zemljište, CAZIN, 486.375 KM, 100000,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ranč se prostire na 5 parcela (60, 10, 12, 12 i 6 dunuma) od kojih je 10 dunuma neobradivog zemljišta (šuma), a 90 dunuma obradivog. Graniči i sa rijekom Mutnicom pa je pogodno za mnoge djelatnosti vezane za ribogojstvo. Na imanju se nalaze kuća od dva sprata, potpuno opremljena šala....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 485.100 KM, 165,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 165 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz četiri kancelarije, servisnih prostorija, dva toaleta, kotlovnice i skladišnjeg prostora. Vanjska i unutrašnja stolarija sui drvene. Pod je keramika. Grijanje je na struju. Poslovni prostor je opremljen za....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 485.000 KM, 300,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje novoizgrađenu kuću dvospratnicu na nepunom dulumu zemlje iznad Hadžića. Riječ je o mirnoj i skrivenoj lokaciji na samo 10ak minuta vožnje od tržnog centra Bingo. Sve što je potrebno za odmor i guštanje je usput, a prateća infrastruktura u naselju je ono što pravi dodatnu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 484.671 KM, 92,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.08.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 480.000 KM, 110,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban extra luksuzan, renoviran stan od 110 m2 korisne površine, a 132 m2 podne površine na dva nivoa, dva plinska bojlera, parking mjesto u dvorištu sa rampom i čuvarem. Stan ima 2 kupatila, jedno sa jakuzijem a drugo sa tušem. Tri spavaće sobe, te posebno dnevni boravak,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 480.000 KM, 82,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan u stambeno poslovnom kompleksu "Nova Otoka", ulica Džemala Bijedića, općina Novi Grad. Stan se nalazi na 8.spratu zgrade sa liftom i čine ga ulazni hodnik, hodnik, kupatilo, toalet, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, TREBINJE, 480.000 KM, 200,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Izuzetna kuca na Policama, Trebinje, ispod manastira, sa pogledom na reku i borovu sumu, 200m2 ukljucujuci veliku terasu + dupla garaza, na placu od 380m2. Tri spavace sobe, drvena stolarija sa zaluzinama, Grejanje podno i klime, Jedinstvena lokacija. Uknjizena. Povoljno 240.000 €....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 480.000 KM, 300,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća ukupne površine cca. 300 m2 u Ulici Braće Lakišića u naselju Mazoljice u Mostaru. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 214m2. Smještena je u naseljenom dijelu grada sa objektima za individualno stanovanje. U neposrednoj blizini stambenog objekta su smješteni....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 479.675 KM, 96,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje stan u naselju Ilidža Stan se nalazi u ulici Butmirska cesta nedaleko od hotele Hills.Stan je u manjem stambenom objektu i nalazi se na prvom spratu, po strukturi je petosoban ukupne površine 96 m2. Cijeli stan je veoma kvalitetno adaptiran i opremljen prije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 474.678 KM, 125,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2025.,

www.indomio.ba

U Bakarevićevoj ulici, u zgradi iz najboljeg perioda sarajevske gradnje, prodajemo komfornu porodičnu nekretninu od 124, 76 uknjiženih kvadrata. Riječ je o vrlo uspješnoj poslijeratnoj novogradnji na čistoj i kvalitetnoj zgradici iz socijalističkog perioda. Stoga je stan u odličnom....

 
 
 
  Kuća, PALE, 470.000 KM, 360,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi na predivnoj lokaciji okruzena planinama Jahorinom i Romanijom. U prizemlju se nalazi otvoreni dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 75m sa kaminom na drva izlazom na veliku terasu. Jedan zid je potpuno u staklu odakle se pruga predivan pogled ka Jahorini......

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 470.000 KM, 280,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu lijepo uređenu kuću na tri sprata u ulici Alipašina Prodaje se kuća na tri sprata ukupne površine 280 m2 smještena u ul. Alipašina naselje Bare. Kuća se sastoji od prizemlja, prvi sprat i drugog sprata.....

 
 
 
  Kuća, ŠUŠNJARI, 459.308 KM, 265,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA! KUĆA NA PARCELI 5.000M2, PORED VRBAS! LAKTAŠI, ŠUŠNJARI!  Na prodaju nova, savremeno opremljena i namještena vikend kuća na placu veličine 5000 m2, koji izlazi na Vrbas.Na odličnoj lokaciji, koja je dovoljno daleko od gradske gužve, a ipak blizu centra Laktaša i....

 
 
 
  Stan, MOSTAR, 453.444 KM, 130,00 m2 cca 3490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je stan površine 130m² smješten na 4. spratu stambene zgrade u samom centru grada – Cernica. Zgrada nema lift, ali sama lokacija i raspored prostorija čine ovu nekretninu izuzetno funkcionalnom i atraktivnom. Stan se sastoji od: prostranog hodnika i predsoblja velikog dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nahorevo, 450.000 KM, 86,00 m2 cca 5230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

TOP PONUDA!! Prodaje se odličan potpuno namješten dvoetažni poslovni prostor površine 85m2 sa vlastitim parking mjestom (cca 12,5m2) ispred objekta( sve 1/1). Pozicioniran je u srednjoj od tri nove zgrade u naselju "Pionirska dolina" smjestene do objekta specijalne policije. Poslovni....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 115,00 m2 cca 3910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni trosoban stan u centru Sarajeva površine 115m2. Stan je nedavno kompletno adaptiran, luksuzno opremljen te se prodaje sa kompletnim namještajem i svim uređajima koji se nalaze u njemu. Lokacija stana je svega 10m od Vječne vatre te gleda direktno na ulicu Maršala....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 450.000 KM, 143,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivni poslovni prostor u strogom centru Sarajeva. Prostor se nalazi u stanbeno - poslovnom objektu, pripada općini Stari Grad. Ulaz u objekat sa glavne saobraćajnice. Postor je kompletno adaptiran najkvalitetnijim materijalima i kompletno opremljen namještajem po mjeri. Višenamjenska....

 
 
 
  Kuća, NEUM, 450.000 KM, 150,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se etaža kuće, nedavno adaptirana sa terasom i prelijepim pogledom na more, namješteno, vlasništvo 1/1, papiri uredni 100%. kuća se nalazi u ulici prema hotelu Neum. Površina etaže je 86m2, terase 45m2, terasa iza kuće 30m2 i jedan apartman 26m2 koji je takoše namješten. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, MEĐUGORJE, 450.000 KM, 157,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Medjugorje-lovely family house(villa) with beautiful garden 500m2! It have 5 rooms,3 bathrooms,kitchen,terrace,and balcony on the first floor,with beautiful view on Hill of Apparition and Križevac. .It is in a peace and quiet part of Medjugorje near by Sent Franciscos Garden and Mathers....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 450.000 KM, 200,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je oblozena toplotnom fasadom (Stiropor 10cm). Kuca se takode moze iznajmiti za sve svrhe. Cijena po dogovoru ! Dimenzije Kuce 13x9m Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 450.000 KM, 208,00 m2 cca 2160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju kuću od 200m2 površine na placu od 415m2 na top lokacij Naselje Starčevica , Banja Luka Kuća renovirana 2018 godine na 2 sprata, svi priključci prisutni, na podovima se nalaze pločice i laminati. Unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Butmir, 450.000 KM, 250,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni prostor i zemljište površine 1000 m2, na atraktivnoj lokaciji do glavne ceste u Butmiru. Poslovni prostor je izdat na neodređeno vrijeme. Prvi stambeni sprat je u potpunosti adaptiran za stanovanje. Potkrovlje nije adaptirano. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 450.000 KM, 300,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Općini rađena po svim standardima i veoma kvaltetnim materijalima. Plac je kompletno ograđen kovanom ogradom, i ima asvaltiran prilaz sa dvije strane. Velika garaža sa rolo vratima i parkingom ispred. Kuća se sastoji od Poslovnog prostora, kojeg saćinjavaju dvije....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 450.000 KM, 350,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Porodična kuća novogradnja godina 2020 Zlokovac, Tuzla Povrsina od 350m2. Kuća se sastoji od 4 etaže. Prvi sprat dva stana, dvije kuhinje, s dnevnim boravkom, spavace kupatilo, obs! poseban ulaz, kotlovnica, pripremljena za gradsko grijanje. Drugi sprat: dvije spavace kupatilo, kuhinja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 450.000 KM, 500,00 m2 cca 900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi nedaleko od gradske bolnice u Bihacu na raskrsnici glavne zaobilaznice. Super povoljna cijena kuce, kuca ima centralno grijanje, klima uredaje, mramorom poplocani hodnici i stepeniste, poslovni prostor 200 m2 koji je u funkciji, klimatiziran+centralno sve po povoljnoj....

 
 
 
  Kuća, GORICA, 449.558 KM, 200,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je obiteljska kuća smještena u Gorici, Bosna i Hercegovina, svega 6 kilometara od grada Imotskog. Kuća se nalazi uz magistralnu cestu M6, što omogućuje odličnu prometnu povezanost, ali i jednostavan pristup svim važnijim sadržajima u okolici. Osim blizine Imotskog, kuća....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 441.600 KM, 123,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.07.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju je ekskluzivan namješten stan površine 123m2, smješten na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta sa liftom, u samom centru grada. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BREZA, 440.000 KM, 87,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo prostranu i funkcionalnu kuću kvalitetne gradnje površine 87 m2 sa okućnicom 1915 m2, pozicioniranu u Brezi. Kuća je pažljivo raspoređena kako bi pružila maksimalan komfor: - Prizemlje se sastoji od kotlovnice, ostave i jedne sobe, pogodno za dodatni prostor ili radnu sobu.....

 
 
 
  Kuća, DRAČE, 440.000 KM, 116,00 m2 cca 3790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moderna kuća na izvrsnoj lokaciji Drače broj 19 na samoj plaži pješćanoj s uključenim privezištem za brod.U prizemlju u vrtu moguće je otvoriti ugostiteljski objekat,a sada ima 2 sobe ,kuhinju i komplet kupaonicu s taracom i parkingom za više auta. Gornji kat ima balkon 2 sobe,kupaonicu....

 
 
 
  Kuća, MEĐUGORJE, 440.000 KM, 200,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća na zemljištu 1024 kvadrata, od crkve 150 metara. Također se prodaje još zemljište 1014 kvadrata (100m udaljeno od crkve)za 180 eur po kvadratu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Kuća, HADŽIĆI, 440.000 KM, 220,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se sastoji od 3 etaze: 1 etaza: Garaza, ostava sa lozionicom i veserajom, dnevni boravak. 2 etaza: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, ostava, izlaz na bastu. 3 etaza: 3 spavace sobe, kupatilo, 2 balkona. Grijanje etazno na: plin, struja, cumur. Kuca je moderno....

 
 
 
  Kuća, ROSULJE, 440.000 KM, 330,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa tri odvojena stana. Dva useljiva, potpuno opremljena i namjestena sa ugradjenom kuhinjom, dnevnim boravkom i svim ostalim. Dva stana su potpuno namjestena! Ugradjen alarmni sistem! Garaza 33 kvadrata! Balkoni 45 kvadrata! Sva dokumentacija je uredna 1/1 !!! Nekretnina posjeduje....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 791)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>