• GoHome Professional
namješten što skuplje 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što skuplje 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje 70 m2

  • Za upit "namješten što skuplje 70 m2" pronađeno 282 nekretnina - prosječna cijena 2.562 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, Otes, 1.368.000 KM, 72,00 m2 cca 19000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prostran, cijeli dan osuncan trosoban stan, smješten u mirnom predgrađu Otes na ulazu iz Pejtona. Odlicna lokacija, pristupacna brzom cestom iz pravca i prema gradu. Ulicom je omogucen samo lokalni saobracaj za stanare. Trospratna zgrada od fasadne opeke kvalitetno je napravljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 966.000 KM, 69,00 m2 cca 14000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 69m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se atraktivan stan od 70m2 na Bistriku.Stan se nalazi iza Ceske ambasade u Franjevackoj ulici,na cetvrtom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i kuhinje u jednoj cjelini,dvije spavace sobe,kupatila i lodje.Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što skuplje 70 m2'
524.644 KM
459.689 KM
354.759 KM
  Stan, SARAJEVO, 646.800 KM, 76,00 m2 cca 8510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74,20 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe i dva kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 626.220 KM, 67,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Envera Šehovića Stan je površine 67m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trososban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, GLAMOČ, 518.000 KM, 74,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Glamoča pored Robne kuće, preko puta Opštine. Stan je namešten i u odličnom je stanju. Ima tri sobe od kojih je jedna manja, kuhinju, ostavu i kupatilo i wc koji su odvojeni. Cena nije fiksna, moguć dogovor.Kontakt : Ranka (+381631982156). Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 490.000 KM, 65,00 m2 cca 7540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvoiposoban stan u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Velešići, u ulici Isaka Samokovlije. Stan je površine 65 m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 460.000 KM, 66,00 m2 cca 6970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.12.2025.,

www.area.ba

Prodaje se novorenoviran luksuzan dvosoban stan u centru Sarajeva ukupne uknjižene površine 66 m2 a u naravi 70 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ulaznog hodnika i balkona. Stan je smješten u samom centru grada, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 450.000 KM, 71,00 m2 cca 6340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja gala trosoban stan u ulici Sutjeska, općina Centar koji odlično spaja moderan i retro stil. Stan površine 71m2 nalazi se na prvom spratu zgrade bez lifta i sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 445.900 KM, 67,00 m2 cca 6660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon i kupatila. Vanjska stolarija je drvena....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 418.264 KM, 69,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 69 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon otvorenog pogleda na Vrelo Bosne, kuhinje, degažmana, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 64,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 64 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 386.120 KM, 74,00 m2 cca 5220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 363.580 KM, 64,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, novogradnja Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je površine 64m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Pofalići, 363.100 KM, 64,00 m2 cca 5670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. ; Pofalići .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 360.000 KM, 73,00 m2 cca 4930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 73m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 73m2 na 2 etaže,prva etaža dnevna soba sa kuhinjom i kaminom, hodnik, velika spavaća i kupatilo, druga....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 350.000 KM, 70,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se namještena vikendica. Grijanje na drva. Od Drine daleko 2 km. Ima zasađen mlad voćnjak koji je počeo da rađa. Informacije na +38765881130. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 339.000 KM, 70,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju nudi najbolji stan na Dolac Malti, ulica Envera Šehovića. Tek detaljno i profesionalno renoviran u potpunosti od poda do plafona i bukvalno svi segmenti (podovi, vodovodne i strujne instalacije, instalacije grijanja,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 333.000 KM, 73,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Realno, za ponudu najboljih nekretnina treba Vam najbolja agencija za nekretnine i najbolja prezentacija date nekretnine. Kako vidjeti sve detaljno, a da niste ograniceni vremenom ni situacijom, da mozete po 10 puta pogledati nekretninu koja Vas zanima a sve to na svom telefonu ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 325.000 KM, 65,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje parcijalno renoviran trosoban stan izuzetno lijepog rasporeda na Alipašinom Polju "A faza" , ulica Trg međunarodnog prijateljstva, općina Novi Grad - Sarajevo. Stan je pozicioniran na 12 spratu stambene zgrade koja posjeduje dva lifta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 309.900 KM, 75,00 m2 cca 4130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje trosoban stan na Koševu, ulica Jukićeva, općina Centar, kanton sarajevski. Stan je smješten na osmom spratu stambene jedinice, a sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinjsko - trpezarijskog prostora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 309.000 KM, 73,00 m2 cca 4230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Ulica se, zanimljivo, zove Buka, ali s gradskom bukom to nema nikakve veze. Naprotiv, riječ je o vrlo mirnoj ulici, kroz koju, tu i tamo, prođe poneki automobil. Dakle, u toj mirnoj Buki, paralelno s Titovom i Ulicom Mehmeda Spahe, na idealan prvi sprat se smjestio divan i prostran,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 307.149 KM, 69,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivna ponuda posolovnog prostora u Novom Sadu U Gogoljevoj ulici na Grbavici. Kvalitetna gradnja poznatog novosadskog investitora City gradnja, kao i oprema unutar prostora, ovu nekretninu čine veoma atraktivnom. Korišteni su vrhunski završni materijali – blindirana ulazna vrata,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 300.800 KM, 64,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se potpuno namješten, dvostrano orijentisan trosoban apartman površine 64 m², smješten u samom srcu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Nekretnina se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Kuća, LOPAR, 300.000 KM, 66,00 m2 cca 4550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na otoku Rabu,RH.vikendica, s 2jednosobna app, sve namješteno i uređeno te opremljeno,svi priključci,svi papiri uredni, 100m od pješčane plaže Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Struja Namješten Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 270.000 KM, 67,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dupleks kuća spratnosti pr+spr+pot površine 66,50 m2 u osnovi. Sastoji se od 3 kompletno namještena stana koji su svaki zasebni po jedan na spratu. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnam, keramikom I sanitarijama. Grijanje je na Inverter klimu I svaki sprat ima po jednu tj. 3 Inverter....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 269.817 KM, 75,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2024.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje poslovni prostor u naselju Hrasno Poslovi prostor se nalazi u novijoj poslovno stambenoj zgradi u naselju Hrasno u ulici Antuna Branka Šimića na drugom spratu. Prostor je u potpunosti namješten i opremljen kancelarijskim namještajem i idealan je kao sjedište....

 
 
 
  Stan, PALE, 260.000 KM, 65,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica u blizini Pala, sa dva pomoćna objekta.Vlasništvo 1/1, 3200 kvadrata okućnice, namještena, prilaz direktno sa asfaltnog puta. Plac cijelom dužinom izlazi na asfaltni put. Lokacija pogodna za razne privredne djelatnosti (poljoprivreda, industrija). Telefon: 065910679 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 258.971 KM, 68,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 250.000 KM, 76,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

- CENTAR - Luksuzno namješten trosoban stan sa tavanom i dva garažna mjesta. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila, wc-a, hodnika, velikog predsoblja koje može da se uredi za sobu, prostrane terase 5x5 koja nije....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 229.800 KM, 64,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 211.300 KM, 64,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju moderno namješten trosoban stan površine 64 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Stan se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 210.300 KM, 64,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Kompletno namješten trosoban stan stilskim namještajem na II spratu novoizgrađene zgrade. Profinjenost, elegancija, ljepota i kvalitet materijala, posebnost izrade, koja elemente namještaja čini tako posebnima, samo su neki od razloga zašto odabrati stilski namještaj uređenja doma.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, 210.000 KM, 74,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2022.,

www.indomio.ba

BNpro nekretnine prodaje trosoban stan u naselju Hrasno, u neposrednoj blizini Pekare AS. Stan se prostire na 74m2 i sastoji se od: manje kuhinje, hodnika sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kupatila. Stan posjeduje unutrašnje i vanjske roletne, što nudi dodatnu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 209.990 KM, 66,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Zadovoljsvo mi je prezentirati za prodaju stan koji je drukaciji, originalan i svojom lokacijom daje vecu vrijednost ovom predivnom stanu. Nalazi se na trecem spratu ,ujedno i zadnjem u zgradi koja sadrzi prizemlje i tri sprata. Stan je pravljen 2001.godine , pri cemu je vrsen veoma....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 206.000 KM, 64,00 m2 cca 3220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 200.000 KM, 75,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

Namješten trosoban površine cca 75 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog bporavka koji ima izlaz na prostranu terasu, kuhinjue sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama (stakla na prozorima su zatamnjena....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 199.000 KM, 70,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Luksuzno namješten trosoban stan površine 70 m2 u kvalitetnoj novoj gradnji na II spratu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 199.000 KM, 76,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u ul. Milovana Bjelosevica Belog u Derventi. Stan se nalazi na drugom spratu i kompletno je namjesten,vrhunskim namjestajem,i kao takav se prodaje. Stan se nalazi na dobroj lokaciji i sve sto treba je u blizini. Nisu potrebna nikakva ulaganja,centralno grijanje i klimatizovan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 198.800 KM, 71,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 71 m2 sa garazom 14 m2 u zgradi, novogradnja, trosoban, cent. grijanje, klima, jakuzzi, opremljen, veliki balkon, pogled stana na zelenilo, Sarajevo- Ilidža ul. Ramiza Jašara14, kon. tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 282)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>