• GoHome Professional
namješten što skuplje 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten što skuplje 70 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što skuplje 70 m2

  • Za upit "namješten što skuplje 70 m2" pronađeno 285 nekretnina - prosječna cijena 2.562 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 199.000 KM, 70,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Luksuzno namješten trosoban stan površine 70 m2 u kvalitetnoj novoj gradnji na II spratu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je kvalitetnom PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim....

 
 
 
  Stan, DERVENTA, 199.000 KM, 76,00 m2 cca 2620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju stan u ul. Milovana Bjelosevica Belog u Derventi. Stan se nalazi na drugom spratu i kompletno je namjesten,vrhunskim namjestajem,i kao takav se prodaje. Stan se nalazi na dobroj lokaciji i sve sto treba je u blizini. Nisu potrebna nikakva ulaganja,centralno grijanje i klimatizovan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 198.800 KM, 71,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 71 m2 sa garazom 14 m2 u zgradi, novogradnja, trosoban, cent. grijanje, klima, jakuzzi, opremljen, veliki balkon, pogled stana na zelenilo, Sarajevo- Ilidža ul. Ramiza Jašara14, kon. tel. 062/143-825 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 195.000 KM, 72,00 m2 cca 2710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu (kuću) sa uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. Naselje Ilovice se nalaze na 30 minuta od glavnog grada Sarajeva. Kuća je građena 2015. i 2016. godine, prva etaža iznosi 36m2 i potrkovni....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 195.000 KM, 75,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban površine cca 75 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog bporavka koji ima izlaz na prostranu terasu, kuhinjue sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama (stakla na prozorima su zatamnjena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 192.400 KM, 66,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju namješten trosoban stan od 66m2 u naselju Intergaj, treći sprat, odmah useljiv. Stan i namještaj su u odličnom stanju. Struktura stana: Dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom i ostavom. Dvije spavaće sobe. Hodnik. Kupatilo. Zatvoren balkon. ; Intergaj .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 191.200 KM, 71,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 71 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na zatvorenu terasu, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen ALu stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Centar, 190.000 KM, 71,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan u ulici Cobanija, visoko prizemlje, renoviran prije par godina, miran dio grada bez buke, stan se sastoji od dvije spavace sobe, kuhinja i trpezarija, kupatilo, dnevna soba, balkon. Stan ima i podrum. Grijanje gradsko. Izuzetna lokacija u samom centru grada. Nekretnina posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 65,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse sa velikom terasom u Istočnom Sarajevu, ulica Akademika Petra Mandića. Nekretnina površine 65m2 + 20m2 terase se nalazi na 5.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 76,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja četverosoban stan u naselju Dobrinja, Trg Sabora Bosanskog, općina Novi Grad. Stan površine 76m2 pozicioniran na prvom spratu zgrade od ukupno tri sprata čine dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 185.000 KM, 64,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade u Babinoj rijeci . Veoma funkcionalan, prostran, svijetao, sa dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i hodnikom. Stan ima uknjiženo 58 m2 a rekonstrukcijom dobijeno je 64 m2 stvarne površine, jer jedan od dva....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 184.700 KM, 64,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.realitica.com

Moderno namješten trosoban stan površine 64,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 184.600 KM, 71,00 m2 cca 2600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PELAGIĆEVO, 182.600 KM, 73,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.realitica.com

?? Na prodaju savremena, kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem – 73m2 + pomoćni objekti, parcela 1151m2 .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2025.,

www.realitica.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 67 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na otvorenu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna izlazi na otvorenu terasu, a druga na zatvorenu tersu tj lođu, hodnika,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan na novoj breci, ekstra lokacija, sve prednosti savremenog zivljenja su vam na dohvat ruke kao npr. trzni centri, parkovi za djecu,igraliste,vjerski objekti, restorani, autobusko stajaliste,blizina uze jezgre centra grada, bolnica i slicno Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 180.000 KM, 64,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2025.,

www.indomio.ba

Moderno namješten trosoban stan površine 64,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona sa pogledom na rijeku Savu! Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Kuća, PELAGIĆEVO, 178.000 KM, 73,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju savremena, kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem – 73m² + pomoćni objekti, parcela 1151m² Lokacija: Mirno i prostrano porodično naselje ✨ Opis nekretnine: Prodaje se moderno uređena i kompletno namještena prizemnica sa potkrovljem, površine 73m² u osnovi, smještena....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 177.600 KM, 74,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u centru grada,pored gradskog parka i 100m od šetališta. Zgrada Medicine rada. Strukturu stana čine dvije sobe,kuhinja,trpezarija,ostava,kupatilo i zatvorena terasa. Stan se nalaz na trećem(poslednjem) spratu, Na zgradi je prije nekoliko godina zamjenjen kompletan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 175.200 KM, 73,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan u novogradnji, smješten na prvom spratu, površine 73m2, predstavlja savršenu kombinaciju modernog dizajna, udobnosti i funkcionalnosti. Prostrani dnevni boravak s trpezarijom stvara prijatnu atmosferu za opuštanje i druženje, dok uvučena kuhinja pruža....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 169.300 KM, 76,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine cca 76 m2 u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom sa PVC roletnama, inverter klima....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 165.000 KM, 76,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, BRČKO, 164.000 KM, 67,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 67m2, na III spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila, wc-a i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i ostalim kvalitetnim električnim uređajima....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 163.400 KM, 65,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2025.,

www.realitica.com

U ponudi je kompletno renoviran i moderno namješten dvosoban stan površine 65m2, smješten na IV spratu stambene zgrade u Š naselju. Stan je idealan za udoban porodični život, a odlikuje ga funkcionalan raspored i kvalitetna opremljenost. Sastoji se od: dvnevne sobe sa izlazom na balkon,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 163.100 KM, 64,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Trosoban, kompletno namješten stan površine 64m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na prostranu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 160.680 KM, 64,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje kompletno namješten stan sa garažom u BH bau na Stupu, ulica Stupska, opština Ilidža-Sarajevo. Stan je pozicioniran na sedmom spratu stambene jedinice koja posjeduje lift. Raspolaže površinom od 64 m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 160.000 KM, 70,00 m2 cca 2290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA KRUPA, 160.000 KM, 72,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan u strogom centru u Ulici 511 slavne brdske brigade potpuno renoviran sa centralnim grijanjem i klima uredjajem. Stan posjeduje dvije terase, dnevni boravak sa potpuno opremljenom kuhinjom sa elementima. Za sve ostale informacije kontakt Telefon 004917647634424 (WhatsApp,Viber)....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Gorica, 160.000 KM, 65,00 m2 cca 2460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Manja kuca cc65 m na parceli od 200 m sa mogucnosti nadogradnje Novi krov prije 2god promjenjen,PVC prozori osim u kuhinji Dvoriste u ogradi Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, Nova Varoš, 160.000 KM, 75,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju trosoban stan površine 74 m2 na atraktivnoj lokaciji u naselju Nova Varoš. Stan je smješten na IV spratu (zgrada ne posjeduje lift) a objekat je izgrađen 1990 godine.Strukturu ovog stana čine hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija i dnevna soba. Stan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.250 KM, 65,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.07.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju renoviran i namješten dvosoban stan – Š naselje – IV sprat – 65m² + podrum Lokacija: Š naselje – mirno, uređeno i porodično okruženje ✨ Opis stana: U ponudi je kompletno renoviran i moderno namješten dvosoban stan površine 65m², smješten na IV spratu stambene zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.000 KM, 64,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 157.000 KM, 66,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Priuštite sebi optimalan i vrhunski porodičan stan sa "full-kvalitetnom opremom i namještajem"! Okreči, useli i uživaj u vrhunski organizovanom i namještenom stanu, bez ikakvih dodatnih investicija !!! Stambena jedinica podrazumjeva najoptimalniju i najpopularniju kvadraturu 66,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševo, 157.000 KM, 75,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran i adaptiran stan, Centar, Koševo, 75m2, šesti sprat, lift, centralno grijanje, klima, jakuzzi, španska i Inker keramika, dva američka plakara, sunčan i svijetao, veliki parking ispod zgrade za pedesetak auta, blizina bolnice, osnovne škole, srednjih škola i većine....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 156.000 KM, 65,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 64.4 m2, na III spratu novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitenim sanitarijama, parketima i centralnim etažnim grijanjem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 155.000 KM, 72,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE STAN POVRŠINE 72.30m2 U NASELJU GRBAVICA UZ VILSONOVO ŠETALIŠTE OPĆINA NOVO SARAJEVO STAN SE SASTOJI OD : Dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika,predsoblja,trpezarije,kuhinje,toaleta,kupatila,dvije lođe te zajedničkih tavanskih prostorija. Zbog velikih prozora i....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 155.000 KM, 64,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 64m2 na I spratu u centru grada na samom šetalištu. Sastoji se od kuhinje sa trpezerijom, dnevne sobe sa izlazom na terasu i jedne sobe, hodnik, kupatilo i ostava. Stan se prodaje namješten i kompletno je renoviran, PVC stolarija, laminati, protivprovala vrata....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 285)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>