• GoHome Professional
namješten što manje 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što manje 70 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje 70 m2

  • Za upit "namješten što manje 70 m2" pronađeno 281 nekretnina - prosječna cijena 2.552 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • opremljen
    • 1.sprat
    • nenamješten
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, SARAJEVO, Pofalići, 355.000 KM, 64,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2025.,

www.area.ba

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. Stan je po strukturi dvosoban, ukupne površine 64 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon/lođu, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 159.000 KM, 64,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban, kompletno namješten stan površine 64m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na prostranu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugu terasu, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 411.600 KM, 64,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 64 m2 i nalazi se na VIII spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je dvosoban. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, ostave, spavaće sobe i kupatila. Vanjska stolarija je PVC, unutrašnja stolarija je drvena. Pod....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što manje 70 m2'
206.000 KM
184.700 KM
354.342 KM
  Stan, BRČKO, 224.000 KM, 64,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

Trosoban stan površine 64 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu, hodnika, ostave i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnuim etažnim grijanjem – Vaillant....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 155.000 KM, 64,00 m2 cca 2420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 64m2 na I spratu u centru grada na samom šetalištu. Sastoji se od kuhinje sa trpezerijom, dnevne sobe sa izlazom na terasu i jedne sobe, hodnik, kupatilo i ostava. Stan se prodaje namješten i kompletno je renoviran, PVC stolarija, laminati, protivprovala vrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 62.000 KM, 64,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vrlo lijep stan sa 64 m2.na lijepoj i mirnoj lokaciji u Sanskom Mostu u KULI 4.na cetvrtom spretu. Stan je namijesten. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA GRADIŠKA, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Hitno prodam kuću sa okućnicom.Lepa lokacija. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Ostava .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 180.000 KM, 64,00 m2 cca 2810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten trosoban stan površine 64,5 m2, na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona sa pogledom na rijeku Savu! Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem,....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 163.100 KM, 64,00 m2 cca 2550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 300.800 KM, 64,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se potpuno namješten, dvostrano orijentisan trosoban apartman površine 64 m², smješten u samom srcu Bjelašnice, na Babinom Dolu. Nekretnina se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i trpezarijom (open....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 210.300 KM, 64,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Kompletno namješten trosoban stan stilskim namještajem na II spratu novoizgrađene zgrade. Profinjenost, elegancija, ljepota i kvalitet materijala, posebnost izrade, koja elemente namještaja čini tako posebnima, samo su neki od razloga zašto odabrati stilski namještaj uređenja doma.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 130.000 KM, 64,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U najljepšem dijelu grada prodajem konforan dvosoban stan 64m², prizemlje u ulici Gundulićeva 82, Centar (Krajina naselje), na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini zgrade Vlade, sudova, Zenita, preko puta Notara gosp.Milenka Delića, ATV, stadiona „Borac“, Konzuma (bivšeg....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 211.300 KM, 64,00 m2 cca 3300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju moderno namješten trosoban stan površine 64 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Stan se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Pofalići, 363.100 KM, 64,00 m2 cca 5670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se namješten dvosoban stan u ulici Zmaja Od Bosne, naselje Pofalići, općina Novo Sarajevo. ; Pofalići .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 363.580 KM, 64,00 m2 cca 5680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, novogradnja Stup, općina Ilidža, u ulici Dr. Silve Rizvanbegović. Stan je površine 64m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se iz hodnika, ostave, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 185.000 KM, 64,00 m2 cca 2890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade u Babinoj rijeci . Veoma funkcionalan, prostran, svijetao, sa dvije spavaće sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i hodnikom. Stan ima uknjiženo 58 m2 a rekonstrukcijom dobijeno je 64 m2 stvarne površine, jer jedan od dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 147.000 KM, 64,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan površine 64m2 na osmom spratu u naselju Brčanska Malta, Tuzla. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Renovirano je kupatilo prije cca 10 godina, vodovodne cijevi u kuhinji i postavljena je PVC stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stari Grad, 50.000 KM, 64,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje dvoiposoban stan na prelijepoj lokaciji u Starom gradu, tik uz Vijećnicu. Riječ je o trokatnici okruženoj zelenilom i tišinom u ulici Mustajpašin Mejdan. Lokacija sama po sebi predstavlja turističku atrakciju budući da ste u samom srcu šehera, a lagana šetnja kulturno-historijskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 131.000 KM, 64,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Suncan, namjesten stan u mirnom naselju, treci sprat stambene zgrade u naselju Bijeli brijeg.Povrsine 64m/ kvm, u dobrom stanju..Odlicno orijentisan ka istoku i jugu.Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dvije spavace sobe,kupatila, dva hodnika i 2 balkona - manji ustakljen.....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 129.000 KM, 64,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan 64 m² u centru Doboja (ulica Jug Bogdana 19)! Drugi sprat, odličan raspored: dnevni boravak (južna orijentacija), kuhinja sa trpezarijom, spavaća i dječija soba, kupatilo + dva balkona od kojih je jedan zatvoren i može poslužiti kao dodatna prostorija a drugi....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOLAC NA LAŠVI, 69.000 KM, 64,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan povrsine 64m2+ 2 Balkon 10m2 I 1 zatvoreni. Stan je namjesten, sve detaljnije informacije mozete dobiti na broj 00491791239351 putem viber ili whatsapp. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRČEVINE, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi preko puta Binga. Stolarija u stanu je izmjenjena. Papiri od stana su 1/1. Stan posjeduje parking mjesto, podrum i šupu za drva. Broj telefona: 062583365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 152.500 KM, 64,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban stan površine 64m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Pale, Ulica Mladena Todorovića. Kod Majnex-a. Dvosoban stan odličnog rasporeda stan ukupne površine 64m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 160.680 KM, 64,00 m2 cca 2510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za nekretnine prodaje kompletno namješten stan sa garažom u BH bau na Stupu, ulica Stupska, opština Ilidža-Sarajevo. Stan je pozicioniran na sedmom spratu stambene jedinice koja posjeduje lift. Raspolaže površinom od 64 m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Apartman, MOSTAR, Bijeli Brijeg, 105.000 KM, 64,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na bijelom brijegu u mostaru iznad stadiona.Stan je u solidnom stanju.Lokacija lijepa.2 sprat.kontakt preko 063436959 ili putem mejla.molim vas samo ozbiljni.hvala Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 142.000 KM, 64,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENICA, 55.000 KM, 64,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan iznad Vatrogasnog u Srebrenici u veoma dobrom stanju,potpuno namješten,Od stana na 100 m se nalazi,Autobuska stanica,Vrtić,Osnovna i Srednja škola,Fakultet,Pošta, Policijska stanica i Dom zdravlja. Moguća je zamjena za nekretninu u Srbiji. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 102.400 KM, 64,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Alipašinom polju B-faza, ul. Semira Frašte,4/16 dvoiposoban , površina 64 m2 + 6 m2 zatvorenog balkona + podrumska ostava. Stan se nalazi na 16spratu . Satn je adaptiran, blindo vrata, PVC stolarija, kupatilo itd. Dokumentacija je uredna, valsništvo 1/1, Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 186.000 KM, 64,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan površine 64m2 sa 2 balkona (jedan manji-ostava) i nalazi se na 6. spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na veliki balkon, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na manji balkon, spavaće sobe, i toaleta. Drvena stolarija. Pod je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 122.000 KM, 64,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

adaptiran stan 64m Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, DRVAR, 45.000 KM, 64,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran stan,namesten sa novim namestajem,bez ulaganja,odmah useljiv. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, 80.000 KM, 64,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi na Ciglanama u ulici Dajanli Ibrahim-bega. Ovc stolarija nova je ugradjena prije 4 godine, kupatilo komplet je renovirano prije 3 godine, ubacen je i novi parket. Nova kuhinja ugradjena je u Martu 2023, a spavaca soba u novembru 2022. Stan posjeduje fizicki odvojenu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2025.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo komforan, namješten trosoban stan, površine 64m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade izgrađene u ulici Paromlinska, u neposrednoj blizini TC Mercator i službe Hitne pomoći. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa većim balkonom, kuhinje i trpezarije, dvije....

 
 
 
  Kuća, RADEŠINE, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca i okucnica fantazija,doci i pogledati Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, KLADANJ, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Povrsine 64 m2 (dvosoban).Kompletno opremljen sa svim stvarima u njemu. Stan raspolaze i svim tehnickim uredajima (masina za ves, za suse, za susenje ve�a, frizider, klima uredaj, televizor, DVD i LCD televizor). Lokacija stana je u centru Kladnja u zgradi �Osmici� na sedmom....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 65,00 m2 cca 2080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena vikendica koja se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave, spavaće sobe, kupatila, hodnika i garaže sa dva ulaza. Kablovska i internet su priključeni. U dvorištu se nalaze tri pomoćne zgrade, bunar, veliki voćnjak (šljiva,jabuka,kruška,smokva,trešnja, višnja,aronija,lješnik)....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 94.000 KM, 65,00 m2 cca 1450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 65m2 na IV spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama, parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 190.000 KM, 65,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse sa velikom terasom u Istočnom Sarajevu, ulica Akademika Petra Mandića. Nekretnina površine 65m2 + 20m2 terase se nalazi na 5.spratu zgrade bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 156.000 KM, 65,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.01.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan površine 64.4 m2, na III spratu novije gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitenim sanitarijama, parketima i centralnim etažnim grijanjem.....

 
 
 
  Kuća, TRNJACI, 133.400 KM, 65,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2022.,

www.realitica.com

Moderno i kompletno namještena kuća nove gradnje spratnosti Pr+Pot površine cca 65m2 u osnovi na placu površine cca 1000 m2. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 281)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>