• GoHome Professional
namješten što manje 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • namješten što manje 70 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje 70 m2

  • Za upit "namješten što manje 70 m2" pronađeno 284 nekretnina - prosječna cijena 2.552 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 113.900 KM, 67,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namješten jednoiposoban stan površine 67m2 na IV spratu u strogom centru grada u zgradi "Delta". Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i dvije zatvorene lođe. Opremljen je ALU stolarijom, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 90.000 KM, 67,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.08.2023.,

www.indomio.ba

Na prodaju namještena prizemna kuća kvadrature 67m² na parceli ukupne Ipovršine 251 m² . Sastoji se od dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i predulaza Iza objekta se nalaze pomoćni objekti (tri ostave) i garaža za jedno vozilo, sve ukupno površine 58 m².....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 164.000 KM, 67,00 m2 cca 2450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten trosoban stan površine 67m2, na III spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila, wc-a i balkona. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem i ostalim kvalitetnim električnim uređajima....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 92.400 KM, 67,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2024.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena prizemna kuća kvadrature 67m2 na parceli ukupne Ipovršine 251 m2 . .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2025.,

www.realitica.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 67 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na otvorenu terasu, uvučene kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna izlazi na otvorenu terasu, a druga na zatvorenu tersu tj lođu, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 85.100 KM, 67,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vrlo funkcionalan stan sa površinom od 67 m2,visoko prizemlje.Stan se sastoji od;kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,spavaća soba,dvije ostave,predsoblje sa ugradbenim plakarom,kupatilom,i dvije ustakljene terase.Stan ima aluminijske prozore u dobrom stanju ,grejna tijela....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 626.220 KM, 67,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Envera Šehovića Stan je površine 67m2 i nalazi se na VI spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trososban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 96.000 KM, 67,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Slatini 65m2 +2m2 balkon.Stan se nalazi na petom spratu ,ima dvije velike sobe ,kuhinju sa trpezarijom ,špajz, veliko kupatilo, hodnik i balkon.Zgrada ima lift i centralno grijanje.U neposrednoj blizini nalaze se Dom zdravlja ,fakulteti,Srednje škole,Osnovna škola....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 125.000 KM, 67,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kmpletno adaptiran stan u Mostaru u ulici Marsala Tita. Kontakt telefon 063/288-954 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 445.900 KM, 67,00 m2 cca 6660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 67 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon, kuhinje, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na drugi balkon i kupatila. Vanjska stolarija je drvena....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 67,00 m2 cca 2690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan na novoj breci, ekstra lokacija, sve prednosti savremenog zivljenja su vam na dohvat ruke kao npr. trzni centri, parkovi za djecu,igraliste,vjerski objekti, restorani, autobusko stajaliste,blizina uze jezgre centra grada, bolnica i slicno Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 93.800 KM, 67,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 135.000 KM, 67,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kompletno namjesten stan od 67m2 u novogradnji na Dobrinji.Stan se nalazi na sedmom spratu zgrade izgradene 2011god.Sastoji se od dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije u jednoj cjelini,spavace sobe,kupatila i balkona od cca6m2 koji ne ulaze u kvadraturu stana.Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.08.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo uredan i lijepo namješten dvosoban stan, površine 67m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambeno-poslovne zgrade izgrađene u ulici Stupska u naselju Stup. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, degažmana, predsoblja....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Marijin Dvor, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.12.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodajemo lijep, svijetao i komforan trosoban stan, površine 67m2 koji se nalazi u zgradi u kojoj se snimala kultna humoristična serija „Viza za budućnost“. Stan se nalazi na visini prvog sprata ali obzirom da se radi o prvoj stambenoj etaži, kroz dokumentaciju je evidentiran kao....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo svijetao, prozračan i namješten, trosoban stan, površine 67m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade izgrašene na vrlo atraktivnoj lokaciji, u ulici Envera Šehovića na Dolac Malti. Radi se o izuzetno urednom stanu, koji se sastoji od dnevnog boravka, dvije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Pofalići, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo namješten i komforan trosoban stan površine 67m2, koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u naselu Pofalići. Sastoji se od dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Dobro je održavan i vrlo uredan. Zbog dispozicije prostorija i....

 
 
 
  Kuća, NOVI TRAVNIK, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca je na prodaju pored kuca ima i naknadno manja ljetna kuca koja je useljiva i uradena prije 1 godinu kuca posjeduje taresu duzine 9do 10 metara 2 sprata su opremljena a 3 je potkrovlje 4 sobe 2 wc ostava za sve info telefon 063 083 161 kuca je 67m² dvoriste je 233m² sve ukupno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 67,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.03.2022.,

www.nekretnine.ba

Kompletno renoviran, moderan dvosoban stan u ulici Stjepana Radića 60. Zgrada bijeli soliter do MUP-a, ispod se nalazi frizerski salon Gloria i odvjetnički ured Šilić. Stan ima 2 spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, hodnik, kupatilo i 3 balkona. Nalazi se na 10. katu i kvadrature....

 
 
 
  Kuća, BROD, 128.300 KM, 68,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Namještena kuća na sprat površine 68m2 u osnovi na placu površine 433m2. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 110.000 KM, 68,00 m2 cca 1620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvosoban stan pobršine 68 m2 na III spratu u kvalitetnoj staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na prostranu terasu, ostave, hodnika i kupatila. opremljen je drvenom stolarijom....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 258.666 KM, 68,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 68 m² – Centar, Cara Dušana – Renoviran i namješten Na prodaju je trosoban stan površine 68 m² u strogom centru grada. Stan je kompletno renoviran i moderno namješten, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i manjeg....

 
 
 
  Stan, IVANICA, 186.000 KM, 68,00 m2 cca 2740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa 4 apartmana, malo uzdignutoj iznad sela Ivanica, na bosanskoj strani BH-Hrvatske granice, na udaljenosti od 8km do Dubrovnika i 17km do Trebinja. Sa ove tačke imate lijep pogled na selo i sa strane pogled na more. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 65.000 KM, 68,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.08.2025.,

www.nekretnine.ba

NA PRODAJU: kuća, pomoćni objekat i 2500m2 obradive zemlje. Cijena: 65 000 km. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 104.999 KM, 68,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan je idealan za mlade porodice sa djecom, ali i za sve ljude koji vole život u dobro organizovanim, mirnim dijelovima grada. U naravi se radi o dvoiposobnom stanu od 68m2 grijnog prostora, prostrane terase od cca. 5m2 i podruma cca 5m2. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja predstavljaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 126.000 KM, 68,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju trosoban stan u zgradi novije izgradnje Pofalići, Ul.Humska. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Novo Sarajevo, naselje Pofalići. Trosoban, ukupne površine 68,40 m2 pozicioniran je u suterenu stambene zgrade u novogradnji od....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 140.000 KM, 68,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako ocuvan i osuncan dvosoban stan u ulici Armije BiH u Lukavcu. Dalje u tekstu procitajte par izdvojenih posebnosti stana: - odlicna orijentacija (jugoistok) - centralno gradsko grijanje (takodjer klimatiziran za tople ljetne dane) - dva balkona: jedna zatvorena lodja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BROD, 90.000 KM, 68,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zgradu sa novim stanom na prvom katu (68 m2) i dva poslovna prostora u prizemlju (30 m2 i 27 m2). Slavonski Brod, ugao Zrinske i Štamparove ulice. Dokumentacija uredna, energetski certifikati C i D. Može sve zajedno 98 000 e ili posebno, stan 45 000 e, i lokali 35 000 e i....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 138.000 KM, 68,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban renoviran i namjesten stan 68m2,III sprat u Tuzli. U vojnim lamelama ispod bolnice Gradina 200 metara od skole i obdanista.Stan ima dvije sobe,dnevni boravak,kuhinju,trpezariju,kupatilo + odvojen wc, dvije lodje i podrumsku prostoriju. Nekretnina posjeduje Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 125.900 KM, 68,00 m2 cca 1850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan na slatini. Potrebna manja adaptacija.Drugi sprat u zgradi sa liftom. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 45.000 KM, 68,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Trnovu, potrebno renoviranje. Sve info na telefon ili mail! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 80.000 KM, 68,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.09.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan na Ozimicama 2. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe koja se moze pregraditi u jos jednu spavacu sobu , kuhinje sa trpezarijom, lodje, spavace sobe i kupatila. Ima radijatore i prikljucak za centralno grejanje koji nikad nije koriscen jer se uvek grejalo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENIK, Na upit, 68,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Stambeno poslovna zgrada Bigeraj.Stan namjesten,parket,sredeno kupatilo i kuhinja,posjeduje podrum 6m2.extra stanje!!!! Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAPLJINA, Na upit, 68,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljivo Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, Na upit, 68,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Grbavica 68m2 3 sprat ul B.Mutavelica ko Zeljinog Stadijona U Odlicnom STANJU. Telefon: 066/363520 Nekretnina posjeduje Voda Centralno grijanje Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 150.000 KM, 69,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan površine 69,7 m2 na Barama Šip. Stan je u zgradi napravljenoj 2008 godine godine dvoiposoban, na I spratu. Extra je sređen i nije potrebno nikakvo ulaganje. Tel No 061 141580 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 418.264 KM, 69,00 m2 cca 6060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 69 m2 i nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na balkon otvorenog pogleda na Vrelo Bosne, kuhinje, degažmana, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 307.149 KM, 69,00 m2 cca 4450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Ekskluzivna ponuda posolovnog prostora u Novom Sadu U Gogoljevoj ulici na Grbavici. Kvalitetna gradnja poznatog novosadskog investitora City gradnja, kao i oprema unutar prostora, ovu nekretninu čine veoma atraktivnom. Korišteni su vrhunski završni materijali – blindirana ulazna vrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 120.000 KM, 69,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvoiposoban stan (69 m2 + 3 m2) na Alipašinu polju, ulica Semira Frašte. Nekretnina je dobro pozicionirana, nalazi u blizini obdaništa, osnovne i srednje škole, ambulante, pijace, trolebuske, tamvajske i autobuske stanice, dječjih igrališta, a prostor ispred zgrade je prijatno....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 966.000 KM, 69,00 m2 cca 14000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 69m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 34.900 KM, 69,00 m2 cca 510 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivan stan u Hrasnom, preko puta zgrade Bosmala (mali Bosmal) ul. Antuna Branka Šimića, opština Novi Grad - Sarajevo. # Ulica Antuna Branka Šimića se nalazi na lijevoj strani rijeke Miljacke. Radi se o vrlo poznatoj ulici, koju krase....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 284)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>