• GoHome Professional
namješten što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • namješten što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje

  • Za upit "namješten što manje" pronađeno 2 460 nekretnina - prosječna cijena 2.365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • 2.sprat
    • parket
    • lift
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 45.000 KM, 18,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renovirana i namještena garsonjera površine 18m2 na II spratu u Eš naselju. Sastoji od dnevnog boravka, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se u Eš naselju u blizini svih bitnih sadržaja i institucija. ID 3375/ZP....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 40.000 KM, 20,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2015.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor u stambeno-poslovnom objektu,uredske naravi i namjesten uredski.Može biti uredske , ugostiteljske,zdrastvene i trgovačke djelatnosti. Vlasništvo i papiri su 1/1,i useljiv je odmah.Nema tereta na poslovnom prostoru.Zgrada je nova,poslovno administrativno....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 186.200 KM, 20,00 m2 cca 9310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman na Bjelašnici, općina Trnovo, Babin do. Apartman je površine 20m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je garsonjera. Sastoji se iz hodnika, jedne velike prostorije sa kuhinjom i kupatila, te posjeduje ugradbeni plakar. Vanjska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'namješten što manje'
Na upit
Na upit
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor 40,75m2, u SPC MLJEKARA,koji je potpuno nov, nova keramika ,skupocijena sanitarija, wc-nov,mokri cvor muški i ženski,alarmni sustavi visoke kvalitete,video nadzor objekta,led paneli i rasvijeta vanjska i unutarnja led,PVC bravarija, spusteni stropoviPostoji....

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, Na upit, 20,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Trazim namjesten i uredan i stan u najam na mjesec dana , u obzir dolazi samo uzi centar. Cijena je ukljucujuci rezije. Ozbiljne ponude na mail: almanih@gmail.com .

 
 
 
  Poslovni prostor, SREBRENIK, 70.000 KM, 22,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Caffe Bar HARLEY u Srebreniku. Zanatski Centar preko puta Doma Zdravlja, preko puta Reiffeisen Banke i novoizgradjenog objekta Casino. Objekat posjeduje Upotrebnu Dozvolu i sve potrebne papire, svoju ljetnu bastu. Za vise informacija: asmira.hodzic@gmail.com ili na telefon....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 22,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine najavljuje za prodaju apartman na Jahorini, u neposrednoj blizini same ski staze ! Izdvajamo odličan studio apartman pozicioniran na 3 spratu objekta. Površina apartmana 22m2 i sastoji se od jedne prostorije sa dijelom za spavanje i kupatila. Apartman....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 51.000 KM, 23,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 23 m2 na III spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijoim sa roletnama, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Prodaje se sa kompletnim namještajem....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Stan, CAZIN, Na upit, 23,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Vikendica se nalazi nedaleko od centra grada Cazina (2km, 5 min), naselje Japica Brdo. Površina vikendice: 23 m2 (jedna soba + wc) Terasa 1: 15 m2 Terasa 2: 20 m2 Terasa 3: 10 m2 Kvalitetna drvena gradnja od vrhunskih materijala, izolirana, voda, septička, schiedel dimnjak i kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 166.245 KM, 24,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje studio apartman od 24m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman od 24.23m2 sastoji se od jedne sobe, ulaznog hodnika i kupatila i u potpunosti uređen i u potpunosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 24,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni višenamjenski prostor na Dobrinji, ulica Ive Andrića. Poslovni prostor površine 24m2 nalazi se u zgradi novije gradnje i pozicioniran je prema glavnoj ulici. Poslovni prostor je namješten kao beauty....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 24,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje studio apartman od 24m2 u sklopu ApartHotela Vučko. Studio Apartman od 24m2 sastoji se od jedne sobe, ulaznog hodnika sa kuhinjom i kupatila sa pogledom na stazu Poljice....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 55.000 KM, 25,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Detaljan opis: Stan se nalazi u naselju Mejtaš, ulica Envera Čolakovića u suterenu stambene zgrade sa vlastitim dvorištem i baštom iza. U neposrednoj blizini stana nalaze se 3 supermarketa, 3 osnovne škole, 3 srednje škole, pekara itd. Udaljenost od Titove ulice je svega 5 minuta....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 79.500 KM, 25,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena garsonjera površine 25 m2, na I spratu nove gradnje. Sastoji se od jedne prostorije u kojoj su kuhinja i trpezarija, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim sanitarijama i centralnim etažnim grijanjem. Ispred zgrade posjeduje privatno....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 93.600 KM, 25,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina studio apartman na prodaju,extra lokacija,Poljice,25m od polazne stanice ski lifta, ski kase,marketa,banke itd.Kamin,Sat Tv,namjesten,papiri uredni.Vise info na mail sazmanmilisic@gmail.com ili mob 00 387 62 118 775. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽEPČE, 100.225 KM, 25,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nova namješten garsonijera preko puta policijske stanice u Žepču. Zvati na broj 066324139 ili 0989514935 Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, LIVADE, 125.000 KM, 25,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Soba, kuhinja, kupatilo, hodnik... Namjesteno (cijena je sa namjestajem). Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽEPČE, 100.000 KM, 25,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu namještenu garsonjeru u Žepču, preko puta policijske stanice. Može se zvati na brojeve telefona 066324139 ili 0989514935. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 72.000 KM, 25,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Mogucnost koristenja kao poslovni prostor radi lokacije. Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, CRKVICE, 175.000 KM, 25,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

garsonjera u zenici za male pare,,samo ozbiljni kupci Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 139.500 KM, 26,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom u sklopu naselja Šator i nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada sa vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Grijanje vlastito centralno na struju termo blok.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 27,00 m2 cca 2520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena, renovirana, garsonjera površine 27 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na prostranu terasu, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, Inverter klima uređajem, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 140.000 KM, 27,00 m2 cca 5190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja studio apartman na Jahorini, Naselje Šator Studio apartman ukupne površine 27m2 pozicioniran u dijelu Šatorskog naselja na našoj olimpijskoj planini Jahorini,općina Trnovo. Apartman se prodaje u potpunosti opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 80.000 KM, 27,00 m2 cca 2960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se poslovni prostor površine 26,80m2 u prizemlju stambene zgrade u naselju Sjenjak, Tuzla. Prostor se sastoji od jedne prostorije, kuhinje, sanitarnog čvora i zatvorene bašte površine cca 20m2. Grijanje je centralno gradsko. Stolarija je PVC. Prodaje se sa svim namještajem.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 84.500 KM, 27,00 m2 cca 3130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljenu garsonjeru na trećem spratu u novogradnji Istočno Sarajevo, ulica Dečanska. Garsonjeru ukupne površine 27m2 čine ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak s trpezarijom, balkon. Orijentacija je JUG.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 224.100 KM, 27,00 m2 cca 8300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

garsonjera, novogradnja na novoj otoci. više informacija na: +38521621279 i +38598582617 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Lift Namješten Novogradnja Klima .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 145.000 KM, 27,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban apartman u sklopu naselja Šator i nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada useljiva sa vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Grijanje vlastito centralno na struju termo blok.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TOMISLAVGRAD, Na upit, 27,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

U Tomislavgradu, prodajem manji,renoviran i opremljen stan od 27 kvadrata na 2.spratu bez lifta. Stan se nalazi u centru kod glavne pošte,u ulici Stjepana Radića. Stan poseduje nameštaj,terasu,TV,klima uređaj,kablovski i internet priključak Grejanje je na struju. Cena po dodogovru.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 35.000 KM, 28,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera površine 27.5 m2, na IV spratu. Sastoji se od jedne velike prostorije sa uvučenom kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je Velux krovnim prozorima, centralnim etažnim grijanjem, laminatima i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 102.000 KM, 28,00 m2 cca 3640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednoiposoban stan od 28m2 u mirnom zelenom naselju sarajevskog centra, na Višnjiku. Nekretnina se nalazi na prizemlju dobro očuvane zgrade u neposrednoj blizini hotela Belvedere i Univerzitetskog kliničkog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 119.900 KM, 28,00 m2 cca 4280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja jednosoban stan od 28 kvadrata na Grbavici odmah pored pijace i Paper Moon restorana. Neobično visoko prizemlje, dvostrana orijentacija, hodnik, kupatilo, kuhinja, trpezarija i dnevni boravak. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Na upit, 28,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Garsonjera u odličnom stanju u centru Zenice. Klima, kablovska, internet, telefon, kompletno namještena, većina stvari novo, blindirana vrata, veliki hodnik oko 20-ak kvadrata pripada garsonjeri i susjednom stanu(bračni par bez djece u stanu) se zaključava te predstavlja ugodan prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, Na upit, 28,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Djelomicno renovirana garsonjera na prvom spratu, pogodno i za poslovne prostore. Orjentacija: jugozapad. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 36.900 KM, 29,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera uknjižene površine 29m2 a stvarne 31m2 na V spratu! Sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, klima uređajem, parketima i keramikom. Iza zgrade je parking koji se ne plaća.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 55.000 KM, 29,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 29 m2 na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od uvučene kuhinje sa dnevnim boravkom, spavaće sobe sa izlazom na terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom, centralnim etažnim grijanjem, laminatima , keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 57.600 KM, 29,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 28,80 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, laminatima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji u gradu. 3861/DŠ....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 53.000 KM, 29,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva i kompletno namještena garsonjera površine 29m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom sa izlazom na balkon, kupatila i hodnika. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, grijanjem na struju (konvektori) , kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 112.000 KM, 29,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novouređeni studio apartman u Crikvenici. Apartman se nalazi na 3. (zadnjem) katu uredne stambene zgrade, površine 31 m² te je kompletno obnovljen 2024. godine. Prilikom renovacije postavljene su nove pločice, PVC stolarija, sanitarije i protuprovalna vrata. Grijanje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.000 KM, 29,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet - agencija za nekretnine Sarajevo iz svoje ponude izdvaja kancelarijski poslovni prostor od 29m2 . Smjesten u zgradi novije izgradnje Naselje Tibra 2, Ul.Stupska Objekat C2. Poslovni prostor se nalazi u Sarajevu. Višenamjenski poslovni prostor površine 29m2, pozicioniran....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 121.000 KM, 29,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi u aparthotelu Vučko. Potpuno opremljen,telefon,kartični sistem sigurnosnih brava,kuhinja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 261.000 KM, 29,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman na drugom spratu apartmanskog dijela Hotela Nomad, Bjelašnica. Bjelašnica pokazuje svoj potencijal iz dana u dan! Novi hoteli, novi sadržaji, nove prilike za vrhunske investicije. U korak s tim ide....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 758)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>