• GoHome Professional
namješten što manje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten što manje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što manje

  • Za upit "namješten što manje" pronađeno 2 459 nekretnina - prosječna cijena 2.365 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 65.000 KM, 29,00 m2 cca 2240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet - agencija za nekretnine Sarajevo iz svoje ponude izdvaja kancelarijski poslovni prostor od 29m2 . Smjesten u zgradi novije izgradnje Naselje Tibra 2, Ul.Stupska Objekat C2. Poslovni prostor se nalazi u Sarajevu. Višenamjenski poslovni prostor površine 29m2, pozicioniran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 261.000 KM, 29,00 m2 cca 9000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman na drugom spratu apartmanskog dijela Hotela Nomad, Bjelašnica. Bjelašnica pokazuje svoj potencijal iz dana u dan! Novi hoteli, novi sadržaji, nove prilike za vrhunske investicije. U korak s tim ide....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 121.000 KM, 29,00 m2 cca 4170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi u aparthotelu Vučko. Potpuno opremljen,telefon,kartični sistem sigurnosnih brava,kuhinja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Internet .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 112.000 KM, 29,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novouređeni studio apartman u Crikvenici. Apartman se nalazi na 3. (zadnjem) katu uredne stambene zgrade, površine 31 m² te je kompletno obnovljen 2024. godine. Prilikom renovacije postavljene su nove pločice, PVC stolarija, sanitarije i protuprovalna vrata. Grijanje i....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 29,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Novoizgradjen apartman, dnevna soba sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo i hodnik, potpuno opremljen , grijanje struja, do staze i na stazu Poljice na skijama, u prizemlju zgrade spremnik za skije koji pripada stanu, svijetao, gradjen po visokim standardima. U neposrednoj blizini parkiraliste,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 29,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Stan sa 1 spavacom sobom, u Vili Eskim, potpuno opremljen i spreman za koristenje ili izdavanje za 4 odrasle osobe ili porodicu sa dvoje djece, pored stana ulaz i izlaz na stazu Poljice, u prizemlju ostava za skije koja pripada stanu, parkiraliste pored zgrade, grijanje konvertori,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 85.000 KM, 30,00 m2 cca 2830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30m2 na II spratu novije zgrade. Sastoji se od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 87.200 KM, 30,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na teresu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, parketima, keramikom i sanitarijama. Grijanje je na struju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30 m2 u novoj gradnji u zgradi koja posjeduje lift. Sastoji se od dnevnog boravka, uvučene kuhinje, hodnika i kupatila.Opremljena je drvenom stolarijom, unutrašnjom i vanjskom, klima uređajem, laminatima, keramikom i sanitarijama. Kuhinja je....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena, kompletno renovirana, garsonjera korisne površine 30 m2( u papirima 20m2). Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika koji takođe ima izlaz na terasu i kupatila. Opremljena je PVCstolarijom sa roletnama, Inverter klimom za....

 
 
 
  Kuća, POTOCI, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikend kucu (useljivo) 30 m2 sa zemljistem 2000 m2 na lokalitetu pale-potoci ispod kalovitih brda. Cijema 22 hiljade komvertibilnih maraka. Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 61.600 KM, 30,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.06.2023.,

www.realitica.com

Moderno namještena, kompletno renovirana, garsonjera korisne površine 30 m2( u papirima 20m2). .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 30,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2024.,

www.indomio.ba

U samom srcu grada na Palama, na svega 10 koraka od elegantne šetališne zone Promenade, nalazi se ovaj izuzetno šarmantan apartman površine 30m2 koji pruža savršen spoj udobnosti i praktičnosti. Kompletno namješten sa pažljivo odabranim elementima, ovaj apartman je spremna oaza udobnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 30,00 m2 cca 2970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja manji jednosoban stan Naselje Pejton, Ilidža. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža.Naselje Pejton Jednosoban stan, ukupne površine 30m2, pozicioniran je na prizemlju dvospratne stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, Na upit, 30,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i novoopremljen apartman u ApartHotelu Poljice. Apartman površine 29.89m2 nalazi se na 2.spratu objekta i sastoji se od.ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Odličan, nov....

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, Na upit, 30,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikendicu na Vlašiću - Gostilj. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ciglane, Na upit, 30,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor na Ciglanama. Ima čajnu kuhinju, wc i mogućnost nadogradnje galerije,. Novo adaptiran. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Nedavno adaptiran .

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, Na upit, 30,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U blizini skole vrtica i bolnice Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 153.900 KM, 31,00 m2 cca 4970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno namještena garsonjera od 31 m2 na petom spratu zgrade sa liftom, smještena u samom centru grada. Stan je moderno i ekskluzivno opremljen, posjeduje etažno grijanje, inverter klimu, novu bijelu tehniku te kombinovanu mašinu za pranje i sušenje veša. Ugrađena je....

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 72.600 KM, 31,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno namještena garsonijera površine 30.5 m2u Cazinu, smještena u zgradi za kolektivno stanovanje u ulici Kasima Ljubijankića naselje Slatina. Od autobusne stanice u Cazinu stan je udaljen 1 kilometar tako da je relativno blizu i od ostalih sadržaja potrebnih za ugodan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 86.300 KM, 31,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nova, kompletno namještena garsonjera koja se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, novim namještajem, klima uređajem, centralnim etažnim grijanjem, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 98.000 KM, 31,00 m2 cca 3160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka iz svoje ponude za prodaju izdvaja namješten stan površine 31m2 naselje Ada, Ul.Palih boraca Banja Luka Stan površine 31m2 sastoji se od hodnika, jedne sobe , kuhinje , kupatila i balkona. Stan se prodaje opremljen kao na slikama. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 31,00 m2 cca 2840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja izuzetan jednosoban stan u Starom Gradu Jednosoban stan površine 31m2.Nalazi se na prizemlju stambene zgrade na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ulici Safvet-bega Bašagića u Starom Gradu Stambena jedinica se sastoji....

 
 
 
  Apartman, MARKOVIĆI, 70.000 KM, 31,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Apartmani u Budvi, naselje Markovici,s prelepim pogledom na more.Zgrada je apartmanskog tipa i ima 20 kako nameštenih tako i nenameštenih apartmana.Apartmani imaju kompletnu sanitariju u kupatilima sa hidromasašnim kabinama, podovi su presvučeni prvoklasnim parketom, a u kupatilima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 119.000 KM, 32,00 m2 cca 3720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje garsonjeru od 32 m2 na Stupu u neposrednoj blizini Gazprom pumpe, u popularnom naselju Tibra 2. Riječ je o nekretnini zapadne orijentacije koja se nalazi na trinaestom, tj. posljednjem spratu dobro održavane novogradnje s liftom. Delimično namještena, s kompletnom kuhinjom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 319.480 KM, 32,00 m2 cca 9980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju jednosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Dolac Malta, u ulici Paromlinska. Stan je površine 32.5m2 i nalazi se na III spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Apartman, NEUM, 160.000 KM, 32,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem apartman u Neumu – novogradnja, na samo korak od plaže! Ovaj moderno opremljeni apartman idealan je za sve koji traže savršen prostor za odmor uz more ili kao investiciju u turizam. NAPOMENA: Apartman nije etažiran. Lokacija: Mimoza bb, Neum – kratke stepenice do plaže. Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Hrasno, Na upit, 32,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo manji dvosoban stan površine 32m2, koji se nalazi na posljednjem, trećem spratu stambene zgrade novije gradnje u naselju Hrasno brdo. Stan ima vro praktičan raspored prostorija i niske troškove komunalnih obaveza, što ga svrstava u kategoriju ekonomičnih nekretnina.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 32,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Stan adaptiran 100%. Lokacija odlicna. Namestaj nov kompletan, uracunat u cijenu. Moze i zamena za stan u Beogradu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV....

 
 
 
  Poslovni prostor, KONJIC, Na upit, 32,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja Namješten Blindirana vrata Podrum .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 107.250 KM, 33,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2026.,

www.indomio.ba

Namješten jednosoban stan na I spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim etažnim grijanjem i kvalitetnim sanitarijama. Nalazi se na jako lijepoj i mirnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 50.000 KM, 33,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera površine cca 33.5 m2, na II spratu novije gradnje. Sastoji se od jedne prostorije, hodnika i kupatila. Opremljena je Velux krovnim prozorima, klima uređajem, i kvalitetnim sanitarijama. Grijanje je na struju. Stan se prodaje sa kompletnim namještajem i električnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 59.500 KM, 33,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena garsonjera površine 33 m2 na II spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, klima uređajem, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama. U navedenoj....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 52.000 KM, 33,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 33 m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom krovnom stolarijom, laminatima, keramikom i sanitarijama. Zgrada je skroz završena, urađena....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 55.000 KM, 33,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještena garsonjera površine 33m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, ostave, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter klimu.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 39.000 KM, 33,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.07.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena garsonjera koja se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, hodnika, kupatila I uvučene ostave. Prodaje se sa kompletnim namještajem i električnim uređajima. Nalazi se na jako lijepoj lokaciji u naselju Ilićka. ID 4054/DŠ .

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 264.000 KM, 33,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom na trećem spratu novogradnje na Jahorini. Ovaj apartman je po mnogo čemu jedinstven! Nalazi se na 3. spratu zgrade od 4. sprata, totalno otvoren dvostrani pogled, neposredno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 29.500 KM, 33,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. Apartman je površine 33 m2 u potpunosti opremljen i nalazi se na drugom spratu objekta sa liftom, restoranom, spa centrom, bazenom, ski rentalom....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 110.000 KM, 33,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Namješten jednosoban stan na I spratu u novoj gradnji. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 72.600 KM, 33,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.indomio.ba

Moderno namješten jednosoban stan površine 33 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje.Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, protivprovalnim ulaznim vratima, razvedenim centralnim etažnim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 78.000 KM, 33,00 m2 cca 2360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Nov i useljiv namješten jednosoban stan površine 33 m2 na I spratu na odličnoj lokaciji! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom koji ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, unutrašnjim bijelim vratima, laminatima, keramikom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 760)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>