• GoHome Professional
namješten što jeftinije parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • namješten što jeftinije parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije parking

  • Za upit "namješten što jeftinije parking" pronađeno 1 390 nekretnina - prosječna cijena 2.060 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 150000 KM (prosječna cijena)
    • do 180000 KM
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, KUPRES, 92.000 KM, 51,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na Kupresu sa garazom i drvarnicom, kompletno opremljen Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 93.000 KM, 62,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan u Prijedoru naselje Pecani. 62m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, 93.800 KM, 67,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 70,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili zamjena za trosoban stan kuće 144m2, objekta 36m2, dvorište 504m2, nije plavljeno 2014. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 49,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji naselje u Istočnom Sarajevu Stan površine 42m2 u ulici Vojvode Radomira Putnika. Nalazi se na 3. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća na sprat, pomoćni objekat, nije plavljeno 2014., centralno, etažno grijanje, katastarski izbod uredan. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tuzli, u blizini kasarne i bolnice Gradina. Kuća na sprat, 10x9 m2, posjeduje 3 zasebna ulaza, 2 kupatila, trofaznu struju, gradsku vodu, kanalizaciju i sopstvenu izvorsku vodu. Garaža sa kotlovnicom 58 m2 iznad koje se nalazi terasa iste površine i pomoćni zgradu,....

 
 
 
  Kuća, ODŽAK, 95.000 KM, 115,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća sa okućnicom odma useljiva. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, BARE, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Tari, izuzetno povoljno, na atraktivnoj lokaciji u blizini hotela Beli Bor. Kuća je uknjižena, poseduje svu infrastrukturu, asfaltni put, vlasnik 1/1. Kuća je u osnovi 70m2, sastoji se od prizemlja i sprata, ukupno 140m2 (moguće dograditi u potkrovlju još oko 40m2).....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 95.000 KM, 54,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan na ilidzi naselje Luzani, u blizini vrtica, skola, prodavnica. Ispred stana prostrani parking, a sa druge strane stana veliki djeciji park. Dva balkona su zatvorena. Na vecem balkonu je provedeno grijanje i moze sluziti kao soba. Manji balkon sa ormarom,....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedan sprat namjesten,novo sve,drugi za doradjivanja,podrum takodjer za doradjivanja.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na lijepoj i mirnoj lokaciji, u novom naselju, Mionica 3, Opština Gradačac na putu za Tuzlu. Objekat je izgradjen 2000 godine na placu od 1000 m2. Korisne unutarnje površine 130 m2 plus garaža od ca. 30 m2. Desna strana prizemlja sastoji se od višenamjenske garaže. Ostale....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 96.000 KM, 56,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

renoviran i odmah useljiv Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 96.000 KM, 67,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Slatini 65m2 +2m2 balkon.Stan se nalazi na petom spratu ,ima dvije velike sobe ,kuhinju sa trpezarijom ,špajz, veliko kupatilo, hodnik i balkon.Zgrada ima lift i centralno grijanje.U neposrednoj blizini nalaze se Dom zdravlja ,fakulteti,Srednje škole,Osnovna škola....

 
 
 
  Stan, KUPRES, 96.000 KM, 50,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se stan na Kupresu, izuzetno ocuvan. Stan ima garazu i drvarnicu. Ispred kuce parking Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Stupine, 97.000 KM, 54,00 m2 cca 1800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 97.500 KM, 54,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan odlicnog rasporeda I dobro pozicioniran suncan tokom cijelog dana. tel 061 487 210 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 97.500 KM, 75,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stanu 75 m2 u strogom centru grada na desetom spratu, sastoji se od dnevnog boravka, dvije sobe, kuhinje, spajiza, kupatila, wc-a, dvije terease na suprotnim stranama od kojih je jedna pregradjena, ozidana i zatvorena. U stanu postoje dva mala predsoblja koja su u sastavu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 99.000 KM, 78,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Veoma lijep, funkcionalan trosoban stan koji se lako moze pretvoriti u dvije stambene jedinice. Sastoji se od 3 sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila, zatvorene lodje. Kompletno opremljen.Uknjizen 1/1 Mogucnost pretvaranja u dve stambene jedinice Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 99.000 KM, 50,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Ukoliko ste do sada tražili apartman koji ima sve, na pravom ste mjestu Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov i novoopremljen, pun pozitivne energije i spreman sa novog vlasnika/cu jednostavno učini sretnim. Smješten u Dvorištima na Jahorini,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 99.000 KM, 170,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

061725804 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, DUBICA, 99.000 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan namjesten ,Garaza pripada stanu.U odlicnom stanju .Strogi centar grada Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, DUBICA, 99.200 KM, 62,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Trosoban namjesten stan u dobrom stanju.Slike saljemo Viber +49 179 2688695 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, KUK, 99.500 KM, 87,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.02.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju je prostran i potpuno opremljen stan površine 87 m² sa velikom terasom od 30 m² koja pruža spektakularan, panoramski pogled na more. Stan se nalazi u glavnoj zgradi kvalitetnog stambenog kompleksa i idealan je kako za život, tako i za odmor ili izdavanje. Struktura stana:....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 99.960 KM, 84,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, 2km od centra grada , prodajem malo seosko imanje , kuću sa dva odmah useljiva, odvojena i namještena stana. Vrlo je pogodno za dvije obitelji . Kuća ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu, ima dva priključka na struju i vodu. Kuća se nalazi u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 100.000 KM, 60,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

stan je renoviran na 4 spratu, centralno grejanje, namesten, na odlicnom mestu, u odlicnom stanju e-mail: vlada1712@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 100.000 KM, 160,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.03.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na parceli od 1350m2 kuca je kompletno renovirana od temelja do krova unutra i vani 2018god po modernom standardu!! Posijeduje duplu izolaciju ! Kuca posijeduje prizemlje i sprat , u prizemlju je veliki salon( dnevni boravak) kuhinja , kupatilo i wc od 16m2 i ostava(....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 100.000 KM, 80,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju useljiv stan od 80 kvadrata u naselju ilicka sa podrumom I potkrovljem Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Blindirana vrata Klima Podrum .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 150,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća p+1 Garaža 50m2 Mirno naselje Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla prodajem malo seosko imanje , kuća sa odvojena , namještena i odmah useljiva stana. Kuca ima dva prikljucka na struju i vodu. Ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu Svi su papiri uredni , vlasnistvo 1/1 cisto. Ima 4000 m2 okucnice, pogodno za dvieje obitelji Cijena 50.000 eur.....

 
 
 
  Kuća, DONJI HADŽIĆI, 100.000 KM, 150,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.11.2020.,

www.nekretnine.ba

Prekrasna kuća na području Sarajeva | 150m² | 6 Soba!! Prekrasna dvospratna žuta kuća prodaje se na samo 14 km od Sarajeva. Kuća sadrži 150m², dvije etaže s po jednim balkonom, dvije kupaonice, dvije kuhinje i malo dvorište (ulaza u garažu sa automobilom). Kuća također uključuje podrum....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 100.000 KM, 70,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se