• GoHome Professional
namješten što jeftinije parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • namješten što jeftinije parking - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - namješten što jeftinije parking

  • Za upit "namješten što jeftinije parking" pronađeno 1 390 nekretnina - prosječna cijena 2.060 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 KM
    • do 150000 KM (prosječna cijena)
    • do 180000 KM
    • do 1500 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BANJA LUKA, 48.000 KM, 117,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u ul. Ranka Šipke, na odličnoj lokaciji udaljena 1 min hoda od Konzuma i Emporijuma i cca 1 kilometar od strogog centra Banjaluke. Kuća se nalazi na placu od 652 m2, a sama kuća je u osnovi 117 m2. Kuca je na 2 sprata sa dva zasebna ulaza. Potkrovlje je moderno uredjeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 48.500 KM, 41,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila. Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Luksuzno opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 41m² za prodaju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja dvosoban stan na Marijin Dvoru, ulica Franca Lehara, opština Centar. Stan površine 58m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, hodnik, spavaća soba i kupatilo. Nekretnina se nalazi na 7. spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 43,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 43m2+galerija u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 43m2 sa jednom spavaćom, prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom i kuhinjom i galerijom....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 49.500 KM, 100,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Opis: Prodajem kucu, raj na zemlji! Zadnja kuca u sokaku sa velikim vocnjakom(80 stabla vocki+ 40 stabla grozdja. Kuca na dva sprata, stepenice u kuci i van kuce. Drugi sprat: 3 spavace sobe i kupatilo Prizemno: 1 spavaca soba, 1 kupatilo, boravak kuhinja i trepezarija u sklopu (otvoren....

 
 
 
  Apartman, LUKAVAC, 50.000 KM, 200,00 m2 cca 250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca na 2 sprata uredena,sa swim potrebnim prikljuccima/Voda,struja,grijanje sa kotlovnicom,internet/.Sve informacije na tel-061716815, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Apartman, VAREŠ MAJDAN, 50.000 KM, 60,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Vareš Majdanu,ulica Josipa Čupke S48 drugi ulaz, četvrti sprat.Stan ima novu stolariju,kuhinju.Ima dva balkona. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum .

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

U centru Podlugova prodaje se imanje, 2000 kvadratnih metara zemlje, kuća i pomoćni objekti. Imanje ima prilaz sa tri strane. Vlasništvo 1/1. Kuća ima podrum, sprat sa dnevnom sobom, kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, a potkrovlje ima dvije sobe i ostavu. Pored gradske vode kuća....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Baščaršija, 50.000 KM, 45,00 m2 cca 1110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Objekat je 45 kvadratna metra, sadrzi 5 prostorija + wc. U objekat se moze pristupiti sa vana i iz zgrade tako da se moze odvojiti da bude i stan i poslovni prostor. Kanalizacija i voda je u najboljem redu, kao i struja i plin. Ispred samog objekta postoji vise parking mjesta, dva....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 50.000 KM, 500,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem zgradu na uglu Bugujanske 2, u centru, 500m od zeleznicke stanice. Zemlljiste je pogodno za pravljenje zgrade, manjeg motela, apartmana itd.. Mogu se kopati garaze u zemlji. Za vise informacije zovite na broj 064 3675730 Dane bogdanovic Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKI ŠAMAC, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

prodajem dvosoban stan u samcu u zgradi sa liftom kod poste,58.5m2,pogled na usce bosne 5sprat. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Parking Klima Internet Ostava .

 
 
 
  Stan, DOBOJ, 50.000 KM, 50,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAJCE, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban namjesten stan, Jajce Nalazi se na prvom spratu, kod tehnicke skole i nedavno je renoviran. Vlasnistvo 1/1, nema dugovanja. Cijena 45000km tel/viber:+33 6 83 67 75 89 Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 50.000 KM, 104,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sve info na broj 062 741 069 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum .

 
 
 
  Zemljište, OKOLICA, 52.986 KM, 8831,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.10.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem proizvodno-poslovni kompleks u funkciji. Ukupna površina parcele je 18 664 m2; ukupna površina poslovnog prostora je 8831 m2. Predmet prodaje su sljedeće nekretnine koje dijele pristup: 1. **Hala A** - Neto korisna površina: 1 281 m2, od čega 997 m2 proizvodnog pogona. -....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 53.000 KM, 29,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva i kompletno namještena garsonjera površine 29m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom sa izlazom na balkon, kupatila i hodnika. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, grijanjem na struju (konvektori) , kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 53.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikend kuća Busovača Kaonik,mir tišina na 6.5 duluma zemlje oaza mira sa dosta dodatnih objekata 061/771-534 Nekretnina posjeduje Garaža Voda Telefonski priključak Namješten Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, LOZNICA, 54.000 KM, 55,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan je u samom centru Banje Koviljace, idealan za odmor ... Nekretnina posjeduje Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana vrata .

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 54.000 KM, 48,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan u centru Cazina u blizini djecijeg obdanista iznad rogne kuce u velicini od ca. 48 kvadrata. Velika spavaca soba, dnevni boravak sa kuhinjom, ostava, wc i hodnik. Uz stan pripada i jedna supa i basta.. Krov i kupatilo su novo renovirati. Stan je kao dio montazne kuce uz drugu....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 55.000 KM, 42,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Jednosoban stan površine 42 m2 u prizemlju koji u naravi predstavlja kuću sa dvorištem na korištenje. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Prodaje se kompletno namještena. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIHAĆ, 55.000 KM, 40,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Lijepo stambeno naselje koje je udaljeno samo nekoliko metara od tržnih centara, škole, dječijih igrališta, ambulante te ostalih životnih fasiliteta, prednosti su koje će Vam olakšati život. Stan se nalazi na Ozimicna 1 kod šehidskog spomen obilježja ( 5 minuta od centra grada ).....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 55.000 KM, 40,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan prizemlje 40m2 + zatvoreni balkonon (lodja), novija gradnja iza trznog centra Omega u Lukavcu. Cijena sa namjetajem i ostavom je 55 000 km tel:061/844-559 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Stan, ZENICA, 55.000 KM, 36,00 m2 cca 1530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Vikendicu sa dva sprata i podrumom. Prvi sprat veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i banja. Drugi sprat velika spavaca soba. Vikendica posjeduje priključke. Sa 804 m kvadratna zemljišta vikendica posjeduje i voćnjak sa više vrsta voća. Vikendica posjeduje sve uredne....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 55.000 KM, 60,00 m2 cca 920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u mjestu Poljana (Glinica, Unsko-sanski kanton) sa sređenim vlasništvom (1/1). Kuća je stara 20 godina. Nalazi se na mirnom mjestu, u prirodi. Kuća ima 60 kvadrata, a zajedno s okućnicom 12 000 kvadrata. Kuća ima prizemlje i kat, stan je uređen, a potkrovlje nije uređeno.....

 
 
 
  Stan, ZAVIDOVIĆI, 55.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vikendica u centru izletista Kamenica, opcina Zavidovici. Nalazi se u parku prirode Tajan i na ekstra mjestu. Sve dodatne informacije na 061 801 675 i 061 454 833 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 55.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nalazi se u centru izletista Kamenica, u parku prirode Tajan,,, za dodatne informacije i slike na navedene brojeve mob.. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Novogradnja Parking Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ILIJAŠ, 56.000 KM, 100,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoizgrađena i opremljena kuća sa dvije etaže, posebne dvije garaže, vanjskim i unutrašnjim WC om, sa dva kupatila, posebnim ulazima na etaže, ograđenom okućnicom od 750 m2, te svim priključcima. Naselje Vratuša se nalazi jedan kilometar od centra Ilijaša. Sve informacije na: 061....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 57.000 KM, 60,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

POVOLJNO! POVOLJNO! POVOLJNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 57.000 KM, 47,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan iznad restorana Zavicaj. Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavace sobe, male ostave na pocetku hodnika i balkona sa izlazom iz dnevnog boravka. Stan je namjesten sa ugrađenom kuhinjom, spavaćom sobom sa bračnim krevetom, novim krevetom u dnevnoj sobi. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 58.000 KM, 65,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća 65 m2 sa 700 m2 okućnice, sa idiličnim pejsažem, na riječici Goruši (Podvinjački potok), ca. 10 min. od Visokog i autoputa, u Bogošićima kod Mlina (blizu Gračanice, od Bogošića ca. 500m prema Podvincima). Svi papiri uredni 1/1, građevinska i upotrebna dozvola, struja, voda, odvod,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KISELJAK, 58.000 KM, 56,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, BOSANSKA KRUPA, 58.000 KM, 62,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan 62m2 u ul. 511 Sbb Sp 38D,kat A2/ll Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Kuća, MODRIČA, 60.000 KM, 76,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, POTOCI, 60.000 KM, 30,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem vikend kucu (useljivo) 30 m2 sa zemljistem 2000 m2 na lokalitetu pale-potoci ispod kalovitih brda. Cijema 22 hiljade komvertibilnih maraka. Nekretnina posjeduje Voda Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 60.000 KM, 140,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradena kuca na Poljinama satoji se od prizemlja israta sa 4 spavace sobe u okviru kuce garaza i pored kuce ima jos jedna graza zemljiste 15000 m2 ogradeni sa rirodnim izvorom vode . Dva pristupa kui juzna orijentacija Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 130,00 m2 cca 460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na sprat od 130m2, polunamjestenu. Dole veliki dnevni boravak sa kuhinjom,hodnik,ostava,kupatilo. Gore hodnik,3 sobe, iznad tavan. Pored jos jedna manja kuca sa nezavrsenim spratom u potkrovlju,u sklopu nje bunar,garaza. Pored kuce pecana,jos jedna garaza i mnogi pomocni....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRČEVINE, 60.000 KM, 64,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi preko puta Binga. Stolarija u stanu je izmjenjena. Papiri od stana su 1/1. Stan posjeduje parking mjesto, podrum i šupu za drva. Broj telefona: 062583365 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska....

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na 1 spratu kuce , zaseban ulaz, 60m2. 2/3 celokupnog gazdinstva, basta, garaza. Stan se sastoji od zasebnog ulaza , kuhinje, 2 sobe i kupatila i terasom. Vlasnik uknjizeno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 60.000 KM, 60,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem seosko imanje u Rogoljima, udaljeno svega 2.6 km od Nove Topole. Cijena je 60 hiljada km, za ostale informacije zvati na 066126022 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Bistrik, 60.000 KM, 80,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Moze zamjena za stan nova cijna Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Internet Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 784)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>