• GoHome Professional
dvorište što manje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • dvorište što manje - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište što manje

  • Za upit "dvorište što manje" pronađeno 719 nekretnina - prosječna cijena 2.074 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • 2.sprat
    • parking
    • parket
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, LIVNO, 500.000 KM, 205,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.08.2025.,

www.realitica.com

LIVNO, OBITELJSKA KUĆA S DVORIŠTEM, MLINOM I POMOĆNIM OBJEKTOM .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 360.000 KM, 210,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Za ljubitelje Starog Grada u Sarajevu na prodaju nudimo komfornu porodičnu kuću s nevjerovatnim pogledom na Sarajevo. Kuća od 210 kvadrata na parceli od 90 kvadrata moderan je objekat koncipiran na sljedeći način: u prizemlju su garaža, hodnik i tehnička soba. Na prvom spratu je komforan....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 131.000 KM, 210,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u centru grada u veoma mirnom naselju.Ima prizemlje i 2 sprata s tim da drugi sprat nije u potpunosti završen.Nema fasadu,ima poveliko dvorište.Za više informacija i slika javite se na broj 065/991-372. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 210,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vrlo atraktivna, neobična, funkcionalna obiteljska kuća na prodaju! Kuća u prizemlju ima kuhinju, trpezariju, kupatilo, radnu sobu, veliki dnevni boravak sa zidanim otvorenim kaminom i izlazom na terasu i dvorište te stubama za kat s galerijom, 4 spavaće sobe i kupatilom. Kuća ima....

 
 
 
  Kuća, ZENICA, Na upit, 210,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u ulici Srpska mahala br39. to je ulica između Sarajevske ulice i Tržnice, dakle uži centar grada. Posjed je 210m2(6,5mx33m),čine ga kuća na sprat(prizemlje 6,5x8m u kome je garaža za manje auto i poslovni prostor 32m2, sprat kuće je 6,5x10m ičini ga dvosoban stan).....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 360.000 KM, 216,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena i dizajnirana kuća na sprat površine 108 m2 u osnovi, na placu površine 612 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila, ostave i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 449.006 KM, 217,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, preko puta Univerziteta “Džemal Bijedić”, prodaje se višespratna kuća sa poslovnim prostorom, savršena kako za stanovanje, tako i za investiciju! Ukupna površina objekta iznosi 217 m², raspoređenih na četiri etaže, dok površina parcele iznosi 226....

 
 
 
  Kuća, VELIKA ILOVA, 180.000 KM, 220,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.07.2024.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju seosko imanje na 10 km od Prnjavora u BIH u mestu Velika Ilova . Imanje se sastoji od dve kuce , drvare i njive 3 klase ( 5935 m2 ) Kuca prikljucena na gradsku vodu, trofazna struja ima Total tv i Mtel prikljucke , asfaltirani put uradjen pre par godina od kuce sve do grada....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 220,00 m2 cca 550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu na tri sprata sa dva poslovna prostora. Prizemlje dva poslovna sa zasebnim ulazima i magacin sve skupa 100m2 Sprat , dnevni boravak , otvorena kuhinja , kupatilo, hodnik i dva balkona. Podkrovlje dnevni boravak , tri spavace sobe , toalet i balkon. Obijekat se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.06.2021.,

asoglas.com

Prodaje se dupleks kuca spratnica sa dva odvojena trosobna stana sa posebnim ulazom.Dimenzije 10.5x11m2.Na placu 728 m2.U dvoristu se nalaze pomocni objekti.tel.,066638266 .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2022.,

www.indomio.ba

Broj ponude:139/PK Agent: Agency Plus mob:061/700-111 Tel:036/556-400 nekretnine@agencyplus.ba www.agencyplus.ba Za više fotografija posjetite www.agencyplus.ba Prodaje se vrlo lijepa i kvalitetno građena kuća sa bazenom u naselju Potoci Nekretninu krase kvalitetna gradnja i odlična....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na Ilidzi, najljepsem dijelu Sarajeva, prizemlje posjeduje dva jednosobna stana a sprat jedan trosoban stan.Takodje, tu su dvije garaze i dvoriste ispred kuce kao i basta s vocnjakom s druge strane. Sobe/kupatila: 8/3 Cijena: 100.000 eura Nekretnina posjeduje Garaža....

 
 
 
  Kuća, CRKVICE, 187.000 KM, 225,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Zenici sa 2 odvojena stana, ulica Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice Stan 1 P=106 m2, stan 2 P=61 m2, garaža sa kotlovnicom P=61m2, dvorište 253 m2. Odgovara zamjena za stan uz odgovarajuću doplatu Prodaje se kuća u ulici Ivana Gundulića, naselje Gornje Crkvice. Naselje....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, Stari Grad, Na upit, 229,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u starom gradu u Mostaru na dva sprata sa velikim dvoristom . 3 spavace sobe, 1 dnevni boravak, 1 kuhinja, 2 wc , garaza duga 10 m sa londjom, dvoriste 143 m2, kuca 86 m2 total 229 Cijena po dogovoru Za vise informacija kontact preko telefona (ulaz za Kanadu) + 819-565-4659....

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Kuća je dimenzija 13x9 m sa garažom. Posle navožnjaka kod restorana MIG lijevo skretanje oko 500 m. Kuća je sređena, struja, voda, telefon, stolarija, roletne, podovi, grijanje centralno, pečenjara, dvorište i bašta. Telefon 056/261-688 ili 060/3828492 .

 
 
 
  Kuća, SREDNJA JURKOVICA, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.06.2022.,

www.indomio.ba

Gradiška, Srednja Jurkovica - udaljenost oko 11 km od glavnog puta Banjaluka-Gradiška. Prodaje se nova kuća površine 230 m2, površine P+1+M sa zemljištem ukupne površine 46500 m2. Dvorište i prilazni put su urađeni armiranim betonom. Objekat je urađen kvalitetnim materijalima (granitna....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 485.000 KM, 234,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća spratnosti sut+priz+sp površine 107 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 127 m2 u osnovi na placu od 5.871 m2. Suteren se nalazi ispod čitave kuće u kom je smještena kotlovnica i 4 prostorije. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, jedne....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
  Kuća, DOKANJ, 250.000 KM, 240,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

OPIS: Prodaje se useljiva porodična kuća sa okućnicom u naselju Dokanj-Crno blato u Tuzli. Nalazi se na veoma pristupačnoj lokaciji uz glavni put. Dimenzije kuće su cca. 11×11 m a sastoji se od prizemlja, 2 sprata i potkrovlja. U prizemlju objekta nalazi se ostava i kotlovnica. Na....

 
 
 
  Kuća, GRAČANICA, 140.000 KM, 240,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću (dimenzija: 10 x 9 metara) sa dva trosobna stana (prizemlje i prvi sprat) i nedovršeno potkrovlje. Prizemlje i sprat je odmah useljivo. Svaki sprat ima poseban ulaz. Sve je prikljućeno: struja, voda, telefon i kanalazacija. Mogućnost parkiranja za auta u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se dve kuce u Bos, Brodu, naselje Brodsko Polje, Prva kuca je starija i nije adaptirana, a kuca u dvoristu je kompletno sredjena i novije gradnje. Svaka kuca ima oko 240 kvadrata. Imanje je 20 ari. 2000 kvadratni metara. Sve je uknjizeno i placen je porez, vlasnik1/1. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, Na upit, 240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem POVOLJNO dvije kompletno uređene i odmah useljive kuće sa namještajem, sređenom dvorišnom zgradom, dvorištem sa voćnjakom, garažom i zemljištem od 860 m2 za samo 94 000KM. Kuće su moderno opremljene i sa odlično smišljenim planom rasporeda i uvedenim centralnim grijanjem.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 298.000 KM, 242,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Veoma atraktivnu kuća - vila nedaleko od grada površine 121 m2 u osnovi što sa visokim potkrovljem iznosi 242 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na donju zatvorenu terasu, trpezarije, kuhinje, hodnika sa izlazom u garažu, kupatila i stubišta za sprat. Sprat se....

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, Na upit, 243,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tk Nekretnine broj: 2/212-P Agent: Nihad Mujezinović 062/ 332 393 E-mail: nihad@tknekretnine.ba Kvalitetna kuća novije gradnje, površine 243 m2 i uređenim dvorištem 251 m2, Novo naselje, Tuzla Opis nekretnine: Prodaje se kvalitetna kuća novije gradnje ukupne površine 243 m2, spratnosti....

 
 
 
  Kuća, ORAŠJE, Na upit, 245,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi blizu starog centra u Orasju,vise puta je renovirana,uradjeno je kupatilo,promijenjeni su prozori,stavljen laminat i uvedeno centralno grijanje.Uz kucu se nalazi poslovni prostor za razlicite namjene(trenutno je frizerski salon "Beta")i u poslovnom prostoru je takodje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 300.000 KM, 247,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

CITY Nekretnine prodaje kuću u naselju Vraca površine 247 m2 na tri etaže. Kuća se nalazi u naselju Vraca, odmah uz ulicu Put mladih muslimana. U neposrednoj blizini nalazi se glavna saobraćajnica, Turski koledž, hotel Alemko, supermarket Konzum, restoran, pekara, kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 409.240 KM, 250,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.09.2023.,

www.indomio.ba

Agencija SANT prodaje kuću u naselju Buća potok Kuća se nalazi na početku naselja na odličnoj lokaciji. Objekat je izgrađen 70-tih godina prošlog vijeka. Izgrađen je na placu od 1641 m2. Kuća ima odličan prilaz, mjesto za parking uređen vočnjak. Kuća je zauzela 94 m2 kučišta a čini....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 130.000 KM, 250,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od dva odvojena stana sa posebnim ulazima. Donji stan se sastoji od dvije sobe, kuhinja sa nišom, kupatilo, wc, ostava, veranda. Gornji stan se sastoji od dvije sobe, dnevni boravak, niša , kuhinja, wc, kupatilo, ostava, hodnik, veranda, terasa. Kuća posjeduje podrum,....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 250.282 KM, 250,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se velika kuća u naselju Slatina, udaljena svega 10 minuta vožnje od centra Banjaluke.Struktura i površina: Kuća je trospratna, ukupne površine 250 m², smještena na uređenom placu od 760 m². Struktura: pet soba, tri kupatila Podrum i garaža: Funkcionalan podrum idealan za....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem potpuno zavrsenu kucu, provedeno centralno grijanje, sa ogradjenim dvoristem. POVOLJNO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 410.000 KM, 250,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na vrlo atraktivnoj lokaciji, u naselju Malešići, opština Ilijaš, kanton sarajevski. # Imanje se nalazi pored magistralnog puta koji povezuje Vogošću i Ilijaš. # Udaljenost do centra Ilijaša ili Vogošće je 4....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 950.000 KM, 255,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se Vila u Sarajevu koja se nalazi u Vlakovu, lokalitet Vinogradi. Vila je rezidencijalnog tipa I. Površina Vile iznosi 255 m2 a sastoji se od prizemlja ,sprata sa terasom i potkrovlja a površina zemljišta na kojem se nalazi je cca. 3450 m2. U prizemlju se nalazi garaža vešeraj,....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 420.000 KM, 255,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca 3 etaza po 85m2, dvor.zgrada i garaza 60m2, temelj za posl. prost. sa dozvolom 72 m2, sa extra uredjenim dvoristem i okucnicom, poplocano ukras. kaldrmom, lampe, ukrasne figure i sl., okucnica pod engl. travom sa velikim cvjetnjacima, nalazi se uz mag. put B.Luka-Gradiska, 3km....

 
 
 
  Kuća, PRITOKA, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.08.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu/zgradu u naselju Pritoka u Bihacu, ukupne stambene povrsine ca. 260 m2. Kuca/zgrada je useljiva i nalazi se direktno kraj glavnog magistralnog puta Bihac - Bosanski Petrovac/Sarajevo. Objekat je sagradjen 2001 godine, u jako je dobrom stanju. Povrsina zemljisne parcele....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, Na upit, 260,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

Novouseljenje nakon renoviranja u gradskoj cetvrti sa privatnim vilama, prodaje se sprat i potkrovlje s odvojenim ulazom Na prodaju vrhunski renovirano i adaptirano 230 m2, sprat i preuredeno potkrovlje u dvoporodicnoj kuci sa zasebnim ulazom: sprat i potkrovlje su velicine po 130....

 
 
 
  Kuća, ŠUŠNJARI, 458.767 KM, 265,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA! KUĆA NA PARCELI 5.000M2, PORED VRBAS! LAKTAŠI, ŠUŠNJARI!  Na prodaju nova, savremeno opremljena i namještena vikend kuća na placu veličine 5000 m2, koji izlazi na Vrbas.Na odličnoj lokaciji, koja je dovoljno daleko od gradske gužve, a ipak blizu centra Laktaša i....