• GoHome Professional
dvorište što manje - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • dvorište što manje - GoHome - kuće, stanovi,zemljišta na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvorište što manje

  • Za upit "dvorište što manje" pronađeno 719 nekretnina - prosječna cijena 2.074 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 KM
    • do 160000 KM (prosječna cijena)
    • do 190000 KM
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • održavan
    • renoviran
    • 3.sprat
    • okućnica
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, MOSTAR, Na upit, 174,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 174 m2. Sadrzi dva podruma, prizemlje i sprat. Nije dovrsena kao sto se vidi na fotografiji. Dvoriste je 6 ili 7 ari, ogradjeno betonskim zidom i zicom. U dvoristu se nalazi poljski wc i svinjac(gradjeni od betona), a od kuce do njih vodi betonska staza. Povoljno po dogovoru.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 430.000 KM, 176,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu kuću sa ogromnim vočnjakom - Blagovac - Vogošća Opis nekretnine: Kvalitetno po projektu građena, uknjižena kuća novije gradnje spratnosti P+1 bruto kvadrature cca. 176m2 na ravnoj i osunčanoj....

 
 
 
  Kuća, ČELIĆ, 256.000 KM, 176,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se atraktivna kuća sa dvorištem na mirnoj lokaciji u ulici Envera Agića u Čeliću. Sastoji se od prizemlja i sprata, stambene (uknjižene) površine 176 m2, izgrađene na parceli površine 1134 m2. Prizemlje se sastoji od 0. U sklopu objekta se nalazi i garaža sa rolo vratima.....

 
 
 
  Kuća, GACKO, Na upit, 178,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca 178 m kvadratna na zemlji 250 m kvadratna,2 sprata,odvojena garaza sa dvoristem ispred kuce i vrtom iza kuce.Prvi sprat ima kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,wc,spavaca soba,2 ostave i hodnik.Drugi sprat ima prostora za 3 sobe i wc sa terasom.Terasa je velika sa predivnim....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 585.000 KM, 180,00 m2 cca 3250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivna, prelijepa i veoma kvalitetna vikend kuća ukupne stambene površine cca. 180,00 m², sa bazenom, velikim asfaltiranim igralištem, pomoćnim objektima i šumom, izgrađena 2024. godine na parcelama ukupne površine 8203 m². Objekat je uknjižen, uplanjen i posjeduje....

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 358.000 KM, 180,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2024.,

www.realitica.com

Atraktivna kuća sa lijepim dvorištem i garažom na mirnoj lokaciji u naselju Slavinovici-Slanac, Tuzla ; Slavinovići .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju se nalaze hodnik, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, kao i toalet. Na spratu se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u sve četiri spavaće sobe i kupatilo. U sastavu kuće je i garaža sa automatskim garažnim vratima.....

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 292.830 KM, 180,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se objekat sa odvojena stanovanja u neposrednoj blizini gradske bolnice u Cazinu ulica 517. Oslobodilačke brigade. Objekat je prizemlje + sprat sa pomoćnim sadržajima kojeg čine dva odvojena stanovanja od 130 m2 stambene površine i dodatnih 50 m2 u prizemlju objekta - kotlovnica....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Breka, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje ruševnu kuću sa dvorištem i dvije garaže na Breci, ulica Hamida Beširevića, opština Centar - Sarajevo.# Kuću je neophodno u potpunosti renovirati!Predmetna nekretnina je smještena na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 225.000 KM, 180,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2019.,

www.indomio.ba

Prodajem etažiranu polovinu kuće sa dva stana, garažom i okućnicom površine 387 m2 koja se nalazi na lokaciji Vraca u ulici Vrbaska iznad tranzita. Prilaz kući je omogućen sa glavne komunikacije u dvorište gdje se nalazi garaža površine 30 m2, prednji dio dvorišta i kompletno zemljište....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 KM na 262.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 262.000 KM, 180,00 m2 cca 1460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2025 - 275.000 KM
26.03.2026 - 262.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.01.2025.,

www.indomio.ba

Omro d.o.o. izdvaja iz ponude Kuća sa okućnicom Ilidža - Nadosjek Opis: Potpuno renovirana kuća koja ne zahtjeva dodatne popravke površine 180 m2 sastoji se od: 1. sprat dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, spavaća soba. 2. sprat za zasebnim ulazom, dbevni boravak sa izlazom na balkon....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 292.830 KM, 180,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.08.2025.,

www.indomio.ba

BANJALUKA – PRODAJA KUĆE KOD TRANZITA, IDEALNA ZA POSLOVNE I PRIVATNE NAMENE!Na prodaju kuća u Banjaluci, u blizini hotela Banjaluka, u ulici Ivana Gorana Kovačića. Ova nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu tranzita, što je čini savršenom za poslovne ili privatne potrebe.Detalji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 613.600 KM, 180,00 m2 cca 3410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2026.,

www.realitica.com

U najljepšem dijelu Starog Grada, u tihom i predivnom okruženju koje odiše autentičnim šarmom, prodaje se kuća koja osvaja na prvi pogled – pogledom, atmosferom i osjećajem potpune privatnosti. Kuća se prostire na dva sprata, ukupne površine 180 m2, i okružena je pažljivo oblikovanim....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodajeem kuću u blizini Gradiške, 2,5 km od centra grada kuća ima četiri sobe, dva kupatila, dva namještena sprata, ppotkrovlje nije završeno, ostavu, dvorišnu zgradu, garažu, šupu za drva, dva ulaza u dvorište, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Kuća, GORNJI RAKANI, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća na Uni Dvospratna kuća izmedju Bihaća i Novog Grada na obali Une. Nalazi se izmedju rijeke i ceste na placu od 5200m2. Ima manji objekat u dvoristu i svoj izlaz na oko 50 metara vlastite plaže. Kuca ima 180m2 u 2 trosobna stana (2x90m2) sa odvojenim ulazima, na dva sprata. Pravljena....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 135.000 KM, 180,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Bihacu koja se nalazi u ulici Kasima Ćehajića na broju 14,na vrlo atraktivnoj lokaciji.Kuca se nalazi na glavnoj saobracajnici.U neposrednoj blizini kuće je caffe pizzeria Amfora,OMV benzinska pumpa,apoteka,pekara,auto praona,poštaKuća se nalazi na zemljišnoj parceli....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 560.000 KM, 180,00 m2 cca 3110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bijeljini na odličnoj lokaciji, 200m od gradskog parka. Kuća izlazi na dvije ulice i ima podrum prizemlje i sprat. Kuća ima 180m2 + podrum 70m2 ( podrum ima struju, vodu, grejanje i kotlarnicu na pelet, a ima i mogućnost grejanja na struju). U prizemlju velika dnevna....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 133.000 KM, 180,00 m2 cca 740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom delu Laktaša, na 15ak min od Banjaluke. Ukljižena na vlasnika. Dvospratna kuća od 180m2 na placu od 1017m2 koji pruža mnogo mogućnosti (za vrt, bazen). Pomoćni objekat u dvorištu, 2 parking mesta, struja, voda. U prizemlju je zasebna jedinica (stan) koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, GRAČANICA, 150.000 KM, 180,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je gradjena U Americkom stilu, posjeduje veliko dvoriste sa oko 5 duluma zemlje gdje se nalazi vocnjak sa bazenom za navodnjavanje (za voce). Posjeduje box izidan u kamenu za ljubimca,te par drugih pratecih objekata koje mozete koristiti po zelji. Takodjer ima manji ljetnokovac....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Blažuj, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.06.2023.,

www.metropolanekretnine.ba

Iznajmljujemo prelijepu kuću novije gradnje, (S+Pr+Pt) ukupne površine 180m2 sa velikim lijepo uređenim dvorištem površine 1440m2. Nepravilnog je oblika, a sastoji se od suterena gdje je smještena garaža za jedno vozilo, vrlo komforna kuhinja sa trpezarijom i jedno kupatilo. Na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Četverosobna kuća sa adaptacijom potkrovlja kuće, pripadajućim zemljištem ( voćnjak, garaža za auto, ostava i dvorište ). Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća od 180m2 na prodaju. Nalazi se u mirnom kraju u blizine Banje Laktaši. Prodaje se u izvornom stanju. Polunameštena. Uz kuću je i pomoćni objekat (podrum u suterenu). Veliko dvorište (površina placa je 1017m2) sa puno mogućnosti (recimo vrt, bazen). Prizemlje + 2 sprata. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na odličnoj lokacij! ulica Branislava Nušića. Poseduje sopstveni prilaz, ima dva stana iste strukture. Osnova kuće je 10.80x9m,Poseduje dvorište od 684 kvm, garažu, voćnjak. U procesu knjiženja! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Bijeljini povrsine 9X10 sa podrumom, prizemljem i spratom. Kuca se nalazi na zemljistu povrsine 2.830 m2, posjeduje garazu, ljetnu kuhinju, kanalizaciju, pomocne objekte. U dvoristu se takodjer nalazi vocnjak. Za vise informacija pozovite na broj: 00436604074929 Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stara bosanska kuca sa okucnicom, pogodna za renoviranje i prosirenje s garazom i velikim dvoristem, udaljena od katedrale 5 minuta hoda. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću dimenzije 9.80x8.50 na tri etaže. U prizemlju je moguc poslovni prostor cca 60m2 plus poslovni prostor u dvoristu koji je u izgradnji cca 55m2.iza kuce ima basta. Dvorište je u ravnici 150 m od tramvajske stanice. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

dobro očuvana kuća sa svim pratećim objektima,betonirani ulaz i staze oko kuće,lijepo uređeno i veliko dvorište,komad zemlje od oko 4000m2 ulazi u cijenu kuće.2 km.od centra grada,u neposrednoj blizini poljoprivredne škole. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje je se lijepa kuća na atraktivnoj lokaciji u centru Bugojna (u blizini stare, Sultan Ahmedove džamije) u ulici Terzići1, br.12. Kuća je na dva kata, prizemlje sa tri sobe i toaletom, te četiri sobe i kupaona na katu. Lijepo dvorište sa šupom, garažom i parkingom. Kako kuća....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u ul. BranislavaNušića Nedzarići ima dva stana iste strukture prizemlje i sprat sa svim priključcima. Poseduje dvoriste od 684kvm, sa garažom i voćnakom i sopstvenim prilazom! Kuća je u procesu knjiženja. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Kuća, DERVENTA, 285.000 KM, 181,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se nepokretna imovina vlasnistvo1/1 ko.Osinja:zemljiste sa sumom 64000 m2,lokacija 3 km od centra Osinja,lijeva strana na putnom pravcu Osinja-Stanari,420 metara od asvalta,pristupni put tvrda podloga pripremljen za asvaltiranje,3,5 km od auta puta;9.januar"(planiranig prikljucka).....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Na upit, 182,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Površina kuće je 182 m2 i nalazi se na parceli površine 570 m2. Sastoji se od dvije etaže, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na dvorišnu terasu, vešeraja i kupatila. Sprat se sastoji iz tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Na upit, 182,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2026.,

www.agencyplus.ba

Dvorište.

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI BROD, Na upit, 184,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Bosanskom Brodu, Kosovska ulica 9. Ukupni stambeni prostor korisne površine 158 m2 i pomoćni prostor korisne površine 26 m2. Prizemlje je pogodno za stanovanje, soba, boravak, kuhinja i kupaona, struja, voda, grijanje na peći. U prizemlju je i garaža i spremište.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 520.000 KM, 186,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća Pr+1S površine 93 m2 u osnovi i pomoćna zgrada površine Pr+Pot površine 43 m2 u osnovi na placu površine 827 m2. Kuća je opremljena po savremenim standardima i prodaje se sa kompletnim namještajem. Prizemlje kuće se sastoji od predulaza, prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 189,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu trospratnu kuću na Kovačićima Opis nekretnine: Prodaje se porodična kuća sa dvorištem ukupne površine 423m2 u mirnom i sunčanom naselju Kovačići općina Novo Sarajevo. Kuća se sastoji od suterena,prizemlja....

 
 
 
  Kuća, GUSTI GRAB, 100.000 KM, 189,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Kaćunima kod Crkve. Kuća se sastoji od 3 sprata i posjeduje poslovni prostor. Oko kuće nalazi se 1530 m2 i ulaz u dvorište je sa magistralne ceste. Kuća posjeduje sve potrebne priključke ai gruntovno i katastarski je 1/1. Za više informacija zvati na broj 061 427 314....

 
 
 
  Stan, LAKTAŠI, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća i dva poslovna objekta na parceli površine 1522 m2 u Trnu , nadomak Banja Luke. Objekti imaju veoma dobru poziciju, odmah uz glavnu ,veoma prometnu „staru cestu“ u Trnu , a nedaleko od uključenja na autoput Banja Luka – Gradiška , te pružaju izvanredne uslove za sve....

 
 
 
  Kuća, VITEZ, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

‼️ Cijena koja se ne propušta‼️ ???? Prodaje se kuća na jednoj od najljepših lokacija u Općini Vitez, ???? Oaza zelenila, šum vode, bez buke, idealno za duboki odmor u prirodi, ✅ Teče mala rijeka Kruščica, kvalitetno urađena obala (ukoričena), i najvažnije nema izlijevanja rijeke‼️....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 190,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodam kucu skoro novije gradnje 180m2 dva sprta, kuca je u kopletu opremljena brez ikakvog ulaganja,kuca je bila grdzena uz kvalitetnu gradnju ,pored kuce se nalazi i novi objekat u kojem je garsonjera,garaža i radijona ,nad samim garažnim objektom je planograf 80m2 koji se može....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 359.000 KM, 192,00 m2 cca 1870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Moderno namještena etažna kuća na sprat sa potkrovljem, na placu površine 508 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe sa kupatilom, hodnika i terase. Dnevni boravak je opremljen namještajem od punog drveta i kože, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, 595.000 KM, 192,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća-vikend objekat korisne neto površine 192,64 m², spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje osnovne dimenzije 12,75 m x 10,25 m sa dijelom stubišta 2,00 m x 4,00 m, lijepo uređenim dvorištem, voćnjakom, bazenom dimenzija 8,00 m x 4,00 m (dubina....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 390.000 KM, 192,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2022.,

www.indomio.ba

Prizemna kuća površine 192m2 u američkom stilu sa garažom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinom i trpezarijom, tri spavaće sobe, wc-a, kupatila, ostave i garaže sa rolo vratima. Opremljena je vanjskom PVC stolarijom sa roletnama i protivprovalnim vratima, etažnim grijanjem na....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 719)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>