• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje do 200000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje do 200000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje do 200000 KM

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje do 200000 km" pronađeno 3 648 nekretnina - prosječna cijena 2.277 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 220.000 KM, 38,00 m2 cca 5790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan na Jahorini površine 38 m2, izgrađen 2022. godine. Stan je moderno uređen i prodaje se potpuno namješten. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Avenija, 220.000 KM, 20,00 m2 cca 11000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.07.2014.,

www.sivricnekretnine.com

papiri i vlasništvo 1/1,ima struju garaža,u sklopu zgrade,ima sve papire,osvijetleno naselje i ulaz u garažu sa ceste-asfalt...mirno naselje..useljivo odmah,vrlo dobra lokacija medu stambenim zgradama,mirno... Avenija - Iza restorana Megi.

 
 
 
  Stan, BRČKO, 220.000 KM, 68,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada spratnosti sut+ priz+spr+pot površine 68 m2 sa pripadajućim dvorištem površine 172 m2 U suterenu se nalaze podrum I kotlovnica. U prizemlju je poslovni prostor za ugostiteljstvo Sprat se sastoji od dvosobnog stana i stubista za potkrovlje u kom je takođe dvosoban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 što skuplje do 200000 km'
220.000 KM
220.000 KM
220.000 KM
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 61,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2023.,

www.indomio.ba

Postanite vlasnik apartmana na Olimpijskoj ljepotici! Prodaje se apartman, površine 61 m2 u novoizgrađenoj manjoj zgradi, pozicioniran u prizemlju, smješten u samom srcu Jahorine, naselje Šator, općina Trnovo. Navedena nekretnina sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 220.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 204.000 KM
27.02.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

Prodajem renoviran dvosoban stan na II spratu u centru Banjaluke, uz dvorište škole Jovan Cvijić. U obzir dolazi i zamjena za manji stan u zgradi sa liftom. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajem trosoban Stan Obilicevo, Carice Milice, 4.sprat bez lifta, iznajmljen, duze vreme... Renovirano kupatilo, I nova vanjska stolarija, 3 sobe, kuhinja hodnik I kupatilo.. Sve info na 00491739896074 ; Obilićevo .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 143,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 230.000 KM
10.04.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima na placu površine 1021m2, u Gradišci (kod "Jelšingrada"). U blizini bazena i "Centruma". ; Gradiska .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAKOVICA, 220.000 KM, 107,00 m2 cca 2060 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.09.2024 - 240.000 KM
27.06.2025 - 230.000 KM
08.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuca sa zemljom 845m2+250m2 u Rakovici, 20km od Sarajeva. Kuca je na tri sprata (107m2), ima dva kupatila i dvje kuhinje i odma je useljiva(ima struju, vodu i kanalizaciju). Ispred kuce ima manja kucica koja sluzi kao ostava i velika terasa koja je na pola pokrivena. Papiri....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 68,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajem Stan na Obilicevu, 3 sobe, 56 kvadrata, renovirano kupatilo, I vanjska stolarija, sve info na 00491739896074 ; Obilićevo .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 240.000 KM na 220.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JAHORINA, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 240.000 KM
20.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica, sa kompletno opremljena dva apartmana. Apartmani su odvojeni, jedan u prizemlju drugi na spratu, sa posebnim ulazima. Svaki apartman ima kuhinju, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Objekat poseduje i podrum. Vikendica renovirana 2018. Nalazi se u naselju Dvorišta,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 220.000 KM, 97,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.12.2024.,

www.indomio.ba

Stan se prodaje kompletno namješten, opremljen je sa moderno-stilskim namještajem. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i velikom lođom. Veliko predsoblje iz koga se ulazi u sve prostorije, dvije prostrane sobe i kupatilo. Stan je opremljen sa sigurnosnim....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, 220.000 KM, 55,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa urednom gradjevinskom dozvolom. Postoji voda, struja. Telefonska linija pored kuce, ali bez telefonskog prikljucka. Nalazi se pored ceste, samo 3 km udaljena od centra Bijeljine a na putu za Patkovacu a takodje prema Janji. Kuca je 55 kvadratnih metara sa dvije sobe, hodnikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Breka, 220.000 KM, 75,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.01.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 220.000 KM, 70,00 m2 cca 3140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 220.000 KM, 128,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU KUĆA – .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 220.000 KM, 40,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SUMBULOVAC, 220.000 KM, 110,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.900 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 54m2 se nalazi na 4.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostorije sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.700 KM, 34,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.500 KM, 34,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Stan, ZENICA, 219.000 KM, 52,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan od 52m2, u Travničkoj, Zenica! .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Kovačići, 218.360 KM, 41,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.07.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan – poslovni apartman u izgradnji površine 41.20 m2 u centru grada. Strukuru ovog stana čini će hodnik, kupatilo, spavaća soba, gardarober i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan je smješten na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objetka. Zgradu....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 217.877 KM, 61,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se trosoban stan u izgradnji 61.03 m2 na odličnoj lokaciji kod parka „Mladen Stojanović“. Strukturu ovog tipa stana čine hodik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trepzarijom, dvije spavaće sobe i lođa. Stan će da karakteriše vrhunski kvalitet materijala i opreme. Podovi....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 217.700 KM, 42,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.500 KM, 41,00 m2 cca 5310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 217.215 KM, 49,00 m2 cca 4430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 217.000 KM, 121,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena kuća na sprat površine 121 m2 u osnovi na placu površine 467 m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnika, terase i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji ima identičan raspored prostorija. Opremljena....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 217.000 KM, 31,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se apartman na Jahorini – useljiv .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stup, 216.990 KM, 90,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2019.,

www.indomio.ba

Stan na Stupu , u novoizgradjenim zgradama koji se nalazi na drugom spratu i potpuno je namješten veoma kvalitetnim i moderno dizajniranim namještajem. Stan sadrzi : tri spavace sobe , dva kupatila, dva balkona, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Pozicija stana je odlična ,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 216.450 KM, 111,00 m2 cca 1950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten dvoiposoban stan površine 111 m2, na V spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom sa izlazom na terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 216.200 KM, 34,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 216.100 KM, 41,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 216.000 KM, 70,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja Stana u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 216.000 KM, 28,00 m2 cca 7710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 215.600 KM, 63,00 m2 cca 3420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

Vlasnik prodaje montažnu kuću 63 kvadrata sa 300 kvadrata okućnice. ; Lazarevo .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 215.400 KM, 48,00 m2 cca 4490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno uređena i kompletno namještena kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 48m2 u osnovi, smještena na parceli od 547m2 u naselju Grbavica. Kuća je odmah useljiva, opremljena kvalitetnim namještajem i tehnikom, pogodna za porodični život u mirnom okruženju.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 215.400 KM, 107,00 m2 cca 2010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2025.,

www.realitica.com

Kuća na sprat sa visokim potkrovljem površine 107m2 u osnovi na placu od 538 m2. .

 
 
 
  Kuća, ZENICA, 215.000 KM, 90,00 m2 cca 2390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2024.,

www.bihhome.ba

Vikend kuća na Vlašiću, vikendica Vlašić .

 
 
 
  Kuća, POKOJIŠTE, 215.000 KM, 84,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.indomio.ba

Prekrasna kuća za odmor uz Jablaničko jezero – vaš savršen kutak za opuštanje i porodične trenutke! Prodaje se kvalitetno izgrađeni vikend objekat smješten u mirnom i atraktivnom okruženju u Čelebićima, općina Konjic. Ova nekretnina pruža idealne uvjete za odmor, relaksaciju i uživanje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 215.000 KM, 98,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2022.,

www.indomio.ba

Moderna i nova namještena porodična kuća spratnosti Pr+1S+Pot površine 98m2 u osnovi, na parceli površine 510m2. U prizemlju kuće nalazi se prostrani dnevni boravak iz koga je izlaz na terasu, kuhinja sa trpezarijom , spavaća soba, hodnik, ostava i kupatilo. Na spratu se nalaze tri....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 215.000 KM, 81,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.07.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kompletno namješten penthaus površine 81m² na četvrtom spratu poslovno-stambenog objekta sa liftom. Penthaus se nalazi u strogom centru grada, pružajući idealnu lokaciju za one koji žele živjeti u srcu urbanog života, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. Stan se sastoji....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 750)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>