• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje do 200000 KM - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 140 m2 što skuplje do 200000 KM - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje do 200000 KM

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje do 200000 km" pronađeno 3 651 nekretnina - prosječna cijena 2.277 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
    • do 1600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • prizemlje
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • klima
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 31,00 m2 cca 6770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2025.,

www.realitica.com

Mali dizajn s velikim karakterom.31 kvadrat pameti i stila — Lolek je onaj apartman koji zna kako da bude sve što trebaš, i malo više.Jedna spavaća. Jedan pogled. Jedna šuma.Kuhinja, dnevni boravak, kupaonica — sve na svom mjestu, bez viškova i bez greške.I naravno, ogromna staklena....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 37,00 m2 cca 5670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" .

 
 
 
  Apartman, DOLINA, 209.700 KM, 37,00 m2 cca 5670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.12.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu novog naselja nadomak Snježna dolina Resorta i staze Trnovo. Zgrada S+P+4 sprata, zgrada sa liftom, podnim grijanjem i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Ispred objekta je planiran....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 33,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom, Objekat Nova Planina na Jahorini.Apartman je površine 33m2 i nalazi se na2.spratu novonapravljenog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 209.608 KM, 117,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.08.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju je atraktivna parcela površine 275 m² smještena na jednoj od najtraženijih lokacija u Mostaru – svega 50 metara od hotela Radobolja (bivši hotel Bevanda). Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku zbog svog izuzetnog položaja i pristupačnosti, jer posjeduje prilaz sa čak....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 209.600 KM, 36,00 m2 cca 5820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

Stambeni objekat u izgradnji spratnosti Pr+3S. .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 209.500 KM, 37,00 m2 cca 5660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 200.600 KM na 209.400 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 209.400 KM, 46,00 m2 cca 4550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 195.900 KM
20.02.2026 - 200.600 KM
29.04.2026 - 209.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 209.000 KM, 80,00 m2 cca 2610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.metropolanekretnine.ba

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 208.000 KM, 92,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat u novoj gradnji površine 92 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 90 m2 na placu 438m2. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, trpezarije, kuhine, spavaće sobe,kupatila, hodnika, ostave i stubišta za sprat. sprat kuće nije završen.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRIJEDOR, 208.000 KM, 77,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2019.,

www.indomio.ba

Na prodaju poslovno stambena zgrada u centru Kozarca.Nalazi se u ulici M.Tita bb Povrsina poslovnog dijela 77 m2 sa namjenom za ugostiteljstvo. Kontakt 066 300 556 .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 208.000 KM, 60,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.09.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj novi stambeno-poslovni objekat smješten u ulici Ismeta Alajbegovića Šerbe 30 (naselje Stup), predstavlja savršenu kombinaciju urbanosti, komfora i praktičnosti u kojoj će budući stanari uskoro moći uživati. Prodaje se dvosoban stan u Grey Residencu od 60m2. Ovaj stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 207.600 KM, 28,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 28,5 m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Ispred....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 206.758 KM, 54,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji funkcionali trosoban stan u izgradnji površine 54.41 m² u naselju Lazarevo. Strukturu stana činiće hodnik, kupatilo, spavaća soba, manja (dječija) spavaća soba, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, te manja lođa. Stan će biti smješten na visokom prizemlju budućeg....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 206.000 KM, 64,00 m2 cca 3220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.02.2025.,

www.indomio.ba

Na prodaju moderno namješten trosoban stan površine 64 m2 na II spratu kvalitetne nove gradnje. Stan se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 206.000 KM, 83,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m2. Kuća je uplanjena na 83 m2 i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 206.000 KM, 100,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 205.800 KM, 31,00 m2 cca 6640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 205.500 KM, 78,00 m2 cca 2640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.01.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten četverosoban stan površine 78 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i terpezarijom koji ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe, hodnika i kupatila, Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, centralnim etažnim....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 205.400 KM, 32,00 m2 cca 6420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 205.200 KM, 57,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.07.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kočićev Vjenac, Ulica Anke Drakulić. ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 205.200 KM, 32,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 205.200 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se jednosoban stan u izgradnji povšine 45.60 m2 u naselju Borik. Strukturu stana čini hodnik, kupatilo, spavaća soba, trpezarija sa kuhinjom, dnevna soba i lođa. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju stambenog objetka. Stambeni objekt čini prizemlje + 6 spratova....

 
 
 
  Poslovni prostor, UGLJEVIK, 205.200 KM, 100,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju poslovni prostor u Ugljeviku površine 100m2 u stambeno poslovnoj zgradi. Lokal je podjeljen na 6 prostorija i grijanje je na gradsku toplanu. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 205.200 KM, 80,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.realitica.com

Četverosoban stan povšine 80 m2, na II spratu u novoj gradnji. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 205.100 KM, 32,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 205.000 KM, 110,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća na sprat površine 110 m2 u osnovi. Prizemlje kuće se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, ostave, hodnika, terase I kupatila. Vansjko stubište vodi na sprat koji ima isti raspored kao u prizemlju. Opremljena je ALU vanjskom stolarijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 205.000 KM, 82,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dva četverosobna stana u izgradnji. Visoko prizemlje: Stan površine 82 m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, hodnika, kupatila, wc-a, vešeraja i balkona. Cijena: 2500 KM/m2 II sprat: Stan površine 82 m2, koji se sastoji od dnevnog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 219.000 KM na 205.000 KM dana 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Ilidža, 205.000 KM, 45,00 m2 cca 4560 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 219.000 KM
05.03.2026 - 205.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan uknjižene površine 45 m², s korisnom površinom od cca 60 m², smješten na 4. spratu stambene zgrade bez lifta, u ulici Barska, naselje Otes, općina Ilidža. Struktura stana: dnevni boravak, dvije spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, balkon....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 33,00 m2 cca 6210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 205.000 KM, 37,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.12.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, Borik 2, 204.633 KM, 52,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.01.2025.,

www.indomio.ba

Novi stambeno-poslovni objekat na lijevoj obali Vrbasa vam pruža savršen spoj urbanog i prirodnog okruženja. Svaki stan je dizajniran tako da pruža savršenu ravnotežu između luksuza i funkcionalnosti. Lokacija: naselje Borik – u blizini Rebrovačkog mosta Kvadratura: 52,47 m2 sa 2....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 204.620 KM, 31,00 m2 cca 6600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 204.600 KM, 100,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća površine cca100m2 u naselju Pograđe - Blagaj u blizini Mostara. ; Mostar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 204.600 KM, 27,00 m2 cca 7580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 27,6 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa dijelom za spavanje i kuhinjom, balkona....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 204.600 KM, 38,00 m2 cca 5380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 204.400 KM, 136,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.12.2025.,

www.realitica.com

Više informacija na linku ispod: ; Mostar .

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 204.000 KM, 110,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća s dušom i velikom parcelom, Kralje, Bihać. Tražite kuću za adaptaciju po vlastitim željama? Imamo pravu priliku za vas! Prodaje se porodična kuća sa okućnicom, garažom, ljetnom kuhinjom i drvarnicom, na parceli površine 1.618m2. Dimenzije kuće su 11 x 10 m + sprat.....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 204.000 KM, 100,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

BANJALUKA. PRODAJA. KUĆA/VIKEDICA NA ODLIČNOJ LOKACIJI NA VRHU KRČMARICA. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 203.700 KM, 32,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 753)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>