• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 140 m2 što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje" pronađeno 7 724 nekretnina - prosječna cijena 3.272 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, KULEN VAKUF, 1.650.000 KM, 100,00 m2 cca 16500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2026.,

www.realitica.com

Predstavljamo vam rijetku i izuzetno vrijednu nekretninu koja se nalazi unutar granica Nacionalnog parka „Una“ – destinacije koja postaje sve atraktivnija za turizam, rekreaciju i investicije u oblasti održivog razvoja. Predmet prodaje čini zemljište ukupne površine 27.404 m2 koje....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.500.000 KM, 150,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo pravo porodično gnijezdo u naselju Buća Potok (donji dio). Ova šarmantna kuća s novom fasadom i garažom nalazi se u mirnom okruženju, na uređenoj cesti kojom se do glavne saobraćajnice dolazi tek za nekoliko minuta vožnje. Kuća je koncipirana kao dva zasebna stana. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.480.000 KM, 148,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 140 m2 što skuplje'
1.360.000 KM
1.350.000 KM
1.250.000 KM
  Kuća, BIHAĆ, 1.400.000 KM, 140,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u naselju Luke, gradjena je poslije rata 2001- 2002 godine. Komplet je zavrsena. U dvoristu se nalazi pomocna zgrada povrsine 24 m2 i izgleda kao vikendica. (ima WC i trofaznu struju). U prizemlju se iz kuhinje trpezarije izlazi na terasu velicine 20 m2 na kojoj se....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Otes, 1.368.000 KM, 72,00 m2 cca 19000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prostran, cijeli dan osuncan trosoban stan, smješten u mirnom predgrađu Otes na ulazu iz Pejtona. Odlicna lokacija, pristupacna brzom cestom iz pravca i prema gradu. Ulicom je omogucen samo lokalni saobracaj za stanare. Trospratna zgrada od fasadne opeke kvalitetno je napravljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.292.700 KM, 93,00 m2 cca 13900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja useljiv i nov stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska, Šetalište. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe od čega jedna sa gardaroberom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkona, ulaznog hodnika....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.255.000 KM, 100,00 m2 cca 12550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, JAHORINA, 1.200.000 KM, 120,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI OSREDCI, 1.200.000 KM, 150,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Pridajem kucu u Bosanskim Osredcima. U prizemlju ima 3 sobe i prostiriju za kupatilo.Voda nije uvedena u kuku. Struja sada nije prikopcana.Pogodan kraj za odmor. Uz ovo moj brat prodaje 1720 a zemlje. Nekretnina posjeduje Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.176.000 KM, 138,00 m2 cca 8520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 138 m2, u osnovi 46 m2 nalazi se na parceli površine 80 m2. Sastoji se iz tri etaže. I etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila II etaža se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. III etaža se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Stan, KOBILJA GLAVA, 1.131.132 KM, 140,00 m2 cca 8080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Vogošća, naselje Kobilja Glava u ulici Stara cesta. Stan je površine 140,93 m2 po ZK izvatku a stvarnih 152,48 + bašta 20 m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.095.000 KM, 153,00 m2 cca 7160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, KOBILJA GLAVA, 1.076.763 KM, 134,00 m2 cca 8040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 134 m2 po ZK izvatku a stvarnih 143,71 m2 + bašta 30 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, kupatila, master spavaće sobe sa kupatilom....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 1.066.240 KM, 118,00 m2 cca 9040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 118 m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon i kupatila. Vanjska i unutrašnja stolarija su drvene. Pod je parket....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.040.000 KM, 104,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.020.000 KM, 132,00 m2 cca 7730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.01.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća na izvanrednoj lokaciji u neposrednoj blizini Ložioničke ulice, u Općini Novo Sarajevo, i u blizini Mercatora. Kuća se prostire na 132 m2, dok je ukupna površina zemljišta 569 m2. Sastoji se od prizemlja i jednog sprata/potkrovlja, a pristup je omogućen asfaltiranim....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 1.020.000 KM, 102,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.016.000 KM, 126,00 m2 cca 8060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

PRODAJE SE! U blizini centra Sarajeva, u dijelu grada koji se naziva Koševo, smještena je luksuzna urbana vila sagrađena u stilu srednjo-europskih gradskih palača. Na trećem spratu zgrade prodaje se trosobni stan veličine 126 kvadratnih metara, savremeno i luksuzno uređen .Stan se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 1.009.400 KM, 95,00 m2 cca 10630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni prostor je površine 95 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, tri sobe i toaleta. Posjeduje i podrumsku prostoriju. Vanjska stolarija je drvena, nova. Unutrašnja stolarija je takodjer drvena. Pod je vinas i keramika.....

 
 
 
  Kuća, ROGOUŠIĆI, 1.008.000 KM, 84,00 m2 cca 12000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem devastiranu kucu 6 x 7 na sprat,sa mogucnosti nadogradnje jos dva sprata, godina gradnje je 1986, na placu od 1000m2 zemljišta u selu Rogoušici (Republika Srpska)opština Pale udaljenu 14km od centra Sarajeva a 8km od Pala a 18km od JAHORINE(sto znaci nekih pola sata autom....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 1.000.000 KM, 115,00 m2 cca 8700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se legaliziran stambeno-poslovni objekat na izuzetnoj lokaciji u Bihaću, u ulici Ivana Frane Jukića , preko puta Kantonalne bolnice. Objekat je idealan za investiciju zbog frekventne pozicije i već postojećih poslovnih sadržaja. Objekat je spratnosti Sut + Pr + Sp+ Pk, tlocrtnih....

 
 
 
  Kuća, CERNICA, 1.000.000 KM, 100,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca iza hotela Bristol u centru Mostara sa predivnim pogledom na Neretvu i bastom .2011 god adaptirana.Za sve informacije zvati na tel 066 746 202 ili slati poruke na mail tesanovicp@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno....

 
 
 
  Stan, KOBILJA GLAVA, 992.938 KM, 123,00 m2 cca 8070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 123,66 m2 po ZK izvatku a stvarnih 129,93 m2 + bašta 50 m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na balkon, kupatila, master spavaće sobe sa kupatilom....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 990.000 KM, 99,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2025.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u suterenu ulice Alekse Šantića (Mile Budaka) broj 81, preko puta JP Vodovod RJ1. Stan je ukupne površine 99 m2, sa visokim stropovima, balkonom oko 10 m2 i podrumom. Posjeduje jedan glavni ustakljeni hodnik (svoj zasebni haustor) u kojem se nalaze dva posebna ulaza,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 988.820 KM, 97,00 m2 cca 10190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju četverosoban stan u Sarajevu, općina Centar u ulici Safvet-bega Bašagića. Stan je površine 97 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 980.000 KM, 122,00 m2 cca 8030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 970.000 KM, 115,00 m2 cca 8440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 970.000 KM, 97,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 966.000 KM, 69,00 m2 cca 14000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 69m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa 2 lifta, ulica Nerkeza Smailagića, Alipašino polje B faza, Opština Novi Grad. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 960.400 KM, 148,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni objekat je površine 148 m2 i sastoji se iz tri etaže, prizemlja i dva sprata. Prizemlje se sastoji iz jedne velike prostorije sa šankom, kuhinje sa izlazom na terasu i toaleta. Sprat se sastoji iz dvije prostorije i dva toaleta. Stambeni deo se nalazi na III etaži, površine....

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 960.000 KM, 96,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 960.000 KM, 96,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 950.600 KM, 103,00 m2 cca 9230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 103 m2 i nalazi se na IV spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, salonskog dnevnog boravka sa izlazom na balkon sa pogledom na bazen Termalne rivijere, kuhinje sa trpezarijom, vešeraja sa ostavom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 932.960 KM, 110,00 m2 cca 8480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 110,76 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i izlazom na balkon, dvije spavaće sobe, treće master spavaće sobe sa kupatilom i izlazom na drugi balkon i još....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 910.000 KM, 91,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 904.000 KM, 136,00 m2 cca 6650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogradnji pozicioniran na top lokacij u kompleksu Nova Otoka, Ulica Džemala Bijedića. .

 
 
 
  STAMBENI OBJEKT, BRČKO, 900.000 KM, 114,00 m2 cca 7900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.09.2022.,

www.indomio.ba

Na prodaju stambeno-poslovni objekat spratnosti Sut+Pr+2S+Pk uknjižene površine 114m2 u osnovi na izuzetno prometnoj lokaciji pored glavne ulice u Kolobari. Suteren, prizemlje i I sprat čini poslovni prostor, a II sprat i potkrovlje je stambeni. Suteren i prizemlju su poslovni prostori....

 
 
 
  Kuća, KOTOR VAROŠ, 900.000 KM, 90,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 891.800 KM, 126,00 m2 cca 7080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je ukupne površine 126 m2 (osnova 42 m2) i nalazi se na prizemlju poslovnog objekta. Sastoji se od tri etaže i to od podruma, prizemlja i sprata. Na podrumskoj etaži je jedna prostorija sa wc-om i na podrumskoj etaži je planirana velika kuhinja. Prizemlje se također....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 885.920 KM, 113,00 m2 cca 7840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 113 m2 i nalazi se na I spratu stambene zgrade. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na ustakljen balkon, tri spavaće sobe od kojih svaka ima ulaz sa dvije strane i kupatila. Vanjska stolarija je drvena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 884.000 KM, 136,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 808)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>