• GoHome Professional
do 140 m2 što skuplje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 140 m2 što skuplje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 140 m2 što skuplje

  • Za upit "do 140 m2 što skuplje" pronađeno 7 727 nekretnina - prosječna cijena 3.272 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 KM
    • do 200000 KM (prosječna cijena)
    • do 240000 KM
    • do 2000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SARAJEVO, 778.108 KM, 59,00 m2 cca 13190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman u izgradnji sa spavaćom sobom u skolopu Aparthotela Vučko, na Jahorini. Apartman je površine 59,70 m2 i nalazi se na III spratu objekta. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kupatila, veće spavaće sobe, manje spavaće sobe i balkona. Rok za....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Vraca, 777.200 KM, 111,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja penthaus stan u novogradnji kod policijske akademije na Vracama, ulica Dobojska, općina Novo Sarajevo.Stan je 111 m2, a čine ga dnevni boravak, kuhinja s trpezarijom u open space konceptu, tri spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 774.200 KM, 92,00 m2 cca 8420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju kuću sa regulacionim planom u Sarajevu, općina Centar, naselje Mejtaš u ulici Džemila Krvavca. Kuća je površine 92 m2 i nalazi se na parceli površine 135 m2. Sastoji se iz tri etaže, suterena, prizemlja i sprata. Pored kuće se nalaze pomoćni objekti,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 770.280 KM, 91,00 m2 cca 8470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 91 m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je četverosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom, ostave, tri spavaće sobe, kupatila i odvojenog toaleta. Posjeduje i podrumsku prostoriju.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 769.400 KM, 59,00 m2 cca 13040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine , iz svoje bogate ponude luksuznih apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje luksuzno opremljen apartman od 59.78m2 sa dvije spavaće sobe i trostranom orijentacijomu sklopu zgrade sa ukupno 16 apartmana na odličnoj lokacij Rajska....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 762.440 KM, 85,00 m2 cca 8970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 85,5m2 + 2 lođe i nalazi se na I spratu u stambenoj zgradi sa liftom. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije sa izlazom na zatvorenu lođu, degažmana, dvije spavaće sobe (jedna spavaća soba je sa izlazom na drugu....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 760.000 KM, 111,00 m2 cca 6850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 752.377 KM, 60,00 m2 cca 12540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 750.000 KM, 128,00 m2 cca 5860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2025.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, ČETVEROSOBAN STAN, CENTAR,SARAJEVO! ; Alarm Balkon Garaza Grijanje na struju Grijanje plinsko Klima PRODAJA, ČETVEROSOBAN STAN, CENTAR,SARAJEVO!.

 
 
 
  Kuća, PALE, 750.000 KM, 147,00 m2 cca 5100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja objekat Garden Chalets koji se nalazi na Jahorini u centru Nordijskih skijaških disciplina Dvorišta. Iz objekta izdvajamo jednu od tri vrhunske kuće, a to je KUĆA A, koja je podijeljena na tri etaže i njena....

 
 
 
  Kuća, JOŠAVKA DONJA, 750.000 KM, 150,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Za više informacija pozovite 065/771-684 Goran.Prodaje se pokrivena kuća sa stolarijom i 760 m2 okućnice sa voćnjakom.Kuća je u osnovi 9,5 X 8,5 m,P+VP,neopremljena. Nekretnina posjeduje Balkon Voda .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Skenderija, 750.000 KM, 150,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.12.2023.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 749.950 KM, 119,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvoetažni stan sa garažom u Centru, naselje Breka, površine 119 m2. Prva etaža se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije sobe, hodnika i kupatila.Druga etaža sadrži jednu veliku prostoriju, dodatno još dvije sobe i kupatilo. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 748.000 KM, 97,00 m2 cca 7710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se stan/poslovni prostor u centru Grada, površine 97 metara kvadratnih i 53 metra kvadratna podrumskog prostora. Ovaj dobro pozicioniran i moderno renoviran stan/prostor se sastoji od 4 prostorije, kupatila, malog toaleta i hodnika. Stan/Prostor posjeduje dosta prirodne svjetlosti,....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševo, 746.500 KM, 77,00 m2 cca 9700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.11.2025.,

www.realitica.com

Najava prodaje! ; Koševo .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 741.000 KM, 136,00 m2 cca 5450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Kuća površine 250 m2 u osnovi na placu površine od 718 m2. Prizemlje se sastoji od poslovnog prostora cca 100 m2 i garaže koja je vezena uz poslovni prostor vratima i prozorom koja može poslužiti kao kancelarija uz poslovni prostor. Obje prostorije su obložene istim keramičkim pločicama.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 730.000 KM, 77,00 m2 cca 9480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 725.200 KM, 101,00 m2 cca 7180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 101 m2 po ZK izvatku a stvarnih 110 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta (nije zadnji sprat). Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, tri velike prostorije, kuhinje, trpezarije, kupatila sa galerijom, ostave i toaleta. Vanjska stolarija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 725.200 KM, 150,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća površine 150 m2 nalazi se na parceli površine 700 m2. Sastoji se iz tri etaže, suterena, prizemlja i sprata. Suteren se sastoji iz dvije prostorije. Prizemlje se sastoji iz dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Prvi sprat se sastoji iz tri spavaće sobe. Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 725.200 KM, 53,00 m2 cca 13680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Alipašino polje u ulici Trg Nezavisnosti. Poslovni prostor je površine 53 m2 po ZK izvatku a stvarnih 60 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Sastoji se iz jedne velike prostorije i toaleta.....

 
 
 
  Kuća, PALE, 725.000 KM, 124,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja objekat Garden Chalets koji se nalazi na Jahorini u centru Nordijskih skijaških disciplina Dvorišta. Iz objekta izdvajamo jednu od tri vrhunske kuće, a to je KUĆA C, koja je podijeljena na tri etaže i njena....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 780.000 KM na 720.000 KM dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SARAJEVO, Grbavica, 720.000 KM, 150,00 m2 cca 4800 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.10.2025 - 780.000 KM
04.04.2026 - 720.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 710.000 KM, 141,00 m2 cca 5040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.01.2026.,

www.realitica.com

Luksuzan stan u centru grada Trebinja. ; Travunija .

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 710.000 KM, 71,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 706.000 KM, 146,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se lijepo uređen višenamjenski poslovni objekat površine 146 m2, izgrađen na parceli od 354 m2 u naselju Šići u Tuzli. Raspored prostorija je takav da je u prizemlju velika prostorija, kuhinja saw c-om, ostava i dva odvojena wc-a, a iznad na galeriji jedan prostor 40 m2 površine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 705.600 KM, 78,00 m2 cca 9050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju poslovni prostor u Sarajevu, općina Centar u ulici Pruščakova. Poslovni prostor je površine po ZK izvatku 78 m2 a stvarnih 113 m2 i nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Sastoji se iz predulaza, tri prostorije, manje kuhinje i toaleta. Vanjska stolarija....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 705.000 KM, 141,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Komplet opremljen prostor Podno grijanje Dva WC Klimatizacija Ventilacija Ulaz sa dvije strane objekta Telefon 065 583 903 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 700.000 KM, 140,00 m2 cca 5000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju Villa Durmitor,na najexkluzivnijoj lokaciji na Zabljaku-Ivan do, nacionalni park, udaljena samo 5 minuta hoda od Crnog jezera i 10 minuta od centra grada. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, 5 spavacih soba, prostrano kupatilo i wc, prostrana ostava. Iz svake sobe izlazak....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 700.000 KM, 125,00 m2 cca 5600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.01.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se stambeni objektu Mostaru, ulica Ilićka, ukupne površine od 125 m2 a koja se sastoji od suterena, prizemlja i kata. U suterenu je garaža površine cca 65 m2, prizemlje je trosoban stan površine 125 m2. Na katu je ista površina prostora ali ovaj prostor je roh bau. Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 700.000 KM, 150,00 m2 cca 4670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.indomio.ba

Poslovno stambeni Sut+Pr+2S+Pot površine cca 150 m2 u osnovi. Objekat je kompletno renoviran i posjeduje vlastiti parking i garažu. Predulaz je površine 40 m2 i u funkciji je uređene čekaonice. Suteren se sastoji od jedne veće prostorije te tri pomoćne prostorije po 18 m2 i dva sanitarna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Bistrik, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se atraktivan stan od 70m2 na Bistriku.Stan se nalazi iza Ceske ambasade u Franjevackoj ulici,na cetvrtom spratu dobro odrzavane zgrade sa liftom.Sastoji se od dnevnog boravka,trpezarije i kuhinje u jednoj cjelini,dvije spavace sobe,kupatila i lodje.Stan je potpuno renoviran....

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2022.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, JAHORINA, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.07.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 700.000 KM, 70,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.01.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 699.000 KM, 107,00 m2 cca 6530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.08.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

"MY SPACE" Nekretnine prodaju trosoban stan u Sarajevu, općina Novo Sarajevo, naselje Velešići u ulici Muhameda Ef. Pandže. Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 695.800 KM, 84,00 m2 cca 8280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 84 m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije sa izlazom na ustakljen balkon, degažmana, dvije spavaće sobe, kupatila i toaleta. Vanjska stolarija je ALU, unutrašnja....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 692.400 KM, 93,00 m2 cca 7450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.02.2024.,

www.realitica.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 691.880 KM, 74,00 m2 cca 9350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je površine 74m2 i nalazi se na II spratu u stambenoj zgradi sa ukupno III sprata. Po strukturi stan je trosoban. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila i wc-a. Vanjska stolarija je PVC sa vanjskim žaluzinama.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 690.300 KM, 93,00 m2 cca 7420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse apartman na Jahorini koji se nalazi u blizini hotela Lavina i aparthotela Rajska sa dvije spavaće sobe. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 690.000 KM, 89,00 m2 cca 7750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 811)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>