• GoHome Professional
do 130 m2 zadnjih 14 dana lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 zadnjih 14 dana lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 zadnjih 14 dana lift

  • Za upit "do 130 m2 zadnjih 14 dana lift" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 4.563 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 KM
    • do 350000 KM (prosječna cijena)
    • do 420000 KM
    • do 3500 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • klima
    • kablovska
    • 2.sprat
    • namješten
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BANJA LUKA, Na upit, 99,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine vam predstavljama potpuno novi stil života u ekskluzivnom objektu u izgradnji naselje Budžak na odličnoj lokaciji, Ulica Braće Podgornika, Banja Luka. Naselje u kojem se nalaze predmetni stanovi će se sastojat iz više zgrada, u sklopu svakog objekta....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 227.500 KM, 91,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan na I spratu površine 91m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, izlazom na zatvorenu terasu, dvije sobe, hodnik I kupatilo. Stan je opremljen sa fan coil grijanjem I hladjenjem, aluminijumskom stolarijom,. parketima I sanitarijama. Zgrada posjeduje....

 
 
 
  Stan, CAZIN, 237.771 KM, 87,00 m2 cca 2730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2026.,

www.indomio.ba

Strogi centar Cazin - Kružni tok - Trosoban stan Prodaje se Trosoban i moderno opremljen stan ukupne površine 87 m2 na najatraktivnoj lokaciji Trg Zlatnih Ljiljana odnosno kod samog kružnog toka u Gradu Cazinu. Stan je smješten u novoizgrađenoj poslovno-stambenoj zgradi koja je opremljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 zadnjih 14 dana lift'
240.000 KM
288.465 KM
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 184.700 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 72 m2 na petom spratu zgrade sa liftom, u samom centru grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, odvojene kuhinje sa ostavom i dodatnim balkonom, spavaće i dječije sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Na upit, 62,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se kvalitetno adaptiran, izuzetno svijetao dvosoban stan uknjižene površine 62 m² sa zatvorenom lođom. Stan ima pontencijal za pretvaranje u manji trosoban preuređenjem trpezarije u manju sobu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u popularnom tuzlanskom naselju Brčanska....

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 187.200 KM, 31,00 m2 cca 6040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

JAHORINAPRODAJA NOVOG APARTMANA | 31 m2Na prodaju moderan i funkcionalan apartman u novoizgrađenom objektu “Nova Planina” na Jahorini, smješten na odličnoj lokaciji svega cca 200 metara od gondole i ski staze.Apartman površine 31 m2 je po strukturi dvosoban i sastoji se od dnevnog....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)