• GoHome Professional
do 130 m2 zadnjih 14 dana lift do 350000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 zadnjih 14 dana lift do 350000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 zadnjih 14 dana lift do 350000 KM

  • Za upit "do 130 m2 zadnjih 14 dana lift do 350000 km" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.198 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 330000 KM (malo jeftiniji)
    • 360000 KM (malo skuplji)
    • do 3000 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 289.085 KM, 68,00 m2 cca 4250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.indomio.ba

Rental iz svoje ponude za prodaju izdvaja i od srca preporučuje ovaj prelijepi i vrlo funkcionalan trosoban stan od upisanih 68 m2. Nalazi se u ulici Avde Smajlovića, u donjem dijelu ulice, u bijelim zgradama. Stan je okrenut na južnu stranu, te je vrlo svijetao i potpuno odvojen....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 zadnjih 14 dana lift do 350000 km'
238.293 KM
  Stan, BANJA LUKA, 240.000 KM, 73,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2026.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan trosoban stan površine 73 m² u naselju Mjesec. Strukuru stana čine hodnik, kupatilo, dvije spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, veliki dnevni boravak, zatvorena lođa i terasa. Uz stan ulazi i pripadajuća podrumska prostorija i ostava. Stan je smješten na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 227.500 KM, 91,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Trosoban stan na I spratu površine 91m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom I trpezarijom, izlazom na zatvorenu terasu, dvije sobe, hodnik I kupatilo. Stan je opremljen sa fan coil grijanjem I hladjenjem, aluminijumskom stolarijom,. parketima I sanitarijama. Zgrada posjeduje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 380.000 KM, 38,00 m2 cca 10000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten, jednosoban stan površine 38 m2 + balkon, pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade u naselju Dobrinja V, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa izlazom na balkon, kuhinje sa trpezarijom. Stan je renoviran (izuzev kupatila)....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 119.600 KM, 48,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nov jednosoban stan površine 47,84 m2. Na I spratu, zgrada posjeduje lift. Na zgradi je solarna elektrana, što znači 30% uštede električne energije na svim stanovima. Završetak radova kraj 6. mjeseca 2026. godine Cijena 2.500KM/m2 4222/MM .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)