• GoHome Professional
do 95000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 KM

  • Za upit "do 95000 km" pronađeno 2 775 nekretnina - prosječna cijena 980 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 90000 KM (malo jeftiniji)
    • 99000 KM (malo skuplji)
    • do 857 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lift
    • parket
    • parking
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 65,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća sa potkrovljem.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je PVCstolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, brodskim podom, keramikom i sanitarijama. Kuća je obložena stiropol izolacijom i fasadom.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 56,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.06.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvoetažni jednosoban stan površine 56 m2, na IV spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na tersau, uvučene kuhinje, spvaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, parketima, kvalitetnom keramikomi sanitarijama. Nalazi se na atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 95.000 KM, 3100,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju zemljište površine 3.100m2 na glavnom putu Brčko-Lončari, sa stambenim objektom površine 64 m2. Dužina placa uz ulicu je 20 m2, i plac je u obliku slova L. Pogodan je za izgradnju manje hale, radionice ili poslovnog objekta. ID 3712/ZP .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 km'
95.000 KM
95.000 KM
95.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaju se ruševna kuća izgrađena na placu od 836 m2. Kuća se nalazi u naselju Lješevo u Opštini Ilijaš. Na placu postoji ruševna kuća te pomoćne prostorije(garaža,ostava)Uz ovaj plac prodaje se još jedan plac koji ima pješački prilaz placu površine 1114 m2:Plac graniči jednim dijelom....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u spionica krc nedaleko od glavnog puta Tuzla Orasje. Kuca je 160m2 na parceli od 1350m2 posijeduje svu potrebnu papirologiju 1/1 gradjevinska,urbanisticka,uplanjena itd.svi prikljucci kuca je kompletno renovirana 2019 unutra i vani! Vani je ostala tarasa da se dovrsi....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 64,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Na prodaju dva jednosobna stana površina 30 m2 u prizemlju i 34 m2 na spratu. Prizemni stan se sastoji od dnevnog boravka sa huhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnik, kupatila i stubišta za sprat na kome se nalazi drugi stan Dugi stan na spratu je identičan prvom samo što je veći....

 
 
 
  Kuća, FOČA, 95.000 KM, 81,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 9x9 sa 10.ooo met kvad. okucnice Kuca je u neposrednoj blizini novog mosta u Foci(Sukovac) Srtuja,voda,tel,sa jos tri ucrtana objekta.Pistupni put na plac i kucu Papiri uredni Ostale info na tel/viber 061 188 877 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 48,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.04.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten trosoban stan površine 48m2 na III spratu nove gradnje u centru grada! Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Opremljen je PVC stolarijom sa venecijanerima, kvalitetnom keramikom i sanitarijama, laminatima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 95.000 KM, 83,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 47,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

47m2; Alipašino (Geteova-kod malog"Merkatora"); jednoiposoban; dobro stanje; III kat; 48.000 EURA;prazan;1/1;parking ispred zgrade;komšiluk odličan;lift u funkciji; Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 47,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 47 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 70,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedan sprat namjesten,novo sve,drugi za doradjivanja,podrum takodjer za doradjivanja.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BARE, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Tari, izuzetno povoljno, na atraktivnoj lokaciji u blizini hotela Beli Bor. Kuća je uknjižena, poseduje svu infrastrukturu, asfaltni put, vlasnik 1/1. Kuća je u osnovi 70m2, sastoji se od prizemlja i sprata, ukupno 140m2 (moguće dograditi u potkrovlju još oko 40m2).....

 
 
 
  Zemljište, VISOKO, 95.000 KM, 871,00 m2 cca 110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se gradjevinska parcela u selu Grad na Visockoj Piramidi, u susjedstvu novog hotela LODGE. Veoma pogodna za privatnu ili vikend kucu ili hotelski objekat. Vlasnistvo 1/1. Sve komunalije i pristupni put obezbjedjeni. Cijena po dogovoru Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BEGOVO SELO, 95.000 KM, 40,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kupres, stozer skijaliste, 9 apartmana 40 m2 po apartmanu,uredni papiri,rasvjeta do kuce, asfalt, 5 parking mjesta,idealno za zimski turizam, HITNO 150 000 E Nekretnina posjeduje Voda Struja Novogradnja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 95.000 KM, 39,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jednosoban stan, površine 39 kvadratnih metara, smješten je u Sarajevu, na Grbavici. Lokacija veoma atraktivna i mirna, sa puno zelenila. Stan se nalazi u blizini trolejbuske stanice (udaljen tri trolejbuske stanice od centra grada). U radijusu od 100m se nalaze škola, šoping centar....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 95.000 KM, 38,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju više stanova u izgradnji u Novim Banovcima različitih kvadratura od 35 do 55m2. Pored objekta se nalaze osnovna škola, vrtić i ostali sadražji .

 
 
 
  Poslovni prostor, BANOVIĆI, 95.000 KM, 81,00 m2 cca 1170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Cetvorosoban stan na dvije etaze sa podrumom ispod cijele etaze. Vladtiti ulaz sa prednje i zadnje strane. Novi krov i prozori. Vlastito dvoriste sa uredjenom terasom. Stan se nalazi u centru grada. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Kuća, NOVO NASELJE, 95.000 KM, 140,00 m2 cca 680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na lijepoj i mirnoj lokaciji, u novom naselju, Mionica 3, Opština Gradačac na putu za Tuzlu. Objekat je izgradjen 2000 godine na placu od 1000 m2. Korisne unutarnje površine 130 m2 plus garaža od ca. 30 m2. Desna strana prizemlja sastoji se od višenamjenske garaže. Ostale....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 210,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vrlo atraktivna, neobična, funkcionalna obiteljska kuća na prodaju! Kuća u prizemlju ima kuhinju, trpezariju, kupatilo, radnu sobu, veliki dnevni boravak sa zidanim otvorenim kaminom i izlazom na terasu i dvorište te stubama za kat s galerijom, 4 spavaće sobe i kupatilom. Kuća ima....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 52,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Sa centralnim grijanjem, kablovskom,dva balkona, podrum. Luzani,objekat A. Blizu camp-a Ilidza, ispred Cilimare. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Blindirana vrata Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 145,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoizgradjena kuca u mirnom dijelu sarajeva, za sve informacije tel 063898626 ili mail damirzecevic@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Bakšaiš, 95.000 KM, 60,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan kvadrature 60m2. Dnevna soba, spavaća soba, trpezarija, kuhinja, predulaz. U cijenu stana ulazi posjed na podrumskim prostorom, kao i četvrtina zemljišta u sklopu objekta. Mogućnost nadogradnje. Stan je priključen na gradsko grijanje. Lokacija centar Tuzle, u krugu od 300,00....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kucu sa 144 m2 stambenog prostora i 300 m2 okucnice. Donji sprat useljiv, prosle godine kompletno renovirano kupatilo, zamjenjena 3 prozora i nova ulazna vrata. Donji sprat- dnevni boravak sa nisom, spavaca soba, ostava, kupatilo. Gornji sprat-dvije manje sobe sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 95.000 KM, 200,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je pridzemlje sa visokim potkrovljem, odvojen ulaz za potkrovlje. Pridzemlje djelimično uređeno, potkrovlje nije. Okućnica je oko 7 duluma. Voda + Struja uz mogućnost svih ostalih priključaka jer je 2 km od centra grada. Na placu do puta može da stane još jedna kuca, a moguće....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 95.000 KM, 22,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo poslovni prostor ukupne površine 22m2 na Ilidži u ulici Emira Bogunića Čarlija. Poslovni prostor se sastoji od poslovne prostorije 19.28m, predprostora površine 1.35m i WC-a površine 1.35m2 sa velikim izlogom. Nekretnina se nalazi u samom centru Ilidže, u nizu od više poslovnih....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 95.000 KM, 100,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu vikend kućicu u Faletićima. Divnog pogleda, smještena u oazi mira i tišine, ova kuća može odgovoriti i zahtjevima onih koji vole van grada provoditi i duži vremenski period. "Van grada" u ovom slučaju znači 5 kilometara od Baščaršije Čist zrak, baštica, cvijeće,....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.03.2025.,

www.nekretnine.ba

Kuća je locirana u gradskom naselju Brist, na prelijepoj lokaciji, na glavnoj saobraćajnici preko puta pekare "Pariz". Na parceli površine 1050 m2 su smještene dvije kuće i pomoćni objekat. Novija kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Buća Potok, 95.000 KM, 135,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Sunčana strana i odličan pogled, lijep i širok prilaz, blizina Eki restorana u naselju Buća potok. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 95.000 KM, 54,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan na ilidzi naselje Luzani, u blizini vrtica, skola, prodavnica. Ispred stana prostrani parking, a sa druge strane stana veliki djeciji park. Dva balkona su zatvorena. Na vecem balkonu je provedeno grijanje i moze sluziti kao soba. Manji balkon sa ormarom,....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 95.000 KM, 120,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM NA IDEALNOM MJESTU vikend kucu sa zemljistem od cca 10 duluma, od toga 2792 m2 suma. Kuca povrsine (120 m2) u 4 nivoa i to: Prizemlje: blazon predsoblje sa stepenicama za sprat (visoko prizemlje), kupatilo sa WC-om, trpezarija, kuhinja i ostava; Visoko prizemlje: ulaz iz....

 
 
 
  Kuća, DOBOJ, 95.000 KM, 144,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja ili zamjena za trosoban stan kuće 144m2, objekta 36m2, dvorište 504m2, nije plavljeno 2014. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 95.000 KM, 160,00 m2 cca 590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajm kucu u Spionica naselje Krc opstina Srebrenik ( kuca je gradjena 2000 go al je kompletno renovirana 2019 god. Kuca ima 160 m2 plus garaza.na Na kuci je uradzeno sve novo po modernom standardu. Za vise info zvati na 0033637132278 moze Viber Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 75,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan odličnog rasporeda površine 75m2 pozicioniran na 8. spratu zgrade sa liftom, ulica Jukićeva, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja, trpezarija sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Vraca, 95.000 KM, 76,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

POSJED PRODAJE: Idealan porodičan trosoban stan površine 76 m2 na 3. spratu zgrade bez lifta u ulici Avde Smajlovića, naselje Vraca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dječije sobe, kupatila,toaleta, ostave i natkrivenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 95.000 KM, 80,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Trosoban stan sa kuhinjom, ložom i odvojenim kupatilom i toaletom u centru sarajeva u blizini Raiffeisen Banke i Kino Radnik, sa (dvostranim) pogledom na Trebević i Alipašinu Džamiju. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 22,00 m2 cca 4320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja lijepo uređen kancelarijski poslovni prostor u Starom gradu Poslovni prostor se nalazi na drugom spratu objekta, neposredno uz glavnu saobraćajnicu, ulica Mula Mustafe Bašeskije. U neposrednoj blizini poslovnog....