• GoHome Professional
do 95000 KM lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 95000 KM lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 95000 KM lift

  • Za upit "do 95000 km lift" pronađeno 264 nekretnina - prosječna cijena 1.479 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 90000 KM (malo jeftiniji)
    • 99000 KM (malo skuplji)
    • do 1400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • lođa
    • interfon
    • komforan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 75,00 m2 cca 1270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja trosoban stan odličnog rasporeda površine 75m2 pozicioniran na 8. spratu zgrade sa liftom, ulica Jukićeva, Općina Centar. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja, trpezarija sa....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 95.000 KM, 47,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten dvosoban stan površine 47 m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, centralnim etažnim grijanjem,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 70,00 m2 cca 1360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Video nadzor .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 95000 km lift'
91.200 KM
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 93,00 m2 cca 1020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vrhunski četverosoban stan u Istočnom Sarajevu, ulica Dabrobosanska. Stan koji se nalazi na 1.spratu zgrade sa liftom u svojoj povšini od 93.34m2 se sastoji od ulaznog hodnika, hodnika, dnevnog boravka, dva....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 95.000 KM, 49,00 m2 cca 1940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 95.000 KM, 83,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 95.000 KM, 47,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

47m2; Alipašino (Geteova-kod malog"Merkatora"); jednoiposoban; dobro stanje; III kat; 48.000 EURA;prazan;1/1;parking ispred zgrade;komšiluk odličan;lift u funkciji; Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Mokušnice, 95.000 KM, 78,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u odličnom stanju, kuhinja po mjeri, kupatilo sa tuš kabinom plus poseban wc, klima, želuzine i trakaste na nekim prozorima, dva balkona Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.000 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen stan u novogradnji naselje u Istočnom Sarajevu Stan površine 42m2 u ulici Vojvode Radomira Putnika. Nalazi se na 3. spratu stambene zgrade, sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.600 KM, 45,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 94.400 KM, 59,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

TUZLA - B.Malta 1600 KM/kvm Prodajem zbog odlaska u inostranstvo na odlicnoj lokaciji izuzetno jeftin dvosoban stan sa c.g. (na B.Malti u zgradi Pecara II). Stan je na IX spratu (nije zadnji). Stan ima balkon. Svaki ulaz ima 2 lifta .Sobe su velike i pune svjetla.Strukturu stana čine:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 94.380 KM, 43,00 m2 cca 2200 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 93.600 KM, 47,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Vlasnik stana je opština Foča koja će dana 03.09.2020 godine u 11 časova, putem javne licitacije prodati stan. Sve potrebne informacije o licitaciji potražite na sajtu opštine Foča www.opstinafoca.rs.ba; ili klikom na sledeći link http://www.opstinafoca.rs.ba/2020/08/javni-oglas-za-prodaju-nepokretnosti-stana-u-sarajevu/....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 95.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Moze i namjesten stan,uzimam u cijenu i automobil (golf5,golf4,pasat4,5..tdi motori) Stan je na odlicnoj lokaciji u blizini su tri supermarketa,dosta prodavnica,skola,bazen,policijska stanicainformacije na 061670207 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.360 KM, 57,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

⭐️EKSKLUZIVNO⭐️ Od danas počinje pretprodaja stanova u izgradnji na lokaciji Grbavica kod poliklinike SANASA. Ovaj projekat SPO "NOVA" Grbavica je planiran da bude završen do sredine 2023 godine. Projektovan kao Po S3 S2 S1 P 3 Kolski prilaz iz ulice Grbavička a pješački glavni ulaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 92.000 KM, 70,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trosoban stan u Sarajevu, Novi Grad, 70 m2, orijentacija istok-zapad, deseti sprat, veliki dnevni boravak sa pogledom na glavnu ulicu, blizu tramvajska stanica, kablovskaTV, internet, telefon, interfon, kamera na ulazu, lift,izvrsne komsije,.. Informacije na tel. 00387 62....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 91.296 KM, 38,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa jednom spavaćom sobom u izgradnji, grad Pale, opština Pale. Stan površine 38.04m2 dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom čine ga predsoblje, dnevni boravak s trpezarijom, balkon, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 90.978 KM, 34,00 m2 cca 2680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

“MY SPACE” Nekretnine oglašavaju prodaju aparmana u novogradnji ARTES na Bjelašnici, ulica Babin do. Apartman koji vam predstavljamo nosi oznaku 1.D, projektovane površine 34,22 m2, etaža suteren -1, studio-garsonjera. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.550 KM, 75,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u novonapravljenoj zgradi na odličnoj lokacij Velika aleja, općina Ilidža, Ulica IV viteške brigade. Stan sa ponude vrhunski trosoban odličnog otvorenog pogleda površine 74,80 m2, sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 90.500 KM, 83,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni prostor u novogadnji, objekat Green Residence, ulica IV Viteških brigada Aleja, općina Ilidža. Poslovni prostor površine 83m2 se nalazi na prizemlju objekta. Grijanje je etažno plinsko. Poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 40,00 m2 cca 2250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40.50 m2, na VI spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe sa izlazom na balkon, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim sanitarijama i modernim....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 90.000 KM, 58,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Nenamješten dvosoban stan površine 58m2 na II spratu u staroj gradnji u zgradi sa liftom! Sastoji se od dnevnog boravka koja ima izlaz na terasu, kuhinje koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, parketima, keramikom i sanitarijama. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 70,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Podrum .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 90.000 KM, 56,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan je dvostrano orijentiran, prozracan i svijetao, odrzavan i odmah useljiv! Cisto vlasnistvo i papiri!Sastoji se od ulaznog prostora, trpezarije, kuhinje, dnevnog boravka, spavace sobe, kupaone s wc-om i balkona od 2 m2 koji nije u kvadraturi stana. Lokacija izvrsna - u krugu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 54,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Pazaru (Slatina) u centru Tuzle, kod medicinske škole, ili mijenjam za stan iste ili slične kvadrature u istočnom dijelu grada. Stan je dvosoban, svaka soba ima balkon, 54m2, i nedavno je renoviran. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 90.000 KM, 57,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan, komforan stan, kuhinja, velika trpezarija, velika dnevna soba i manja spavaca, hodnik i kupatilo, ukupne povrsine 52m2 + zastakljena velika lodja od 5m2 + pripadajuci podrum. Renovirano kupatilo, stolarija, parket. Nalazi se na XVII spratu u fazi B, Alipasino polje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Buća Potok, 90.000 KM, 52,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan useljiv, etažiran , vlasništvo 1/1, novogradnja Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Primarna orjentacija Jugoistok Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta, predsoblja, ostave i dva balkona. U blizini zgrade se nalaze marketi Bingo i Belamionix, kompleks Mellain, parfimerija CM, Tuzlanska pivara, Panonska jezera,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 90.000 KM, 60,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.08.2023.,

www.nekretnine.ba

OGLAS ZA STAN OGLAS IZ USLUGE Mijenjam. 2.soban komforan, funkcionalan stan u centru grada Zenice naselje MOKUSNICE centar, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, ocuvan, odmah useljiv, nije renoviran,isključivo mijenjam(ne prodaje se),za 1.soban manji stan maksimalno do 40m2 površine,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 89.817 KM, 49,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. Zgrada u kojoj su smješteni ovi vrhunski stanovi spratnosti prizemlje(8 garaža i poslovni prostori) + 6 spratova, zgrada sa liftom....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, Irac, 89.600 KM, 64,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem lijep stan na Ircu u Rudarskoj ulici. Informacije na telefon +387603119788. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 89.500 KM, 55,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan u olimpijskom naselju Mojmilo, ulica Olimpijska. Stan je namjesten ali nije renoviran, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinja + trpezarija, wc, soba, hodnik i balkon (vidi se na tlocrtu), stan posjeduje i plinsku instalaciju. Sprat VII, zgrada posjeduje lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLATINA, 96.000 KM, 67,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan na Slatini 65m2 +2m2 balkon.Stan se nalazi na petom spratu ,ima dvije velike sobe ,kuhinju sa trpezarijom ,špajz, veliko kupatilo, hodnik i balkon.Zgrada ima lift i centralno grijanje.U neposrednoj blizini nalaze se Dom zdravlja ,fakulteti,Srednje škole,Osnovna škola....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, 96.000 KM, 53,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan sa terasom.Stanovi se nalaze u stambeno poslovnom kompleksu koji se gradi do robne kuće Tuzlanka. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Kablovska TV .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 96.000 KM, 70,00 m2 cca 1370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Mijenjam trosoban stan 70 kvadrata za manji jednosoban-jednoiposoban do 40 kvadrata uz nadoplatu. Stan je nedavno djelomicno adaptiran ( sve osim stolarije, kupatila i WC-a). Stan ima tri sobe, trepezariju, kuhinju, hodnik, kupatilo, WC, balkon. Balkon ne ulazi u kvadraturu. Nadoplata....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Irac, 88.500 KM, 66,00 m2 cca 1340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

novogradnja cijena kvadrata 1340 km, plaćeni svi prikjučci struja, voda ,grijanje kontakt telefon: 063580297 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 88.000 KM, 58,00 m2 cca 1520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Povoljno se prodaje namješten stan, useljiv odmah, na 5 spratu s pogledom na Avaz. Stan ima spavaću sobu, dnevnu sobu i blagavaonicu veliku, kuhinju i kupaonicu. Za sve informacije pisite na inesambrus@mail.com ili zovite na tel 061 566 678. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, 88.000 KM, 88,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Zenici, 88m2, u centru. Kontakt Dragan viber +381 61 14 96 468. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 87.200 KM, 30,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Kompletno namještena garsonjera površine 30m2 na II spratu novije zgrade. Sastoji se od uvučene kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom koji ima izlaz na terasu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, klima uređajem, kvalitetnim parketima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LUKAVAC, 87.000 KM, 55,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kompletno namjesten stan u centru Lukavca Dzeneksova zgrada , stan je na 5 spratu u zgradi ima 8 spratova. Stan je modjerno kompletno namjesten spreman za uselenje bez ikakvih ulaganja sve je novo pvc stolarija, kvalitetan parket, centralno gradsko grijanje, klima uredjaj,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 86.900 KM, 40,00 m2 cca 2170 KM/m2

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mojmilo, 86.700 KM, 51,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 264)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>