• GoHome Professional
do 76000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 76000 KM - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 76000 KM

  • Za upit "do 76000 km" pronađeno 2 044 nekretnina - prosječna cijena 804 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 72000 KM (malo jeftiniji)
    • 79000 KM (malo skuplji)
    • do 700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SANSKI MOST, 76.000 KM, 80,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca je 10mx8m. Pomocna zgrada uz to spada Garaza, Supa, Ljetna i Stala 15mx5m Velko dvoriste, ukupno 1500m². Cjena po dogovoru. tel.: 0043 699 121 23 099 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 45,00 m2 cca 1690 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novogradnja,dvokratna zgrada sa šest stanova te pripadajućim podrumom i parking mjestom. Stan se nalazi na drugom katu,u sredini,sunčana strana. Površina stana iznosi 45 m2 (ne računajući balkone,cca 2,5m2) + 14 m2 pripadajućeg podruma. Od prostorija: * hodnik, * kupatilo, * kuhinja....

 
 
 
  Zemljište, HADŽIĆI, 76.000 KM, 5937,00 m2 cca 10 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljište u Zoviku kvadrature 5937 m² (6 dunuma) sa svim potrebnim priključcima (voda, struja, internet). Zemljište posjeduje dvije građevinske dozvole, od kojih je jedna za postojeći objekat (kuću), a druga za planirani objekat (garažu). Imanje se nalazi na predivnoj lokaciji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 76000 km'
75.700 KM
75.688 KM
75.000 KM
  Poslovni prostor, ZENICA, 76.000 KM, 46,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2020.,

www.nekretnine.ba

Komforan dvosoban stan u centru grada,mir tisina i uz to sve je tu blizu ambulan vrtic skola ;;;park ispred iza parking i stan je orjentisan da ljeti je prijatno i vrlo ugodno;nije vruce Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Čengić Vila, 76.000 KM, 40,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novoadaptiran stan od 40m2 u naselju cengic vila, gradacacka. Stan se nalazi na 5. spratu, manje stambene zgrade u cijoj se neposrednoj blizini nalaze 2 trgovacka centra, skola, obdaniste, pijaca, gradski prevoz i dom zdravlja. Stan se nalazi iznad trolejbuske stanice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SANSKI MOST, 76.000 KM, 76,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Četverosoban stan pov. 76m2 odlične dispozicije i rasporeda prostorija pogodan višečlanoj porodici ili osobama kojima je potrebna radna prostorija (Lift, centralno grijanje) Stan ima 4 sobe, dnevni boravak, spavacu i jos dvije sobe za djecu ili spavace. Na prelijepoj je lokaciji Stan....

 
 
 
  Zemljište, BIHAĆ, 76.000 KM, 750,00 m2 cca 100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac sa ostecenom kucom, ima sve prikljucke (struja, voda, telefon) Plac se nalazi 3km od centra Bihaca, Privilice (prema Golubicu) sa desne strane od centra Bihaca. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, BRATUNAC, 76.000 KM, 144,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća na Selištima, 700m udaljena od opštine. U dobrom je stanju, krov zamjenjen pre 5 godina, urađena izolacija bez fasade. Prizemlje je urađeno a sprat nedovršen. Plac ima 690m2 i ulaz sa dve ulice. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Parking Ostava .

 
 
 
  Apartman, VARVARA, 76.000 KM, 75,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Vrsta oglasa: Prodajem Stan-Apartman Država: Grčka Lokacija: Kavala Cena: €38.000 Godina Gradnje: 1980 Spavaćih Soba: 2 Kupatila: 1 Stambena Površina: 75 m2 Kavala, 75m2, 38.000€ - V058 Stan u Kavali, na odličnoj lokaciji - kod crkve Agia Varvara. Stan ima izlaz u dvorište! Odmah....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 76.000 KM, 35,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju apartman na Jahorini / Kostuta apartmani. Ukupne povrsine od 42,10 m2. Stambeni dio 32-34 m2 i podrum 10 m2. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi sa 8 apartmana. Nedavno uradjena dodatna fasada, novi PVC prozori, blind vrata, novi radijatori. Grijanje na struju. Povrsina....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 76.000 KM, 40,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Sunčan, pun svijetlosti jednosobna stan smješten u centru grada pored Španskog trga, 100 metara od parka, 5 minuta hoda od tržnih centra Mepas i 10 minuta od Tržnice. Idealna pozicija u blizini svih potrebnih sadržaja neophodnih za život. Stan se nalazi pored drugog stana koji je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 76.000 KM, 66,00 m2 cca 1150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Stari Stup novogradnja projekat 35 stanova od 40 do 66m2 .Centar naselja Kod RMk crkve osnove skole KSC , tramvaj na 15o metara . sportsko igraliste 50 metara. Prodajemo u dvije opcije: Visoki roh bau 1155km/m2 ( ukljucen PDV) kljuc u ruke 1455km/m2 (ukljucen PDv) Objekat je u izgradnji....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 75.680 KM, 86,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.08.2020.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je renoviran 2019 godine. Ulaz je iz prizemlja i moguće je parkirati 2 automobila ispred samog lokala. Podeljen je u dva nivoa, prizemlje i visoko prizemlje. Izuzetno je pogodan za delatnosti kao što su maloprodaja, ugostiteljstvo, različiti edukativni sadržaji i....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Nedžarići, 75.285 KM, 36,00 m2 cca 2090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje stanove u novogranji Nedžarići, Ul. Ramiza Salčina. Objekat je stanbenog tipa, savremene gradnje, projektovana je jedna lamela sa dva stanbena ulaza i ukupno 35 stanova, na 6 etaža. Objekat je izgrađen na ravničarskom terenu, okružen zelenilom i ograđen ogradom, te....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZENICA, Bilmišće, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem komforan 2.soban stan u centru Zenice, površine 60m2, vlasnik 1/1,papiri uredni, u dobrom stanju, (nije renoviran), odmah useljiv, naselje Mokusnice, a u obzir dolazi i zamjena za manji 1.soban stan površine do 40.m2, naravno uz nadoplatu razlike kvadrata! U racun primam....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 29,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Polunamještena, useljiva garsonjera površine 29 m2 na I spratu kvalitetne nove gradnje. Sastoji se od jedne velike prostorije u kojoj su kuhinja i dnevni boravak sa izlazom na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljena je PVC stolarijom sa roletnama, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 42,00 m2 cca 1790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.10.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno renoviran, namješten jednosoban stan površine 42 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe koja takođe ima izlaz na drugu terasu, hodnika, kupatila i ostave. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim laminatima,....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 72,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2023.,

www.indomio.ba

Trosoban stan u novoj gradnji na II spratu površine 72m2. Sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila i hodnika. Opremljen je PVC stolarijom, laminatima, kvalitetnom keramikom i sanitarijama. Grijanje u stanu je na TA peć. Nalazi se na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 75.000 KM, 33,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor od.33,10 m2 Sarajevo,Grbavica,ul.Kemala Kapetanovica br.47 Mali poslovni centar,izgraden od cvrstog materijala. Prostor izgraden u dva nivoa/prizemlje sa galerijom/ Pogodan za malu privredu,trgovinu,zanatstvo,biro,usluzne djelatnosti i dr. Razvedena infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stočna farma površine 90 m2, sa pomoćnom zgradom za skladištenje hrane površine 50 m2. Kapacitet farme je od 120 do 150 komada. Farma ima sve uslove za rad, i odvodne rešetke u objektu. Skladišni prostor ima ulazna vrata visine 4 m. Objekti se nalaze na ograđenom placu površine 2.300....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 46,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiv jednoiposoban stan u novoj gradnji na I spratu površine 46m2. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, parketima, keramikom i sanitarijama. Nalazi se na mirnoj lokaciji u užem centru grada.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 37,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednoiposoban stan površine 37 m2 na IV spratu u novoj gradnji. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Oopremljen je PVC stolarijom sa roletnama, drvenom unutrašnjom stolarijom, kvalitetnim laminatima, keramikom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BIJELJINA, 75.000 KM, 75,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U izvrsnom stanju, odmah useljiv, Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift .

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 32,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stan površine 32 m2 na IV spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na prostranu zastakljenu terasu, uvučene kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Opremljen je drvanom i PVC stolarijom, klima uređajem, kvalitetnim laminatima, keramikom i sanitarijama.....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 75.000 KM, 75,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namještena prizemna kuća sa tavanom površine 75 m2, sa okućnicom površine 5270 m2. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika, ostave i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom (unutrašnjom i vanjskom) a grijanje je na drva ili na struju (grijalice).....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 75.000 KM, 35,00 m2 cca 2140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 35 m2 na I spratu kvalitetne stare gradnje. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, parketima, keramikom i sanitarijama. Stan posjeduje podrumsku prostoriju površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 29,00 m2 cca 2590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.09.2022.,

www.nekretnine.ba

Agencija za nekretnine Stanpromet.ba - Sarajevo objavljuje priliku za kupovinom garsonjere od 29 kvadrata u naselju Svrakino Selo, ulica Prvomajska a neposredno u blizi policijske uprave Novi Grad i osnovne skole te u blizini trolejbuske linije. Ova nekretnina se nalazi na klasicnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 58,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Sarajevo tower, prodaja opremljen potpuno stan sa spavaćom sobom. Sprat 8, pogled zapad, balkon, klima, tehnika, oprema, namještaj. Površina 58m² Uz stan se prodaje i parking mjesto na minus 2 etaži! Stan 275.000 KM Parking 40.000 KM Certificirani agent Haris Kadić Stanpromet.ba -....

 
 
 
  Poslovni prostor, VISOKO, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u naselju Luke u Visokom, na četvrtom spratu, dvostrano orijentisan. Nedavno je kompletno renovirano kupatilo, parketi, zidovi, a i na cijeloj zgradi je urađena fasada i promijenjen krov. Grijanje je centralno. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, jedne manje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 75.000 KM, 52,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem poslovni prostor na Vojnickom polju kod Tintariceve pijace. 38 m2 + 14 m2 galerija. Ukupno 52 m2. Cijena 38.000 Eura. Telefon D - 0049/170/2911000 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, FOJNICA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.08.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u mirnom naselju .Blizinavrtića.Prizemlje i prvi kat odmah useljivi.Potkrovlje moguće urediti po želji.Krov potrebno mijenjati.Dvorište ispred i iza kuće.Cijena po dogovoru poslije viđenja. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUGOJNO, 75.000 KM, 38,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.08.2024.,

www.nekretnine.ba

Cijena 75000 KM fiksno Manja ostava, hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevna, spavaća, balkon. Stan posjeduje cijevi kroz koje ide gradsko grijanje, samo trebaju radijatori. Zgrada posjeduje lift. Svi papiri uredni. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski....

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Stan, TRAVNIK, 75.000 KM, 30,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nadomak Travnika u vikend naselju kod Slimena prodaje se nedovršena vikendica na placu površine blizu 900 m, prilaz asfalt, razvedena voda i kanalizacija, betonska septička jama, sve u lijepom prirodnom okruženju, na placu: mala šumica, voćnjak, obradivi dio za povrće, nedovršena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 75.000 KM, 104,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepo imanje u naselju Tušnjići, opština Visoko, Zeničko-dobojski kanton. # Imanje se nalazi 15 minuta udaljenosti od Visokog i svega 10 minuta od Kiseljaka. # Udaljenost od komercijalnih centara, ambulante, predškolskih/školskih i....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 75.000 KM, 2500,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

2500 m2, Bojnik Sarajevo, 75,000 KM, tel: 0046 31 3301238 Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, LIVADE, 75.000 KM, 160,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem trospratnu kuću sa dvorištem, garažom.. Kuća ima sve pomoćne objekte kao i baštu ispod kuće. Sastoji se od tri sprata sa po 55 m2, svaki ima poseban ulaz. Moguća je i zamena za stan. HITNO! Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 75.000 KM, 130,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

KUCA U IZGRADNJI NA ULASKU U BLAGAJ. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Kuća, BUGOJNO, 75.000 KM, 100,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca, visoka prizemnica, od 100 m2 sa okucnicom od 1000 m2 u Bugojnu. Kuca je udaljena 2 km od centra grada. Nalazi se na glavnom putu pored bivse UNIS-ove tvornice "Slavko Rodic". U prizemlju kuce nalazi se garaza, a sprat s dijelom prizemlja je stambeni dio. Kompletne....

 
 
 
  Kuća, BUSOVAČA, 75.000 KM, 140,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća kvalitetene gradnje, prizemlje i kat, sa okućnicom od 300 m2, u gradu, uredno vlasništvo Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Klima Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Pofalići, 75.000 KM, 60,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu Posjeduje gradevinsku dozvolu Prevod moguc Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Namješten Podrum Ostava .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 812)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>