• GoHome Professional
do 76000 KM - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 76000 KM - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 76000 KM

  • Za upit "do 76000 km" pronađeno 2 046 nekretnina - prosječna cijena 804 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 72000 KM (malo jeftiniji)
    • 79000 KM (malo skuplji)
    • do 703 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogodan
    • 4.sprat
    • bazen
    • 3.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BRČKO, 69.000 KM, 61,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Poslovni prostor ukupne površine 61m2 koji se nalazi u prizemlju stambeno - poslovne zgrade u centru grada!!! Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije i sanitarnog čvora (površine 31m2) smještenih u prizemlju iz kojeg stepenice vode u suteren (površine 30m2) u kojem se nalaze....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 69.000 KM, 43,00 m2 cca 1610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem renoviran dvosoban stan 43 m2 .Moguca i zamjena uz moju doplatu za Borik ili Centar.Stan sa pogledom na garazu koja je na prodaju. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 69.000 KM, 490,00 m2 cca 140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.12.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac uz magistralni put, u naselju Stolin. Plac se nalazi na putu Brcko-Bjeljina, povrsine 490m2. Duzina placa uz put iznosi 25m, a sirina placa 19m. Plac je ravan, nalazi se u naseljenom mestu i idealan je za izgradnju poslovnog objekta (benzinska pumpa, auto plac) Plac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 69.000 KM, 38,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor u trznom centru u Vojniclom polju. 24m2 u prizemlju i 14m2 galerije. Galerija celicne konstrukcije sa betonskom plocom. Struja, voda, telefon, klima uredjaj, parking prostor. Stalni objekat. Pogodan za visestruke namjene. Uredni papiri. Cijena nije fiksna moze se....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOLAC NA LAŠVI, 69.000 KM, 64,00 m2 cca 1080 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan povrsine 64m2+ 2 Balkon 10m2 I 1 zatvoreni. Stan je namjesten, sve detaljnije informacije mozete dobiti na broj 00491791239351 putem viber ili whatsapp. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 67,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Najavljujemo prodaju trosobnog stana u samom srcu Sarajeva sa pogledom na Likovnu akademiju! Smješten na trećem spratu zgrade i sa dvostranom orijentacijom. Dvije spavaće sobe, Boravak, trpezarija, hodnik, kupatilo, posebno kuhinja. Vrli urbani centar grada i ulica Obala Kulina bana.....

 
 
 
  Kuća, REPOVICA, 69.000 KM, 154,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Repovici kuća i zemljište su podijeljeni na 2 dijela (1/1) zasebni ulazi ukupna površina kuće je 2x 154m2 ( 4 stana po 2 sobe + 4kupaonice), podrumi 2 x 32m2 , zemljište 975+975=1950m2 17x9 na dva kata + podrumi ukupna cijena 69000 Eura (dogovor) ili 36000 Eura pojedinačno,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 24,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja poslovni višenamjenski prostor u Istočnom Sarajevu, ulica Ive Andrića. Poslovni prostor površine 24m2 nalazi se u zgradi novije gradnje i pozicioniran je prema glavnoj ulici. Poslovni prostor je namješten kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasnica, 69.000 KM, 79,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan veličine 79m2 + ostava, potkrovlje, peti sprat, stan napravljen 1990-tih godina. Potrebna potpuna adaptacija unutrašnjosti stana. Cijena 69 000 KM. Kontakt telefon: 062 367 560; 061 545 422. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 69.000 KM, 42,00 m2 cca 1640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u Sarajevu (anex) ulica Vrbovska 6 od 42m2. Stan je nedavno kompletno renoviran i od tada u njeu niko ne zivi vec ceka nove vlasnike na useljenje. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Blindirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 69.000 KM, 69,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja novo namješten trosoban stan Naselje Ilidža, u neposrednoj blizini velike Aleje. Stan se nalazi u Sarajevu, opština Ilidža. Trosoban stan, ukupne površine 69m2, pozicioniran je na prvom spratu novonapravljene stambene....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.02.2025.,

www.realitica.com

Novo u ekskluzivnoj ponudi ! Na prodaju je atraktivno zemljište veličine 6844 m2, smješteno u mirnom i prelijepom vikend naselju Presjenica, općina Trnovo. Ova jedinstvena lokacija nalazi se samo 11 kilometara od skretanja za planinu Bjelašnicu, dok je udaljenost od glavne ceste do....

 
 
 
  Kuća, BLAŽUJ, 70.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem Vikendicu - Blazuj ; Blažuj .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 68.800 KM, 39,00 m2 cca 1760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.realitica.com

Stan površine 39 m2 na V spratu nove gradnje u strogom centru grada. Sastoji se od jedne velike prostorije, hodnika i kupatila. Zbod kvadrature stana postoji mogućnost pregrađivanja i dobijanja dodatne prostorije po potrebi. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim paketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, KOTOR VAROŠ, 76.960 KM, 42,00 m2 cca 1830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 68.500 KM, 4160,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.12.2023.,

www.indomio.ba

Banja Luka, Dragočaj. Prodaje se zemljište ukupne površine 4160 m2. Na zemljištu se nalazi manja kuća koja je za adaptaciju, takođe na zemljištu su komunalni priključci (struja, voda). Taj dio naselja nije pokriven regulacionim planom, van obuhvata je – tako da se gradnja može prilagoditi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 68.500 KM, 36,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja garsonjeru u Istočnom Sarajevu Prodaje se garsonjera površine 36m2, na četvrtom spratu stambene zgrade,na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Radomira Putnika, naselje Lukavica, Istočno Sarajevo.Stan se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, MOSTAR, Obličevo 1, 68.400 KM, 36,00 m2 cca 1900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2021.,

www.nekretnine.ba

Funkcionalan jednosoban stan sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe sa izlaskom na balkon, dnevnog boravka i odvojene kuhinje. Stan je sa velikim prozorima pun svijetlosti okrenut prema zapadu, nalazi se u samom centru grada pored Španskog Trga u blizini parka 5 minuta hoda....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 88,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Rovine .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 77.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.06.2021.,

asoglas.com

Banjaluka, prodajem manju kuću 48m2 + 12m2 na Mejdanu za sanaciju ili rušenje udaljena 800mod Gradskog mosta, cijena 77000,00KM 0644506506 .

 
 
 
  Zemljište, GORNJA TUZLA, 77.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.03.2024.,

www.realitica.com

Zemljišna parcela površine 794 m2, sa vikendicom, na mirnoj lokaciji u Gornjoj Tuzli ; Gornja Tuzla .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 70.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2026.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju plac kvadrature 860m2, na kojoj se nalazi stari objekat kvadrature 141m2. .

 
 
 
  Stan, ZVORNIK, 70.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.09.2023.,

asoglas.com

Kupujem stan u Zvorniku ili Malom Zvorniku. Do 70000 KM. Zvati na br +38671494096 .

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 70.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Opis: NN Nekretnine prodaje zemljište u naselju Tarčin, općina Hadžići. Zemljište je kvadrature 9583m2. Ima predivan panoramski pogled. Nalazi se iznad naselja Tarčin i željezničke pruge, kao i autoputa. Za detaljnije informacije / kopiju katastarskog plana možete kontaktirati na....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 73.000 KM na 70.000 KM dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PRIJEDOR, 70.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 73.000 KM
02.05.2026 - 70.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2025.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju stan 50m2 koji se nalazi u naselju Novom Gradu. .

 
 
 
  Zemljište, OSREDAK, 70.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se parcela povrsine 15000 m2 u mjestu Osredak u Cazinu gdje ima asfaltni put, voda, struja, kanalizacija.-property of Century 22. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 70.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2024.,

www.sivricnekretnine.com

Kuca se nalazi u centru Cima, Mašici.Kuca je tek zapoceta i izlivena je mrtva deka nad garažom i podrumom.Vlasništvo i papiri su 1/1.Ima parking pred samom kucom.Lokacija super dobra za život.. Cim-Mašici,ulaz u Cim.

 
 
 
  Zemljište, LIVNO, 70.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.09.2025.,

www.realitica.com

PRODAJE SE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE – LIVNO .

 
 
 
  Zemljište, SREBRENIK, 70.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Poljoprivredno, nedaleko od glavnog puta Spionica, cerik , Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Stan, PALE, 70.000 KM, 29,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, Novi Grad, 70.000 KM, 970,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Zemljište, BIJELA, 70.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac u Ulcinju na 200 m od centra grada, prelijep (trajan) pogled na more, stari grad, sahat kulu, malu plazu. Voda i struja na placu, dozvoljena gradnja, idealan za kucu ili apartmane. Vlasnik 1/1. Nekretnina posjeduje Voda Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, DOBOJ, 77.280 KM, 56,00 m2 cca 1380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem dvosoban stan sa savrsenim rasporedom prostorija u strogom centru Doboja u Cuprijskoj ulici na prvom spratu stambene zgrade sa centralnim grejanjem. Kontakt: +381 60 6303 373 +381 64 020 12 58 Nekretnina posjeduje Centralno grijanje .

 
 
 
  Poslovni prostor, TRAVNIK, 68.260 KM, 60,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Prije par mjeseci potpuno adaptiran stan.Potpuno nova vanjska stolarija.zamjenjene u potpunosti dolazne i odvodne vodovodne cjevi,te komplet struja u kupatilu i kuhinji.Parket zasticen i uradjen novi pod.Predivan pogled na cjeli grad kont,tel 062 896 277 030 517 337 Nekretnina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRČKO, 68.250 KM, 79,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.10.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Privredna zgrada na sprat 79 m2 u osnovi. Prizemlje se sastoji od dva poslovna prostora. Oba prostora su dimenzija po 9x4 sa zajedničkim sanitarnim čvorom. U prizemlju se takođe nalazi stubište za sprat. Na spratu su dvije prostorije po 32 m2, hodnik i kupatilo. U prizemlju je poslovni....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 68.000 KM, 1100,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se parcela, zemljište površine 1500m2 u naselju Cim, od tutine krivine prema Ilićima, uz samu cestu i na vrlo lijepom položaju ,osunčana..Vlasništvo i papiri suu 1/1. CIM-ILIĆI,.

 
 
 
  Zemljište, HODBINA, 68.000 KM, 1100,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se zemljište u naselju hodbina u mostaru. Zemljište je površine 3500m2 i nalazi se na vrlo atraktivnoj lokacij u naselju Hodbina u mostaru uz Rijeku Bunicu. Uknjiženo je sa dijelom 1/1 i kao takvo se prodaje. Vlasništvo je 1/1 Hodbina.

 
 
 
  Stan, BIJELJINA, 68.000 KM, 56,00 m2 cca 1210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

povoljno prodajem trosoban stan,odlican raspored,d.boravak sa kuhinjom i balkonom,2 s.sobe.hodinik.kupatilo,CG grijanje na cvrsto gorivi-jeftino,papiri uredni .

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 68.000 KM, 793,00 m2 cca 90 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2019.,

www.indomio.ba

U prigradskom naselju Česma 2 prodaje se plac površine 793 m2. Moguća je gradnja kuće. Na placu se nalazi sagrađena ladara. Zemljište posjeduje sve komunalne priključke: vodu, struju, kanalizaciju, telefon.U blizini je škola kao i autobusko stajalište. Od grada je udaljeno cca 4 km.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 68.000 KM, 44,00 m2 cca 1550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Jednosoban stan površine 44m2 na II spratu u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, unutrašnjom drvenom bijelom stolarijom, kvalitetnim laminatima i keramikom. Nalazi se na lijepoj i mirnoj....