• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6600 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • sarajevo nekretnine do 6600 km/m2 do 2840 m2 što v - GoHome - nekretnine na prodaju u Hrvatskoj
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6600 km/m2 do 2840 m2 što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6600 km/m2 do 2840 m2 što veće" pronađeno 1 945 nekretnina - prosječna cijena 2.655 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2700 m2 (malo manji)
    • 2980 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 6200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6900 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • pogodan
    • grijanje na plin
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 150.000 KM, 168,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dvoetažni petosoban stan na 4. spratu koji izlazi na potkrovlje. Sadrži dva kupatila, jedan VC, 2 balkona i kuhinju. Sanitarije su vrhunske (kada sa masažerom, ugradbene šolje itd.). Dnevni boravak je na sunčanoj strani. Kontakt informacije: Marko Lalović 065/578-042 Nikola Lalović....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 112.000 KM, 168,00 m2 cca 670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na Koševskom brdu, općina Centar, ulica Maria Mikulića 26, u blizini Avaz Twist Tower-a. Kuća se sastoji od dva sprata sa odvojenim ulazima i satovima za plin i struju. Kvadratura: Kućište i stambeni objekat, dvorište: 168 m2 Kućište i stambena zgrada 57 m2 Dvorište....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 89.000 KM, 167,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate ekskluzivno prodaje kuću u centralnom dijelu grada Visoko. Kuća je izgrađena na parceli površine 586 m2 u ulici Mule Hodžića (Podvisoki) nedaleko od glavne saobraćajnice i na samo 900 m udaljenosti od cetralnog dijela grada u podnožju bosanskih piramida.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 485.100 KM, 165,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Poslovni prostor je površine 165 m2 i nalazi se na prizemlju. Sastoji se iz četiri kancelarije, servisnih prostorija, dva toaleta, kotlovnice i skladišnjeg prostora. Vanjska i unutrašnja stolarija sui drvene. Pod je keramika. Grijanje je na struju. Poslovni prostor je opremljen za....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 388.080 KM, 165,00 m2 cca 2350 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 165,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se moderna, adaptirana kuca u samom srcu Starog Grada, na Kovačima, kod pekare Mahir. Kuca je komplet renovirana, izvana i iznutra do najsitnijih detalja. Sastoji se od 3 etaže po 55m2, unutrašnje stepenice, 2 moderne kuhinje, 2 adaptirana kupatila, 2 velika dnevna boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 198.000 KM, 165,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 390.000 KM, 160,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2023.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje samostojeću kuću dvokatnicu na području općine Novo Sarajevo. Riječ je o mikrolokaciji iznad pekare AS, udaljenoj stotinjak metara od novog kružnog toka. Naseljem dominiraju porodične kuće sa baštama, saobraćaj je uglavnom u mirovanju, pa tako i preovladava dječja graja....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 99.000 KM, 160,00 m2 cca 620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodajem dvije kuće, Panjina kula, prva je renovirana i sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i banje. Druga je za renoviranje, na tri sprata u prizemlju je garsonjera , na prvom i drugom spratu dvosoban stan, ukupna okućnica je 550m2. Prilaz asfalt. Kuce imaju....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 351.820 KM, 160,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Objekat površine 160 m2 nalazi se na parceli površine 757 m2. Objekat je sa parkingom i pogodan je za više namjena. Svi priključci su na parceli. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, uz glavnu cestu na ulazu u Rakovicu. Pogodan je za poslovni prostor i stambene namjene. ID CODE: 13495....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 388.600 KM, 160,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Na putu prema Vogošći, odmah preko puta novoizgrađenog Lidla, na ugodnoj uzbrdici, prodajemo kuću izgrađenu 2012. godine.Kuća se nalazi na ograđenoj parceli od 612 kvadrata.Stambenu površinu od 160 kvadrata čine komforan i uređen četverosoban stan na prvom spratu i u potkrovlju, mali....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.nekretnine.ba

DOGLODI-Prodajem uknjiznu kucu P+1 i poslovni prostor na prostranoj parceli povrsine 1000m2 preko puta stadiona u naselju Doglodi,Ilidza; Opis Nekretnine: Prodaje se useljiva i uknjizena kuca brutto kvadrara ca 165m2 sa poslovnim prostorom ca 70m2 i ljetnom kuhinjom ca 25m2 na prostranoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 330.000 KM, 160,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2024.,

www.indomio.ba

Opis: Prodaje se kuća sa dva sprata ukupne površine cca 160m2. Kuća se sastoji od : SPRAT ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i izlaza na prostranu terasu SPRAT dnevni boravak koji se može korisiti kao spavaća soba sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca u Vrbovskoj na Aneksu uz glavni put, 100 metara od glavne saobracajnice. Na kuci je novi krov, razvedene instalacije u kuci (voda, struja, grijanje)nisu jos prikljucene na gradske, nabaca (gruba, fina), termo estrihi, kuca nema stolariju. Sastoji se od garaze (dostup....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 350.000 KM, 160,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje odličnu porodičnu kuću na Vracama, ulica Avde Smajlovića. Ova ljepotica broji cca 160m² odlično raspoređenih na svoje tri etaže. Prva etaža, odnosno prizemlje rezervisana je za garažu i poslovni prostor cca 55m². Dnevni boravak, kupatilo, kuhinja s trpezarijom, balkon,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Professionals d.o.o. agencija za poslovanje nekretninama prodaje kuću sa dvorištem na EKSKLUZIVNOJ lokaciji na Ilidži, ulica Blažujski drum, općina Ilidža, Sarajevo. # Udaljenost od centralnog dijela Ilidže svega 3 min. laganog hoda!Predmetna nekretnina je izgrađena na potpuno ravnoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 379.858 KM, 160,00 m2 cca 2370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 170.000 KM, 160,00 m2 cca 1060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje vikend objekat na području općine Hadžići - u omiljenim vam Miševićima. Lokacija je udaljena nekih 20ak minuta vožnje od Sarajeva, te predstavlja super ispušni ventil i kvalitetno punjenje baterija nakon iscrpne radne sedmice. Također, ista će biti i biser rentijerskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 95.500 KM, 160,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.04.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje dvospratnu kuću za koju je izdata pravosnažna građevinska dozvola sa pripadajućim dvorištem u naselju Deovići, Općina Hadžići, kanton sarajevski. Iako se imanje nalazi u mirnom i prilično izolovanom naselju, glavne saobraćajnice, administrativni,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vraca, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoadaptirana kuca sa garažom na atraktivnoj lokaciji, naselje Vraca Prodaje se kuća na tri etaže ukupnog stambenog prostora površine cca. 250m2 sa garažom i dvorištem površine cca. 300m2 na veoma lijepoj i mirnoj lokacijiOvo su slike od gornjeg sprata,doljni sprat je jos u....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 319.882 KM, 160,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća u naselju Kotorac, Istočna Ilidža. Kuća se nalazi na veoma lijepom i mirnom mjestu idealnom za odmor, a veoma blizu grada. Objekat je izgrađen 1984 na placu od 1980 m2, a kuća je adaptirana 2001 godine tako da je u veoma dobrom i funkcionalnom stanju. Kuću čine velika....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Vratnik, 125.000 KM, 160,00 m2 cca 780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se povoljno novija kuća (35 godina) na početku Vratnika (Stari Grad) u blizini novog Memorialnig Centra Kovači i Baščaršije na dvije etaže odnosno sa dva stana sa zasebnim ulazima. Površine 2 x 80 m2 i oko 250 m2 avlije i bašte + dvije šupe. Ima prikljičak na plin, centralno....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 350.000 KM, 160,00 m2 cca 2190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje porodičnu kuću na dvije etaže u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o ulici Stara cesta, sklonjenoj od buke i vreve, u zelenilu miru i tišini. Površina cca 150 m² raspoređena je na dvije etaže Povezane unutrašnjim stepeništem, koje su u naravi trosobni....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 160.000 KM, 160,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Vogošći, ul. Dreskovača. Novogradnja, useljiva, P+S+P, sa tri balkona, ljetnjom baštom, voćnjakom. Pet minuta hodanja do osnovne škole i sportskog centra, deset minuta hodanja do zgrade općine. U kući su u svim sobama hrastovi parketi, italijanska keramika, telefon,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 140.000 KM, 160,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stambeno-poslovni objekat osnovnog gabarita 8,85 x 7,00 te aneks stepenista 4,85 x 1,20. Sastoji se od suterena, prizemlja i podkrovlja. U suterenu je smjesten poslovni dio koji se moze preurediti u stan. Prizemlje se sastoji od hodnika, kuhinje i trpezarije, dok je u potkrovlju spavaca....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 78.000 KM, 160,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje prelijepu kuću sa dvorištem na Kovačićima, opština Novo Sarajevo. # Kuća se nalazi u dobro poznatoj ulici Trebevićka, koja je udaljena svega 5 minuta od strogog centra Sarajeva. # Predmetnu nekretninu možete kupiti isključivo preko naše....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stupsko Brdo, 65.000 KM, 160,00 m2 cca 410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Godina igradnje - 1971. Kompletno adaptirana 1997. Dva trosobna stana sa posebnim ulazima. Plinsko grijanje za svaki stan posebno. Dvije terase. Garaza i parking mjesto. Supa i 3 ostave razlicite namjene. Kontakt telefon: 062206006 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 120.000 KM, 160,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.02.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 275.000 KM, 160,00 m2 cca 1720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2024.,

www.sigenx.com

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 159,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine u 159 m2 sa dvorištem od 264 m2, u ulici Muhameda Ridžanovića, naselje Pofalići, Općina Novo Sarajevo. Nekretnina se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. PRIZEMLJE: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, dvije spavaće sobe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 80.000 KM, 159,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan u niskom prizemlju, sve ukupne povrsine 159m2 + 30m2 supe koje cine dio stana ali ne ulaze u cijenu. Prostor osim za zivljenje pogodan i za poslovne prostore, kancelarije, stamparije, ordinacije..itd. Nekretnina posjeduje Garaža Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 441.990 KM, 159,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje unikatan penthouse u novogradnji iz 2018. na Otoci. Riječ je o kompleksu Veneto smještenom u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena i Doma zdravlja "Kumrovec". Novoizgrađeno naselje je prodisalo punim plućima, te nudi kompletan gradski sadržaj za lagodan život. U blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 195.000 KM, 156,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem prazan lokal od 156 kvadratnih metara na Kosevskom Brdu u ulici Brace Begica br 48. Lokal je idealan objekat za manje renoviranje i ima ogromni potencijal da sluzi za bilo koju poslovnu svrhu, sve prema vasoj zelji i potrebi. (Sluzi idealno kao poslovni prostor, salon, kafic,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu stambeno-poslovnu kuću sa velikim dvorištem - Hadžići Prodaje se stambeno-poslovna kuća od 156m2 stambene površine, spratnosti P+2 sa 7+ parking mjesta i zasebnom garažom na parceli ukupne....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 310.000 KM, 156,00 m2 cca 1990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 329.878 KM, 155,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća na Soukbunaru, ispod tranzita. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi poslovni prostor (25 m2) i stambeni dio (kuhinja, boravak, kupatilo) i sprata sa tri spavaće sobe, balkonom i toaletom. Kuća ima oko 30 m2 bašte i garažu. Potpuno je spremna za useljenje i ne....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 330.000 KM, 155,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 1.085.000 KM, 155,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 375.000 KM, 154,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Ljubitelji stare dobre Breke, ljubitelji prostora i kvadrata, došli ste na svoje. Stanpromet.ba - agencija za nekretnine ponosno objavljuje prodaju potpuno jedinstvenog dvoetažnog stana na Breci. Smješten u ulici Himze Polovine na 4 spratu zgrade bez lifta. Ima uknjiženih 154 kvadrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Marijin Dvor, 354.000 KM, 154,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanovi se nalaze na Marijin Dvoru u ul. Dolina u potkrovlju zgrade iz '60 tih na IV spratu . Od jednog velikog stana su napravljena tri manja stana sa povrsinama 51 , 41 i 54 m2 plus zajednicki hodnik koji povezuje stanove . Stanovi su sa galerijama posebno dekorirani .Cijena je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 375.000 KM, 154,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje višesoban dvoetažni stan na Breki u ulici Himze Polovine. Riječ je unikatnoj i po svemu posebnoj nekretnini, koja svojim karakteristikama i prostranošću pruža komfor i komociju kuće. Stan je nastao širenjem na tavanski prostor zgrade iznad postojeće površine, pa je....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 1.095.000 KM, 153,00 m2 cca 7160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.indomio.ba

.