• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2710 m2 što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2710 m2 što v - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2710 m2 što veće adaptiran komforan

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6300 km/m2 do 2710 m2 što veće adaptiran komforan" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.150 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2570 m2 (malo manji)
    • 2840 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6600 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 310000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, 425.000 KM, 235,00 m2 cca 1810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja kuću na dva sprata u nadelju Bjelave Prodaje se kuća (Pr+2) ukupne površine cca. 235m2, a koja je izgrađena na zemljišnoj parceli površine 630m2. Ista je izgrađena tokom 1982 godine, a kompletno renovirana 2021....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Skenderija, 879.500 KM, 200,00 m2 cca 4400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Prodajemo unikatan objekat u samom srcu Sarajeva, u mirnoj intimnoj Stolačkoj ulici koja je zapravo paralelna sa ulicom Skenderija.U 300 kvadrata ograđene parcele u ravnom dijelu Skenderije smjestila se kuća tlocrtne površine 90 kvadrata koju čine tri kata. U prizemlju imamo jednosoban....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 859.681 KM, 200,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 187.500 KM, 75,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 108.800 KM, 64,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan ima 64m2, dvosoban po strukturi, dvostrano orjentisan, komforan (dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća, kupatilo, ostava, dva balkona- jedan iz dnevne, drugi iz trpezarije). Stan je spreman za useljenje. Ugrađena su blindo vrata, na podu su lamelni parketi, plakari po mjeri,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 300.000 KM, 62,00 m2 cca 4840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

TOP LOKACIJA | TOP POGLED | KOMFORAN STAN U SRCU ČENGIĆ VILE – KVADRANT Vlasništvo 1/1 Cijena: 315.000 KM Ulica: Dr.Fetaha Bećirbegovića br 5 Površina: 62 m² + 5 m² zatvoreni balkon + 5 m² ostava sa prozorom Sprat: 7/9 | Lift: Da Prodaje se izuzetno komforan i funkcionalan dvoiposoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 152.500 KM, 61,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 160.000 KM, 50,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)