• GoHome Professional
sarajevo nekretnine do 6000 km/m2 balkon barem 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • sarajevo nekretnine do 6000 km/m2 balkon barem 80 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - sarajevo nekretnine do 6000 km/m2 balkon barem 80 m2 bazen što veće

  • Za upit "sarajevo nekretnine do 6000 km/m2 balkon barem 80 m2 bazen što veće" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 2.447 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 5700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6300 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Hotel, SARAJEVO, 400.000 KM, 900,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Motel je u završnoj fazi gradnje, sa bazenom, wellnes i spa centrom,viskoki nivo 4* 35 do 40 kreveta. Inf. na tel 061 255 511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 1.000.000 KM, 400,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Luksuzno opremljena kuća sagrađena na prirodnoj padini, udaljena 15 minuta od grada. Sastoji se od prizemlja na kojem je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i radnom sobom, sala za stoni tenis, fitnes i zatvoreni bazen sa kliznim sistemom otvaranja prema unutrašnjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 370.000 KM, 360,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća se sastoji od 4 sprata: Podrum, prvi sprat (poslovno-stambeni prostor), drugi I treći sprat (stambeni prostor). Svaki sprat ima zaseban ulaz I zasebne priključke (struja, voda, grijanje). Instalacija grijanja je centralna na struju ili plin. Svaki sprat ima podno grijanje. Ulaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'sarajevo nekretnine do 6000 km/m2 balkon barem 80 m2 bazen što veće'
899.941 KM
430.000 KM
488.528 KM
  Kuća, SARAJEVO, Centar, 350.000 KM, 350,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem novu višekatnicu u Sarajevu, Općina Centar, Bare, odmah uz glavnu ulicu (Alipašina), sa svim urednim papirima. Kuća moderno opremljena, sa tri velike stambene etaže, plus ogromna garaža (za nekoliko automobila), bazen (nedovršen), jacuzzi, plato za tenis, bašta, velika terasa,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 1.019.200 KM, 340,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Zemljište je površine 2205 m2 i na njemu se nalazi kuća ukupne površine 340 m2. Kuća se sastoji iz dvije etaže, ukupno ima pet soba. Pored kuće, na prizemlju se nalazi garaža za dva automobila. Također pored kuće je urađena i priprema za bazen. Zemljište posjeduje sve priključke.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 399.000 KM, 230,00 m2 cca 1740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super porodičnu kuću u naselju Hotonj, na samom ulasku u Vogošću. Riječ je o skrivenoj i ušuškanoj ulici Stara cesta sa minimalnim prisustvom saobraćaja. Riječ je o dvospratnici od cca 230 kvadrata smještenoj na nepunom dulumu zemlje (910 m²). Kuća je primarno orijentirana....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 320.000 KM, 200,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi u elitnom dijelu naselja Bojnik, opština Novi Grad, Sarajevo. Distancirana od gradske buke i visoko prometnih ulica Sarajeva, pružiti će svom sljedećem vlasniku mir i tišinu potrebnu za relaksirajući život. Kuća, kao i imanje na kojem se nalazi, imaju sve predispozicije....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 419.000 KM, 150,00 m2 cca 2790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals agencija za nekretnine prodaje ekskluzivnu vilu sa bazenom u naselju Miševići, Općina Hadžići - Sarajevo. Imanje se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja pruža poseban ugođaj za odmor i mir sa lijepim pogledom i tišinom. Na parceli koja ima površinu od 454 m2 sagrađen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 600.000 KM, 149,00 m2 cca 4030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine najavljuje ekskluzivnu prodaju dvosobnog stana u kondominijumskom tipu naselja na lokaciji Poljine, općina Centar. Stambeni kompleks zatvorenog tipa je smješten na 700 metara nadmorske visine, ograđen i pokriven video nadzorom, sa visokim stepenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 320.000 KM, 79,00 m2 cca 4050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 60.000 KM, 72,00 m2 cca 830 KM/m2

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)